Электрондық мемлекеттік қызметтер көрсету регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 09 қаңтардағы N 11/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 ақпанда N 3422 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі N 129/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 24.04.2014 N 129/4 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" N 745, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Ауыл шаруашылығы саласында мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту туралы және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" N 1108 қаулыларына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келесі қоса беріліп отырған электрондық мемлекеттік қызметтер көрсетудің регламенттері бекітілсін:
1) "Астық қолхаттарын бере отырып, қойма қызметi бойынша қызметтер көрсетуге лицензияны беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқасын беру";
2) "Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау) қызметiн жүзеге асыруға лицензияны беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқасын беру";
3) "Пестицидтердi (улы химикаттарды) сату жөнiндегi қызметтi жүзеге асыруға лицензияны беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқасын беру";
4) "Аэрозольдық және фумигациялық тәсiлдермен пестицидтердi (улы химикаттарды) қолдану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыруға лицензияны беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқасын беру";
5) "Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензияны беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқасын беру".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары
Н.К. Әшімбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                      Е. Арын
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Көлік және коммуникация министрінің
міндетін атқарушысы                        С. Сарсенов
29 желтоқсанда 2012 жыл
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы 09 қаңтардағы
N 11/1 қаулысымен
бекітілді
"Астық қолхаттарын бере отырып, қойма қызметi бойынша
қызметтер көрсетуге лицензияны беру, қайта ресiмдеу,
лицензияның телнұсқасын беру" электрондық
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті

Об утверждении регламентов оказания электронных государственных услуг
Постановление акимата Павлодарской области от 09 января 2013 года N 11/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 февраля 2013 года N 3422. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 24 апреля 2014 года N 129/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 24.04.2014 N 129/4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1108 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области сельского хозяйства и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты оказания следующих электронных государственных услуг:
1) "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок";
2) "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по производству (формуляции) пестицидов (ядохимикатов)";
3) "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по реализации пестицидов (ядохимикатов)";
4) "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами";
5) "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Е. Арын
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                       С. Сарсенов
29 декабря 2012 года
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 9 января 2013 года N 11/1
Регламент оказания электронной государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на оказание услуг по складской деятельности
с выдачей зерновых расписок"

1. Жалпы ережелер
1. "Астық қолхаттарын бере отырып, қойма қызметi бойынша қызметтер көрсетуге лицензияны беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқасын беру" электрондық мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – қызмет) "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – қызмет беруші), сондай-ақ www.e.gov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы немесе www.elicense.kz "Е-лицензиялау" веб-порталы арқылы көрсетіледі.
2. Қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1108 қаулысымен бекітілген "Астық қолхаттарын бере отырып, қойма қызметi бойынша қызметтер көрсетуге лицензияны беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
3. Қызметті автоматтандыру дәрежесі: ішінара автоматтандырылған.
4. Қызметті көрсету түрі: транзакциялық.
5. Осы Регламентте пайдаланылатын ұғымдар мен қысқартулар:
1) ақпараттық жүйе – ақпаратты апараттық-бағдарламалық кешенді қолдана отырып сақтауға, өңдеуге, іздеуге, таратуға, беруге және ұсынуға арналған жүйе (бұдан әрі – АЖ);
2) "электрондық үкімет" веб-порталы – нормативтік-құқықтық базаны қоса алғанда, барлық біріктірілген үкіметтік ақпаратқа және электрондық мемлекеттік қызметтерге бірыңғай қол жеткізу терезесі болып табылатын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЭҮП);
3) "Е-лицензиялау" веб-порталы – берілген, қайта ресімделген, тоқтата тұрғызылған, қайта жаңартылған және қолданылуын тоқтатқан лицензиялар, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін (кіші түрін) жүзеге асыратын лицензиаттың филиалдары, өкілдіктері (объектілері, пункттері, учаскелері) туралы мәліметтері бар, ол лицензиар беретін лицензиялардың сәйкестендіру нөмірін орталықтандырып қалыптастыратын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ);
4) "электрондық үкімет" шлюзі – электрондық қызметтерді іске асыру шеңберінде "электрондық үкімет" ақпараттық жүйелерін ықпалдастыруға арналған ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЭҮШ);
5) "электрондық үкіметтің" төлем шлюзі – жеке және заңды тұлғалардың емдерді жүзеге асырған кезде екінші деңгейдегі банктердің, банктік төлемдерін жүзеге асырған кезде екінші деңгейдегі банктердің, банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың және "электрондық үкіметтің" ақпараттық жүйелері арасындағы өзара әрекеттесуді қамтамасыз етуге арналған автоматтандырылған ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЭҮТШ);
6) "Заңды тұлғалар" мемлекеттік деректер базасы – Қазақстан Республикасында заңды тұлғаларды бірыңғай сәйкестендіруді енгізу және олар туралы өзекті және дұрыс мәліметтерді мемлекеттік басқару органдарына және өзге де субъектілерге олардың өкілеттіктерінің шеңберінде және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ұсыну мақсатында ақпаратты автоматтандырып жинауға, сақтауға және өңдеуге, Ұлттық бизнес сәйкестендіру нөмірлері тізілімін құруға арналған автоматтандырылған жүйе (бұдан әрі – ЗТ МДБ);

1. Основные понятия
1. Электронная государственная услуга "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок" (далее – услуга) оказывается государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" (далее – услугодатель), а также через веб-портал "электронного правительства": www.e.gov.kz или веб-портал "Е-лицензирование": www.elicense.kz.
2. Услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1108 (далее – Стандарт).
3. Степень автоматизации услуги: частично автоматизированная.
4. Вид оказания услуги: транзакционная.
5. Понятия и сокращения, используемые в настоящем Регламенте:
1) информационная система – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно–программного комплекса (далее – ИС);
2) веб–портал "электронного правительства" – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к электронным государственным услугам (далее – ПЭП);
3) веб–портал "Е-лицензирование" – информационная система, содержащая сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензий, выдаваемых лицензиарами (далее – ИС ГБД "Е-лицензирование");
4) шлюз "электронного правительства" – информационная система, предназначенная для интеграции информационных систем "электронного правительства" в рамках реализации электронных услуг (далее – ШЭП);
5) платежный шлюз "электронного правительства" – автоматизированная информационная система, предназначенная для обеспечения взаимодействия между информационными системами банков второго уровня, организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, и "электронного правительства" при осуществлении платежей физических и юридических лиц (далее – ПШЭП);
6) государственная база данных "Юридические лица" - информационная система, предназначенная для автоматизированного сбора, хранения и обработки информации, создания Национального реестра бизнес-идентификационных номеров с целью внедрения единой идентификации юридических лиц в Республике Казахстан и предоставления о них актуальных и достоверных сведений органам государственного управления и прочим субъектам в рамках их полномочий и в соответствии с законодательством Республики Казахстан (далее – ГБД ЮЛ);

7) тұтынушы – электрондық мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке немесе заңды тұлға;
8) бизнес сәйкестендіру нөмірі – заңды тұлға (филиал және өкілдік) және қызметін бірлескен кәсіпкерлік түрінде жүзеге асыратын жеке кәсіпкер үшін қалыптастырылатын бірегей нөмір (бұдан әрі – БСН);
9) пайдаланушы – оған қажетті электрондық ақпараттық ресурстарды алу үшін ақпараттық жүйеге кіретін және оларды пайдаланатын субъект (тұтынушы, қызмет беруші);
10) транзакциялық қызмет – электрондық цифрлық қолтаңбаны қолдана отырып, ақпаратпен өзара алмасуды талап ететін, пайдаланушыларға электрондық ақпараттық ресурстарды беру жөніндегі қызмет;
11) электрондық цифрлық қолтаңба – электрондық цифрлық қолтаңба құралдарымен құрылған және электрондық құжаттың дұрыстығын, оның тиістігін және мазмұнының өзгермейтінін растайтын электрондық цифрлық символдар жинағы (бұдан әрі – ЭЦҚ);
12) электрондық құжат – онда ақпарат электрондық-цифрлық нысанда ұсынылған және электрондық цифрлық қолтаңбаның көмегімен куәландырылған құжат;
13) электрондық мемлекеттік қызмет – ақпараттық технологияларды қолдана отырып, электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызмет;
14) электрондық лицензия – ақпараттық технологияларды пайдалана отырып ресімделетін және берілетін, қағаз тасымалдағыштағы лицензияға мәні тең электрондық құжат түріндегі лицензия;
15) құрылымдық-функционалдық бірліктер - мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелерінің, мекемелердің немесе өзге де ұйымдардың тізбесі және мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ҚФБ).
2. Қызмет берушінің электрондық мемлекеттік
қызметті көрсету бойынша қызметінің тәртібі
6. ЭҮП арқылы әрбір қадамдық әрекеттер мен шешімдер (қызметті көрсету кезіндегі функционалдық өзара әрекеттесудің N 1 диаграммасы) осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген:
1) тұтынушы компьютерінің интернет-браузерінде сақталатын өзінің ЭЦҚ тіркеу куәлігінің көмегімен ЭҮП-де тіркеуді жүзеге асырады (ЭҮП-де тіркелмеген тұтынушылар үшін жүзеге асырылады);
2) 1-үдеріс – ЭЦҚ тіркеу куәлігін тұтынушы компьютерінің интернет-браузеріне бекіту, қызметті алу үшін тұтынушының парольді ЭҮП-ге енгізу үдерісі (авторлау үдерісі);
3) 1-шарт – тіркелген тұтынушы туралы деректердің дұрыстығын логин (БСН) мен пароль арқылы ЭҮП-де тексеру;
4) 2-үдеріс – тұтынушының деректеріндегі бұзушылықтарға байланысты авторлаудан бас тарту туралы хабарламаны ЭҮП-де қалыптастыру;

7) потребитель – физическое или юридическое лицо, которому оказывается электронная государственная услуга;
8) бизнес–идентификационный номер - уникальный номер, формируемый для юридического лица (филиала и представительства) и индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде совместного предпринимательства (далее – БИН);
9) пользователь – субъект (потребитель, услугодатель), обращающийся к информационной системе за получением необходимых ему электронных информационных ресурсов и пользующийся ими;
10) транзакционная услуга – услуга по предоставлению пользователям электронных информационных ресурсов, требующая взаимного обмена информацией с применением электронной цифровой подписи;
11) электронная цифровая подпись — набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания (далее – ЭЦП);
12) электронный документ – документ, в котором информация представлена в электронно–цифровой форме и удостоверена посредством электронной цифровой подписи;
13) электронная государственная услуга – государственная услуга, оказываемая в электронной форме с применением информационных технологий;
14) электронная лицензия – лицензия в форме электронного документа, оформляемая и выдаваемая с использованием информационных технологий, равнозначная лицензии на бумажном носителе;
15) структурно–функциональные единицы - перечень структурных подразделений государственных органов, учреждений или иных организаций и информационные системы, которые участвуют в процессе оказания услуги (далее - СФЕ).
2. Порядок деятельности услугодателя по
оказанию электронной государственной услуги
6. Пошаговые действия и решения через ПЭП (диаграмма N 1 функционального взаимодействия при оказании услуги) приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту:
1) потребитель осуществляет регистрацию на ПЭП с помощью своего регистрационного свидетельства ЭЦП, которое хранится в интернет-браузере компьютера потребителя (осуществляется для незарегистрированных потребителей на ПЭП);
2) процесс 1 – прикрепление в интернет-браузер компьютера потребителя регистрационного свидетельства ЭЦП, процесс ввода потребителем пароля (процесс авторизации) на ПЭП для получения услуги;
3) условие 1 – проверка на ПЭП подлинности данных о зарегистрированном потребителе через логин (БИН) и пароль;
4) процесс 2 – формирование ПЭПом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных потребителя;

