Жер қатынастары бөлімінің мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 23 қаңтардағы N 47/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 ақпанда N 3434 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 199/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 19.06.2013 N 199/6 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4-тармағына сәйкес Успен ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген мемлекеттік қызмет регламенттері бекітілсін:
1) "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту";
2) "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күннен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов
Успен ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 23 қаңтардағы
N 47/1 қаулысымен
бекітілген
"Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі
жерге орналастыру жобаларын бекiту"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Успен ауданының "Жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – бөлім) көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 49-1 бабының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 1392 Қаулысымен бекітілген мемлекеттік стандартының (бұдан әрі - Стандарт) негізінде көрсетіледі.

Об утверждении регламентов государственных услуг отдела земельных отношений
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 23 января 2013 года N 47/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 февраля 2013 года N 3434. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 199/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 19.06.2013 N 199/6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков";
2) "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством".
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Ауталипов
Утвержден
постановлением акимата
Успенского района
от 23 января 2013 года N 47/1
Регламент
государственной услуги
"Утверждение землеустроительных проектов
по формированию земельных участков"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел земельных отношений" Успенского района (далее – отдел).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 14-1 и 150 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и стандарта государственной услуги "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам"" (далее – стандарт).

4. Мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат бөлім ғимаратының стенділерінде және бөлімнің Успен ауданы әкімдігінің http://www.uspenka.gov.kz ресми интернет-ресурсында орналастырылған.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі бекiтілген жерге орналастыру жобасы (бұдан әрі – жерге орналастыру жобасы) немесе хат түрінде бас тартудың себебі көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы).
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 7 жұмыс күні;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің ең ұзақ рұқсат етілген уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің ең ұзақ рұқсат етілген уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Успен ауданы, Успен ауылы, Тәуелсіздікке 10 жыл, 30 мекен-жайы бойынша бөлімнің ғимаратында көрсетіледі.
10. Бөлімнің жұмыс кестесі: күнделікті, дүйсенбіден жұма күнін қоса алғанда, сағат 13-00-ден 14-30-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9-00-ден 18-30-ге дейін көрсетіледі, демалыс күндері: сенбі, жексенбі және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Заңына сәйкес мереке күндері.
Құжаттарды қабылдау кезекке тұру тәртібімен алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
іс-әрекеттер тәртібінің сипаттамасы
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсыну қажет.
12. Өтініш бланкілері бөлімнің қызметкерлерімен беріледі.
13. Құжаттарды қабылдау бөлімнің қызметкерлерімен жүзеге асады.
14. Бөлім мемлекеттік қызмет алушыға стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) сұраудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұралған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) және орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
15. Бекiтілген жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобасы мемлекеттік қызмет алушының жеке өзіне немесе сенімхат бойынша уәкілетті тұлғаға беріледі.
16. Егер құрастырылған жерге орналастыру жобасы келесілерге сәйкес келмесе, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады:

4. Полная информация о порядке оказания государственной услуги размещается на стендах в здании отдела и на официальном интернет ресурсе акимата Успенского района http://www.uspenka.gov.kz.
5. Результатом оказания государственной услуги является утвержденный землеустроительный проект по формированию земельного участка (далее – землеустроительный проект) на бумажном носителе или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 стандарта - 7 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга оказывается в здании отдела по адресу: Павлодарская область, Успенский район, село Успенка, улица 10 лет Независимости, 30.
10. График работы отдела: ежедневно с понедельника по пятницу включительно с 9-00 часов до 18-30 минут, перерывы на обед с 13-00 до 14-30 минут, выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан".
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги необходимо представление документов, указанных в пункте 11 стандарта.
12. Бланки заявлений выдаются сотрудниками отдела.
13. Прием документов осуществляется сотрудниками отдела.
14. Отделом получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема запроса:
2) вида запрашиваемой государственной услуги:
3) количества и названий приложенных документов:
4) даты (время) и места выдачи документов:
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
15. Утвержденный землеустроительный проект выдается при личном посещении получателю государственной услуги либо по доверенности уполномоченному лицу.
16. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае, если составленный землеустроительный проект не соответствует:

1) Қазақстан Республикасының Жер кодексінің нормалары мен талаптарына;
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қыркүйектегі N 958 қаулысымен бекітілген, Қазақстан Республикасында мемлекеттiк жер кадастрын жүргiзудiң ережесiне.
Мемлекеттік қызмет алушыға жер учаскелерін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобасын бекiтуді тоқтатуға себеп болған құжатты көрсете отырып, бекітпеу себептерін жою үшін мемлекеттік қызмет алушының кейінгі іс-қимылын көрсететін жазбаша хабарлама жолданады.
Стандарттың 11 тармағында көрсетілген тиісті құжаттар толық ұсынылмаған жағдайда уәкілетті орган мемлекеттік қызмет алушының құжаттарды тапсырған күнінен бастап екі жұмыс күнінен аспайтын уақытта мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде жазбаша хабарлайды.
Бөлім белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет алушыға бекiтілген жерге орналастыру жобасын немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты бермеген жағдайда, онда беру мерзімінің өткен күнінен бастап жерге орналастыру жобасы бекітілді деп есептеледі.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету процессінде қатысатын құрылымды-функционалдық бірліктер:
1) бөлімнің маманы;
2) бөлім бастығы.
18. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында келтірілген.
19. Әр әкімшілік іс-әрекеттің (процедураның) орындау мерзімі көрсетілген әр құрылымдық-функционалдық бірліктің іс-әрекеттерінің логикалық реттіліктері арасындағы өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.
20. Егер мемлекеттік қызмет алушы құжаттарды алуға мерзімінде келмеген жағдайда, бөлім оларды 6 ай бойы сақтауды қамтамасыз етеді.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
жауапты тұлғалардың жауапкершілігі
21. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамасымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі
жерге орналастыру жобаларын бекiту"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктің
іс-әрекеттерінің сипаттамасы:
N р/с Іс-әрекеттің (барыстың, жұмыс ағымының) N 1 2 3
1.
Құрылымды-функционалды бірліктер атауы
Бөлімнің маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің маманы
2.
Іс-әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызмет алушымен стандарттың 11 тармағында көрсетілген, ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынған құжаттардың қарау, жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекіту немесе бас тартудың себебі көрсетілген қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын, немесе бас тартудың себебі көрсетілген қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу және беру
3.
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы қолхат беру
Бекітілген жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобалары немесе бас тартудың себебі көрсетілген қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобалары немесе бас тартудың себебі көрсетілген қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
4.
Орындау мерзімдері
30 минут
5 жұмыс күні
30 минут
5.
Келесі іс-әрекет нөмірі
2 колонка
3 колонка
"Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі
жерге орналастыру жобаларын бекiту"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің кестесі:
Успен ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 23 қаңтардағы
N 47/1 қаулысымен
бекітілген
"Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер
учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту"
мемлекеттік қызмет регламенті

1) нормам и требованиям Земельного кодекса Республики Казахстан;
2) Правилам ведения государственного земельного кадастра в Республике Казахстан, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2003 года N 958.
Получателю государственной услуги направляется письменное уведомление с указанием документа, на основании которого отказывают в утверждении землеустроительного проекта и последующих действий получателя государственной услуги для устранения причин.
При не предоставлении полного перечня документов, указанных в пункте 11 стандарта, отдел письменно информирует получателя государственной услуги о причине отказа в предоставлении государственной услуги в срок, не превышающий двух рабочих дней с момента подачи документов.
В случае если отдел в установленные сроки не выдал получателю государственной услуги утвержденный землеустроительный проект или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, то с даты истечения сроков их выдачи землеустроительный проект считается утвержденным.
17. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист отдела;
2) начальник отдела.
18. Последовательность действий структурно-функциональных единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
19. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
20. В случаях, если получатель государственной услуги не обратился за получением документов в установленный срок, отдел обеспечивает их хранение в течении 6 месяцев.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
21. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Утверждение землеустроительных
проектов по формированию
земельных участков"
Таблица. Описание действий структурно-функциональной единицы:
N п/п N действия (хода, потока работ) 1 2 3
1
Наименование структурно-функциональной единицы
Специалист отдела
Начальник отдела
Специалист отдела
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 стандарта
Рассмотрение представленных документов, утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков, либо подписание мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа
Регистрация и выдача землеустроительных проектов по формированию земельных участков, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа
3
Форма завершения (данные, документ, организационно–распорядительное решение)
Выдача расписки о приеме документов
Утвержденные землеустроительные проекты по формированию земельных участков, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа
Землеустроительные проекты по формированию земельных участков, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа
4
Сроки исполнения
30 минут
5 рабочих дней
30 минут
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Утверждение землеустроительных
проектов по формированию
земельных участков"
Схема предоставления государственной услуги:
Утвержден
постановлением акимата
Успенского района
от 23 января 2013 года N 47/1
Регламент
государственной услуги
"Утверждение кадастровой (оценочной)
стоимости конкретных земельных участков,
продаваемых в частную собственность государством"

1. Жалпы ережелер
1. "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттік қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Успен ауданының "Жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – бөлім) көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 49-1 бабының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 1392 Қаулысымен бекітілген мемлекеттік стандартының (бұдан әрі - Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат бөлім ғимаратының стенділерінде және бөлімнің Успен ауданы әкімдігінің http://www.uspenka.gov.kz ресми интернет-ресурсында орналастырылған.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы бекiтілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі немесе хат түрінде бас тартудың себебі көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы).
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 3 жұмыс күні;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің ең ұзақ рұқсат етілген уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің ең ұзақ рұқсат етілген уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Успен ауданы, Успен ауылы, Тәуелсіздікке 10 жыл, 30 мекен-жайы бойынша бөлімнің ғимаратында көрсетіледі.
10. Бөлімнің жұмыс кестесі: күнделікті, дүйсенбіден жұма күнін қоса алғанда, сағат 13-00-ден 14-30-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9-00-ден 18-30-ге дейін көрсетіледі, демалыс күндері: сенбі, жексенбі және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Заңына сәйкес мереке күндері.
Құжаттарды қабылдау кезекке тұру тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел земельных отношений" Успенского района (далее – отдел).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 14-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и стандарта государственной услуги "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам"" (далее – стандарт).
4. Полная информация о порядке оказания государственной услуги размещается на стендах в здании отдела и на официальном интернет ресурсе акимата Успенского района http://www.uspenka.gov.kz.
5. Результатом оказания государственной услуги является утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка на бумажном носителе или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 стандарта - 3 рабочих дня;
2) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получения документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга оказывается в здании отдела по адресу: Павлодарская область, Успенский район, село Успенка, улица 10 лет Независимости, 30.
10. График работы отдела: ежедневно с понедельника по пятницу включительно с 9-00 часов до 18-30 минут, перерывы на обед с 13-00 до 14-30 минут, выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан".
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
іс-әрекеттер тәртібінің сипаттамасы
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсыну қажет.
12. Өтініш бланкілері бөлімнің қызметкерлерімен беріледі.
13. Құжаттарды қабылдау бөлімнің қызметкерлерімен жүзеге асады.
14. Бөлім мемлекеттік қызмет алушыға стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) сұраудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұралған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) және орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты мен лауазымы көрсетіледі.
15. Бекiтілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі мемлекеттік қызмет алушының жеке өзіне немесе сенімхат бойынша уәкілетті тұлғаға беріледі.
16. Мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды табыс етпеген жағдайда, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
Мемлекеттік қызмет алушыға көрсетілген өтінім келіп түскен күнінен бастап бір күн ішінде жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісін бекітуді тоқтатуға себеп болған құжатты, рәсімдеудің тоқтатылуын жоюға мемлекеттік қызмет алушының қажетті іс-әрекеттерін көрсете отырып және оның мерзімі туралы жазбаша хабарлама жіберіледі.
Бөлім белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет алушыға бекiтілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісін немесе қызмет беруден бас тарту туралы дәлелді жауап бермеген жағдайда, онда беру мерзімінің өткен күнінен бастап жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі бекітілген болып есептеледі.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету процессінде қатысатын құрылымды-функционалдық бірліктер:
1) бөлімнің маманы;
2) бөлімнің бастығы.
18. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында келтірілген.
19. Әр әкімшілік іс-әрекеттің (процедураның) орындау мерзімі көрсетілген әр құрылымдық-функционалдық бірліктің іс-әрекеттерінің логикалық реттіліктері арасындағы өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.
20. Егер мемлекеттік қызмет алушы құжаттарды алуға мерзімінде келмеген жағдайда, бөлім оларды 6 ай бойы сақтауды қамтамасыз етеді.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
жауапты тұлғалардың жауапкершілігі

2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги необходимо представление документов, указанных в пункте 11 стандарта.
12. Бланки заявлений выдаются сотрудниками отдела.
13. Прием документов осуществляется сотрудниками отдела.
14. Отделом получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, указанных в пункте 11 стандарта, с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
15. Утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка выдается при личном посещении получателю государственной услуги либо по доверенности уполномоченному лицу.
16. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае непредставления получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 стандарта.
Получателю государственной услуги направляется письменное уведомление в течение одного дня, со дня поступления заявления с указанием документа на основании которого приостановлено утверждение акта кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка и сроков приостановления с указанием последующих действий получателя государственной услуги для устранения причин приостановления оформления.
В случае если отдел в установленные сроки не выдал получателю государственной услуги утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, то с даты истечения сроков их выдачи акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка считается утвержденным.
17. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист отдела;
2) начальник отдела.
18. Последовательность действий структурно-функциональных единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
19. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
20. В случаях, если получатель государственной услуги не обратился за получением документов в установленный срок, отдел обеспечивает их хранение в течение 6 месяцев.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу

21. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамасымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Мемлекет жеке меншікке сататын
нақты жер учаскелерінің
кадастрлық (бағалау) құнын бекіту"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктің
іс-әрекеттерінің сипаттамасы:
N р/с Іс-әрекеттің (барыстың, жұмыс ағымының) N 1 2 3
1.
Құрылымды-функционалдық бірліктің атауы
Бөлімнің маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің маманы
2.
Іс-әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызмет алушымен стандарттың 11 тармағында көрсетілген, ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынған құжаттарды қарау, жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісін бекіту немесе бас тартудың себебі көрсетілген қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісін немесе бас тартудың себебі көрсетілген қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу және беру
3.
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы қолхат беру
Бекітілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құнының бекітілген актісі немесе бас тартудың себебі көрсетілген қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі немесе бас тартудың себебі көрсетілген қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
4.
Орындау мерзімдері
30 минут
1 жұмыс күні.
30 минут
5.
Келесі іс-әрекет нөмірі
2 колонка
3 колонка
"Мемлекет жеке меншікке сататын
нақты жер учаскелерінің
кадастрлық (бағалау) құнын бекіту"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің кестесі:

21. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Утверждение кадастровой (оценочной)
стоимости конкретных земельных
участков, продаваемых в частную
собственность государством"
Таблица. Описание действий структурно-функциональной единицы:
N п/п N действия (хода, потока работ) 1 2 3
1
Наименование структурно-функциональной единицы
Специалист отдела
Начальник отдела
Специалист отдела
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 стандарта
Рассмотрение представленных документов, утверждение акта кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка, либо подписание мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа
Регистрация и выдача акта кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки о приеме документов
Утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа
Акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа
4
Сроки исполнения
30 минут
1 рабочий день
30 минут
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Утверждение кадастровой (оценочной)
стоимости конкретных земельных
участков, продаваемых в частную
собственность государством"
Схема предоставления государственной услуги: