Качир ауданы тұрғындарының нысаналы топтарына кіретін тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 28 қарашадағы N 413/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 желтоқсанда N 3643 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 15.01.2016 № 3 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабы 2-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Качир ауданы аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі бекітілсін:
1) ұзақ (1 жылдан көп) жұмыс істемеген тұлғалар;
2) 29 жасқа дейінгі жастар, қоса алынады;
3) бір де бір жұмыс істейтіні жоқ отбасынан шыққан тұлға;
4) бұрын жұмыс істемеген (жұмыс өтілі жоқ) тұлғалар;
5) жұмыспен қамту мәселесі жөніндегі уәкілетті органның жолдамасы бойынша кәсіптік оқуды аяқтаған жұмыссыздар;
6) 50 жастан асқан тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Аудан әкімі Н. Күлжан

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Качирского района
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 28 ноября 2013 года N 413/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 декабря 2013 года N 3643. Утратило силу постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 15 января 2016 года № 3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 15.01.2016 № 3.
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории Качирского района:
1) лица, длительное время не работающие (более года);
2) молодежь в возрасте до 29 лет включительно;
3) лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
4) лица, ранее не работавшие (не имеющие стажа работы);
5) безработные, завершившие профессиональное обучение по направлению уполномоченного органа по вопросам занятости;
6) лица, старше 50 лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Күлжан