2013-2014 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 29 мамырдағы N 172 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 маусымда N 2296 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы N 401 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 18.12.2013 N 401 қаулысымен (алғаш ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.09.2013 бастап туындайтын құқықтық қатынастарға қатысты таратылады)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, «Бiлiм туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бабының 2-тармағы 8) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2013-2014 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Ескендіров
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
2013 жылғы 29 мамырдағы
№ 172 қаулысымен бекітілген

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2013-2014 учебный год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 29 мая 2013 года N 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 июня 2013 года N 2296. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18 декабря 2013 года N 401
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18.12.2013 N 401 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.09.2013)
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2013-2014 учебный год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                        С. Ескендиров
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 29 мая 2013 года № 172
Государственный образовательный заказ

2013-2014 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу орындарының атауы
Сыныптама бойынша мамандықтар коды
Мамандық атауы
Біліктілік
Оқыту тілі
1
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Мағжан Жұмабаев атындағы Петропавл гуманитарлық колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2013-2014 учебный год
Название учебных заведений
Код
специальности по класси-
фикации
Наименование специальности
Квалифика-
ция
Язык обуче-
ния
1
Коммунальное государственное казенное предприятие «Петропавлов-
ский гуманитарный
колледж имени Магжана Жумабаева»
акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики
Казахстан

0105000
Бастауыш білім беру
0105013
Бастауыш білім мұғалімі
қазақ
орыс
0501000
Әлеуметтік жұмыс
0501013
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман
қазақ
0101000
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
0101013
Мектепке дейiнгi ұйым тәрбиешiсi
қазақ
орыс
0111000
Негізгі орта білім
0111013
Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
қазақ
0111063
Өзін-өзі тану мұғалімі
орыс
0111083
Негізгі мектептің шет тілі мұғалімі
қазақ
орыс
1305000
Ақпараттық жүйелер (қолданылу салалары бойынша)
1305033
Техник
орыс
Жиынтығы
2
«Музыкалық-эстетикалық бейіндегі дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернат-өнер колледжі Кешені» мемлекеттік мекемесі
0404000
Аспаптық орындау және музыкалық өнер эстрадасы
0404013
Балалар музыка мектебінің оқытушысы, концертмейстер
орыс
0404023
Балалар музыка мектебінің оқытушысы, оркестр, ансамбль әртісі (жетекші)
қазақ
орыс
0404033
Балалар музыка мектебінің оқытушысы, ұлттық аспаптар оркестрінің әртісі (жетекші)
қазақ
орыс
0405000
Хор дирижері
0405013
Оқытушы, хормейстер
орыс
0407000
Ән салу
0407013
Академиялық ән салу әртісі, ансамбль солисі
орыс
0407023
Балалар музыка мектебінің оқытушысы, домбырамен халық әндерін орындаушы әртіс
қазақ
0407033
Балалар музыка мектебінің оқытушысы, эстрадалық әндерді орындаушы әртіс
орыс
0412000
Кескіндеу, мүсіндеу және графика
0412013
Суретші
орыс
0409000
Актерлiк өнер
0409013
Драма театр әртiсi
қазақ орыс
0408000
Хореография өнері
0408023
Би ансамблінің әртісі
орыс
0406000
Музыка теориясы
0406013
Балалар музыка мектебінің оқытушысы
орыс
0108000
Музыкалық білім беру
0108013
Мектепке дейінгі және негізгі орта білім беру ұйымындағы музыка пәнінің мұғалімі
орыс
Жиынтығы
3
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Петропавл құрылыс-экономикалық колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1401000
Ғимараттар мен құрылыстарды салу және пайдалану
1401213
Техник-
құрылысшы
қазақ орыс
1412000
Құрылыс өнімдері мен құрастырмаларын өндіру
1412093
Техник-технолог
орыс
1304000
Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету
1304043
Техник-
бағдарламашы
орыс
1226000
Тамақтандыру кәсіпорындарының өнім өндіру технологиясы және оны ұйымдастыруы
1226043
Техник-технолог
орыс
0518000
Есеп және аудит (салалар бойынша)
0518033
экономист-
бухгалтер
қазақ орыс
Жиынтығы
4
Қазақстан Республикасы білім және ғылым министрлігінің Солтүстік Қазақстан облыстық әкімшілік «Петропавл темір жол көлігі колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық білім кәсіпорны

0105000
Начальное образование
0105013
Учитель начального образования
казахский
рус-
ский
0501000
Социальная работа
0501013
Специалист по социальной работе
казахский
0101000
Дошкольное воспитание и обучение
0101013
Воспитатель дошкольных организаций
казахский
рус-
ский
0111000
Основное среднее образование
0111013
Учитель казахского языка и литературы
казахский
0111063
Учитель самопозна-
ния
рус-
ский
0111083
Учитель ино
странного языка основной школы
казахский
рус-
ский
1305000
Информацион-
ные системы
(по областям применения)
1305033
Техник
рус-
ский
Итого
2
Государственное учреждение
«Комплекс
«Колледж искусств - спе-
циализированная школа-интернат для одаренных детей музыкально-
эстетического
профиля»
0404000
Инструментальное исполнительство и музыкальное искусство эстрады
0404013
Преподава-
тель детской музыкальной школы, концертмейстер
рус-
ский
0404023
Преподава-
тель детской музыкальной школы, артист (руководи-
тель) оркестра, ансамбля
казахский
рус-
ский
0404033
Преподава-
тель детской музыкальной школы, артист (руководи-
тель) оркестра народных инструмен-
тов
казахский
рус-
ский
0405000
Хоровое дирижирование
0405013
Преподава-
тель, хормейстер
рус-
ский
0407000
Пение
0407013
Артист ака-
демического пения, солист ансамбля
рус-
ский
0407023
Преподава-
тель детской музыкальной школы, артист народного пения с домброй
казахский
0407033
Преподава-
тель детской музыкальной школы, артист эстрадного пения
рус-
ский
0412000
Живопись, скульптура и графика
0412013
Художник
рус-
ский
0409000
Актерское искусство
0409013
Артист дра-
матического театра
казахский русский
0408000
Хореографическое искусство
0408023
Артист ансамбля танца
рус-
ский
0406000
Теория музыки
0406013
Преподава-
тель детской музыкальной школы
рус-
ский
0108000
Музыкальное образование
0108013
Учитель музыки в организаци-
ях дошкольного и основного среднего образования
рус-
ский
Итого
3
Коммунальное государственное казенное предприятие «Петропавлов-
ский строительно-
экономический колледж» акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
1401000
Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1401213
Техник-строитель
казахский
рус-
ский
1412000
Производство строительных изделий и конструкций
1412093
Техник-
технолог
рус-
ский
1304000
Вычислитель-
ная техника и программное обеспечение
1304043
Техник-
программист
рус-
ский
1226000
Технология и организация производства продукции предприятий питания
1226043
Техник-
технолог
рус-
ский
0518000
Учет и аудит
(по отраслям)
0518033
Экономист-
бухгалтер
казахский
русский
Итого
4
Коммунальное государственное казенное предприятие образования «Петропавлов-
ский колледж железнодорожно-
го транспорта»
акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан

1504062
Ауыл шаруашылығы өндірісінің тракторист–
машинисі
орыс
Жиынтығы
13
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Петропавл қаласының қызмет көрсету саласы колледжі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0506000
Шаштараз өнері және сәндік косметика
0506012
Шаштараз-
модельер
орыс
0508000
Тамақтандыруды ұйымдастыру
0508012
Аспаз
орыс
1211000
Тігін өнеркәсібі және киімді үлгілеу
1211072
Модельер-киім пішуші
орыс
1219000
Нан пісіру, макарон және кондитерлік өндіріс
1219142
Наубайшы
орыс
Жиынтығы
14
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Ленинград ауыл шаруашылық колледжі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1304000
Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1304012
Электрондық-
есептеу машиналарының операторы
орыс
1504000
Фермерлік шаруашылық
1504062
Ауыл шаруашылығы өндірісінің тракторист–
машинисі
қазақ
1114000
Пісіру ісі (түрлері бойынша)
1114042
Электр-газ пісіруші
орыс
Жиынтығы
15
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Айыртау ауданының Саумалкөл а. агротехникалық колледжі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1114000
Пісіру ісі (түрлері бойынша)
1114042
Электр-газ пісіруші
орыс
1504000
Фермерлік шаруашылық
1504062
Ауыл шаруашылығы өндірісінің тракторист–
машинисі
орыс
Жиынтығы
16
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Айыртау ауыл шаруашылық колледжі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0508000
Тамақтандыруды ұйымдастыру
0508012
Аспаз
орыс
1504000
Фермерлік шаруашылық
1504062
Ауыл шаруашылығы өндірісінің тракторист–
машинисі
орыс
Жиынтығы
17
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы «Петровка аграрлық-техникалық колледжі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1114000
Пісіру ісі (түрлері бойынша)
1114042
Электр-газ пісіруші
орыс
1504000
Фермерлік шаруашылық
1504042
Аспаз
орыс
1504062
Ауыл шаруашылығы өндірісінің тракторист–
машинисі
орыс
1504102
Жөндеуші-
дәнекерші
орыс
Жиынтығы
18
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Чистополье ауыл шаруашылық колледжі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0508000
Тамақтандыруды ұйымдастыру
0508012
Аспаз
орыс
1504000
Фермерлік шаруашылық
1504062
Ауыл шаруашылығы өндірісінің тракторист–
машинисі
орыс
Жиынтығы
19
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Новоишимка аграрлы-техникалық колледжі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1504000
Фермерлік шаруашылық
1504042
Аспаз
орыс
1504062
Ауыл шаруашылығы өндірісінің тракторист–
машинисі
орыс
Жиынтығы
20
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Рузаевка аграрлы-техникалық колледжі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1504000
Фермерлік шаруашылық
1504042
Аспаз
орыс
1504062
Ауыл шаруашылығы өндірісінің тракторист–
машинисі
орыс
Жиынтығы
21
«Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Қызылжар аграрлы-техникалық колледжі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

1504062
Тракторист –машинист сельскохозяйстве-нного производства
рус-
ский
итого
13
Коммунальное государственное учреждение «Колледж сферы обслуживания города Петропавловска» акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
0506000
Парикмахер-
ское искусство и декоративная косметика
0506012
Парикмахер-модельер
рус-
ский
0508000
Организация питания
0508012
Повар
рус-
ский
1211000
Швейное производство и моделирование одежды
1211072
Модельер-
закройщик
рус-
ский
1219000
Хлебопекар-
ное, макаронное и кондитерское производство
1219142
Пекарь
рус-
ский
итого
14
Коммунальное государственное учреждение
«Ленинградский сельскохозяйст-
венный колледж» акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
1304000
Вычислитель-
ная техника и программное обеспечение (по видам)
1304012
Оператор электронно-вычислительных машин
рус-
ский
1504000
Фермерское хозяйство (по профилю)
1504062
Тракторист –машинист сельскохо-
зяйственно-
го произ-
водства
казахский
1114000
Сварочное дело (по видам)
111404 2
Электрога-
зосварщик
рус-
ский
итого
15
Коммунальное государственное
учреждение «Агротехничес-
кий колледж
с. Саумалколь Айыртауского района» акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
1114000
Сварочное дело (по видам)
1114042
Электрогазо-сварщик
рус-
ский
1504000
Фермерское хозяйство (по профилю)
1504062
Тракторист –машинист сельскохо-
зяйственно-
го произ-
водства
рус-
ский
итого
16
Коммунальное государственное «Айыртауский сельскохозяйст-
венный колледж» акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
0508000
Организация питания
0508012
Повар
рус-
ский
1504000
Фермерское хозяйство
(по профилю)
1504062
Тракторист –машинист сельскохо-
зяйственно-
го произ-
водства
рус-
ский
итого
17
Коммунальное государственное учреждение «Петровский аграрно-технический колледж» акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
1114000
Сварочное дело (по видам)
1114042
Электрога-
зосварщик
рус-
ский
1504000
Фермерское хозяйство (по профилю)
1504042
Повар
русский
1504062
Тракторист –машинист
сельскохо-
зяйственно-
го произ-
водства
рус-
ский
150410 2
Слесарь- ремонтник
рус-
ский
итого
18
Коммунальное государственное учреждение «Чистопольский сельскохозяйст-
венный колледж» акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
0508000
Организация питания
0508012
Повар
рус-
ский
1504000
Фермерское хозяйство (по профилю)
1504062
Тракторист –машинист сельскохо-
зяйственно-
го произ-
водства
рус-
ский
итого
19
Коммунальное государственное учреждение «Новоишимский аграрно-технический колледж» акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
1504000
Фермерское хозяйство (по профилю)
1504042
Повар
рус-
ский
1504062
Тракторист –машинист сельскохо-
зяйственно-
го произ-
водства
рус-
ский
итого
20
Коммунальное государственное учреждение «Рузаевский аграрно-технический колледж» акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
1504000
Фермерское хозяйство (по профилю)
1504042
Повар
рус-
ский
1504062
Тракторист –машинист сельскохо-
зяйственно-
го произ-
водства
рус-
ский
итого
21
Коммунальное государственное учреждение «Кызылжарский аграрно-технический колледж» акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан