"2013-2015 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 желтоқсанда N 2435 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына 1 тармағының 1) тармақшасына, «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 2 шешіміне (2013 жылғы 11 қаңтардағы № 2052 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2013 жылғы 25 қаңтардағы «Қызылжар Нұры», 2013 жылғы 25 қаңтардағы «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 040 992,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 015 132 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73 810 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 126 444 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 825 606,1 мың теңге;
2) шығындар – 15 160 754,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – -1 119 762,7 мың теңге;
6) бюджеттің дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру –
1 119 762,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімдері – 737967 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 265020,1 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 646815,8 мың теңге»;
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«7. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен 3 540 739,8 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер 2-қосымшаға сәйкес ескерілсін»;
аталған шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешiм 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл
қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қ. Сақтағанов
Петропавл
қалалық мәслихат хатшысы                   Л. Жалмұқанова
Қалалық мәслихаттың

О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 2 "О бюджете города Петропавловска на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2013 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 декабря 2013 года N 2435
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата «О бюджете города Петропавловска на 2013-2015 годы» от 14 декабря 2012 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2052 от 11 января 2013 года, опубликовано в газетах от 25 января 2013 года «Қызылжар Нұры», от 25 января 2013 года «Проспект СК») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 040 992,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 015 132,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 73 810,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 126 444,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 825 606,1 тысячи тенге;
2) затраты – 15 160 754,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -1 119 762,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 119 762,7 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 737967 тысяч тенге;
погашение займов – 265020,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 646815,8 тысяч тенге»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Учесть в городском бюджете на 2013 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 3 540 739,8 тысяч тенге, согласно приложению 2»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Петропавловского городского маслихата      К. Сактаганов В.
Секретарь Петропавловского
городского маслихата                       Л. Жалмуканова
Приложение 1
к решению городского маслихата

3 540 739,8
4
Бiлiм беру
646 289,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
646 289,8
003
Жалпы бiлiм беру
109 267,0
оның ішінде:
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдер еңбегін төлеуді арттыруға
18 550,0
мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
90 717,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
7 773,0
оның ішінде:
мектеп дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
7 773,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
44 592,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 494,8
оның ішінде:
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамсыздандырумен қамтамасыз етуге
1 494,8
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
454 484,0
оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
453 110,0
мектеп дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
1 374,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
28 679,0
оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білімнің мемлекеттік мекемелерінің физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
28 679,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
12 061,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
12 061,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
4 844,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7 217,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 412 911,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 196 756,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
928 482,0
оның ішінде:
кезекте тұрғандарға тұрғын үй құрылысына
458 482,0
жас отбасылар үшін тұрғын үй құрылысына
470 000,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 268 274,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
216 155,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
216 155,0
оның ішінде:
Шәжімбаев көшесінен Есіл көшесіне дейінгі учаскедегі, Егеменді Қазақстан көшесінен Пушкин көшесіне дейінгі учаскедегі Егеменді Қазақстан көшесі бойынша ашық нөсер кәрізін реконструкциялау

3 540 739,8
4
Образование
646 289,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
646 289,8
003
Общеобразовательное обучение
109 267,0
в том числе:
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
18 550,0
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ
90 717,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
7 773,0
в том числе:
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования
7 773,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
44 592,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 494,8
в том числе:
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей инвалидов, обучающихся на дому
1 494,8
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
454 484,0
в том числе:
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
453 110,0
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования
1 374,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
28 679,0
в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
28 679,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
12 061,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12 061,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
4 844,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 217,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 412 911,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 196 756,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
928 482,0
в том числе:
на строительство жилья для очередников
458 482,0
на строительство жилья для молодых семей
470 000,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 268 274,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
216 155,0
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
216 155,0
в том числе:
реконструкция открытой ливневой канализации по улице Казахстанской правды на участке от улицы Шажимбаева по улице Ишимская, на участке от улицы Казахстанской правды до улицы Пушкина

50 313,0
Ғабит Мүсірепов көшесіндегі жабық нөсер кәрізін реконструкциялау
0,0
"Юбилейный" шағын ауданының нөсер кәрізі желілерін Шухов көшесіндегі тиісті коллекторына қосумен орнату
165 842,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
1 478,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1 478,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 478,0
13
Басқалар
468 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
468 000,0
043
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
468 000,0

50 313,0
реконструкция закрытой ливневой канализации по улице Габита Мусрепова
0,0
устройство сетей ливневой канализации микрорайона "Юбилейный" с подключением в существующий коллектор по улице Шухова
165 842,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1 478,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1 478,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 478,0
13
Прочие
468 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
468 000,0
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
468 000,0