Мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 58/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 ақпанда N 3456 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 199/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 19.06.2013 N 199/6 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4-тармағына сәйкес Успен ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген мемлекеттік қызмет регламенттері бекітілсін:
1) "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру";
2) "Iздестіру жұмыстарын жүргізу үшiн жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күннен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов
Успен ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 30 қаңтардағы
N 58/1 қаулысымен
бекітілген
"Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге
шешім беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет атауы: "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" (әрі қарай – мемлекеттік қызмет).
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 49-1 бабының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы"" N 1392 Қаулысымен бекітілген "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" мемлекеттік қызмет стандартының (әрі қарай - стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" мемлекеттік қызметі Павлодар облысы, Успен ауданы, Успен селосы, 10 лет Независимости көшесі, 32, 8-71834 91-7-30, мекен-жайында орналасқан Успен ауданының "Жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (әрі қарай – бөлім), жұмыс кестесі демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағ. 13.00-ден сағ. 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағ. 9.00-ден сағ. 18.30-ге дейін күн сайын көрсетіледі.

Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 30 января 2013 года N 58/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 февраля 2013 года N 3456. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 199/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 19.06.2013 N 199/6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка";
2) "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ".
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Ауталипов
Утвержден
постановлением акимата
Успенского района
от 30 января 2013 года N 58/1
Регламент государственной услуги "Выдача решения на
изменение целевого назначения земельного участка"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 49-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и стандарта государственной услуги "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка" оказывается государственным учреждением "Отдел земельных отношений" Успенского района, (далее – отдел), расположенного по адресу Павлодарская область, Успенский район, село Успенка, улица 10 лет Независимости, 32, 8-71834 91-7-30, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.

5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі қағаз тасымалдағышта жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру (әрі қарай - шешім) немесе хат түрінде бас тартудың себебі көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі (әрі қарай - мемлекеттік қызмет алушы).
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушының стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған уақыттан бастап - 37 күнтізбелік күн;
2) құжаттарды тапсыру және қабылдауда қызмет көрсетудің ең ұзақ рұқсат етілген уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және қабылдауда қызмет көрсетудің ең ұзақ рұқсат етілген уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
әрекеттер тәртібінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін стандартың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсыну қажет.
10. Бөлімнің маманымен мемлекеттік қызмет алушыға келесілер көрсетілген құжаттарды қабылдау туралы қолхат беріледі:
1) сұрауды қабылдаудың номері мен датасы;
2) сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды берудің датасы (уақыты) және орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсетуге өтінішті қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты және лауазымы.
11. Стандарттың 16 тармағымен қаралған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер:
1) жергілікті атқарушы органның кеңсе қызметкері;
2) бөлім бастығы;
3) Успен ауданының әкімі;
4) бөлімнің бас маманы – жер учаскелерін меншікке және жерді пайдалануға беру бойынша аудандық комиссияның мүшелері;
5) бөлімнің маманы.
13. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында келтірілген.
14. Әр әкімшілік іс-әрекеттің (процедураның) орындау мерзімі көрсетілген әр құрылымдық-функционалдық бірліктің іс-әрекеттерінің логикалық реттіліктері арасындағы өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Жер учаскесінің нысаналы
мақсатын өзгертуге шешім беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктің
іс-әрекеттерінің сипаттамасы

5. Результатом оказания государственной услуги является выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка (далее – решение) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 стандарта - 37 календарных дней;
2) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получения документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги необходимо представление документов, указанных в пункте 11 стандарта.
10. Специалистом отдела получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
11. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренном пунктом 16 стандарта.
12. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии местного исполнительного органа;
2) начальник отдела;
3) аким Успенского района;
4) главный специалист отдела - члены районной комиссии по предоставлению земельных участков в собственность и землепользование;
5) специалист отдела.
13. Последовательность действий структурно-функциональных единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача решения на изменение целевого
назначения земельного участка"
Таблица. Описание действий структурно-функциональной единицы

N р/с Әрекеттің (барыстың, жұмыс ағымының) N 1 2 3 4 5 6
1
Құрылымдық-функционалдық бірліктің атауы
Бөлім маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің бас маманы – комиссияның мүшелері
Бөлім маманы
Успен ауданының әкімі
Жергілікті атқарушы органның кеңсе қызметкері
2
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызмет алушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттарды қарау, бас маманға – жер учаскелерін меншікке және жерді пайдалануға беру бойынша аудандық комиссияның хатшысына жіберу (әрі қарай – комиссия)
Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесін комиссия отырысында қарау, комиссия қорытындысын дайындау
Жергілікті атқарушы органның жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгерту туралы шешім беру немесе нысаналы мақсатын өзгертуден бас тарту туралы шешімінің жобасын дайындау (әрі қарай – шешім)
Жергілікті атқарушы органның жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгерту туралы шешім беру немесе нысаналы мақсатын өзгертуден бас тарту туралы шешімінің туралы шешімі қол қою
Шешімді тіркеу және мемлекеттік қызмет алушыға беру
3
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы қолхатты беру
Комиссияның жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертудің мүмкіндігі немесе мүмкін еместігі туралы қорытындысы
Шешім жобасы
Шешім
4
Орындау мерзімдері
30 минут
1 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
26 күнтізбелік күн
7 күнтізбелік күн
30 минут
5
Келесі әрекеттің номері
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
"Жер учаскесінің нысаналы
мақсатын өзгертуге шешім беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің кестесі
Успен ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 30 қаңтардағы
N 58/1 қаулысымен
бекітілген
"Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер
учаскесін пайдалануға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет атауы: "Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру" (әрі қарай – мемлекеттік қызмет).
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 49-1 бабының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 1392 Қаулысымен бекітілген "Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет стандартының (әрі қарай - Стандарт) негізінде көрсетіледі.

N п/п N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5 6
1
Наименование структурно-функциональной единицы
Специалист отдела
Начальник отдела
Главный специалист отдела - члены комиссии
Специалист отдела
Аким Успенского района
Сотрудник канцелярии местного исполнительного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных получателем государственной услуги документов
Рассмотрение представленных документов, направление главному специалисту отдела - секретарю районной комиссии по предоставлению земельных участков в собственность и землепользование (далее – комиссия)
Рассмотрение вопроса о предоставлении государственной услуги на заседании комиссии, подготовка заключения комиссии
Подготовка проекта решения местного исполнительного органа об изменении целевого назначения земельного участка либо об отказе в изменении целевого назначения (далее – решение)
Подписание решения местного исполнительного органа об изменении целевого назначения земельного участка либо об отказе в изменении целевого назначения (далее – решение)
Регистрация и выдача решения получателю государственной услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно–распорядительное решение)
Выдача расписки о приеме документов
Заключение комиссии о возможности либо не возможности изменения целевого назначения земельного участка
Проект решение
Решение
4
Сроки исполнения
30 минут
1 календарный день
1 календарный день
26 календарных дней
7 календарных дней
30 минут
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача решения на изменение целевого
назначения земельного участка"
Схема предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Успенского района
от 30 января 2013 года N 58/1
Регламент государственной услуги "Выдача разрешения на
использование земельного участка для изыскательских работ"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 49-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и стандарта государственной услуги "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (далее – стандарт).

4. "Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік қызметі Павлодар облысы, Успен ауданы, Успен селосы, Ленин көшесі, 71, 8-71834-9-19-37, http://www.uspenka.gov.kz. мекен-жайында орналасқан "Успен ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесімен (әрі қарай – жергілікті атқарушы орган), жұмыс кестесі демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағ. 13.00-ден сағ. 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағ. 9.00-ден сағ. 18.30-ге дейін күн сайын көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі қағаз тасымалдағышта іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру (әрі қарай - рұқсат) немесе хат түрінде бас тартудың себебі көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі (әрі қарай - мемлекеттік қызмет алушы).
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушының стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған уақыттан бастап - 10 жұмыс күні;
2) құжаттарды тапсыру және қабылдауда қызмет көрсетудің ең ұзақ рұқсат етілген уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және қабылдауда қызмет көрсетудің ең ұзақ рұқсат етілген уақыты – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
әрекеттер тәртібінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсыну қажет.
10. Бөлімнің маманымен мемлекеттік қызмет алушыға келесілер көрсетілген құжаттарды қабылдау туралы қолхат беріледі:
1) сұрауды қабылдаудың номері мен датасы;
2) сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды берудің датасы (уақыты) және орны;
5) мемлекеттік қызмет көрсетуге өтінішті қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты және лауазымы.
11. Стандарттың 16 тармағымен қаралған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер:
1) жергілікті атқарушы органның кеңсе қызметкері;
2) Успен ауданының әкімі;
3) бөлім бастығы;
4) бөлімнің бас маманы – жер учаскелерін меншікке және жерді пайдалануға беру бойынша аудандық комиссияның хатшысы.
13. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында келтірілген.
14. Әр әкімшілік іс-әрекеттің (процедураның) орындау мерзімі көрсетілген әр құрылымдық-функционалдық бірліктің іс-әрекеттерінің логикалық реттіліктері арасындағы өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.

4. Государственная услуга "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка" оказывается государственным учреждением "Отдел земельных отношений" Успенского района, (далее – отдел), расположенного по адресу Павлодарская область, Успенский район, село Успенка, улица 10 лет Независимости, 32, 8-71834 91-7-30, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ (далее – разрешение) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 стандарта - 10 рабочих дней;
2) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получения документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги необходимо представление документов, указанных в пункте 11 стандарта.
10. Специалистом отдела получателю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества и должности лица, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
11. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренном пунктом 16 стандарта.
12. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии местного исполнительного органа;
2) аким Успенского района;
3) начальник отдела;
4) главный специалист отдела - секретарь районной комиссии по предоставлению земельных участков в собственность и землепользование.
13. Последовательность действий структурно-функциональных единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.

3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Іздестіру жұмыстарын жүргізу
үшін жер учаскесін пайдалануға
рұқсат беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
Кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктің
іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі процестің әрекеттері (барыстың, жұмыс ағымының)
1
Әрекеттің (барыстың, жұмыс ағымының) N
1
2
3
4
5
2
Құрылымдық-функционалдық бірліктің атауы
Бөлімнің бас маманы
Бөлім бастығы
Бөлімнің бас маманы
Успен ауданының әкімі
Жергілікті атқарушы органның кеңсе қызметкері
3
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызмет алушы ұсынған құжаттар пакетін тексеру және қабылдау
Құжаттардың мазмұнымен танысу және қарар қою
Құжаттардың заңнамаға сәйкестігін қарау, құжаттардың толықтығын тексеру.
Ерекше қорғалатын табиғи аймақтар мен орман қоры жерлері саласындағы құзыретті органдармен келісім жасау
Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру немесе бас тарту туралы шешімге қол қою
Шешімді тіркеу және мемлекеттік қызмет алушыға беру
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы қолхатты беру
Қарар
Жергілікті атқарушы органның іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру туралы немесе бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындау және материалдарды жергілікті атқарушы органға шешім қабылдау үшін жіберу
Мемлекеттік қызмет алушыға іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру туралы немесе бас тарту туралы шешімнің көшірмесін жіберу
Шешім
5
Орындау мерзімдері
30 минут
3 жұмыс күні
4 жұмыс күні
3 жұмыс күні
30 минут
"Іздестіру жұмыстарын жүргізу
үшін жер учаскесін пайдалануға
рұқсат беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің кестесі

3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешения на использование
земельного участка для изыскательских работ"
Таблица. Описание действий структурно-функциональной единицы
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование структурно-функциональной единицы
Главный специалист отдела
Начальник отдела
Главный специалист отдела
Аким Успенского района
Сотрудник канцелярии местного исполнительного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Проверка и прием пакета представленных потребителем документов
Ознакомление с содержанием документов и наложение резолюции
Рассмотрение документов на соответствие законодательству, проверка полноты документов.
Согласование с уполномоченными органами в области особо охраняемых природных территорий и землях лесного фонда
Принятие решения о выдаче разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ либо об отказе
Регистрация и выдача решения получателю государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки о приеме документов
Резолюция
Подготовка проекта решения местного исполнительного органа о выдаче разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ и либо мотивированного отказа и направление материалов в местный исполнительный орган для принятия решения
Подписание решения о выдаче разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ либо об отказе получателю государственной услуги
Решение
5
Сроки исполнения
30 минут
3 рабочих дня
2 рабочих дня
3 рабочих дня
30 минут
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешения на использование
земельного участка для изыскательских работ"
Схема предоставления государственной услуги