2014 жылға арналған жер беті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем ставкалары туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 желтоқсандағы N 23/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қаңтарда N 2514 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 06.01.2015 N 2.1-11/05 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 06.01.2015 N 2.1-11/05 хаты).
«Салық және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 487-бабына және 2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 38-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТI:
1. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жер беті көздерінен Есіл өзені бассейінінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2014 жылға арналған төлем ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2014 год
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 28 декабря 2013 года N 23/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 января 2014 года N 2514. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 06.01.2015 N 2.1-11/05)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 06.01.2015 N 2.1-11/05).
В соответствии со статьей 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» и статьей 38 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников бассейна реки Ишим по Северо-Казахстанской области на 2014 год согласно приложению.

2. Осы шешім оны бірінші ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
ХХІІІ сессиясының төрағасы
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәлихаттың хатшысы
С. Тимофеев
Қ. Едіресов
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың ХХІІІ сессиясының
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 23/5 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2014 жылға арналған Есіл бассейнінің жер беті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем ставкаларының мөлшерлері
Арнайы су пайдалану түрі
Өлшем бірлігі
Базалық ставка (теңге)
2013 жылға арналған базалық ставка (теңге)
Инфляция коэффиценті

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXIII сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
С. Тимофеев
К. Едресов
Приложение к решению XXIII сессии
Северо-Казахстанского областного
маслихата от 28 декабря 2013 года № 23/5
Размеры ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников бассейна реки Ишим по Северо-Казахстанской области на 2014 год
№ п/п
Вид специального водопользования
Ед. изм.
Базовая ставка (тенге)
Ставка платы на 2013 год (тенге)
Коэффициент инфляции