V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІХ сессиясының "Алматы қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 175 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХІІ сессиясының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы N 186 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 желтоқсанда N 1014 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы маслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 347 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы маслихатының 23.07.2015 № 347 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІХ сессиясының 2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 175 «Алматы қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1004 тіркелген, 2013 жылғы 22 қазанда «Алматы ақшамы», «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
2 тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы И. Лиге және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Ю. Ильинге (келісім бойынша) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген кезінен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қарашасынан бастап қолданысқа енгізіледі.
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XXІI сессиясының төрағасы             И. Ли
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                  Т. Мұқашев
Келісілді:
Алматы қаласы әкімінің
бірінші орынбасары                          Ю. Ильин
Алматы қалалық Жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының бастығы                       Ә. Құлмаханов
Алматы қаласы әкімі аппараты
заң бөлімінің меңгерушісі                   А. Қасымова

О внесении изменения в решение XIХ-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 сентября 2013 года № 175 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Алматы"
Решение ХХII сессии маслихата города Алматы V созыва от 9 декабря 2013 года N 186. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 10 декабря 2013 года за N 1014
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 23.07.2015 № 347 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХІХ-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 сентября 2013 года № 175 «Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Алматы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1004, опубликованное в газетах от 22 октября 2013 года «Алматы ақшамы» и «Вечерний Алматы») следующее изменение:
пункт 2 исключить.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социальным вопросам и общественному согласию маслихата города Алматы И. Ли и заместителя акима города Алматы Ю. Ильина (по согласованию).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 ноября 2013 года.
Председатель внеочередной
XXII-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва             И. Ли
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва             Т. Мукашев
Согласовано:
Заместитель акима города Алматы             Ю. Ильин
Руководитель Управления занятости
и социальных программ города Алматы         А. Кульмаханов
Руководитель юридического отдела
аппарата акима города Алматы                А. Касымова