Лебяжі ауданында 2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы N 382/73 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қаңтарда N 3675 болып тіркелді Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімі аппарат басшысының 2015 жылғы 08 қаңтардағы N 31/1-3618 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімі аппарат басшысының 08.01.2015 N 31/1-3618 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабына сәйкес жұмыссыздар үшін коғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкіміА. Құрманова
Павлодар облысы
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
N 382/73 қаулысымен
бекітілді
2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын ұйымдардың ТIЗБЕСI
N р/сҰйымдардың атауларыҚоғамдық жұмыстардың түрлерiҚоғамдық жұмыстардың көлемдерi және нақты шараларыСұранысҰсыныстарҚатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi
1"Баймолдин ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi1. Елдi мекендердi көркейту500 түп ағаш отырғызу, 150 түп бұтақ отырғызу, 5000 шаршы метр аумақты тазалау, ағаштарды әктеу, ағаштарды кесу - 2000 түп, 500 шаршы метр ескерткiштер мен обелисктердi, саябақ аумағын ретке келтiру, 100 шаршы метр мал қорымдарын ретке келтiру, 3 елдi мекеннiң 8 сағаттан 3000 шаршы метр шығыс жолдарын қоқыстан тазалау1010Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
2. Саябақтар мен жас көшеттерді қаңғыған малдардан қорғауДемалыс күндерiн есепке алғанда 1 айдың iшiнде 176 сағат 8 сағаттан 1 адам11
2"Жамбыл ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру350 түп ағаш отырғызу, 6000 шаршы метр аумақты тазалау, 700 түп ағашты кесу, 510 куб метр қарды тазалау, 1200 түп ағашты әктеу, 100 тiрек бағаналарын әктеу, 70 шаршы метр қоршауды жөндеу күнiне 8 сағаттан77Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет

Об организации общественных работ на 2014 год в Лебяжинском районе
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 27 декабря 2013 года N 382/73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 января 2014 года N 3675 Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 08 января 2015 года N 31/1-3618)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06.01.2015 N 31/1-3618).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных, акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения общественных работ на 2014 год.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким районаА. Курманова
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 27 декабря 2013 года N 382/73
Перечень организаций организующих
общественные работы на 2014 год
N п/пНаименование организацийВиды общественных работОбъемы и конкретные условия общественных работСпросПредложенияРазмер оплаты труда участников и источник их финансирования
1Государственное учреждение "Аппарат акима Баймулдинского сельского округа"1. Благоустройство населенных пунктовПосадка деревьев 500 шт.
Посадка кустарников 150 шт.
Уборка территории 5000 куб. м.
Побелка деревьев, подрезка деревьев – 2000 штук, приведение в порядок памятников и обелисков, территорию парка – 500 кв. м., Приведение в порядок скотомогильников - 100 кв. м., очистка от мусора въездных дорог вдоль трассы трех населенных пунктов – 3000 кв. м. по 8 часов в день
1010В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Обеспечение сохранности парков и зеленых насаждений от бродячих животных176 часов по 8 часов 1 человек в течение одного месяца с учетом выходных11
2Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа"1. Благоустройство, озеленение населенных пунктовПосадка деревьев – 350 штук, уборка территории – 6000 кв. м, подрезка деревьев – 700 штук, чистка снега – 510 куб. м, побелка деревьев – 1200 штук, побелка опорных столбов – 100 штук, ремонт ограждений – 70 кв. м по 8 часов в день77В размере минимальной заработной платы, районный бюджет

2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету380 ауланы аулалы және басқадай тексерiстен өткiзу11
3. Саябақтар мен жас көшеттерді қаңғыған малдардан қорғауДемалыс күндерiн есепке алғанда 3 ай iшiнде 8 сағаттан 1584 сағат33
3"Қызылағаш ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру150 түп ағаш отырғызу, 5000 шаршы метр аумақты тазалау, 1000 түп ағаштарды кесу, 1000 түп ағаштарды әктеу, 300 куб метр қарды тазалау77
4"Қызыләскер ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру2000 түп ағаш отырғызу, 6000 шаршы метр автотрассаның аумағын тазалау, 610 куб. метр қарды тазалау, 1700 түп ағашты әктеу, кесу, 250 тiрек бағаналарын әктеу, 180 шаршы метр қоршауды күнiне 8 сағаттан жөндеу1515Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету430 ауланы аулалы және басқадай тексерiстен өткiзу11
3. Саябақтар мен жас көшеттерді қаңғыған малдардан қорғауДемалыс күндерiн есепке алғанда 3 ай iшiнде 8 сағаттан 1056 сағат22
5"Лебяжi ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру8000 шаршы метр ауылды көгалдандыру мен санитарлық тазалау, 1000 куб. метр қарды тазалау, 1000 түп ағаш отырғызу және суару, 1000 түп ағаш әктеу, 200 тiрек бағаналарын күнiне 8 сағаттан әктеу4242Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету813 ауланы аулалы және басқадай тексерiстен өткiзу22
6"Майқарағай ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру200 түп ағаш отырғызу, 5000 шаршы метр аумақты тазалау, 800 куб. метр қарды тазалау, 1500 түп ағашты әктеу, кесу, 110 тiрек бағаналарын әктеу, 60 шаршы метр қоршауды жөндеу, күнiне 8 сағаттан1010Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
7"Малыбай ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру1300 шаршы метр аумақты қардан тазалау, ағаштарды отырғызу 250 түп, ауланы қоқыстан тазалау 2500 шаршы метр, бағандарды әктеу 50 дана әктеу; қоршауларды жөндеу жұмысына 100 шаршы метр, жас бақшаларды сырлау 60 шаршы метр және қоршауларды жөндеу 80 кв метр, 150 шаршы метр әктеу, 755 түп ағаш әктеу, 36 метр автобустық аялдаманы әктеу, 1000 метр жол бордюрлерi мен қоршауларды әктеу, 600 метр гүлзарларды отырғызу, 1000 метр гүлзарлар мен ағаш бұтақтарын күту, 3000 метр балалар алаңы, орталық алаңды тазалау және көгалдандыру, алаң, ескерткiштер, фонтан мен спорттық жабдықтардың қоршауылдарын сырлау, 1000 түп ағашты көктемгi дайындаудан өткiзу, күнiне 8 сағаттан1515Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет

2. Оказание помощи участковым комиссиямПроведение подворного обхода и других обследований 380 дворов11
4. Обеспечение сохранности парков и зеленых насаждений от бродячих животных1584 часов по 8 часов в день с учетом выходных в течение трех месяцев33
3Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылагашского сельского округа"1. Благоустройство, озеленение населенных пунктовПосадка деревьев – 150 штук, уборка территории 8000 куб. м, подрезка деревьев 1000 штук, подбелка деревьев 1000 штук, чистка снега 300 куб. м. по 8 часов в день77В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
4Государственное учреждение "Аппарат акима Кызыласкерского сельского округа"1. Благоустройство, озеленение населенных пунктовПосадка деревьев 2000 шт, уборка территорий прилегающей автотрассы 6000 кв. м, чистка снега 610 куб. м, побелка деревьев, подрезка деревьев 1700 шт, побелка опорных столбов 250 шт, ремонт ограждении 180 кв. м. По 8 часов в день1515В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиямПроведение подворного обхода и других обследований 430 дворов11
3. Обеспечение сохранности парков и зеленых насаждений от бродячих животных1056 часов по 8 часов 2 человека в течение трех месяцев с учетом выходных22
5Государственное учреждение "Аппарат акима Лебяжинского сельского округа"1. Благоустройство, озеленение населенных пунктовБлагоустройство и санитарная очистка села 8000 куб. м, чистка снега 1000 куб. м, посадка и поливка 1000 штук деревьев, побелка деревьев 1000 штук, подрезка деревьев 1000 штук, побелка опорных столбов 200 штук по 8 часов в день4242В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиямПроведение подворного обхода и других обследований 813 дворов22
6Государственное учреждение "Аппарат акима Майкарагайского сельского округа"1. Благоустройство, озеленение населенных пунктовПосадка деревьев 200 штук, уборка территории 5000 кв. м, чистка снега 800 куб. м, побелка деревьев 1500 штук, подрезка деревьев 1500 штук, побелка опорных столбов 110 штук, ремонт ограждении 60 м. кв, по 8 часов день1010В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
7Государственное учреждение "Аппарат акима Малыбайского сельского округа"1. Благоустройство, озеленение населенных пунктовОчистка территории от снега 1300 кв. м, посадка деревьев 250 шт., уборка территории от муссора - 2500 кв. м., побелка опорных столбов – 50 шт., ремонт ограждений 100 кв. м., благоустройство молодежного парка: покраска 60 кв. м, ремонт ограждения 80 кв. м., побелка 150 кв. м; побелка деревьев 755 штук, побелка автобусной будки 36 кв. м, побелка бордюров дорог и изгороди 1000 кв. м., посадка цветников 600 кв. м., уход за цветниками и саженцами деревьев 1000 кв. м., уборка и благоустройство центрального стадиона, детской площадки 3000 кв. м., покраска изгороди стадиона, памятника, фонтана и спортивных снарядов, весенняя обработка деревьев 1000 штук по 8 часов в день1515В размере минимальной заработной платы, районный бюджет

8"Шақа ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру100 түп ағаштарды отырғызу, 4000 шаршы метр аумақты тазалау, 310 куб метр қарды тазалау, 1000 түп ағаштарды әктеу, 800 түп ағаштарды кесу, күнiне 8 сағаттан77Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
9"Шарбақты ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру500 түп ағаштарды отырғызу, 10000 шаршы метр аумақты тазалау, 1750 куб. метр қарды тазалау, 900 түп ағаштарды әктеу, 900 түп ағаштарды кесу, 150 тiрек бағаналарды әктеу, 160 шаршы метр қоршауды жөндеу күнiне 8 сағаттан1818Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету422 ауланы аулалы және басқадай тексерiстен өткiзу11
10"Ямышев ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру600 түп ағаш отырғызу, 1000 түп ағаш кесу, 1500 шаршы метр қарды тазалау, 9000 шаршы метр аумақты қоқыстан тазалау, 50 шақырым трассаны тазалау, 200 бағанды әктеу1414Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсетуДемалыс күндерiн есепке алғанда 3 ай iшiнде 8 сағаттан 140 құжаттама11
3. Саябақтар мен жас көшеттерді қаңғыған малдардан қорғауДемалыс күндерiн есепке алғанда 3 ай iшiнде 8 сағаттан33

8Государственное учреждение "Аппарат акима Шакинского сельского округа"1. Благоустройство, озеленение населенных пунктовПосадка деревьев 100 штук, уборка территории 4000 кв. м., чистка снега 310 куб. м., побелка деревьев 1000 штук, подрезка деревьев 800 штук по 8 часов в день77В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
9Государственное учреждение "Аппарат акима Шарбактинского сельского округа"1. Благоустройство, озеленение населенных пунктовПосадка деревьев 500 шт., уборка территории 10000 кв. м, чистка снега 1750 куб. м, побелка деревьев 900 штук, подрезка деревьев 900 штук, побелка опорных столбов 150 шт., ремонт ограждений 160 кв. м., по 8 часов в день1818В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиямПроведение подворного обхода и других обследований 422 дворов11
10Государственное учреждение "Аппарат акима Ямышевского сельского округа"1. Благоустройство населенных пунктовПосадка деревьев – 600 штук, обрезка деревьев – 1000 штук, очистка снега – 1500 кв. м., уборка территории от мусора - 9000 кв. м., уборка трассы – 50 км, побелка столбов – 200 штук1414В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям140 документов 8 часов в день с учетом выходных в течение трех месяцев11
3. Обеспечение сохранности парков и зеленых насаждений от бродячих животныхПо 8 часов в день с учетом выходных в течение трех месяцев33