Май ауданында білім беру саласындағы көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 21/01 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 ақпанда N 3452 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы N 177/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 18.06.2013 N 177/6 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" N 745 қаулысына сәйкес Май ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) "Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттiк қызмет регламентi;
2) "Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама беру" мемлекеттiк қызмет регламентi;
3) "Зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке толмағандардың салымдарына иелік ету үшін, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтамалар беру" мемлекеттiк қызмет регламентi;
4) "Кәмелетке толмағандарға меншік құқығында тиесілі мүлікпен мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын беру" мемлекеттiк қызмет регламентi;
5) "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттiк қызмет регламентi;
6) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттiк қызмет регламентi;
7) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттiк қызмет регламентi;
8) "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттiк қызмет регламентi;
9) "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттiк қызмет регламентi;

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере образования в Майском районе
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 22 января 2013 года N 21/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 февраля 2013 года N 3452. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 18 июня 2013 года N 177/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 18.06.2013 N 177/6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей";
2) регламент государственной услуги "Выдача справок по опеке и попечительству";
3) регламент государственной услуги "Выдача справок в пенсионные фонды, банки для распоряжения вкладами несовершеннолетних детей, в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан для оформления наследства несовершеннолетним детям";
4) регламент государственной услуги "Выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке или попечительству для оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям";
5) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах";
6) регламент государственной услуги "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования";
7) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования";
8) регламент государственной услуги "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования";
9) регламент государственной услуги "Выдача дубликатов документов об образовании";

10) "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттiк қызмет регламентi;
11) "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттiк қызмет регламентi;
12) "Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды кезекке қою" мемлекеттiк қызмет регламентi;
13) "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттiк қызмет регламентi бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Н.Ғ. Исахановаға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi                                Н. Пішенбаев
Май ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 21/01 қаулысымен
бекiтiлген
"Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Көктөбе селосы, Абылай Хан көшесі, 32, телефоны 8 (71838) 91-3-36, мекен-жайы бойынша орналасқан "Май ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы көрсетіледі, (бұдан әрі – уәкілетті орган), жұмыс кестесі демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі ата-анасының қамқорлығынсыз қалған кәмелетке толмаған балаларға қорғаншылық (қамқоршылық) белгілеу туралы анықтама (бұдан әрі – анықтама) беру не қызмет көрсетуден бас тартудың дәлелді жауабын ұсыну болып табылады.
7. Мемлекеттік қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі күнтізбелік отыз күнді (құжаттарды қабылдаған күн және берген күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi) құрайды;

10) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по представлению им дополнительного образования";
11) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях";
12) регламент государственной услуги "Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации";
13) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исаханову Н.Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Пшенбаев
Утвержден
постановлением акимата
Майского района
от 22 января 2013 года N 21/01
Регламент оказания государственной услуги
"Оформление документов на социальное обеспечение сирот,
детей, оставшихся без попечения родителей"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования Майского района", расположенный по адресу: Павлодарская область, Майский район, село Коктобе, улица Абылай Хана 32 телефон 8 (71834) 91-3-36, (далее – уполномоченный орган), график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
6. Результатом оказания государственной услуги являются выдача справки об установлении опеки (попечительства) над несовершеннолетними детьми, оставшимися без попечения родителей (далее – справка), либо мотивированный отказ в предоставлении услуги.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги), составляют тридцать календарных дней;

1) өтініш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күту уақытының барынша ұзақтығы 20 минуттан аспайды;
2) өтініш берген күнi сол жерде мемлекеттік қызметті алушыға көрсетiлетiн қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы 20 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процессіндегі
іс-әрекеттер тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызметті алушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынуы тиіс.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға барлық құжаттарды алғаны туралы қолхат беріледі, онда мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетіледі.

1) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, – не более 20 минут;
2) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, – не более 20 минут.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги получателю государственной услуги необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех необходимых документов получателю государственной услуги выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.

9. Стандарттың 16 тармағында қарастырылған негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-қызметтік бірліктер:
уәкілетті органның маманы;
қамқоршылық пен қамқоршы жөніндегі кеңес;
уәкілетті органның басшысы;
аудан әкімдігі.
11. Әрбір құрылымдық-қызметтік бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы әрбір іс-әрекетті орындау мерзімі көрсетілуімен осы регламенттің 1 қосымшасында ұсынылған.

9. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 стандарта.
10. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
специалист уполномоченного органа;
совет по опеке и попечительству;
начальник уполномоченного органа;
акимат района.
11. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.

12. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-қызметтік бірлік арасындағы өзара байланысын көрсететін схема осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
13. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында бекітілген тәртіпке сай жауапкершілікке тартылады.
"Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтік
қамсыздандыруға арналған құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-қызметтік бірліктердің іс-әрекеттерін сипаттау
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыс барысы, ағымы)
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағымы) N
1
2
3
4
5
6
7
2
Бірлік атауы
Уәкілетті органның маманы
Қорғаншылық пен қамқоршы жөніндегі кеңес
Уәкілетті органның маманы
Аудан әкімдігі
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның маманы
3
Іс-әрекет (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Баланы тәрбиелеуге үміткер тұлғаның тұрмыстық жағдайы тексерісін жүргізеді, қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындау қажеттілігі не қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындаудан бас тарту туралы шешім шығарады
Аудан әкімдігінің қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындау қажеттілігі не қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындаудан бас тарту туралы қаулы жобасын жасайды және келіседі
Қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындау қажеттілігі не қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындаудан бас тарту туралы қаулыны қабылдайды
Қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындау қажеттілігі не қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындаудан бас тарту туралы анықтама жобасы дайындайды
Қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындау қажеттілігі не қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындаудан бас тарту туралы анықтамаға қол қояды
Мемлекеттік қызметті алушы қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындау қажеттілігі не қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындаудан бас тарту туралы анықтаманы береді
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Барлық құжаттарды алғаны туралы қолхат
Қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындау қажеттілігі не қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындаудан бас тарту туралы қорытынды
Аудан әкімдігінің қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындау не қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындаудан бас тарту туралы қаулы жобасы
Қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындау не қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындаудан бас тарту туралы қаулы
Қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындау не қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындаудан бас тарту туралы анықтаманың жобасы
Қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындау не қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындаудан бас тарту туралы анықтама
Қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындау не қамқоршылық (қорғаншылық) тағайындаудан бас тарту туралы анықтама
5
Орындау мерзімі
20 минуттан аспайды
14 күнтізбелік күн
7 күнтізбелік күн
7 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
20 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекет нөмірі
2
3
4
5
6
7
"Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтік
қамсыздандыруға арналған құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық реттілігі
арасындағы байланысты көрсететін схема
Май ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 21/01 қаулысымен
бекiтiлген
"Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламенті

12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицы, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей"
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
2
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Совет по опеке и попечительству
Специалист уполномоченного органа
Акимат района
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация представленных получателем государственной услуги документов
Проводит обследование жилищно-бытовых условий жизни лица, претендующего на воспитание ребенка, выносит заключение о необходимости установления опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Разрабатывает и согласовывает проект постановления акимата района об установлении опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Принимает постановление об установлении опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Готовит проект справки об установлении опеки (попечительства) либо мотивированного отказа в предоставлении услуги
Подписывает справку об установлении опеки (попечительства) либо мотивированный отказ в предоставлении услуги
Выдает получателю государственной услуги справку об установлении опеки (попечительства) либо мотивированный отказ в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о получении всех документов
Заключение о необходимости установления опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Проект постановления акимата района об установлении опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Постановление об установлении опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Проект справки об установлении опеки (попечительства) либо мотивированного отказа в предоставлении услуги
Справка об установлении опеки (попечительства) либо мотивированный отказ в предоставлении услуги
Справка об установлении опеки (попечительства) либо мотивированный отказ в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 20 минут
14 календарных дней
7 календарных дней
7 календарных дней
1 календарный день
1 календарный день
Не более 20 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Майского района
от 22 января 2013 года N 21/01
Регламент оказания государственной услуги
"Выдача справок по опеке и попечительству"

1. Жалпы ережелер
1. "Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Көктөбе селосы, Абылай Хан көшесі, 32, телефоны 8 (71838) 91-3-36, мекен-жайы бойынша орналасқан "Май ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы көрсетіледі, (бұдан әрі – уәкілетті орган), жұмыс кестесі демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, Көктөбе селосы, Сейфулин көшесі, 13, телефоны 8 (71838) 92-1-13 мекен-жайында орналасқан Республикалық мемлекеттік кәсіпорынының филиалы, "Павлодар облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы", Май ауданы бөлімі (бұдан әрі – Орталық), арқылы көрсетіледі, жұмыс кестесі демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын үзіліссіз, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, сондай-ақ мемлекеттік қызметті алушы да электрондық цифрлы қолтаңба (бұдан әрі – ЭСҚ) болған жағдайда "электрондық үкіметтің" www.e.gov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы көрсетеді.
5. Шалғайдағы елді мекен тұрғындарына мемлекеттік қызметтердің қолжетімділігін қамтамасыз ету мақсатында мемлекеттік қызметтерді Жылжымалы Орталықтар арқылы көрсетуге жол беріледі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу нысаны:
1) Орталықта – стандартқа 3-қосымшаға сәйкес қағаз тасымалдағышта қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама (бұдан әрі – анықтама) беру.
7. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
Орталыққа жүгінген кезде:
1) мемлекеттік қызметті алушы жүгінген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері бес жұмыс күнін (құжаттарды қабылдаған күн және берген күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi) құрайды;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезекте күтудің рұқсат берiлген ең көп уақыты 20 минуттан аспайды;
3) жүгінген күні мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берiлген ең көп уақыты 20 минуттан аспайды;
4) анықтаманы немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты алған кезде кезек күтудің рұқсат берiлген ең көп уақыты 20 минуттан аспайды.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справок по опеке и попечительству" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования Майского района", расположенный по адресу: Павлодарская область, Майский район, село Коктобе, улица Абылай Хана 32 телефон 8 (71834) 91-3-36, (далее – уполномоченный орган), график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, через отдел Майского района, филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения по Павлодарской области" (далее – центр), по адресу: село Коктобе, улица Сейфуллина 13, ежедневно с 9.00 часов до 19.00 часов без перерыва, кроме выходного (воскресенье) и праздничных дней, а также через веб-портал "Электронного правительства" - www.e.gov.kz, при условии наличия у получателя государственной услуги электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП).
5. В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственных услуг через Мобильные центры.
6. Результатом оказания государственной услуги являются:
1) в центре – выдача справки по опеке и попечительству (далее – справка) согласно приложению 3 к стандарту на бумажном носителе.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
8. Сроки оказания государственной услуги:
При обращении в центр:
1) сроки оказания государственной услуги с момента обращения получателя государственной услуги составляют пять рабочих дней (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут.
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении справки или мотивированного ответа об отказе – не более 20 минут.

