"Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 23 қаңтардағы N 69/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 ақпанда N 3413 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 24 маусымдағы N 370/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 24.06.2013 N 370/3 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Коса беріліп отырған "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін қызмет көрсету регламенттері:
1) "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау";
2) "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Бақауов
Павлодар облысы Ақсу қаласы
әкімдігінің 2013 жылғы 23
қаңтардағы N 69/1 қаулысымен
бекітілді
"Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру
ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасына негізінде жергілікті атқарушы орган анықтайтын мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен балаларға қосымша білім беретін білім беру оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігімен, білім және ғылым саласындағы жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" N 1119 қаулысына сәйкес (бұдан әрі - стандарт) жүзеге асырылады.

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел образования города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 23 января 2013 года N 69/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 февраля 2013 года N 3413. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 24 июня 2013 года N 370/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 24.06.2013 N 370/3.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел образования города Аксу":
1) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования";
2) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Бакауов
Утвержден
постановлением акимата
города Аксу Павлодарской области
от 23 января 2012 года N 69/1
Регламент государственной услуги "Прием документов и
зачисление в организации дополнительного образования
для детей по предоставлению им дополнительного образования"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования" (далее - государственная услуга) оказывается организациями образования, реализующими образовательные учебные программы дополнительного образования детей за счет государственного образовательного заказа, который определяет местный исполнительный орган, согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).

4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижелері мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап немесе балалардың қосымша білім беру ұйымы және балалардың заңды өкілдері арасында жасалған, стандарттың 2-қосымшасына сәйкес келісім-шарт негізінде шығарылған балалардың қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық болып табылады.
5. Аталған қызмет Қазақстан Республикасының 3-18 жастағы азаматтарына (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет жұмыс күндері демалыс және мереке күндерін қоспағанда, белгіленген кестеге сәйкес түскі үзіліспен 9.00- ден 18.00-ге дейін көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті қарастыру үш жұмыс күнін құрайды (балалардың музыкалық, көркемөнер, шығармашылық және спорт мектептері үшін он бес жұмыс күні);
2) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алу үшін күту (тіркелу кезінде) уақытының барынша ұзақтығы – отыз минуттан артық емес;
3) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы – отыз минуттан артық емес.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздеме стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін білім беру ұйымына стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар ұсынылады және білім беру ұйымының іс жүргізушісіне тапсырылады.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсыру кезінде тұтынушыға қызметтерді алу күні көрсетілген қолхатты берген жауапты тұлғаның аты-жөні, өтінішті қабылдау күні мен номері көрсетілген қажетті құжаттарды алу туралы қолхат беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне мынадай құрылымдық функционалдық бірліктер қатысады: (бірліктер):
1) қосымша білім беру ұйымының жауапты адамы;
2) қосымша білім беру ұйымының басшысы.
13. Әрбір әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) орындалу мерзімін көрсетумен әр бірліктер әкімшілік әрекетінің (рәсімінің) бірізділігі мен өзара әрекетінің мәтіндік кестелік сипаты осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету және бірліктер үрдісінде әкімшілік әрекетінің ой-түйіндік тәртібі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбасы осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.

4. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является приказ о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданный на основании договора согласно приложению 2 к стандарту, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам в возрасте от 3 до 18 лет (далее – получатель).
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют три рабочих дня (пятнадцать дней для детских музыкальных, художественных школ, школ искусств);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя (при регистрации), - не более тридцати минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более тридцати минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Основание для отказа в оказании государственной услуги указано в пункте 16 стандарта.
3. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги в организацию образования предоставляютcя документы, указанные в пункте 11 стандарта, и сдаются специалисту организации образования.
11. При сдаче всех документов для получения государственной услуги, потребителю выдается расписка о получении необходимых документов с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного лица, выдавшего расписку с указанием даты получения государственной услуги.
12. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
1) ответственное лицо организации образования;
2) руководитель организации образования.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единицы, приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.

4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте мемлекеттік қызметтерді көрсету барысында қабылданатын шешімдерге және әрекеттерге (әрекетсіздікке) жауап береді.
"Балаларға қосымша білім беру
бойынша қосымша білім беру
ұйымдарына құжаттар қабылдау
және оқуға қабылдау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Ақсу қаласы балаларының қосымша білім беру ұйымдары
р/с N Ұйымның толық атауы Мекенжайы Байланыс телефоны

4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица, оказывающие государственную услугу, несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействие) в ходе оказания государственной услуги в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации дополнительного образования
для детей по предоставлению им
дополнительного образования"
Организации дополнительного образования детей города Аксу
N п/п Полное наименование организации Адрес Телефоны

1 2 3 4
1.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі"Ақсу қаласының балалар өнер мектебі" МКҚК
Павлодар облысы, 140100, Ақсу қаласы, Астана көшесі, 37
(871837)
66511, 64827
2.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі"Ақсу қаласының балалар шығармашылық үйі" МКҚК
Павлодар облысы, 140100, Ақсу қаласы, Астана көшесі, 37
(871837)
62250, 65372
3.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Ақсу қаласының жас натуралистер станциясы" МКҚК
Павлодар облысы, 140100, Ақсу қаласы, Чкалов көшесі, 35
(871837)
65604
"Балаларға қосымша білім беру
бойынша қосымша білім беру
ұйымдарына құжаттар қабылдау
және оқуға қабылдау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктің әрекетін сипаттау
Негізгі процесс әрекеті (жұмыс барысы, ағыны)
1
Іс-әрекеттің N (жұмыс барысы, ағыны)
1
2
3
4
5
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің атауы
Қосымша білім беру ұйымының жауапты адамы
Қосымша білім беру ұйымының басшысы
Қосымша білім беру ұйымының жауапты адамы
Қосымша білім беру ұйымының басшысы
Қосымша білім беру ұйымының жауапты адамы
2
Іс-әрекеттің (үдеріс, рәсім, операциялар) атауы және оларды сипаттау
Алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Алушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Оқуға қабылдау туралы бұйрық немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Бұйрықты немесе ұсынылған қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Кіріс журналына тіркеу
3
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Құжаттарды алу туралы қолхат
Бұйрық дайындауға немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындауға түскен құжаттарды ұсыну
Бұйрықтың, немесе бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Бұйрыққа қол қою
Оқуға қабылдау туралы хабарлама  немесе  қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
5
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
"Балаларға қосымша білім беру
бойынша қосымша білім беру
ұйымдарына құжаттар қабылдау
және оқуға қабылдау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
3-қосымша
1. Білім беру ұйымына өтініш білдіргенде
мемлекеттік қызметті ұсыну сызбасы
Павлодар облысы Ақсу қаласы
әкімдігінің 2013 жылғы 23
қаңтардағы N 69/1 қаулысымен
бекітілді
"Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және
мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды
қабылдау" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер

1 2 3 4
1
ГККП "Дом детского творчества города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
город Аксу, улица Астана, 37
(871837)
62250, 65372
2
ГККП "Детская школа искусств города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
город Аксу, улица Астана, 37
(871837)
66511, 64827
3
ГККП "Станция юных натуралистов города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
город Аксу, улица Чкалова, 35
(871837) 65604
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации дополнительного образования
для детей по предоставлению им
дополнительного образования"
Описание последовательности и взаимодействия
административных действий (процедур) каждой единицы
N Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование единиц
Ответственное лицо в организации дополнительного образования
Руководитель организации дополнительного образования
Ответственное лицо в организации дополнительного образования
Руководитель организации дополнительного образования
Ответственное лицо в организации дополнительного образования
2
Наименование действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация представленных получателем документов, указанных в п. 11стандарта
Рассмотрение представленных получателем документов
Подготовка проекта приказа о зачислении либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение приказа либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
3
Форма завершения (данные документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки
Передача поступивших документов на подготовку приказа либо  мотивированный ответ об отказе
Проект приказа либо мотивированный ответ об отказе
Подписание приказа
Ознакомления с приказом либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Срок исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
1 рабочий день (не более 13 дней для детских музыкальных, художественных школ, школ искусств)
1 рабочий день
Не более 30 минут
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации дополнительного образования
для детей по предоставлению им
дополнительного образования"
Схема предоставления государственной услуги при
обращении в организацию дополнительного образования
Утвержден
постановлением акимата
города Аксу Павлодарской области
от 23 января 2012 года N 69/1
Регламент государственной услуги "Прием документов для
предоставления отдыха детям из малообеспеченных
семей в загородных и пришкольных лагерях"
1. Общие положения

1. "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес білім беру ұйымдары көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігімен, білім және ғылым саласындағы жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" N 1119 қаулысына сәйкес (бұдан әрі - стандарт) жүзеге асырылады.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижелері мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап немесе стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама беру болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет білім беру ұйымдарындағы күн көрісі төмен отбасылардан шыққан білім алушылар мен тәрбиеленушілерге (бұдан әрі – алушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет алдын ала жазылусыз және қызметті жедел ресімдеусіз уәкілетті орган мен білім беру ұйымдарының бекітілген жұмыс кестесіне сәйкес жүргізіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген күннен бастап күнтізбелік он күнді құрайды;
2) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алғанға дейін күтетін (тіркелу кезінде) барынша шекті уақыт – отыз минуттан аспайды;
3) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсететін барынша шекті уақыт – отыз минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздеме стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
10. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды білім беру ұйымына ұсынады.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға стандарттың 14-тармағында көрсетілген мәліметтермен қолхат беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне мынадай құрылымдық функционалдық бірліктер қатысады:
1) білім беру ұйымының жауапты адамы;
2) білім беру ұйымының басшысы.

1. Регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях" (далее – государственная услуга) оказывается организациями образования согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее – организация образования).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).
4. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются выдача направления в загородные и пришкольные лагеря, согласно приложению 2 к стандарта, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
5. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам организации образования из малообеспеченных семей (далее – получатель).
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Государственная услуга предоставляется в течение календарного года в соответствии с установленным графиком работы организации образования без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют десять календарных дней со дня подачи заявления;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более тридцати минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более тридцати минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Основания для отказа в оказании государственной услуги указаны в пункте 16 стандарта.
3. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель представляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 стандарта.
11. При сдаче всех документов для получения государственной услуги, получателю государственной услуги выдается расписка со сведениями, указанными в пункте 14 стандарта.
12. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее Единицы):
1) ответственное лицо в организации образования;
2) руководитель организации образования.

13. Әрбір әкімшілік әрекеттің (үрдістің) орындалу мерзімін көрсетумен әр бірліктер әкімшілік әрекетінің (үрдісінің) бірізділігі мен өзара әрекетінің мәтіндік кестелік сипаты осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету және бірліктер үрдісінде әкімшілік әрекетінің ой-түйіндік тәртібі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі

13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в  приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу

15. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте мемлекеттік қызметті көрсету барысында қабылданатын шешімдерге және әрекеттерге (әрекетсіздікке) жауап береді.
"Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік мекемелер
р/с N Жалпы білім беру ұйымның толық атауы Жалпы білім беру ұйымның орналасқан орны Байланыс телефоны

15. Должностные лица, оказывающие государственную услугу, несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействие) в ходе оказания государственной услуги в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных
семей в загородных и пришкольных лагерях"
Перечень организаций основного среднего,
общего среднего образования города Аксу
N п/п Полное наименование общеобразовательной организации Местонахождение общеобразовательной организации Контактный телефон

41021, 41020
20.
"Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округінің Гагарин атындағы орта мектебі" ММ
Павлодар облысы, 140107, Ақсу қаласы, Евгеньевка ауылы
(871837)
74366, 74408
21.
"Ақсу қаласы Үштерек ауылының орта мектебі" ММ
Павлодар облысы, 140119, Ақсу қаласы, Үштерек ауылы
(871837)
77341, 77405
22.
"Ақсу қаласы Еңбек селолық округі орта мектебі" ММ
Павлодар облысы, 140116, Ақсу қаласы, Еңбек ауылы
(871837)
73415, 73602
23.
"Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі Сольветка ауылының негізгі мектебі" ММ
Павлодар облысы, 140118, Ақсу қаласы, Евгеньевка селолық округі, Сольветка ауылы
(871837)
41907, 41901
24.
"Ақсу қаласы Пограничник селолық округінің Спутник станциясының негізгі мектебі" ММ
Павлодар облысы, 140115, Ақсу қаласы, Пограничник селолық округі, Спутник станциясы
(871837)
41948
"Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық функционалдық бірліктердің әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі процесс әрекеті (жұмыс барысы, ағыны)
1
Іс-әрекеттің N (жұмыс барысы, ағыны)
1
2
3
4
5
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің атауы
Білім беру ұйымының жауапты адамы
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының жауапты адамы
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының жауапты адамы
2
Іс-әрекеттің  (үдеріс, рәсім, операциялар) атауы және оларды сипаттау
Алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Жауапты орындаушыны анықтауы
Жауапты орындаушының жолдама немесе мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауапты дайындауы
Жолдама немесе мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауапқа қол қоюы
Жолдаманы  немесе мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауапты беру туралы журналына тіркеу
3
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Қолхат беру
Бұйрық дайындауға немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындауға түскен құжаттарды ұсыну
Жолдама немесе мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап жобасы
Жолдамаға  немесе мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауапқа қол қою
Жолдаманы немесе мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап беруі
4
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
3 күнтізбелік күн
5 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
30 минуттан аспайды
5
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
"Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
3-қосымша
Білім беру ұйымына өтініш білдіргенде
мемлекеттік қызметті ұсыну сызбасы

41021, 41020
20.
ГУ "Средняя школа имени Ю. Гагарина Евгеньевского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, 140107, село Евгеньевка
(871837)
74366, 74408
21.
ГУ "Средняя школа села Уштерек города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, 140119, село Уштерек
(871837)
77341, 77405
22.
ГУ "Средняя школа Енбекского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, 140116, город Аксу, село Енбек
(871837)
73415, 73602
23.
ГУ "Основная  школа села Сольветка Евгеньевского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, 140118, Евгеньевкий сельский округ, село Сольветка
(871837)
41907, 41901
24.
ГУ "Основная школа станции Спутник Пограничного сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, 140115, Пограничный сельский округ, станция "Спутник"
(871837)
41948
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных
семей в загородных и пришкольных лагерях"
Описание последовательности и взаимодействия
административных действий (процедур) каждой единицы
N Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование единиц
Ответственное лицо в организации образования
Руководитель организации образования
Ответственное лицо в организации образования
Руководитель организации образования
Ответственное лицо в организации образования
2
Наименование действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация представленных получателем документов, указанных в п. 11 регламента
Определение ответственного исполнителя
Подготовка направления либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписание направления либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация в журнале о выдаче направления либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
3
Форма завершения (данные документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки
Передача поступивших документов на подготовку направления либо мотивированный ответ об отказе
Проект направления либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Направление либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача направления либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Срок исполнения
Не более 30 минут
3 календарных дней
5 календарных дней
2 календарных дней
Не более 30 минут
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных
семей в загородных и пришкольных лагерях"
Схема предоставления государственной услуги
при обращении в организацию образования