5) 3-үдеріс – тұтынушының осы Регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызметті көрсетуге арналған сұрау салу нысанын экранға шығару және оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып, сұрау салу нысанына қажетті құжаттарды электронды түрде бекіте отырып, тұтынушының нысанды толтыруы (деректерді енгізуі);
6) 4-үдеріс - ЭҮТШ-де қызметке ақы төлеу, бұдан кейін төлем туралы ақпарат "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-ға келіп түседі;
7) 2-шарт - "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да қызметті көрсету үшін төлем фактісін тексеру;
8) 5-үдеріс – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да қызмет көрсету үшін төлемнің болмауына байланысты, сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
9) 6-үдеріс – тұтынушының ЭЦҚ тіркеу куәлігін сұрау салуды куәландыру үшін таңдауы (қол қоюы);
10) 3-шарт – ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімін және кері қайтарылған (жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде болмауын, сондай-ақ сұрау салуда көрсетілген БСН және ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген БСН арасында сәйкестендіру деректерінің сәйкестігін ЭҮП-де тексеру;
11) 7-үдеріс – тұтынушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты, сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 8-үдеріс - қызметті көрсетуге сұрау салудың толтырылған нысанын (енгізілген деректерін) тұтынушының ЭЦҚ арқылы куәландыру (қол қою);
13) 9-үдеріс – электрондық құжатты (тұтынушының сұрау салуын) "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да тіркеу және "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да сұрау салуды өңдеу;
14) 4-шарт – тұтынушының біліктілік талаптарына және лицензия беру негіздеріне сәйкестігін қызмет берушінің тексеруі;
15) 10-үдеріс – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да тұтынушы деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты, сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
16) 11-үдеріс - тұтынушының ЭҮП қалыптастырған қызмет нәтижесін (электрондық лицензияны) алуы. Электрондық құжат қызмет берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ пайдалана отырып қалыптастырылады.
7. Қызмет беруші арқылы әрбір қадамдық әрекеттер мен шешімдер (электрондық мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі функционалдық өзара әрекеттесудің N 2 диаграммасы) осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген:
1) 1-үдеріс – қызмет беруші қызметкерінің мемлекеттік қызметті көрсету үшін "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-ға логин мен парольді енгізуі (авторлау үдерісі);
2) 1-шарт – қызмет берушінің тіркелген қызметкері туралы деректердің түпнұсқалығын логин мен паролі арқылы "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да тексеру;
3) 2-үдеріс – қызмет беруші қызметкерінің деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты, авторлаудан бас тарту туралы хабарламаны "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да қалыптастыру;

5) процесс 3 – выбор потребителем услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение потребителем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикреплением к форме запроса необходимых документов в электронном виде;
6) процесс 4 – оплата услуги на ПШЭП, далее информация об оплате поступает в ИС ГБД "Е-лицензирование";
7) условие 2 – проверка в ИС ГБД "Е-лицензирование" факта оплаты за оказание услуги;
8) процесс 5 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге, в связи с отсутствием оплаты за оказание услуги в ИС ГБД "Е-лицензирование";
9) процесс 6 - выбор потребителем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
10) условие 3 – проверка на ПЭП срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных между БИН, указанным в запросе, и БИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП;
11) процесс 7 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с неподтверждением подлинности ЭЦП потребителя;
12) процесс 8 – удостоверение (подписание) посредством ЭЦП потребителя заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание услуги;
13) процесс 9 – регистрация электронного документа (запроса потребителя) в ИС ГБД "Е-лицензирование" и обработка запроса в ИС ГБД "Е-лицензирование";
14) условие 4 – проверка услугодателем соответствия потребителя квалификационным требованиям и основаниям для выдачи лицензии;
15) процесс 10 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных потребителя в ИС ГБД "Е-лицензирование";
16) процесс 11 – получение потребителем результата услуги (электронная лицензия), сформированной ПЭПом. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
7. Пошаговые действия и решения через услугодателя (диаграмма N 2 функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги) приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту:
1) процесс 1 – ввод сотрудником услугодателя логина и пароля (процесс авторизации) в ИС ГБД "Е-лицензирование" для оказания государственной услуги;
2) условие 1 – проверка в ИС ГБД "Е-лицензирование" подлинности данных о зарегистрированном сотруднике услугодателя через логин и пароль;
3) процесс 2 – формирование ИС ГБД "Е-лицензирование" сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных сотрудника услугодателя;

4) 3-үдеріс – қызметкердің осы Регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызметті көрсетуге арналған сұрау салу нысанын экранға шығару және қызмет беруші қызметкерінің тұтынушының деректерін енгізуі;
5) 4-үдеріс – ЭҮШ арқылы ЗТ МДБ-ға тұтынушының деректері туралы сұрау салуды жолдау;
6) 2-шарт – ЗТ МДБ-да тұтынушының деректерінің болуын тексеру;
7) 5-үдеріс – ЗТ МДБ-да тұтынушы деректерінің болмауына байланысты, деректерді алу мүмкін еместігі туралы хабарламаны қалыптастыру;
8) 6-үдеріс – қағаз тасымалдағыштағы құжаттардың болуы туралы бөлігінде сұрау салу нысанын толтыру және қызмет беруші қызметкерінің тұтынушы ұсынған қажетті құжаттарды сканерлеуі және оларды сұрау салу нысанына бекітуі;
9) 7-үдеріс – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да сұрау салуды тіркеу және "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да қызметті өңдеу;
10) 3-шарт - тұтынушының біліктілік талаптарына және лицензия беру негіздеріне сәйкестігін қызмет берушінің тексеруі;
11) 8-үдеріс - "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да тұтынушы деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты, сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 9-үдеріс – тұтынушының "Е-лицензиялау" МДБ АЖ қалыптастырған қызмет нәтижесін (электрондық лицензияны) алуы. Электрондық құжат қызмет берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ пайдалана отырып қалыптастырылады.
8. Қызмет көрсетуге сұрау салуды және жауапты толтыру нысандары www.elicense.kz "Е-лицензиялау" веб-порталында көрсетілген.
9. Алушының қызмет бойынша сұрауды орындау мәртебесін тексеру тәсілі: "электронды үкімет" порталындағы "Қызметті алу тарихы" бөлімінде, сондай-ақ қызмет берушіге хабарласқанда.
10. Қызметті көрсету бойынша қажетті ақпаратты және консультацияны саll-орталықтың телефоны (1414) бойынша алуға болады.
3. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде
өзара әрекеттесу тәртібінің сипаттамасы
11. Қызметті көрсету үдерісіне қатысатын ҚФБ:
1) ЭҮП;
2) ЭҮШ;
3) ЭҮТШ;
4) "Е-лицензиялау" МДБ АЖ;
5) ЗТ МДБ;
6) тұтынушы;
7) қызмет беруші.
12. Әрбір әрекетті орындау мерзімін көрсете отырып, әрекеттер (рәсімдер, функциялар, операциялар), кезектілігінің мәтінді кестелі сипаттамасы, осы Регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
13. Әрекеттердің сипатына сәйкес олардың қисынды кезектілігі арасындағы өзара байланысты (электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде) көрсететін диаграмма осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
14. Алушыларға қызмет көрсету нәтижелері осы Регламенттің 3-қосымшасына сәйкес сапа және қолжетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
15. Алушыларға қызмет көрсету процесіне қойылатын талаптар:

4) процесс 3 – выбор сотрудником услугодателя услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и ввод сотрудником услугодателя данных потребителя;
5) процесс 4 – направление запроса через ШЭП в ГБД ЮЛ о данных потребителя;
6) условие 2 – проверка наличия данных потребителя в ГБД ЮЛ;
7) процесс 5 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных потребителя в ГБД ЮЛ;
8) процесс 6 – заполнение формы запроса в части отметки о наличии документов в бумажной форме и сканирование сотрудником услугодателя необходимых документов, предоставленных потребителем, и прикрепление их к форме запроса;
9) процесс 7 – регистрация запроса в ИС ГБД "Е-лицензирование" и обработка услуги в ИС ГБД "Е-лицензирование";
10) условие 3 – проверка услугодателем соответствия потребителя квалификационным требованиям и основаниям для выдачи лицензии;
11) процесс 8 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных потребителя в ИС ГБД "Е-лицензирование";
12) процесс 9 – получение потребителем результата услуги (электронная лицензия), сформированной ИС ГБД "Е-лицензирование". Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
8. Формы заполнения запроса и ответа на услугу приведены на веб-портале "Е-лицензирование": www.elicense.kz.
9. Способ проверки получателем статуса исполнения запроса по услуге: на портале "электронного правительства" в разделе "История получения услуг", а также при обращении к услугодателю.
10. Необходимую информацию и консультацию по оказанию услуги можно получить по телефону саll–центра: (1414).
3. Описание порядка взаимодействия в процессе
оказания электронной государственной услуги
11. СФЕ, которые участвуют в процессе оказания услуги:
1) ПЭП;
2) ШЭП;
3) ПШЭП;
4) ИС ГБД "Е-лицензирование";
5) ГБД ЮЛ;
6) потребитель;
7) услугодатель.
12. Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур, функций, операций) с указанием срока выполнения каждого действия приведены в приложении 1 к настоящему Регламенту.
13. Диаграмма, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий (в процессе оказания электронной государственной услуги) в соответствии с их описаниями, приведена в приложении 2 к настоящему Регламенту.
14. Результаты оказания услуги получателям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 3 к настоящему Регламенту.
15. Требования, предъявляемые к процессу оказания услуги получателям:

1) құпиялылық (ақпаратты заңсыз алудан қорғау);
2) бүтіндік (ақпаратты заңсыз өзгертуден қорғау);
3) қолжетімділік (ақпарат пен ресурстарды заңсыз ұстап қалудан қорғау).
16. Қызмет көрсетудің технологиялық шарттары:
1) Интернетке шығу;
2) электрондық лицензия берілетін тұлғада БСН болуы;
3) ЭҮП-мен авторлау;
4) пайдаланушыда ЭЦҚ-ның болуы;
5) екінші деңгейдегі банкте банктік карточкасының немесе ағымдағы шотының болуы.
"Астық қолхаттарын бере отырып,
қойма қызметi бойынша қызметтер
көрсетуге лицензияны беру, қайта
ресiмдеу, лицензияның телнұсқасын
беру" электрондық мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
1-кесте. ЭҮП арқылы ҚФБ әрекеттерінің сипаттамасы
Әрекет (жұмыс барысының, ағынының) N
1
2
3
4
5
6
ҚФБ атауы
Тұтынушы
ЭҮП
Тұтынушы
ЭҮТШ
ЭҮП
Тұтынушы
Әрекет (үдеріс, рәсім, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
ЭЦҚ тіркеу куәлігін тұтынушы компьютерінің интернет-браузеріне бекіту
Тұтынушының деректеріндегі бұзушылықтарға байланысты авторлаудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Қызметті таңдау және қажетті құжаттарды электрондық түрде бекітумен сұрау деректерін қалыптастыру
Қызметке ақы төлеу
Төлемнің болмауына байланысты бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Сұрау салуды (қол қоюды) куәландыру үшін ЭЦҚ-ны таңдау
Кестенің жалғасы
7
8
9
10
11
ЭҮП
Тұтынушы
ЭҮП
ЭҮП
ЭҮП
Тұтынушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты, сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
ЭЦҚ арқылы сұрау салуды куәландыру (қол қою)
Электрондық құжатты (тұтынушының сұрау салуын) "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да тіркеу және "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да сұрау салуды өңдеу
"Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да тұтынушы деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Электрондық құжат (электрондық лицензия)
Әрекет (жұмыс барысының, ағынының) N
1
2
3
4
5
6
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Сұрау салудың ойдағыдай қалыптасқандығы туралы хабарламаны бейнелеу
Сұратылатын электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Сұрау салудың ойдағыдай қалыптасқандығы туралы хабарламаны бейнелеу
Әрекеттің ойдағыдай аяқталғаны туралы хабарламаны бейнелеу
Сұратылатын электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Сұрау салуды маршруттау
Орындау мерзімдері
10 – 15 сек
20 сек
1,5 мин
1,5 мин
10 – 15 сек
10 – 15 сек
Келесі әрекеттің нөмірі
2 – егер тұтынушының деректерінде бұзушылықтар болса; 3  – егер авторлау ойдағыдай өтсе
4
5 – егер төлем болмаса; 6 – егер төлем болса
7 – егер ЭЦҚ-да қате болса; 8 – егер ЭЦҚ-да қате болмаса
Кестенің жалғасы
7
8
9
10
11
Сұратылатын электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Сұрау салуды маршруттау
Өтінішке нөмір бере отырып, сұрау салуды тіркеу
Сұратылатын электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Электрондық лицензия
10 – 15 сек
1,5 мин
Лицензияны беру үшін – он бес жұмыс күнінен кеш емес; лицензияны қайта ресімдеу үшін – он жұмыс күні ішінде; лицензияның телнұсқасын беру үшін – екі жұмыс күні ішінде
10 – тұтынушының біліктілік талаптарына және лицензия беру негіздеріне сәйкестігін қызмет берушінің тексеруі
2-кесте. Қызмет беруші арқылы ҚФБ әрекеттерінің сипаттамасы
Әрекет (жұмыс барысының, ағынының) N
1
2
3
4
5
ҚФБ атауы
Қызмет беруші
"Е–лицензиялау" МДБ АЖ
Қызмет беруші
ЗТ МДБ
"Е–лицензиялау" МДБ АЖ
Әрекет (үдерістің, рәсімдеудің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
"Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да авторлау
Қызмет беруші қызметкерінің деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Қызмет беруші қызметкерінің қызметті таңдауы
Тұтынушының ЗТ МДБдағы деректерін тексеруге сұрау салуды жолдау
Тұтынушы деректерінің болмауына байланысты бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Аяқтау нысаны(деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Сұрау салудың ойдағыдай қалыптасқандығы туралы хабарламаны бейнелеу
Сұратылатын электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Сұратылатын электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Орындау мерзімдері
10 – 15 сек
10 сек
1,5 мин
1,5 мин
1,5 мин
Келесі әрекеттің нөмірі
1 - қызмет беруші қызметкерінің логин мен пароль деректерінің түпнұсқалығын "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да тексеру
4
5 – егер тұтынушының деректерінде бұзушылықтар болса; 6 – егер авторлау ойдағыдай өтсе
кестенің жалғасы
6
7
8
9
Қызмет беруші
"Е–лицензиялау" МДБ АЖ
"Е–лицензиялау" МДБ АЖ
"Е–лицензиялау" МДБ АЖ
Құжаттарды бекітумен сұрау салу нысанын толтыру
Электрондық құжатты "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да тіркеу және қызметті "Е–лицензиялау" МДБ АЖ-да өңдеу
"Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да тұтынушы деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Электрондық құжат (электрондық лицензия)
Сұрау салудың ойдағыдай қалыптасқандығы туралы хабарламаны бейнелеу
Өтінішке нөмір берумен сұрау салуды жүйеде тіркеу
Сұратылатын электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Электрондық лицензия
10 – 15 сек
Лицензияны беру үшін – он бес жұмыс күнінен кеш емес; лицензияны қайта ресімдеу үшін – он жұмыс күні ішінде; лицензияның телнұсқасын беру үшін – екі жұмыс күні ішінде
8 – егер "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да сұрау салу бойынша деректер болмаса; 11 – егер сұрау салу бойынша деректер болса
9
"Астық қолхаттарын бере отырып,
қойма қызметi бойынша қызметтер
көрсетуге лицензияны беру, қайта
ресiмдеу, лицензияның телнұсқасын
беру" электрондық мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Электрондық мемлекеттік қызметті ЭҮП арқылы көрсету кезіндегі
функционалдық өзара әрекеттесудің N 1 диаграммасы
Электрондық мемлекеттік қызметті қызмет беруші арқылы көрсету
кезіндегі функционалдық өзара әрекеттесудің N 2 диаграммасы
Шартты белгілер
"Астық қолхаттарын бере отырып,
қойма қызметi бойынша қызметтер
көрсетуге лицензияны беру, қайта
ресiмдеу, лицензияның телнұсқасын
беру" электрондық мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
3-қосымша
Электрондық мемлекеттік қызметтің: "сапа" және "қол жетімдік"
көрсеткіштерін айқындауға арналған сауалнама нысаны
_____________________________________________________
(қызметтің атауы)

1) конфиденциальность (защита от несанкционированного получения информации);
2) целостность (защита от несанкционированного изменения информации);
3) доступность (защита от несанкционированного удержания информации и ресурсов).
16. Техническое условие оказания услуги:
1) выход в Интернет;
2) наличие БИН у лица, которому выдается электронная лицензия;
3) авторизация с ПЭП;
4) наличие у пользователя ЭЦП;
5) наличие банковской карточки или текущего счета в банке второго уровня.
Приложение 1
к Регламенту оказания электронной
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача
дубликатов лицензии на оказание
услуг по складской деятельности
с выдачей зерновых расписок"
Таблица 1. Описание действий СФЕ через ПЭП
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5 6
Наименование СФЕ
Потребитель
ПЭП
Потребитель
ПШЭП
ПЭП
Потребитель
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прикрепление в интернет-браузер компьютера потребителя регистрационного свидетельства ЭЦП
Формирование сообщения об отказе в связи с нарушениями в данных потребителя
Выбор услуги и формирование данных запроса с прикреплением необходимых документов в электронном виде
Оплата услуги
Формирование сообщения об отказе в связи с отсутствием оплаты
Выбор
ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса
продолжение таблицы
7
8
9
10
11
ПЭП
Потребитель
ПЭП
ПЭП
ПЭП
Формирование сообщения об отказе в связи с неподтверждением подлинности ЭЦП потребителя
Удостоверение (подписание) запроса посредством ЭЦП
Регистрация электронного документа (запроса потребителя) в ИС ГБД "Е–лицензирование N и обработка запроса в ИС ГБД "Е–лицензирование N
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных потребителя в ИС ГБД "Е–лицензирование"
Электронный документ (электронная лицензия)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Форма завершения (данные, документ, организационно–распорядительное решение)
Отображение уведомления об успешном формировании запроса
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге
Отображение уведомления об успешном формировании запроса
Отображение уведомления об успешном завершении действия
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге
Сроки исполнения
10 – 15 сек
20 сек
1,5 мин
1,5 мин
10 – 15 сек
продолжение таблицы
6
7
8
9
Маршрутизация запроса
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге
Маршрутизация запроса
Регистрация запроса с присвоением номера заявлению
10 - 15 сек
10 - 15 сек
1,5 минут
Для выдачи лицензии - не позднее 15 рабочих дней; для переоформления лицензии – в течение 10 рабочих дней; для выдачи дубликата лицензии – в течение 2 рабочих дней
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
Номер следующего действия
2 – если есть нарушения в данных потребителя; 3 – если авторизация прошла успешно
4
5 – если не оплатил; 6 – если оплатил
7 – если в ЭЦП ошибка; 8 – если ЭЦП без ошибки
продолжение таблицы
7
8
9
10
11
10 - проверка услугодателем соответствия потребителя квалификационным требованиям и основаниям для выдачи лицензии
Таблица 2. Описание действий СФЕ через услугодателя
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наименование СФЕ
Услугодатель
ИС ГБД "Е-лицензирование"
Услугодатель
ГБД ЮЛ
ИС ГБД "Е-лицензирование"
Услугодатель
ИС ГБД "Е-лицензирование"
ИС ГБД "Е-лицензирование"
ИС ГБД "Е-лицензирование"
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Авторизация на ИС ГБД "Е-лицензирование"
Формирование сообщения об отказе в связи с имеющимися нарушениями в данных сотрудника услугодателя
Выбор сотрудником услугодателя услуги
Направление запроса на проверку данных потребителя в ГБД ЮЛ
Формирование сообщения об отказе в связи с отсутствием данных потребителя
Заполнение формы запроса с прикреплением документов
Регистрация электронного документа в ИС ГБД "Е–лицензирование" и обработка услуги в ИС ГБД "Е–лицензирование"
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных потребителя в ИС ГБД "Е-лицензирование"
Электронный документ (электронная лицензия)
Форма завершения (данные, документ, организационно–распорядительное решение)
Отображение уведомления об успешном формировании запроса
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге
Отображение уведомления об успешном формировании запроса
Регистрация запроса в системе с присвоением номера заявлению
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге
Электронная лицензия
Сроки исполнения
10 – 15 сек
10 сек
1,5 мин
1,5 мин
1,5 мин
10 – 15 сек
Для выдачи лицензии - не позднее 15 рабочих дней; для переоформления лицензии – в течение 10 рабочих дней; для выдачи дубликата лицензии – в течение 2 рабочих дней
Номер следующего действия
1 - проверка в ИС ГБД "Е-лицензирование" подлинности данных логина и пароля сотрудника услугодателя
4
5 - если есть нарушения в данных потребителя; 6 - если авторизация прошла успешно
8 - если в ИС ГБД "Е-лицензирование" отсутствуют данные по запросу; 11 – если данные по запросу найдены
9
Приложение 2
к Регламенту оказания электронной
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача
дубликатов лицензии на оказание
услуг по складской деятельности
с выдачей зерновых расписок"
Диаграмма N 1 функционального взаимодействия при оказании
электронной государственной услуги через ПЭП
Диаграмма N 2 функционального взаимодействия при оказании
электронной государственной услуги через услугодателя
Условные обозначения
Приложение 3
к Регламенту оказания электронной
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача
дубликатов лицензии на оказание
услуг по складской деятельности
с выдачей зерновых расписок"
Форма анкеты для определения показателей электронной
государственной услуги: "качество" и "доступность"
____________________________________________________
(наименование услуги)

1. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету процесінің сапасына және нәтижесіне қанағаттандыңыз ба?
1) қанағаттанбадым;
2) ішінара қанағаттандым;
3) қанағаттандым.
2. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпараттың сапасына қанағаттандыңыз ба?
1) қанағаттанбадым;
2) ішінара қанағаттандым;
3) қанағаттандым.
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы 09 қаңтардағы
N 11/1 қаулысымен
бекітілді
"Пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру
(формуляциялау) қызметін жүзеге асыруға лицензияны беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру"
электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау) қызметін жүзеге асыруға лицензияны беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" электрондық мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – қызмет) "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – қызмет беруші), сондай-ақ www.e.gov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы немесе www.elicense.kz "Е-лицензиялау" веб-порталы арқылы көрсетіледі.
2. Қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1108 қаулысымен бекітілген "Пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау) қызметін жүзеге асыруға лицензияны беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
3. Қызметті автоматтандыру дәрежесі: ішінара автоматтандырылған.
4. Қызметті көрсету түрі: транзакциялық.
5. Осы Регламентте пайдаланылатын ұғымдар мен қысқартулар:
1) ақпараттық жүйе – ақпаратты апараттық-бағдарламалық кешенді қолдана отырып сақтауға, өңдеуге, іздеуге, таратуға, беруге және ұсынуға арналған жүйе (бұдан әрі – АЖ);
2) "электрондық үкімет" веб-порталы – нормативтік-құқықтық базаны қоса алғанда, барлық біріктірілген үкіметтік ақпаратқа және электрондық мемлекеттік қызметтерге бірыңғай қол жеткізу терезесі болып табылатын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЭҮП);
3) "Е-лицензиялау" веб-порталы – берілген, қайта ресімделген, тоқтата тұрғызылған, қайта жаңартылған және қолданылуын тоқтатқан лицензиялар, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін (кіші түрін) жүзеге асыратын лицензиаттың филиалдары, өкілдіктері (объектілері, пункттері, учаскелері) туралы мәліметтері бар, ол лицензиар беретін лицензиялардың сәйкестендіру нөмірін орталықтандырып қалыптастыратын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ);
4) "электрондық үкімет" шлюзі – электрондық қызметтерді іске асыру шеңберінде "электрондық үкімет" ақпараттық жүйелерін ықпалдастыруға арналған ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЭҮШ);

1. Удовлетворены ли Вы качеством процесса и результатом оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
2. Удовлетворены ли Вы качеством информации о порядке оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 9 января 2013 года N 11/1
Регламент оказания электронной государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на осуществление деятельности по производству
(формуляции) пестицидов (ядохимикатов)"
1. Общие положения
1. Электронная государственная услуга "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по производству (формуляции) пестицидов (ядохимикатов)" (далее – услуга) оказывается государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" (далее – услугодатель), а также через веб-портал "электронного правительства": www.e.gov.kz или веб-портал "Е-лицензирование": www.elicense.kz.
2. Услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по производству (формуляции) пестицидов (ядохимикатов)", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1108 (далее – Стандарт).
3. Степень автоматизации услуги: частично автоматизированная.
4. Вид оказания услуги: транзакционная.
5. Понятия и сокращения, используемые в настоящем Регламенте:
1) информационная система – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно–программного комплекса (далее – ИС);
2) веб–портал "электронного правительства" – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к электронным государственным услугам (далее – ПЭП);
3) веб–портал "Е-лицензирование" – информационная система, содержащая сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензий, выдаваемых лицензиарами (далее – ИС ГБД "Е-лицензирование");
4) шлюз "электронного правительства" – информационная система, предназначенная для интеграции информационных систем "электронного правительства" в рамках реализации электронных услуг (далее – ШЭП);

1. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету процесінің сапасына және нәтижесіне қанағаттандыңыз ба?
1) қанағаттанбадым;
2) ішінара қанағаттандым;
3) қанағаттандым.
2. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпараттың сапасына қанағаттандыңыз ба?
1) қанағаттанбадым;
2) ішінара қанағаттандым;
3) қанағаттандым.
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы 09 қаңтардағы
N 11/1 қаулысымен
бекітілді
"Пестицидтерді (улы химикаттарды) сату жөніндегі қызметті
жүзеге асыруға лицензияны беру, қайта ресімдеу,лицензияның
телнұсқасын беру" электрондық мемлекеттік
қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Пестицидтерді (улы химикаттарды) сату жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензияны беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" электрондық мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – қызмет) "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – қызмет беруші), сондай-ақ www.e.gov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы немесе www.elicense.kz "Е-лицензиялау" веб-порталы арқылы көрсетіледі.
2. Қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1108 қаулысымен бекітілген "Пестицидтерді (улы химикаттарды) сату жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензияны беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
3. Қызметті автоматтандыру дәрежесі: ішінара автоматтандырылған.
4. Қызметті көрсету түрі: транзакциялық.
5. Осы Регламентте пайдаланылатын ұғымдар мен қысқартулар:
1) ақпараттық жүйе – ақпаратты апараттық-бағдарламалық кешенді қолдана отырып сақтауға, өңдеуге, іздеуге, таратуға, беруге және ұсынуға арналған жүйе (бұдан әрі – АЖ);
2) "электрондық үкімет" веб-порталы – нормативтік-құқықтық базаны қоса алғанда, барлық біріктірілген үкіметтік ақпаратқа және электрондық мемлекеттік қызметтерге бірыңғай қол жеткізу терезесі болып табылатын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЭҮП);
3) "Е-лицензиялау" веб-порталы – берілген, қайта ресімделген, тоқтата тұрғызылған, қайта жаңартылған және қолданылуын тоқтатқан лицензиялар, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін (кіші түрін) жүзеге асыратын лицензиаттың филиалдары, өкілдіктері (объектілері, пункттері, учаскелері) туралы мәліметтері бар, ол лицензиар беретін лицензиялардың сәйкестендіру нөмірін орталықтандырып қалыптастыратын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ);
4) "электрондық үкімет" шлюзі – электрондық қызметтерді іске асыру шеңберінде "электрондық үкімет" ақпараттық жүйелерін ықпалдастыруға арналған ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЭҮШ);

1. Удовлетворены ли Вы качеством процесса и результатом оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
2. Удовлетворены ли Вы качеством информации о порядке оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 9 января 2013 года N 11/1
Регламент оказания электронной государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на осуществление деятельности
по реализации пестицидов (ядохимикатов)"
1. Общие положения
1. Электронная государственная услуга "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по реализации пестицидов (ядохимикатов)" (далее – услуга) оказывается государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" (далее – услугодатель), а также через веб-портал "электронного правительства": www.e.gov.kz или веб-портал "Е-лицензирование": www.elicense.kz.
2. Услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по реализации пестицидов (ядохимикатов)", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1108 (далее – Стандарт).
3. Степень автоматизации услуги: частично автоматизированная.
4. Вид оказания услуги: транзакционная.
5. Понятия и сокращения, используемые в настоящем Регламенте:
1) информационная система – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно–программного комплекса (далее – ИС);
2) веб–портал "электронного правительства" – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к электронным государственным услугам (далее – ПЭП);
3) веб–портал "Е-лицензирование" – информационная система, содержащая сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензий, выдаваемых лицензиарами (далее – ИС ГБД "Е-лицензирование");
4) шлюз "электронного правительства" – информационная система, предназначенная для интеграции информационных систем "электронного правительства" в рамках реализации электронных услуг (далее – ШЭП);

1. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету процесінің сапасына және нәтижесіне қанағаттандыңыз ба?
1) қанағаттанбадым;
2) ішінара қанағаттандым;
3) қанағаттандым.
2. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпараттың сапасына қанағаттандыңыз ба?
1) қанағаттанбадым;
2) ішінара қанағаттандым;
3) қанағаттандым.
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы 09 қаңтардағы
N 11/1 қаулысымен
бекітілді
"Аэрозольдық және фумигациялық тәсілдермен пестицидтерді
(улы химикаттарды) қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға
лицензияны беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын
беру" электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Аэрозольдық және фумигациялық тәсілдермен пестицидтерді (улы химикаттарды) қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензияны беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" электрондық мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – қызмет) "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – қызмет беруші), сондай-ақ www.e.gov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы немесе www.elicense.kz "Е-лицензиялау" веб-порталы арқылы көрсетіледі.
2. Қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1108 қаулысымен бекітілген "Аэрозольдық және фумигациялық тәсілдермен пестицидтерді (улы химикаттарды) қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензияны беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
3. Қызметті автоматтандыру дәрежесі: ішінара автоматтандырылған.
4. Қызметті көрсету түрі: транзакциялық.
5. Осы Регламентте пайдаланылатын ұғымдар мен қысқартулар:
1) ақпараттық жүйе – ақпаратты апараттық-бағдарламалық кешенді қолдана отырып сақтауға, өңдеуге, іздеуге, таратуға, беруге және ұсынуға арналған жүйе (бұдан әрі – АЖ);
2) "электрондық үкімет" веб-порталы – нормативтік-құқықтық базаны қоса алғанда, барлық біріктірілген үкіметтік ақпаратқа және электрондық мемлекеттік қызметтерге бірыңғай қол жеткізу терезесі болып табылатын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЭҮП);
3) "Е-лицензиялау" веб-порталы – берілген, қайта ресімделген, тоқтата тұрғызылған, қайта жаңартылған және қолданылуын тоқтатқан лицензиялар, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін (кіші түрін) жүзеге асыратын лицензиаттың филиалдары, өкілдіктері (объектілері, пункттері, учаскелері) туралы мәліметтері бар, ол лицензиар беретін лицензиялардың сәйкестендіру нөмірін орталықтандырып қалыптастыратын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ);

1. Удовлетворены ли Вы качеством процесса и результатом оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
2. Удовлетворены ли Вы качеством информации о порядке оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 9 января 2013 года N 11/1
Регламент оказания электронной государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии
на осуществление деятельности по применению пестицидов
(ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами"
1. Общие положения
1. Электронная государственная услуга "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами" (далее – услуга) оказывается государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" (далее – услугодатель), а также через веб-портал "электронного правительства": www.e.gov.kz или веб-портал "Е-лицензирование": www.elicense.kz.
2. Услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1108 (далее – Стандарт).
3. Степень автоматизации услуги: частично автоматизированная.
4. Вид оказания услуги: транзакционная.
5. Понятия и сокращения, используемые в настоящем Регламенте:
1) информационная система – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно–программного комплекса (далее – ИС);
2) веб–портал "электронного правительства" – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к электронным государственным услугам (далее – ПЭП);
3) веб–портал "Е-лицензирование" – информационная система, содержащая сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензий, выдаваемых лицензиарами (далее – ИС ГБД "Е-лицензирование");

1. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету процесінің сапасына және нәтижесіне қанағаттандыңыз ба?
1) қанағаттанбадым;
2) ішінара қанағаттандым;
3) қанағаттандым.
2. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпараттың сапасына қанағаттандыңыз ба?
1) қанағаттанбадым;
2) ішінара қанағаттандым;
3) қанағаттандым.
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы 09 қаңтардағы
N 11/1 қаулысымен
бекітілді
"Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензияны беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" электрондық
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензияны беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" электрондық мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – қызмет) "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – қызмет беруші), сондай-ақ www.e.gov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы немесе www.elicense.kz "Е-лицензиялау" веб-порталы арқылы көрсетіледі.
2. Қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1108 қаулысымен бекітілген "Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензияны беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
3. Қызметті автоматтандыру дәрежесі: ішінара автоматтандырылған.
4. Қызметті көрсету түрі: транзакциялық.
5. Осы Регламентте пайдаланылатын ұғымдар мен қысқартулар:
1) ақпараттық жүйе – ақпаратты апараттық-бағдарламалық кешенді қолдана отырып сақтауға, өңдеуге, іздеуге, таратуға, беруге және ұсынуға арналған жүйе (бұдан әрі – АЖ);
2) "электрондық үкімет" веб-порталы – нормативтік-құқықтық базаны қоса алғанда, барлық біріктірілген үкіметтік ақпаратқа және электрондық мемлекеттік қызметтерге бірыңғай қол жеткізу терезесі болып табылатын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЭҮП);
3) "Е-лицензиялау" веб-порталы – берілген, қайта ресімделген, тоқтата тұрғызылған, қайта жаңартылған және қолданылуын тоқтатқан лицензиялар, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін (кіші түрін) жүзеге асыратын лицензиаттың филиалдары, өкілдіктері (объектілері, пункттері, учаскелері) туралы мәліметтері бар, ол лицензиар беретін лицензиялардың сәйкестендіру нөмірін орталықтандырып қалыптастыратын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ);
4) "электрондық үкімет" шлюзі – электрондық қызметтерді іске асыру шеңберінде "электрондық үкімет" ақпараттық жүйелерін ықпалдастыруға арналған ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЭҮШ);

1. Удовлетворены ли Вы качеством процесса и результатом оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
2. Удовлетворены ли Вы качеством информации о порядке оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 9 января 2013 года N 11/1
Регламент оказания электронной государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии"
1. Общие положения
1. Электронная государственная услуга "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии" (далее – услуга) оказывается государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" (далее – услугодатель), а также через веб-портал "электронного правительства": www.e.gov.kz или веб-портал "Е-лицензирование": www.elicense.kz.
2. Услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1108 (далее – Стандарт).
3. Степень автоматизации услуги: частично автоматизированная.
4. Вид оказания услуги: транзакционная.
5. Понятия и сокращения, используемые в настоящем Регламенте:
1) информационная система – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно–программного комплекса (далее – ИС);
2) веб–портал "электронного правительства" – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к электронным государственным услугам (далее – ПЭП);
3) веб–портал "Е-лицензирование" – информационная система, содержащая сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензий, выдаваемых лицензиарами (далее – ИС ГБД "Е-лицензирование");
4) шлюз "электронного правительства" – информационная система, предназначенная для интеграции информационных систем "электронного правительства" в рамках реализации электронных услуг (далее – ШЭП);