9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процессіндегі
іс-әрекеттер тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынуы тиіс.
Орталықта барлық құжат қабылдаған кезде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттың қабылданғаны туралы қолхат беріледі, онда:
сұраныстың нөмірі мен қабылданған күні;
сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған орталық қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, оның байланыс деректері.
11. Стандарттың 16 тармағында қарастырылған негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-қызметтік бірліктер:
1) Уәкілетті органның маманы;
2) Уәкілетті органның бастығы.
13. Әрбір құрылымдық-қызметтік бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы әрбір іс-әрекетті орындау мерзімі көрсетілуімен осы регламенттің 1-қосымшасында ұсынылған.
14. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-қызметтік бірлік арасындағы өзара байланысын көрсететін схема осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
15. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында бекітілген тәртіпке сай жауапкершілікке тартылады.
"Қорғаншылық және қамқоршылық
жөнінде анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-қызметтік бірліктердің іс-әрекеттерін сипаттау
1.
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағымы) N 1 2 3 4 5
2.
Құрылымдық-қызметтік бірліктің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3.
Іс-әрекет (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Орталық арқылы алынған құжаттарды тіркейді және бөлім бастығына қарауға жібереді
Түскен құжаттарды қарастыру
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген негізді жауаптың анықтама дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген негізді жауаптың жобасын қарастыру
Журналда тіркеу
4.
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Құжаттарды тіркеу, бөлім бастығына қарауға жіберу
Қарар
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасы
Құжаттарға қол қою
Анықтама немесе бас тарту себептері көрсетілген негізді жауапты Орталыққа жіберу
5.
Орындау мерзімі
20 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
2 жұмыс күні
2 жұмыс күні
20 минуттан аспайды
6.
Келесі іс-әрекет нөмірі
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
"Қорғаншылық және қамқоршылық
жөнінде анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық реттілігі
арасындағы байланысты көрсететін схема
Май ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 21/01 қаулысымен
бекiтiлген
"Зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке толмағандардың
салымдарына иелік ету үшін, Қазақстан Республикасы Ішкі
істер Министрлігі Жол полициясы комитетінің
аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға
мұраны ресімдеу үшін анықтамалар беру"
мемлекеттік қызмет регламенті

9. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения данной государственной услуги получателю государственной услуги необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
При приеме центром всех необходимых документов получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты (времени) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества работника центра, принявшего заявление на оформление документов;
фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, его (ее) контактные данные.
11. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
12. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист уполномоченного органа;
2) начальник уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицы, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача справок по
опеке и попечительству"
Описание действий структурно-функциональных единиц
1.
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
2.
Наименование структурно функциональных единиц
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
3.
Наименование действия (процесса процедура операции) и их описание
Проводит регистрацию полученных через Центр документов и передает на рассмотрение руководителю
Рассмотрение представленных документов
Подготовка справки либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение справки либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация документов, передача на рассмотрение руководителю
Резолюция
Проект справки или уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание документа
Направление в Центр справки либо мотивированного ответа об отказе в
5.
Сроки исполнения
Не более 20 минут
1 рабочих дня
2 рабочих дня
2 рабочих дня
Не более 20 минут
6.
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача справок по
опеке и попечительству"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Майского района
от 22 января 2013 года N 21/01
Регламент
оказания государственной услуги
"Выдача справок в пенсионные фонды, банки для распоряжения
вкладами несовершеннолетних детей, в территориальные
подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних
дел Республики Казахстан для оформления наследства
несовершеннолетним детям"

1. Жалпы ережелер
1. "Зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке толмағандардың салымдарына иелік ету үшін, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтамалар беру" мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет, Павлодар облысы, Көктөбе селосы, Абылай Хан көшесі 32, телефоны 8 (71838) 91-3-36, мекен-жайында орналасқан "Май ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы көрсетіледі, (бұдан әрі – уәкілетті орган), жұмыс кестесі демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, Көктөбе селосы, Сейфулин көшесі, 13, телефоны 8 (71838) 92-1-13 мекен-жайында орналасқан Республикалық мемлекеттік кәсіпорынының филиалы, "Павлодар облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы", Май ауданы бөлімі (бұдан әрі – Орталық), арқылы көрсетіледі, жұмыс кестесі демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын үзіліссіз, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, сондай-ақ мемлекеттік қызметті алушы да электрондық цифрлы қолтаңба (бұдан әрі – ЭСҚ) болған жағдайда "электрондық үкіметтің" www.e.gov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы көрсетеді.
Шалғайдағы елді мекен тұрғындарына мемлекеттік қызметтердің қолжетімділігін қамтамасыз ету мақсатында мемлекеттік қызметтерді Жылжымалы Орталықтар арқылы көрсетуге жол беріледі.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу нысаны:
орталықта – зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке толмағандардың салымдарына иелік ету, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаға тиесілі мүлікпен әрекетті жүзеге асыру үшін анықтамалар (бұдан әрі – анықтама) беру не қағаз тасымалдағышта қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
Орталыққа жүгінген кезде:
1) мемлекеттік қызметті алушы жүгінген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері бес жұмыс күнін (құжаттарды қабылдаған күн және берген күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi) құрайды;

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справок в пенсионные фонды, банки для распоряжения вкладами несовершеннолетних детей, в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан для оформления наследства несовершеннолетним детям" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования Майского района", расположенный по адресу: Павлодарская область, Майский район, село Коктобе, улица Абылай Хана 32 телефон 8 (71834) 91-3-36, (далее – уполномоченный орган), график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, через отдел Майского района, филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения по Павлодарской области" (далее – центр), расположенный по адресу: село Коктобе, улица Сейфуллина 13, ежедневно с 9.00 часов до 19.00 часов без перерыва, кроме выходного (воскресенье) и праздничных дней, а также через веб-портал "Электронного правительства": www.e.gov.kz (далее – портал), при условии наличия у получателя государственной услуги электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП).
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственных услуг через Мобильные центры.
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
6. Результатом оказания государственной услуги является:
в центре – выдача справок в пенсионные фонды, банки для распоряжения вкладами несовершеннолетних детей (уступка прав и обязательств, расторжение договоров), в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан на осуществление действий с имуществом, принадлежащим несовершеннолетним (далее – справка), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе;
7. Сроки оказания государственной услуги:
При обращении в центр:
1) сроки оказания государственной услуги с момента обращения получателя государственной услуги составляют пять рабочих дней (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);

1. Жалпы ережелер
1. "Кәмелетке толмағандарға меншік құқығында тиесілі мүлікпен мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын беру" мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Көктөбе селосы, Абылай Хан көшесі, 32, телефоны 8 (71838) 91-3-36, мекен-жайында орналасқан "Май ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы көрсетіледі, (бұдан әрі – уәкілетті орган), жұмыс кестесі демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, Көктөбе селосы, Сейфулин көшесі, 13, телефоны 8 (71838) 92-1-13 мекен-жайында орналасқан Республикалық мемлекеттік кәсіпорынының филиалы, "Павлодар облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы", Май ауданы бөлімі (бұдан әрі – Орталық), арқылы көрсетіледі, жұмыс кестесі демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын үзіліссіз, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, сондай-ақ мемлекеттік қызметті алушы да электрондық цифрлы қолтаңба (бұдан әрі – ЭСҚ) болған жағдайда "электрондық үкіметтің" www.e.gov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы көрсетеді.
Шалғайдағы елді мекен тұрғындарына мемлекеттік қызметтердің қолжетімділігін қамтамасыз ету мақсатында мемлекеттік қызметтерді Жылжымалы Орталықтар арқылы көрсетуге жол беріледі.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу нысаны:
орталықта – Кәмелетке толмағандарға меншік құқығында тиесілі мүлікпен мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын (бұдан әрі – анықтама) қағаз тасымалдағышта беру.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
Орталыққа жүгінген кезде:
1) мемлекеттік қызметті алушы (бұдан әрі - алушы) жүгінген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері бес жұмыс күнін (құжаттарды қабылдаған күн және берген күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi) құрайды;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезекте күтудің рұқсат берiлген ең көп уақыты 20 минуттан аспайды;

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке или попечительству для оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования Майского района", расположенный по адресу: Павлодарская область, Майский район, село Коктобе, улица Абылай Хана 32 телефон 8 (71838) 91-3-36, (далее – уполномоченный орган), график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, через отдел Майского района, филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения по Павлодарской области" (далее – центр), расположенный по адресу: село Коктобе, улица Сейфуллина 13, ежедневно с 9.00 часов до 19.00 часов без перерыва, кроме выходного (воскресенье) и праздничных дней, а также через веб-портал "Электронного правительства": www.e.gov.kz (далее – портал), при условии наличия у получателя государственной услуги электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП).
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственных услуг через Мобильные центры.
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
6. Результатом оказания государственной услуги является:
в центре – выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке и попечительству, на совершение сделок по отчуждению недвижимого имущества, являющихся собственниками жилища, в нотариальную контору, либо в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетнему (далее – справка), на бумажном носителе;
7. Сроки оказания государственной услуги:
При обращении в центр:
1) сроки оказания государственной услуги с момента обращения получателя государственной услуги составляют пять рабочих дней (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более 20 минут;

1. Жалпы ережелер
1. "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет осы регламентке 12-қосымшаларға сәйкес аудандағы жергілікті атқарушы органдары жүзеге асырады.
Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойы көрсетіледі:
белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес жұмыс және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін.
5. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік мекемелердегі білім алушылар мен тәрбиеленушілерге (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі Стандарттың 5-қосымшасына сәйкес жалпы білім беретін мектепте тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені туралы анықтаманы қағаз түрінде бере отырып, жалпы білім беретін мектептерде оқушылар мен тәрбиеленушілердің жеке санаттарына тегін ыстық тамақ беру немесе қызмет көрсетуден бас тартатыны жөнінде дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттiк қызмет алу үшін өтініш беру бес жұмыс күнін (өтініш түскен мерзімнен бастап 5 күн ішінде) құрайды;
2) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілген мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күтудің барынша шекті уақыты (тіркеу кезінде) – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілген мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің барынша шекті уақыты (тіркеу кезінде) – 30 минуттан аспайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі әрекеттер
(өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы ауданның білім беру ұйымына Стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға қызметті алатын күнін көрсете отырып, қолхат берген ауданның білім беру ұйымының жауапты қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты, өтінішті қабылдаған күні мен нөмірі көрсетілген қажетті құжаттарды қабылдап алғаны жөнінде қолхат беріледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау ауданның білім беру ұйымының бір жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами района согласно приложениям 12 к настоящему регламенту. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
5. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования (далее – получатель государственной услуги).
6. Результатом оказания государственной услуги являются предоставление бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах с выдачей справки (далее - справка) о предоставлении бесплатного питания в общеобразовательной школе на бумажном носителе, согласно приложению 5 к Стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги (в течение 5 дней с поступления заявления) составляют 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 30 минут.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
8. Для получения государственной услуги получатель представляет в организацию образования района документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
При сдаче всех документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка в получении необходимых документов с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного работника организации образования района, даты получения услуги.
Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным работником организации образования района.

9. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға мемлекеттік қызметті алушының Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды толық тапсырмауы негіз болады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер қатыстырылған:
1) Ауданның білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
2) Ауданның білім беру ұйымының басшысы;
3) Селолық округ әкімі аппаратының учаскелік комиссиясы.
11. Әрбір құрылымдық-қызметтік бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы әрбір іс-әрекетті орындау мерзімі көрсетілуімен осы регламенттің 3-қосымшасында ұсынылған.
12. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-қызметтік бірлік арасындағы өзара байланысын көрсететін схема осы регламенттің 4-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
адамдардың жауапкершілігі
13. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында бекітілген тәртіпке сай жауапкершілікке тартылады.
"Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген
санаттарына тегін тамақтандыруды
ұсыну үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Май ауданының ауылдар, селолық округтер
әкiмдерi аппараттарының тiзбесi
р/с N Ауыл немесе селолық округi әкiмi аппаратының атауы Байланыс телефоны Заңды мекен жайы Сайт мекен жайы
1
"Қаратерек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8(71838)97266
Май ауданы Каратерек ауылы, Баймуратов көшесі, 21 үй
Жоқ
2
"Май селолық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8(71838)90210
Май ауданы, Май ауылы, Абылайхан көшесі, 13 үй
Жоқ
3
"Қазан селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8(71838)99230
Май ауданы Жумыскер ауылы, Бокин көшесі, 2 үй
Жоқ
4
"Саты селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8(71838)40401
Май ауданы Саты ауылы, Исатай көшесі, 12 үй
Жоқ
5
"Малайсары селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8(71838)95230
Май ауданы Малайсары ауылы, Абай көшесі, 30 үй
Жоқ
6
"Кеңтүбек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8(71838)91499
Май ауданы Кентүбек ауылы, Ленин көшесі, 17 үй
Жоқ
7
"Көктөбе селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8(71838)91511
Май ауданы, Көктөбе ауылы, Қазбек би көшесі, 24 үй
Жоқ
8
"Баскөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8(71838)94350
Май ауданы, Баскөл ауылы, Балкенов көшесі, 18 үй
Жоқ
9
"Майтүбек ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

9. Основание для отказа в предоставлении государственной услуги служит представление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
10. Структурно - функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) Ответственный работник организации образования района;
2) Руководитель организации образования района;
3) Участковая комиссия аппарата акима сельского округа.
11. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 3 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицы, приведена в приложении 4 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
Перечень аппаратов акимов сел аульного и сельских округов
Майского района
N п/п Наименование аппарата акима села или сельского округа Контактный телефон Юридический адрес Адрес сайта
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратерекского сельского округа"
8(71838)97266
Майский район, с. Каратерек, ул. Баймуратова, 21.
нет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Майского сельского округа"
8(71838)90210
Майский район, с. Майск, ул. Абылайхана, 13
нет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Казанского сельского округа"
8(71838)99230
Майский район, с. Жумыскер, ул. Бокина, 2
нет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Сатинского сельского округа"
8(71838)40401
Майский район, с. Саты, ул. Исатаева, 12
нет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Малайсаринского сельского округа"
8(71838)95230
Майский район, с. Малайсары, ул. Абая, 30
нет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Кентубекского сельского округа"
8(71838)91499
Майский район, с. Кентубек, ул. Ленина, 17
нет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктубекского сельского округа"
8(71838)91511
Майский район, с. Коктобе, ул. Казбек би, 24
нет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Баскольского сельского округа"
8(71838)94350
Майский район, с. Басколь, ул. Балкенова, 18
нет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима села Майтубек"

8(71838)90330
Май ауданы, Майтүбек ауылы, Целинная көшесі, 27 үй
Жоқ
10
"Ақжар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8(71843)92210
Май ауданы, Ақжар ауылы, Құрманғазы көшесі, 1 үй
Жоқ
11
"Ақшиман селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8(71843)96223
Май ауданы, Ақшиман ауылы, Желтоқсан көшесі, 1 үй
Жоқ
"Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген
санаттарына тегін тамақтандыруды
ұсыну үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Май ауданы білім ұйымдарының тізімі
N р/с Елді мекеннің атауы Жалпы білім беретін мекеме Байланыс мәліметтер
1
Павлодар облысы, Май ауданы, Ақжар ауылы
"Ақжар ЖОББМ" мемлекеттік мекемесі
Телефон: 8(71843) 92293, Е-mail: akzhar @mail.ru
2
Павлодар облысы, Май ауданы, Май ауылы
"Май ЖОББМ" мемлекеттік мекемесі
Телефон: 8(71838) 98230, Е-mail: mai_oo@mail.ru
3
Павлодар облысы, Май ауданы, Қаратерек ауылы
"Қаратерек ЖОББМ" мемлекеттік мекемесі
Телефон: 8(71838) 97231, Е-mail: karaterek@mail.ru
4
Павлодар облысы, Май ауданы, Майтүбек ауылы
"Майтүбек ЖОББМ" мемлекеттік мекемесі
Телефон: 8(71838) 90211, Е-mail: tolkyN72@mail.ru
5
Павлодар облысы, Май ауданы, Қызыл Еңбек ауылы
"Қазақстан ЖОББМ" мемлекеттік мекемесі
Телефон: 8(71838) 40605, Е-mail: kazakztaN@mail.ru
6
Павлодар облысы, Май ауданы, Жұмыскер ауылы
"Қазан ЖОББМ" мемлекеттік мекемесі
Телефон: 8(71838) 99235, Е-mail: kazaN_@mail.ru
7
Павлодар облысы, Май ауданы, Саты ауылы
"Саты ЖОББМ" мемлекеттік мекемесі
Телефон: 8(71838) 40403, Е-mail: satu_1968@mail.ru
8
Павлодар облысы, Май ауданы, Малайсары ауылы
"Малайсары ЖОББМ" мемлекеттік мекемесі
Телефон: 8(71838) 95231, Е-mail: malaisary@mail.ru
9
Павлодар облысы, Май ауданы, Кентүбек ауылы
"Жалтыр ЖОББМ" мемлекеттік мекемесі
Телефон: 8(71838) 91255, Е-mail: keNtubek_mektep@mail.ru
10
Павлодар облысы, Май ауданы, Көктөбе ауылы
"Е.Мұқашев атындағы ЖОББМ" мемлекеттік мекемесі

8(71838)90330
Майский район, с. Майтубек, ул. Целинная, 27
нет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима села Акжар"
8(71843)92210
Майский район, с. Акжар, ул. Курмангазы, 1
нет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Акшиманского сельского округа"
8(71843)96223
Майский район с. Акшиман, ул. Желтоқсан, 1
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
Перечень организаций образования Майского района
N п/п Наименование населенного пункта Общеобразовательная организация Контактные данные
1
Павлодарская область, Майский район, село Акжар
Государственное учреждение "Акжарская СОШ"
Телефон: 8(71843) 92293, Е-mail: akzhar @mail.ru
2
Павлодарская область, Майский район, село Майск
Государственное учреждение "Майская СОШ"
Телефон: 8(71838) 98230, Е-mail: mai_oo@mail.ru
3
Павлодарская область, Майский район, село Каратерек
Государственное учреждение "Каратерекская СОШ"
Телефон: 8(71838) 97231, Е-mail: Karaterek@mail.ru
4
Павлодарская область, Майский район, село Майтубек
Государственное учреждение "Майтубекская СОШ"
Телефон: 8(71838) 90211, Е-mail: tolkyn72@mail.ru
5
Павлодарская область, Майский район, село Кызыл Енбек
Государственное учреждение " Казахстанская СОШ"
Телефон: 8(71838) 40605, Е-mail: kazakztan@mail.ru
6
Павлодарская область, Майский район, село Жумыскер
Государственное учреждение " Казанская СОШ"
Телефон: 8(71838) 99235, Е-mail: kazan_@mail.ru
7
Павлодарская область, Майский район, село Саты
Государственное учреждение "Сатинская СОШ"
Телефон: 8(71838) 40403, Е-mail: satu_1968@mail.ru
8
Павлодарская область, Майский район, село Малайсары
Государственное учреждение "Малайсаринская СОШ"
Телефон: 8(71838) 95231, Е-mail: malaisary@mail.ru
9
Павлодарская область, Майский район, село Кентубек
Государственное учреждение "Жалтырская СОШ"
Телефон: 8(71838) 91255, Е-mail: kentubek_mektep@mail.ru
10
Павлодарская область, Майский район, с. Коктобе
Государственное учреждение "СОШ им. Мукашева"

Телефон: 8(71838) 91192, Е-mail: mukasheva91192@mail.ru
11
Павлодар облысы, Май ауданы, Баскөл ауылы
"А.Иманов атындағы ЖОББ мектеп-лицей" мемлекеттік мекемесі
Телефон: 8(71838) 94296, Е-mail: imaNov_mektep@mail.ru
12
Павлодар облысы, Май ауданы, Көктөбе ауылы
"Көктөбе ЖОББМ" мемлекеттік мекемесі
Телефон: 8(71838) 91364, Е-mail: koktobeschoola@mail.ru
13
Павлодар облысы, Май ауданы, Ақшиман ауылы
"Ақшиман ЖОББМ" мемлекеттік мекемесі
Телефон: 8(71843) 96216, Е-mail: akzchimaNskola@mail.ru
"Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген
санаттарына тегін тамақтандыруды
ұсыну үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Құрылымдық-қызметтік бірліктердің іс-әрекеттерін сипаттау
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
1
іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
5
2
Бірліктердің атауы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Селолық округ әкімдігінің учаскелік комиссиясы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
3
іс-әрекеттің (үдерістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды және тіркейді
Тегін тамақтануды алуға үміткердің үй-тұрмыс жағдайын тексеруді жүргізеді және үй-тұрмыс жағдайын тексеру актісін жасайды
Тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтаманың не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтамаға не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Алушыға тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтаманы не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Қажетті құжаттарды алғаны туралы қолхат
Үй-тұрмыс жағдайын тексеру актісі
Тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтаманың не қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтама не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтаманы не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
4
5
"Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген
санаттарына тегін тамақтандыруды
ұсыну үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
4-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық реттілігі
арасындағы байланысты көрсететін схема
Май ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 21/01 қаулысымен
бекiтiлген
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына
денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды
үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті

Телефон: 8(71838) 91192, Е-mail: mukasheva91192@mail.ru
11
Павлодарская область, Майский район, село Басколь
Государственное учреждение "СОШ-лицей им. Иманова"
Телефон: 8(71838) 94296, Е-mail: imanov_mektep@mail.ru
12
Павлодарская область, Майский район, село Коктобе
Государственное учреждение " Коктюбинская СОШ"
Телефон: 8(71838) 91364, Е-mail: koktobeschoola@mail.ru
13
Павлодарская область, Майский район, село Акшиман
Государственное учреждение "Акшиманская СОШ"
Телефон: 8(71843) 96216, Е-mail: akzchimanskola@mail.ru
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
Описание действий структурно-функциональных единиц
1
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Ответственный работник организации образования
Участковая комиссия акимата сельского округа
Ответственный работник организации образования
Руководитель организации образования
Ответственный работник организации образования
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем государственной услуги
Проводит обследование жилищно-бытовых условий жизни лица, претендующего на получение бесплатного питания, составляет акт обследования жилищно-бытовых условий
Готовит проект справки о предоставлении бесплатного питания либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписывает справку о предоставлении бесплатного питания либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдает получателю справку о предоставлении бесплатного питания либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка в получении необходимых документов
Акт обследования жилищно-бытовых условий
Проект справки о предоставлении бесплатного питания либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Справка о предоставлении бесплатного питания либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка о предоставлении бесплатного питания либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
1 рабочий день
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Майского района
от 22 января 2013 года N 21/01
Регламент
государственной услуги "Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые
по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут
посещать организации начального, основного среднего,
общего среднего образования"

1. Жалпы ережелер
1. "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет денсаулық жағдайына байланысты уақытша немесе үнемі білім беру ұйымдарына бару мүмкіндігі жоқ жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
Мемлекеттік қызмет осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес Май ауданының жалпы орта білім беретін ұйымдарымен (бұдан әрі – білім беру ұйымы), демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 17.00-ге көрсетіледі.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң аяқтау нысаны білім беру ұйымының бұйрығы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартатыны жөнінде дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттiк қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 3 жұмыс күні.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі әрекеттер
(өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға алатын күні белгіленген тізімдеме беріледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау білім беру ұйымының жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
8. Білім беру ұйымы стандарттың 11-тармағында қарастырылған құжаттар пакеті толық ұсынылмаған жағдайда мемлекеттік қызметті алушыға себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тартылғаны туралы хабарлайды.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер қатыстырылған:
1) Ауданның білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
2) Ауданның білім беру ұйымының басшысы.
10. Әрбір құрылымдық-қызметтік бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы әрбір іс-әрекетті орындау мерзімі көрсетілуімен осы регламенттің 2-қосымшасында ұсынылған.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам, не имеющим возможности посещения организации образования, временно или постоянно, по состоянию здоровья (далее – получатель государственной услуги).
Государственная услуга оказывается организациями общего среднего образования Майского района, согласно приложению 1 к регламенту (далее – организация образования), ежедневно с 8.00 до 17.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов.
5. Результатом оказания государственной услуги являются приказ организации образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Сроки оказания государственной услуги:
с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов - 3 рабочих дня.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
7. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения.
Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным работником организации образования.
8. Организации образования при представлении неполного пакета документов, предусмотренного пунктом 11 Стандарта, извещают получателя государственной услуги об отказе с указанием причин.
9. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) Ответственный работник организации образования района;
2) Руководитель организации образования района.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 2 к настоящему регламенту.

Телефон: 8(71843) 96216, Е-mail: akzchimanskola@mail.ru
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім беру ұйымдарына денсаулығына
байланысты ұзақ уақыт бойы бара
алмайтын балаларды үйде жеке
тегін оқытуды ұйымдастыру
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-қызметтік бірліктердің іс-әрекеттерін сипаттау
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
N п/п
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
1
Бірліктердің атауы
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының басшысы
2
Іс-әрекеттің (үдерістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау, қажетті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беру
Бұйрықтың немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Бұйрыққа немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды және мемлекеттік қызметті алушыға береді
3
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Алатын күні белгіленген тізімдеме
Бұйрықтың жобасы немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Бұйрық немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
5
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім беру ұйымдарына денсаулығына
байланысты ұзақ уақыт бойы бара
алмайтын балаларды үйде жеке
тегін оқытуды ұйымдастыру
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық реттілігі
арасындағы байланысты көрсететін схема
Май ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 21/01 қаулысымен
бекiтiлген
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы
білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін
ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).

Телефон: 8(71843) 96216, Е-mail: akzchimanskola@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения на дому
детей, которые по состоянию здоровья в
течение длительного времени не могут посещать
организации начального, основного среднего,
общего среднего образования"
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование единиц
Руководитель организации образования
Ответственный работник организации образования
Руководитель организации образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием документов, предоставленных получателем государственной услуги. Выдает опись с отметкой о дне получения
Готовит проект приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписывает приказ либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и выдает получателю государственной услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Опись с отметкой о дне получения
Проект приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Приказ либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
Не более 30 минут
5
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения на дому
детей, которые по состоянию здоровья в
течение длительного времени не могут посещать
организации начального, основного среднего,
общего среднего образования"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Майского района
от 22 января 2013 года N 21/01
Регламент
государственной услуги "Прием документов и зачисление
в организации образования независимо от ведомственной
подчиненности для обучения по общеобразовательным программам
начального, основного среднего, общего среднего образования"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).

4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 7-18 жастағы азаматтарына (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
Мемлекеттік қызмет осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес Май ауданының білім беру жалпы орта ұйымдарымен (бұдан әрі – білім ұйымдары) көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін жүзеге асырылады.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң аяқталу нәтижесi білім ұйымға қабылдау туралы білім ұйымының жалпы бұйрығы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартатыны жөнінде дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі мемлекеттік қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін бір жұмыс күнін құрайды:
1) өтініш берілген күні (тіркеу кезінде) сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күту уақыты – 30 минут;
2) өтініш берілген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсету уақыты – 30 минуттан аспауы керек.
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің соңғы нәтижесін (білім беру ұйымына оқуға қабылдау туралы бұйрық) алу мерзімі – 3 айдан аспауы керек, себебі оқуға қабылдау туралы бұйрық барлық білім алушылар үшін ортақ болып табылады.
7. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіз Стандарттың 16-тармағында аталған.
8. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау білім беру ұйымының бір жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі әрекеттер
(өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға қажет құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) өтінішті қабылдау нөмірі және уақыты;
2) құжаттардың саны мен атауы;
3) құжаттарды қабылдаушы жауапты тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер қатыстырылған:
1) білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
2) білім беру ұйымының басшысы.
12. Әрбір құрылымдық-қызметтік бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы әрбір іс-әрекетті орындау мерзімі көрсетілуімен осы регламенттің 2-қосымшасында ұсынылған.
13. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-қызметтік бірлік арасындағы өзара байланысын көрсететін схема осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.

4. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан в возрасте 7-18 лет (далее – получатель государственной услуги).
Государственная услуга оказывается организациями общего среднего образования Майского района, согласно приложению 1 к регламенту (далее – организация образования). Государственная услуга осуществляется ежедневно с 9.00 до 13.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней.
5. Результатом оказания государственной услуги являются общий приказ организации образования о зачислении в организацию образования, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов составляет 1 рабочий день:
1) время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения (при регистрации), - 30 минут;
2) время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, – не более 30 минут.
Срок получения конечного результата оказываемой государственной услуги (приказ о зачислении в организацию образования) - не более 3 месяцев, так как приказ о зачислении является общим для всех обучающихся.
7. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги перечислены в пункте 16 Стандарта.
8. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным работником организации образования.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
10. При сдаче документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о приеме необходимых документов с указанием:
1) номера и даты приема заявления;
2) количества и названия приложенных документов;
3) фамилии, имени, отчества ответственного лица, принявшего документы.
11. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник организации образования;
2) руководитель организации образования.
12. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 2 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицы, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.

4. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
адамдардың жауапкершілігі
14. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында бекітілген тәртіпке сай жауапкершілікке тартылады.
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім
берудің жалпы білім беретін бағдарламалары
бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына
қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Май ауданы білім ұйымдарының тізімі
N р/с Елді мекеннің атауы Жалпы білім беретін мекеме Байланыс мәліметтер
1
Павлодар облысы, Май ауданы, Ақжар ауылы
"Ақжар ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71843) 92293, Е-mail: akzhar @mail.ru
2
Павлодар облысы, Май ауданы, Май ауылы
"Май ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71838) 98230, Е-mail: mai_oo@mail.ru
3
Павлодар облысы, Май ауданы, Қаратерек ауылы
"Қаратерек ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71838) 97231, Е-mail: karaterek@mail.ru
4
Павлодар облысы, Май ауданы, Майтүбек ауылы
"Майтүбек ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71838) 90211, Е-mail: tolkyn72@mail.ru
5
Павлодар облысы, Май ауданы, Қызыл Еңбек ауылы
"Қазақстан ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71838) 40605, Е-mail: kazakztan@mail.ru
6
Павлодар облысы, Май ауданы, Жұмыскер ауылы
"Қазан ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71838) 99235, Е-mail: kazan_@mail.ru
7
Павлодар облысы, Май ауданы, Саты ауылы
"Саты ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71838) 40403, Е-mail: satu_1968@mail.ru
8
Павлодар облысы, Май ауданы, Малайсары ауылы
"Малайсары ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71838) 95231, Е-mail: malaisary@mail.ru
9
Павлодар облысы, Май ауданы, Кентүбек ауылы
"Жалтыр ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71838) 91255, Е-mail: kentubek_mektep@mail.ru
10
Павлодар облысы, Май ауданы, Көктөбе ауылы
"Е.Мұқашев атындағы ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71838) 91192, Е-mail: mukasheva91192@mail.ru
11
Павлодар облысы, Май ауданы, Баскөл ауылы
"А.Иманов атындағы ЖОББ мектеп-лицей" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71838) 94296, Е-mail: imanov_mektep@mail.ru
12
Павлодар облысы, Май ауданы, Көктөбе ауылы
"Көктөбе ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71838) 91364, Е-mail: koktobeschoola@mail.ru
13
Павлодар облысы, Май ауданы, Ақшиман ауылы
"Ақшиман ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71843) 96216, Е-mail: akzchimanskola@mail.ru
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім
берудің жалпы білім беретін бағдарламалары
бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына
қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-қызметтік бірліктердің іс-әрекеттерін сипаттау
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
N п/п
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
1
Бірліктердің атауы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының басшысы
2
Іс-әрекеттің (үдерістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды және тіркейді, қажетті құжаттарды алғаны туралы қолхат береді
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықтың немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрыққа немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
3
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Қажетті құжаттарды алғаны туралы қолхат
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықтың немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
4 сағат
2 сағат
3 айдан аспайды
5
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
4
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім
берудің жалпы білім беретін бағдарламалары
бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына
қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық реттілігі
арасындағы байланысты көрсететін схема
Май ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 21/01 қаулысымен
бекiтiлген
"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында
экстернат нысанында оқуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламенті

4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации
образования независимо от ведомственной
подчиненности для обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
Перечень организаций образования Майского района
N п/п Наименование населенного пункта Общеобразовательная организация Контактные данные
1
Павлодарская область, Майский район, село Акжар
Государственное учреждение "Акжарская СОШ"
Телефон: 8(71843) 92293, Е-mail: akzhar @mail.ru
2
Павлодарская область, Майский район, село Майск
Государственное учреждение "Майская СОШ"
Телефон: 8(71838) 98230, Е-mail: mai_oo@mail.ru
3
Павлодарская область, Майский район, село Каратерек
Государственное учреждение "Каратерекская СОШ"
Телефон: 8(71838) 97231, Е-mail: Karaterek@mail.ru
4
Павлодарская область, Майский район, село Майтубек
Государственное учреждение "Майтубекская СОШ"
Телефон: 8(71838) 90211, Е-mail: tolkyn72@mail.ru
5
Павлодарская область, Майский район, село Кызыл Енбек
Государственное учреждение "Казахстанская СОШ"
Телефон: 8(71838) 40605, Е-mail: kazakztan@mail.ru
6
Павлодарская область, Майский район, село Жумыскер
Государственное учреждение "Казанская СОШ"
Телефон: 8(71838) 99235, Е-mail: kazan_@mail.ru
7
Павлодарская область, Майский район, село Саты
Государственное учреждение "Сатинская СОШ"
Телефон: 8(71838) 40403, Е-mail: satu_1968@mail.ru
8
Павлодарская область, Майский район, село Малайсары
Государственное учреждение "Малайсаринская СОШ"
Телефон: 8(71838) 95231, Е-mail: malaisary@mail.ru
9
Павлодарская область, Майский район, село Кентубек
Государственное учреждение "Жалтырская СОШ"
Телефон: 8(71838) 91255, Е-mail: kentubek_mektep@mail.ru
10
Павлодарская область, Майский район, с. Коктобе
Государственное учреждение "СОШ им. Мукашева"
Телефон: 8(71838) 91192, Е-mail: mukasheva91192@mail.ru
11
Павлодарская область, Майский район, село Басколь
Государственное учреждение "СОШ-лицей им. Иманова"
Телефон: 8(71838) 94296, Е-mail: imanov_mektep@mail.ru
12
Павлодарская область, Майский район, село Коктобе
Государственное учреждение " Коктюбинская СОШ"
Телефон: 8(71838) 91364, Е-mail: koktobeschoola@mail.ru
13
Павлодарская область, Майский район, село Акшиман
Государственное учреждение "Акшиманская СОШ"
Телефон: 8(71843) 96216, Е-mail: akzchimanskola@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации
образования независимо от ведомственной
подчиненности для обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование единиц
Ответственный работник организации образования
Ответственный работник организации образования
Руководитель организации образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем государственной услуги, выдача расписки о приеме необходимых документов
Готовит проект приказа о зачислении в организацию образования либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписывает приказ о зачислении в организацию образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме необходимых документов
Проект приказа о зачислении в организацию образования либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Приказ о зачислении в организацию образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
4 часа
2 часа
Не более 3 месяцев
5
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации
образования независимо от ведомственной
подчиненности для обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Майского района
от 22 января 2013 года N 21/01
Регламент
государственной услуги "Выдача разрешений на обучение
в форме экстерната в организациях основного среднего,
общего среднего образования"

1. Жалпы ережелер
1. "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
5. Мемлекеттік қызмет осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес Май ауданының орта білім беретін ұйымдарымен (бұдан әрі – білім беру ұйымы) және "Май ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен Павлодар облысы, Май ауданы, Көктөбе селосы, Абылай Хан көшесі, 34 мекен-жайында орналасқан (бұдан әрі – уәкілетті орган), демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi экстернат нысанында оқуға рұқсат беру немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері мемлекеттік қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 15 (он бес) жұмыс күнін құрайды.
8. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау білім беру ұйымының бір жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекет
(өзара әрекеттілік) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
11. Барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға алатын күні белгіленген тізімдеме беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер қатыстырылған:
1) білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
2) білім беру ұйымының басшысы.
13. Әрбір құрылымдық-қызметтік бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы әрбір іс-әрекетті орындау мерзімі көрсетілуімен осы регламенттің 2-қосымшасында ұсынылған.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается организациями среднего образования Майского района, согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее – организация образования) и государственным учреждением "Отдел образования Майского района" расположенный по адресу: Павлодарская область, Майский район, село Коктобе, улица Абылай Хана 34 (далее – уполномоченный орган), ежедневно с 9-00 до 18-30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов организацией образования.
6. Результатом оказания государственной услуги являются разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, составляют 15 (пятнадцать) рабочих дней.
8. Основания для отказа в получении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным работником организации образования.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
11. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения.
12. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник организации образования;
2) руководитель организации образования.
13. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 2 к настоящему регламенту.

Телефон: 8(71843) 96216, Е-mail: akzchimanskola@mail.ru
"Негізгі орта, жалпы орта білім беру
ұйымдарында экстернат нысанында оқуға
рұқсат беру" мемлекеттік
қызметінің регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-қызметтік бірліктердің іс-әрекеттерін сипаттау
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
р/с N
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы )N
1
2
3
4
1
Бірліктердің атауы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
2
Іс-әрекеттің (үдерістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу. Тізімдеме беру
Экстернат түрінде оқуға рұқсат беруге немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Экстернат түрінде оқуға рұқсат беруге немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлелді жауапқа қол қояды
Экстернат түрінде оқуға рұқсат беруді немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлелді жауапты береді
3.
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Тізімдеме
Экстернат түрінде оқуға рұқсат берудің немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Экстернат түрінде оқуға рұқсат беру немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлелді жауап
Экстернат түрінде оқуға рұқсат беру немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлелді жауап
4.
Орындалу мерзімі
20 минуттан аспайды
12 жұмыс күні
1 жұмыс күні
20 минуттан аспайды
5.
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
4
"Негізгі орта, жалпы орта білім беру
ұйымдарында экстернат нысанында оқуға
рұқсат беру" мемлекеттік
қызметінің регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық реттілігі
арасындағы байланысты көрсететін схема
Май ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 21/01 қаулысымен
бекiтiлген
"Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4.Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын азаматтығы жоқ тұлғаларға және Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
Мемлекеттік қызмет осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес Май ауданының жалпы орта білім беру ұйымдарымен (бұдан әрі – білім беру ұйымы) көрсетіледі.

Телефон: 8(71843) 96216, Е-mail: akzchimanskola@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях основного
среднего, общего среднего образования"
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1
Наименование единиц
Ответственный работник организации образования
Ответственный работник организации образования
Руководитель организации образования
Ответственный работник организации образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем государственной услуги. Выдача описи
Готовит проект разрешения на обучение в форме экстерната либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписывает разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдает разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Опись
Проект разрешения на обучение в форме экстерната либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
Не более 20 минут
12 рабочих дней
1 рабочий день
Не более 20 минут
5
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях основного
среднего, общего среднего образования"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Майского района
от 22 января 2013 года N 21/01
Регламент
государственной услуги
"Выдача дубликатов документов об образовании"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача дубликатов документов об образовании" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан, и лицам казахской национальности, не являющимся гражданами Республики Казахстан (далее – получатель государственной услуги).
Государственная услуга оказывается организациями общего среднего образования Майского района согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее – организация образования).

5. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін көрсетіледі, кезек күту тәртібімен.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 20 минуттан аспайды;
2) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген сәттен бастап күнтізбелік 10 күннен аспайды.
8. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау білім беру ұйымының жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі әрекеттер
(өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы білім беру ұйымына Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған жағдайда мемлекеттік қызметті алушыға қолхат беріледі, онда:
1) сұраныстың нөмірі мен қабылданған күні;
2) сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) ұсынылған құжаттардың атаулары және саны;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) құжаттардың ресімдеуге өтінішті қабылдаған білім беру ұйымы өкілінің тегі, аты, әкесінің аты;
6) мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, байланыс деректері.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер қатыстырылған:
1) білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
2) білім беру ұйымының басшысы.
13. Әрбір құрылымдық-қызметтік бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы әрбір іс-әрекетті орындау мерзімі көрсетілуімен осы регламенттің 2-қосымшасында ұсынылған.
14. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-қызметтік бірлік арасындағы өзара байланысын көрсететін схема осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
15. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында бекітілген тәртіпке сай жауапкершілікке тартылады.
"Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Май ауданының білім беру ұйымдарының тізімі
N р/с Елді мекеннің атауы Жалпы білім беретін мекеме Байланыс мәліметтер
1
Павлодар облысы, Май ауданы, Ақжар ауылы
"Ақжар ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме

5. Государственная услуга предоставляется с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, в порядке очереди.
6. Результатом оказываемой государственной услуги являются дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, - не более 20 минут;
2) с момента обращения для получения государственной услуги - не более 10-ти календарных дней.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется ответственным работником организации образования.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель предоставляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
11. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержатся:
1) номер и дата приема запроса;
2) вид запрашиваемой государственной услуги;
3) количество названий и приложенных документов;
4) дата (время) и место выдачи документов;
5) фамилия, имя, отчество представителя организации образования, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилия, имя, отчество получателя государственной услуги, его (ее) контактные данные.
12. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник организации образования;
2) руководитель организации образования.
13. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицы, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача дубликатов
документов об образовании"
Перечень организаций образования Майского района
N п/п Наименование населенного пункта Общеобразовательная организация Контактные данные
1
Павлодарская область, Майский район, село Акжар
Государственное учреждение "Акжарская СОШ"

Телефон: 8(71838) 91255, Е-mail: kentubek_mektep@mail.ru
10
Павлодар облысы, Май ауданы, Көктөбе ауылы
"Е.Мұқашев атындағы ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71838) 91192, Е-mail: mukasheva91192@mail.ru
11
Павлодар облысы, Май ауданы, Баскөл ауылы
"А.Иманов атындағы ЖОББ мектеп-лицей" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71838) 94296, Е-mail: imanov_mektep@mail.ru
12
Павлодар облысы, Май ауданы, Көктөбе ауылы
"Көктөбе ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71838) 91364, Е-mail: koktobeschoola@mail.ru
13
Павлодар облысы, Май ауданы, Ақшиман ауылы
"Ақшиман ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71843) 96216, Е-mail: akzchimanskola@mail.ru
"Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-қызметтік бірліктердің іс-әрекеттерін сипаттау
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
N п/п
іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
1
Бірліктердің атауы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
2
Іс-әрекеттің (үдерістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу. Барлық құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат беру
Білім туралы құжаттың телнұсқасын немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды
Білім туралы құжаттың телнұсқасына немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қояды
Алушыға білім туралы құжаттың телнұсқасын немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты береді
3
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Барлық құжаттарды алғаны туралы қолхат
Білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап
Білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап
Білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап
4
Орындалу мерзімі
20 минуттан аспайды
7 күнтізбелік күннен аспайды
1 күнтізбелік күннен аспайды
20 минуттан аспайды
5
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
4
"Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық реттілігі
арасындағы байланысты көрсететін схема
Май ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 21/01 қаулысымен
бекiтiлген
"Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру
ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті

Телефон: 8(71838) 91255, Е-mail: kentubek_mektep@mail.ru
10
Павлодарская область, Майский район, с. Коктобе
Государственное учреждение "СОШ им. Мукашева"
Телефон: 8(71838) 91192, Е-mail: mukasheva91192@mail.ru
11
Павлодарская область, Майский район, село Басколь
Государственное учреждение "СОШ-лицей им. Иманова"
Телефон: 8(71838) 94296, Е-mail: imanov_mektep@mail.ru
12
Павлодарская область, Майский район, село Коктобе
Государственное учреждение "Коктюбинская СОШ"
Телефон: 8(71838) 91364, Е-mail: koktobeschoola@mail.ru
13
Павлодарская область, Майский район, село Акшиман
Государственное учреждение "Акшиманская СОШ"
Телефон: 8(71843) 96216, Е-mail: akzchimanskola@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача дубликатов
документов об образовании"
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1
Наименование единиц
Ответственный работник организации образования
Ответственный работник организации образования
Руководитель организации образования
Ответственный работник организации образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем государственной услуги. Выдача расписки о получении всех документов
Готовит дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Подписывает дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдает получателю государственной услуги дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о получении всех документов
Дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
Не более 20 минут
Не более 7 календарных дней
Не более 1 календарного дня
Не более 20 минут
5
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача дубликатов
документов об образовании"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Майского района
от 22 января 2013 года N 21/01
Регламент
государственной услуги "Прием документов и зачисление в
организации дополнительного образования для детей по
предоставлению им дополнительного образования"

1. Жалпы ережелер
1. "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет 3 жастан 18 жасқа дейінгі жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
Мемлекеттік қызмет осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген Май ауданының қосымша білім беру ұйымдарымен (бұдан әрі – қосымша білім беру ұйымы) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет жұмыс күндері демалыс және мереке күндерін қоспағанда, белгіленген кестеге сәйкес түскі үзіліспен 9.00-ден 18.00-ге дейін көрсетіледі.
Алдын ала жазылу және қызметті жедел ресімдеу қарастырылмаған.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі қосымша білім беру ұйымына стандартқа 2-қосымшаға сәйкес баланың заңды өкілі мен балаларға қосымша білім беру ұйымдарының арасында жасалған шарт негізінде қабылданғаны туралы бұйрық немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті қарастыру 3 жұмыс күнін құрайды (балалардың музыкалық, көркемөнер, шығармашылық және спорт мектептері үшін 15 жұмыс күні);
2) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алу үшін күту (тіркелу кезінде) уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес;
3) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес.
8. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіз Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау қосымша білім беру ұйымының жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі әрекеттер
(өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы қосымша білім беру ұйымына Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам в возрасте от 3 до 18 лет (далее – получатель государственной услуги).
Государственная услуга оказывается организациями дополнительного образования (далее – организации дополнительного образования) Майского района, указанные в приложении 1 к настоящему регламенту.
5. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются приказ о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданный на основании договора согласно приложению 2 к Стандарту, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют 3 рабочих дня (15 дней для детских музыкальных, художественных школ, школ искусств и спортивных школ);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным работником организации дополнительного образования.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет в организацию дополнительного образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.

11. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға өтінішті алу мерзімі мен нөмірі, құжаттарды қабылдап алған адамның тегі, аты, әкесінің аты, қызметті алу мерзімі көрсетіліп қолхат беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер қатыстырылған:
1) қосымша білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
2) қосымша білім беру ұйымының басшысы.
13. Әрбір құрылымдық-қызметтік бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы әрбір іс-әрекетті орындау мерзімі көрсетілуімен осы регламенттің 2-қосымшасында ұсынылған.
14. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-қызметтік бірлік арасындағы өзара байланысын көрсететін схема осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
адамдардың жауапкершілігі
15. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында бекітілген тәртіпке сай жауапкершілікке тартылады.
"Балаларға қосымша білім беру бойынша
қосымша білім беру ұйымдарына
құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Май ауданының қосымша білім беру ұйымдарының тізімі
N Қосымша білім беру ұйымы Байланысу мәліметтері
1
Май ауданы әкімдігі, Май ауданының білім беру бөлімінің "Байғабыл Жылқыбаев атындағы балалар өнер мектебі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
телефон: (871838) 91-7-40
2
Май ауданы әкімдігі, Май ауданының білім беру бөлімінің "Оқушылар үйі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
телефон: (871838) 918-68; 40-1-75
"Балаларға қосымша білім беру бойынша
қосымша білім беру ұйымдарына
құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-қызметтік бірліктердің іс-әрекеттерін сипаттау
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
N
іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
1
Бірліктердің атауы
Қосымша білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Қосымша білім беру ұйымының басшысы
Қосымша білім беру ұйымының жауапты қызметкері
2
Іс-әрекеттің (үдерістің, операция процедураларының) аталуы
және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды Қабылдау туралы бұйрықты не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды
Түскен құжаттарды қарастырып қабылдау туралы бұйрыққа не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Қабылдау туралы бұйрықты не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауабын береді
3
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Қажетті құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат
Қабылдау туралы бұйрық не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауабы
Қабылдау туралы бұйрық не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауабы
4
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды

11. При сдаче всех документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о получении необходимых документов с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного лица, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.
12. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник организации дополнительного образования;
2) руководитель организации дополнительного образования.
13. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицы, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации дополнительного
образования для детей по предоставлению
им дополнительного образования"
Перечень организаций дополнительного образования
Майского района
N Организация дополнительного образования для детей Контактные данные
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детская школа искусств им. Б. Жылкыбаева" отдела образования Майского района, акимата Майского района
Телефон: (871838) 91-7-40
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Районный дом школьников" отдела образования Майского района, акимата Майского района
Телефон: (871838) 91 8-68; 40-1-75
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации дополнительного
образования для детей по предоставлению
им дополнительного образования"
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование единиц
Ответственный работник организации дополнительного образования
Руководитель организации дополнительного образования
Ответственный работник организации дополнительного образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием предоставленных получателем документов. Подготовка приказа о зачислении либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассматривает поступившие документы, подписывает приказ о зачислении либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдача приказа о зачислении либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Приказ о зачислении либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Приказ о зачислении либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 30 минут

Мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті қарастыру кезінен 3 жұмыс күнін құрайды (балалардың музыкалық, көркемөнер, шығармашылық және спорт мектептері үшін 15 жұмыс күні)
5
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
"Балаларға қосымша білім беру бойынша
қосымша білім беру ұйымдарына
құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық реттілігі
арасындағы байланысты көрсететін схема
Май ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 21/01 қаулысымен
бекiтiлген
"Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттiк қызмет аз қамтылған отбасылардан шыққан білім алушылар мен тәрбиеленушілерге (бұдан әрi – мемлекеттiк қызметті алушы).
Мемлекеттiк қызмет "Май ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) Павлодар облысы, Май ауданы, Көктөбе селосы, Абылай Хан көшесі, 34 мекен-жайында орналасқан және осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес ауданның білім беру ұйымдарымен (бұдан әрі – білім беру ұйымдар) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет күнтізбелік жыл ішінде ұсынылады. Уәкілетті органның және ауданның білім беру ұйымдарының жұмыс кестесі сенбі, жексенбі және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін алдын ала жазылусыз және қызметті жедел ресімдеусіз көрсетіледі.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі стандартқа 2-қосымшаға сәйкес қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама беру немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген күннен бастап күнтізбелік он күнді құрайды;

С момента обращения для получения государственной услуги составляют 3 рабочих дня (15 дней для детских музыкальных, художественных школ, школ искусств и спортивных школ)
5
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации дополнительного
образования для детей по предоставлению
им дополнительного образования"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Майского района
от 22 января 2013 года N 21/01
Регламент
государственной услуги "Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и
пришкольных лагерях"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам организации образования из малообеспеченных семей (далее – получатель государственной услуги).
Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования Майского района" (далее – уполномоченный орган) расположенный по адресу: Павлодарская область, Майский район, село Коктобе, улица Абылай Хана, 34 и организациями образования Майского района (далее – организация образования) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
5. Государственная услуга предоставляется в течение календарного года. График работы уполномоченного органа и организаций образования района с 09.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются выдача направления в загородные и пришкольные лагеря, согласно приложению 2 к Стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют десять календарных дней со дня подачи заявления;

2) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алғанға дейін күтетін (тіркелу кезінде) барынша шекті уақыт – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсететін барынша шекті уақыт – 30 минуттан аспайды.
8. Стандарттың 16-тармағында аталған жағдайларда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір маманымен не ауданның білім беру ұйымының жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі әрекеттер
(өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында аталған құжаттар ұсынылады.
11. Уәкілетті орган және білім беру ұйымы барлық қажетті құжаттарды қабылдау кезінде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) өтінішті қабылдау нөмірі мен күні;
2) сұратылған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса тіркелген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) құжаттарды ресімдеу үшін өтінішті қабылдаған орталық қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
6) мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, оның байланыс деректері.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер қатыстырылған:
1) уәкілетті органның маманы не ауданның білім беру бөлімінің жауапты қызметкері;
2)уәкілетті органның басшысы не ауданның білім беру ұйымының басшысы.
13. Әрбір құрылымдық-қызметтік бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы әрбір іс-әрекетті орындау мерзімі көрсетілуімен осы регламенттің 2-қосымшасында ұсынылған.
14. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-қызметтік бірлік арасындағы өзара байланысын көрсететін схема осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
адамдардың жауапкершілігі
15. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында бекітілген тәртіпке сай жауапкершілікке тартылады.
"Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Май ауданының білім беру ұйымдарының тізімі
N р/с Елді мекеннің атауы Жалпы білім беретін мекеме Байланыс мәліметтер
1
Павлодар облысы, Май ауданы, Ақжар ауылы
"Ақжар ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случаях, указанных в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа или ответственным работником организации образования района.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги предоставляются документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
11. При приеме документов уполномоченным органом и организацией образования района получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника центра, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, его (ее) контактные данные.
12. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист уполномоченного органа или ответственный работник организации образования района;
2) начальник уполномоченного органа или руководитель организации образования района.
13. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицы, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях"
Перечень организаций образования Майского района
N п/п Наименование населенного пункта Общеобразовательная организация Контактные данные
1
Павлодарская область, Майский район, село Акжар
Государственное учреждение "Акжарская СОШ"

Телефон: 8(71838) 91192, Е-mail: mukasheva91192@mail.ru
11
Павлодар облысы, Май ауданы, Баскөл ауылы
"А.Иманов атындағы ЖОББ мектеп-лицей" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71838) 94296, Е-mail: imanov_mektep@mail.ru
12
Павлодар облысы, Май ауданы, Көктөбе ауылы
"Көктөбе ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71838) 91364, Е-mail: koktobeschoola@mail.ru
13
Павлодар облысы, Май ауданы, Ақшиман ауылы
"Ақшиман ЖОББМ" Мемлекеттік мекеме
Телефон: 8(71843) 96216, Е-mail: akzchimanskola@mail.ru
"Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-қызметтік бірліктердің іс-әрекеттерін сипаттау
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
1
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы не білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Уәкілетті органның маманы не білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Уәкілетті органның не білім беру ұйымының басшысы
Уәкілетті органның маманы не білім беру ұйымының жауапты қызметкері
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды және тіркейді, тиісті құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат береді
Жолдама жобасын не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды
Жолдамаға не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Алушыға жолдаманы не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Барлық құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат
Жолдама жобасы не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жолдама не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жолдама не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
20 минуттан аспайды
7 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
20 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
"Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық реттілігі
арасындағы байланысты көрсететін схема
Май ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 22 қаңтардағы
N 21/01 қаулысымен
бекiтiлген
"Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке
дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды кезекке қою"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды кезекке қою" мемлекеттік қызметті.

Телефон: 8(71838) 91192, Е-mail: mukasheva91192@mail.ru
11
Павлодарская область, Майский район, село Басколь
Государственное учреждение "СОШ-лицей им. Иманова"
Телефон: 8(71838) 94296, Е-mail: imanov_mektep@mail.ru
12
Павлодарская область, Майский район, село Коктобе
Государственное учреждение "Коктюбинская СОШ"
Телефон: 8(71838) 91364, Е-mail: koktobeschoola@mail.ru
13
Павлодарская область, Майский район, село Акшиман
Государственное учреждение "Акшиманская СОШ"
Телефон: 8(71843) 96216, Е-mail: akzchimanskola@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях"
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа или ответственный работник организации образования
Специалист уполномоченного органа или ответственный работник организации образования
Руководитель уполномоченного органа или организации образования
Специалист уполномоченного органа или ответственный работник организации образования
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, выдача расписки о приеме соответствующих документов
Готовит проект направления либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Подписывает направление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдает получателю направление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Проект направления либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Направление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Направление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 20 минут
7 календарных дней
1 календарный день
Не более 20 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Майского района
от 22 января 2013 года N 21/01
Регламент
оказания государственной услуги
"Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет)
для направления в детские дошкольные организации"
1. Общие положения
1. Государственная услуга: "Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации" (далее – государственная услуга).

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
Мемлекеттік қызмет, Павлодар облысы, Май ауданы Көктөбе селосы, Абылай Хан көшесі, 34, телефоны 8 (71838) 91-3-36, мекен-жайында орналасқан "Май ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган), ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер әкімінің аппараттары тарапынан осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген мекен-жайлары арқылы көрсетіледі, жұмыс кестесі демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, және мемлекеттік қызмет Көктөбе селосы, Сейфулин көшесі, 13, телефоны 8 (71838) 92-1-13 мекен-жайында орналасқан Республикалық мемлекеттік кәсіпорынының филиалы, "Павлодар облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы", Май ауданы бөлімі (бұдан әрі – Орталық), арқылы көрсетіледі, жұмыс кестесі демалыс (жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын үзіліссіз, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, сондай-ақ www.egov.kz "электронды үкімет" порталы арқылы көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі стандарттың 4 қосымшасына сәйкес мектепке дейінгі балалар ұйымына жолдама беру, мектепке дейінгі ұйымдарда орын болмаған жағдайда стандарттың 5 қосымшасына сәйкес уәкілетті органның уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлы қолы қойылған электрондық құжат нысанында кезектіліктің нөмірі көрсетілген кезекке қою туралы хабарлама немесе электрондық құжат нысанында мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
6. Мемлекеттік қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
Уәкілетті органға жүгінген жағдайда:
1) мемлекеттік қызметті алушының өтініш жасаған уақытынан бастап 3 жұмыс күнін құрайды;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезек күту уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес;
3) өтініш берген күні мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес.
Орталыққа жүгінген жағдайда:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі мемлекеттік қызметті алушының өтініш жасаған уақытынан бастап 3 жұмыс күнін құрайды (құжаттарды қабылдау және беру күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді);

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования Майского района" (далее – уполномоченный орган), расположенного по адресу: Павлодарская область, Майский район, село Коктобе, улица Абылай Хана, 34 телефон 8 (71838) 91-3-36, аппаратами акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней и предоставляется через отдел Майского района, филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения по Павлодарской области" (далее – центр), по адресу: село Коктобе, улица Сейфуллина 13, ежедневно с 9.00 часов до 19.00 часов без перерыва, кроме выходного (воскресенье) и праздничных дней, а также через веб-портал "электронного правительства": www.e.gov.kz (далее — портал).
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача направления в детскую дошкольную организацию согласно приложению 4 стандарта, в случае отсутствия мест в дошкольной организации, уведомления о постановке на очередь согласно приложению 5 стандарта, с указанием номера очередности в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью уполномоченного лица уполномоченного органа либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в форме электронного документа.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем необходимых документов:
При обращении в уполномоченный орган:
1) с момента обращения получателя государственной услуги составляет 3 рабочих дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 30 минут.
При обращении в Центр:
1) сроки оказания государственной услуги с момента обращения получателя государственной услуги составляют 3 рабочих дня (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);

2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезек күту уақытының барынша ұзақтығы – 20 минуттан артық емес;
3) өтініш берген күні мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы – 20 минуттан артық емес.
4) анықтаманы немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты алу кезінде кезек күту уақытының барынша ұзақтығы – 20 минуттан артық емес.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процессіндегі
іс-әрекеттер тәртібі
7. Мемлекеттік қызметті алушы осы мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынуы тиіс, мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті алу үшін барлық тиісті құжаттарды тапсыру кезінде:
1) уәкілетті органға жүгінген жағдайда – мектепке дейінгі балалар ұйымына жолдама, мектепке дейінгі ұйымда орын болмаған жағдайда мемлекеттік қызметтің кезектілігі көрсетілген кезекке қойылғаны туралы туралы хабарлама беріледі;
2) орталыққа жүгінген жағдайда – мемлекеттік қызметті алушыға барлық тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі, онда:
сұраныстың нөмірі мен қабылданған күні;
сұраныс жасалған мемлекеттік қызмет түрі;
қосымша берілген құжаттар саны мен атаулары;
құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
құжаттарды ресімдеуге сұранысты қабылдаған орталық қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетіледі.
8. Стандарттың 16 тармағында қарастырылған негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-қызметтік бірліктер:
1) Уәкілетті органның маманы;
2) Уәкілетті органның басшысы.
10. Әрбір құрылымдық-қызметтік бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы әрбір іс-әрекетті орындау мерзімі көрсетілуімен осы регламенттің 2-қосымшасында ұсынылған.
11. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-қызметтік бірлік арасындағы өзара байланысын көрсететін схема осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
адамдардың жауапкершілігі
12. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында бекітілген тәртіпке сай жауапкершілікке тартылады.
"Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жіберу үшін мектепке
дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы
балаларды кезекке қою"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Май ауданының ауылдар, селолық округтер
әкiмдерi аппараттарының тiзбесi
р/с N Ауыл немесе селолық округi әкiмi аппаратының атауы Байланыс телефоны Заңды мекен жайы Сайт мекен жайы
1
"Қаратерек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении справки или мотивированного ответа об отказе – не более 20 минут.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги получателю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта, после сдачи всех необходимых документов получателю выдается:
1) при обращении в уполномоченный орган - направление в детскую дошкольную организацию, в случае отсутствия мест в дошкольной организации, уведомление о постановке на очередь с указанием номера очередности государственной услуги;
2) при обращении в центр - получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и название приложенных документов;
даты (времени) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества работника Центра, принявшего запрос на оформление документов;
фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя, и их контактные телефоны.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) Специалист уполномоченного органа;
2) Руководитель уполномоченного органа.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 2 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицы, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Постановка на очередь детей дошкольного
возраста (до 7 лет) для направления
в детские дошкольные организации"
Перечень аппаратов акимов сел аульного
и сельских округов Майского района
N п/п Наименование аппарата акима села или сельского округа Контактный телефон Юридический адрес Адрес сайта
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратерекского сельского округа"

1. Жалпы ережелер
1. "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған
3.Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі – Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет мектепке дейінгі жастағы балалардың заңды өкілдеріне (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
Мемлекеттік қызмет осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес Май ауданының мектепке дейінгі ұйымдарымен (бұдан әрі – мектепке дейінгі ұйымдар) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі, мектепке дейінгі ұйымдарда балаларды қабылдау жыл бойы бос орындар болған жағдайда жүргізіледі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетуді аяқтау нысаны стандартқа 1-қосымшаға сәйкес мектепке дейінгі ұйымдарымен мен заңды өкілдер арасында жасалатын шарт болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
7. Мемлекетті қызметті көрсету мерзімдері:
Мемлекетті қызмет мектепке дейінгі ұйымдарға өтініш жасаған жағдайда екі жұмыс күні ішінде көрсетіледі.
1) мемлекеттік қызметті алушы құжаттарды мектепке дейінгі ұйымдарға тапсыру және басшылардан қажетті кеңес алу сәтінен бастап – кемінде 30 минут уақытты құрайды;
2) мемлекеттік қызметті алушының өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан артық емес;
3) өтініш берген күні сол жерде мемлекеттік қызметті алушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің рұқсат берілген ең көп уақыты – кемінде 30 минутты құрайды.
8. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіз Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды мектепке дейінгі ұйымдарының басшысымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызметтің көрсетілуі кезінде
жүргізілетін істің тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алушы үшін мемлекеттік қызметті алушы мектепке дейінгі ұйымдарға Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырады.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается законным представителям детей дошкольного возраста (далее – получатель государственной услуги).
Государственная услуга предоставляется дошкольными организациями Майского района согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее – дошкольные организации).
5. Государственная услуга предоставляется в дошкольных организациях прием детей ведется в течение года при наличии в нем свободных мест в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 8.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13-00 часов до 14-30 часов, за исключением выходных и праздничных дней.
6. Формой завершения государственной услуги являются договор, заключаемый согласно приложению 1 к Стандарту между дошкольными организациями образования и законными представителями либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги с момента:
Государственная услуга при обращении в дошкольные организации предоставляется в течении двух рабочих дней.
1) сдачи получателем государственной услуги документов в дошкольные организации, и получения необходимой консультации со стороны руководителя составляют не менее 30 минут;
2) максимально допустимое время ожидания получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, составляет не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, составляет не менее 30 минут.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется руководителем дошкольной организации.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет в ДО документы, указанные в пункте 11 Стандарта.

11. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын құрылымдық-қызметтік бірліктер:
1) мектепке дейінгі ұйымының басшысы.
12. Әрбір құрылымдық-қызметтік бірліктің оңай іс-әрекеттері (процедуралар, қызметтер, операциялар) реттілігінің текстілі кестелі сипаттамасы әрбір іс-әрекетті орындау мерзімі көрсетілуімен осы регламенттің 2-қосымшасында ұсынылған.
13. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-қызметтік бірлік арасындағы өзара байланысын көрсететін схема осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
адамдардың жауапкершілігі
14. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында бекітілген тәртіпке сай жауапкершілікке тартылады.
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Май ауданының мектепке дейінгі ұйымдарының тізімі
N п/п Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының толық атауы Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының орналасқан орны Байланыс телефоны
1
Май ауданы әкімдігінің, Көктүбек селолық округі әкімі аппаратының "Балдаурен" бақшасы Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Павлодар облысы, 140800, Май ауданы, Көктөбе ауылы, Абылайхан көшесі, 20
8(71838) 91734
2
Май ауданы әкімдігінің, Көктүбек селолық округі әкімі аппаратының "Ақбота" бөбектер бақшасы" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Павлодар облысы, 140800, Май ауданы, Көктөбе ауылы, Абылайхан көшесі, 20а
8(71838) 92025
3
Май ауданы әкімдігінің, Көктүбек селолық округі әкімі аппаратының "Айгөлек" бөбектер бақшасы" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Павлодар облысы, 140800, Май ауданы, Көктөбе ауылы, Абылайхан көшесі, 20
8(71838) 91211
4
Май ауданы әкімдігінің, Ақшиман селолық округі әкімі аппаратының "Балауса" бөбектер бақшасы" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Павлодар облысы, 140800, Май ауданы, Ақшиман ауылы, Желтоқсан көшесі, 1
8(71843) 96237
5
Май ауданы әкімдігінің, Қаратерек селолық округі әкімі аппаратының "Балбөбек" бөбектер бақшасы" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Павлодар облысы, 140804, Май ауданы, Қаратерек ауылы, Баймуратов көшесі, 22
8(71838) 97324
6
Май ауданы әкімдігінің, Кентубек селолық округі әкімі аппаратының "Қарлығаш" бөбектер бақшасы" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Павлодар облысы, 140800, Май ауданы, Кентүбек ауылы, Алтынсарин көшесі, 10
8(71838) 91013
7
Май ауданы әкімдігінің, Саты селолық округі әкімі аппаратының "Әйгерім" бөбектер бақшасы" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Павлодар облысы, 140807, Май ауданы, Саты ауылы, Исатай көшесі, 11
8(71838) 40403
8
Шағын-орталық

11. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) Руководитель дошкольной организации.
12. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 2 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональной единицы, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Перечень дошкольных организаций Майского района
N п/п Полное наименование дошкольной организации Место нахождение дошкольной организации Контактный телефон
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Балдаурен" детский сад аппарат акима Коктубекского сельского округа, акимата Майского района
Павлодарская область, 140800, Майский район, село Коктобе, ул. Абылайхана, 34
8(71838) 91734
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад"Ақбота" аппарат акима Коктубекского сельского округа, акимата Майского района
Павлодарская область, 140800, Майский район, село Коктобе, ул. Абылайхана, 20а
8(71838) 92025
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад Айгөлек" аппарат акима Коктубекского сельского округа, акимата Майского района
Павлодарская область, 140800, Майский район, село Коктобе, ул. Абылайхана, 20
8(71838) 91211
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад Балауса" аппарат акима Акшиманского сельского округа, акимата Майского района
Павлодарская область, 140800, Майский район, село Акшиман, ул. Желтоқсан, 1
8(71843) 96237
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Балбөбек" бөбектер бақшасы" аппарата акима Каратерекского сельского округа, акимата Майского района
Павлодарская область, 140804, Майский район, село Каратерек, ул. Баймуратова, 22
8(71838) 97324
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад"Қарлығаш" аппарата акима Кентубекского сельского округа, акимата Майского района
Павлодарская область, 140800, Майский район, село Кентубек, ул. Алтынсарина, 10
8(71838) 40340
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Әйгерім" бөбектер бақшасы" аппарата акима Сатинского сельского округа, акимата Майского района
Павлодарская область, 140807, Майский район, село Саты, ул. Исатаева, 2
8(71838) 40407
8
Мини-центр

"Е. Мұқашев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі Павлодар облысы, 140800, Май ауданы, Көктөбе ауылы, Сейфулин көшесі, 12
8(71838) 91192
9
Шағын-орталық
"Малайсары жалпы орта білім беретін мектеп мемлекеттік мекемесі " Павлодар облысы, 140806, Май ауданы, Малайсары ауылы, Абайкөшесі, 14
8(71838) 95231
10
Шағын-орталық
"Ақшиман жалпы орта білім беретін мектеп", мемлекеттік мекемесі Павлодар облысы, 140800, Май ауданы, Жана Ақшиман ауылы, Молдагулова көшесі, 6
8(71843) 96216
11
Шағын-орталық
"Саты жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі Павлодар облысы, 140807, Май ауданы,Саты ауылы, Исатай көшесі, 5
8(71838) 40403
12
Шағын-орталық
"Майтүбек жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі Павлодар облысы, 140805, Май ауданы, Майтүбек ауылы, Ленин көшесі, 20
8(71838) 90211
13
Шағын-орталық
"А. Иманов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі Павлодар облысы, 140801, Май ауданы, Баскөл ауылы, А. Иманов көшесі, 14
8(71838) 94296
14
Шағын-орталық
"Қазан жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі Павлодар облысы, 140803, Май ауданы, Жұмыскер ауылы, Пушкин көшесі, 1
8(71838) 99235
15
Шағын-орталық
"Ақжар жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі Павлодар облысы, 140800, Май ауданы, Ақжар ауылы, Абай көшесі, 1
8(71843) 92293
16
Шағын-орталық
"Қазақстан жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі Павлодар облысы, 140803, Май ауданы, Қызыл Еңбек ауылы, Әбдильдин көшесі, 1
8(71838) 40605
17
Шағын-орталық
"Май жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі Павлодар облысы, 140802, Май ауданы, Май ауылы, Школьная көшесі, 1
8(71838) 98230
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-қызметтік бірліктердің іс-әрекеттерін сипаттау
Үдерістің негізгі істері (жұмыстың ағымы, барысы)
N
Істің N (жұмыстың ағымы, барысы)
1
2
1
Бірліктердің аталуы
Мектепке дейінгі ұйымның басшысы
Мектепке дейінгі ұйымның басшысы
2
Іс-шараның аталуы (үдерістің, операция процедурасы) және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу. Шартты толтыру не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Мемлекеттік қызметті алушыға қол қойылған шартты не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
3
Аяқтау формасы (мәлімет, құжаттар, ұйымдастырушылық-басқарушылық шешімдер)
Шарт не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Шарт не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Мерзімі
30 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
5
Келесі істердің N
2 колонка
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық реттілігі
арасындағы байланысты көрсететін схема

Государственное учреждение "СОШ им. Е. Мукашева" Павлодарская область, 140800, Майский район, село Коктобе, ул.Сейфулина, 12
8(71838) 91192
9
Мини-центр
Государственное учреждение "Малайсаринская СОШ" Павлодарская область, 140806, Майский район, село Малайсары, ул. Абая, 14
8(71838) 95231
10
Мини-центр
Государственное учреждение "Акшиманская СОШ" Павлодарская область, 140800, Майский район, село Жана Акшиман, ул. Молдагулова, 6
8(71843) 96216
11
Мини-центр
Государственное учреждение "Сатинская СОШ" Павлодарская область, 140807, Майский район, село Саты, ул. Истаева, 5
8(71838) 40403
12
Мини-центр
Государственное учреждение "Майтубекская СОШ" Павлодарская область, 140805, Майский район, село Майтубек, ул. Ленина, 20
8(71838) 90211
13
Мини-центр
Государственное учреждение "СОШ - лицей им.А. Иманова" Павлодарская область, 140801, Майский район, село Басколь, ул. А. Иманова, 14
8(71838) 94296
14
Мини-центр
Государственное учреждение "Казанская СОШ" Павлодарская область, 140803, Майский район, село Жумыскер, ул. Пушкина, 1
8(71838) 99235
15
Мини-центр
Государственное учреждение "Акжарская СОШ" Павлодарская область, 140800, Майский район, село Большой Акжар, ул. Абая, 1
8(71843) 92293
16
Мини-центр
Государственное учреждение "Казахстанская СОШ" Павлодарская область, 140803, Майский район, село Кызыл Енбек, ул. Абдильдина, 1
8(71838) 40605
17
Мини-центр
Государственное учреждение "Майская СОШ" Павлодарская область, 140802, Майский район, село Майск, ул. Школьная, 1
8(71838) 98230
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
1
Наименование единицы
Руководитель дошкольной организации
Руководитель дошкольной организации
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем государственной услуги. Заполнение договора либо подготовка мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдает получателю государственной услуги подписанный договор либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Договор либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Договор либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 30 минут
5
Номер следующего действия
2 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий