2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қаңтарда N 2481 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабына 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 332114,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 643 777,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 83 170 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 119 584 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 9 485582,5 мың теңге;
2) шығындар – 19 486256,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 835 110 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 989 252,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру– 989 252,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімдері – 758 326 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 500 000 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 730 926,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 05.12.2014 N 1 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. 2014 жылғы 1 қаңтарға сәйкес мерзімге қалыптасқан қалалық бюджеттің бос қалдықтары бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстарға 3-1-қосымшаға сәйкес жіберілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 31.01.2014 N 2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2014 жылға арналған қалалық бюджеттің кірістері мынадай салықтық түсімдер есебінен Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылады, деп белгіленсін:
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салық;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіптік қызметті жүргізгені үшін алымдар;
ойын бизнесіне салынатын салық;
мемлекеттік баж.

О бюджете города Петропавловска на 2014-2016 годы
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2013 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 января 2014 года N 2481
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 332114,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 643 777,8 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 83 170 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 119 584 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 9 485582,5 тысячи тенге;
2) затраты – 19 486256,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 835 110 тысячи тенге;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -989 252,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 989 252,6 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 758 326 тысяч тенге;
погашение займов – 500 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 730 926,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 05.12.2014 N 1(вводится в действие с 01.01.2014).
1-1. Направить свободные остатки городского бюджета, сложившиеся на 1 января 2014 года на расходы по бюджетным программам согласно приложению 3-1.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 31.01.2014 N 2 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить, что доходы городского бюджета на 2014 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
социального налога;
налога на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
акцизов;
поступления за пользование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налога на игорный бизнес;
государственной пошлины.

3. Қалалық бюджеттің кірістері мынадай салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылады, деп белгіленсін:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бір бөлігінің түсімдері;
мемлекет меншігіндегі мүлкін жалға беруден түсетін кірістер; қала бюджетіне басқа да салықтық емес түсімдер.
4. Қалалық бюджеттің кірістері мынадай негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптастырылады, деп белгіленсін:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату;
материалдық емес активтерді сату.
5. 2014 жылға арналған қала бюджетін орындау процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
6. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен 3 860 475 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2014 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен 2 002 775 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер, нысаналы кредиттер 96 926 мың теңге 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7-1. 7-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер сомаларын бөлу есепке алынсын.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 21.04.2014 N 1 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2014 жылға арналған қала бюджетінің шығыстарында сомасы 1 406 914 мың теңге көммінде бюджеттік алынулар ескерілсін.
9. 2014 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 129 248 мың теңге сомада бекітілсін.
10. Осы шешiм 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Петропавл қалалық мәслихат
хатшысы
С. Хамзин
Л. Жалмұқанова
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешiмiне
1 қосымша
2014 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті

3. Установить, что доходы городского бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
поступлений части чистого дохода государственных предприятий;
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
прочие неналоговые поступления в бюджет города.
4. Установить, что доходы городского бюджета формируются за счет следующих поступлений от продажи основного капитала:
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли;
продажа нематериальных активов.
5. Установить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2014 год, согласно приложению 4.
6. Учесть в городском бюджете на 2014 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 3 860 475 тысяч тенге, согласно приложению 5.
7. Учесть в бюджете города на 2014 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 2 002 775 тысяч тенге, целевые кредиты из областного бюджета в сумме 96 926 тысяч тенге согласно приложению 6.
7-1. Учесть распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета согласно приложению 7.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 21.04.2014 N 1 (вводится в действие с 01.01.2014).
8. Учесть в расходах городского бюджета на 2014 год бюджетные изъятия в объеме 1 406 914 тысяч тенге.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2014 год в сумме 129 248 тысяч тенге.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
сессии Петропавловского
городского маслихата
Секретарь
Петропавловского городского
маслихата
С. Хамзин
Л. Жалмуканова
Приложение 1
к решению городского маслихата № 1
от 27 декабря 2013 года
Бюджет города Петропавловска на 2014 год

15 213
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
148 384
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
148 384
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
34 672
001
Ауданның (областық манызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 927
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 771
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 297
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
8 677
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17 860
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 382
061
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттiң қатысуы арқылы iске асырылуы жоспарланатын бюджеттiк инвестициялардың, бюджеттiк инвестициялық жобаның техникалық-экономикалық негiздемесiне экономикалық сараптамасы
478
2
Қорғаныс
28 746
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
28 746
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
28 746
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
73 634
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
73 634
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
73 634
4
Бiлiм беру
5 324 626
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 324 626
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 014
003
Жалпы білім беру
4 049 266
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
004
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8 143
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
45 001
006
Балаларға қосымша білім беру
278 648
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
838 643
015
Республикалық бюджеттен берілетін рансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
51 289
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын

15 213
122
Аппарат акима района (города областного значения)
148 384
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
148 384
452
Отдел финансов района (города областного значения)
34 672
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21 927
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 771
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 297
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
8 677
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17 860
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
17 382
061
Экономическая экспертиза технико-экономического обоснования бюджетного инвестиционного проекта,бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
478
2
Оборона
28 746
122
Аппарат акима района (города областного значения)
28 746
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
28 746
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
73 634
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
73 634
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
73 634
4
Образование
5 324 626
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 324 626
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21 014
003
Общеобразовательное обучение
4 049 266
Функциональная группа
Сумма (тыс. тенге)
Администратор
Программа
Наименование
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
8 143
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
45 001
006
Дополнительное образование для детей
278 648
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
838 643
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
51 289
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

845 708,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
845 708,0
оның ішінде:
кезекте тұрғандарға тұрғын үй құрылысына
456 784,0
жас отбасылар үшін тұрғын ұй құрылысына
388 924,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2 026 762,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
2 026 762,0
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру (1 кезек) (3 кезең)
243 523,0
«Береке» шағын ауданында 5 Сенная-Досмұхамбетов көшесі бойынша 72 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (сыртқы инженерлік қамту және абаттандыру)
39 550,0
«Береке» шағын ауданында Амосов-Радищев көшесі бойынша 93 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (сыртқы инженерлік қамту және абаттандыру)
83 648,0
«Береке» шағын ауданында -Досмұхамбетов көшесі және Досмұхамбетов қысқа көшесі аралығында Ухабов көшесі бойынша тұрғын үйлерге инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымын салу
135 233,0
"Береке" шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру (2 кезек 1 кезең)
92 169,0
СҚО Петропавл қ. НС№2-ден ТП-2-08 дейін аумақта 2Ду1000 жылу желісінің құрылысы (бірінші кезек)
659 418,0
СҚО Петропавл қ. НС№2-ден ТК-1-10 дейін аумақта 2Ду1000 жылу желісінің құрылысы (екінші кезек)
351 226,0
СҚО Петропавл қ. ТМ-3 Ду 1020 мм бар жылу желісімен тоғысуға дейін ЦТРП аумақта 2Ду1020 мм жылу желісінің құрылысы
340 367,0
СҚО Петропавл қ. «Береке» шағын ауданында 5 Сенная-Досмұхамбетов көшесі бойынша 93 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (абаттандыру және сыртқы инженерлік қамту)
25 000,0
СҚО Петропавл қ. «Береке» шағын ауданында 5 Сенная-Досмұхамбетов көшесі бойынша 72 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (абаттандыру және сыртқы инженерлік қамту)
56 628,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
886 742,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
886 742,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
886 742,0
оның ішінде:
Астана көшесінен «Южный» решеткаларға дейін «Южный» өздігінен ағатын кәріз коллекторының реконструкциялау
734 819,0
Куйбышев орман шаруашылығына су құбыры жүйелерінің құрылысы
110 479,0
су құбыры жүйелерінің құрылысы
41 444,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 525,8
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 184,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

845 708,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
845 708,0
в том числе:
на строительство жилья для очередников
456 784,0
на строительство жилья для молодых семей
388 924,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 026 762,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
2 026 762,0
в том числе:
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке" (1 очередь 3 этап)
243 523,0
строительство 72-х квартирного жилого дома по улице 5-ая Сенная - улице Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство)
39 550,0
строительство 93-х квартирного жилого дома по улице Амосова-Радищева в микрорайоне "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство)
83 648,0
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилым домам по улице Ухабова между улицей Дусухамбетова и проездом Дусухамбетова в микрорайоне "Береке"
135 233,0
развитие и благоустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке" (2 очередь 1 этап)
92 169,0
Строительство тепломагистрали 2Ду1000 на участке от НС№2 до ТП-2-08 в г.Петропавловске СКО (первая очередь)
659 418,0
Строительство тепломагистрали 2Ду1000 на участке от НС№2 до ТК-1-10 в г.Петропавловске СКО (вторая очередь)
351 226,0
Строительство тепломагистрали 2Ду 1020 мм на участке от ЦТРП до стыковки с существующей тепломагистралью ТМ-3 Ду 1020 мм в г.Петропавловске СКО
340 367,0
Строительство 93-х квартирного жилого дома по пр.Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО (внешние инженерные сети и благоустройство)
25 000,0
Строительство 72-х квартирного жилого дома по ул.5-ая Сенная -пр.Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО (благоустройство и внешние инженерное обеспечение)
56 628,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
886 742,0
029
Развитие системы водоснабжения и водотведения
886 742,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
886 742,0
в том числе:
реконструкция самотечного канализационного коллектора "Южный" от улицы Астана до "Южных" решеток
734 819,0
строительство сетей водопровода к Куйбышевскому лесхозу
110 479,0
реконструкция сетей водоснабжения
41 444,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 525,8
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4 184,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры

650 408,0
060
Мамандандырылған уәкілетті органдардың жарғылық капиталын ұлғайту.
777 110,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
777 110,0
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешiмiне
6 қосымша
2014 жылға арналған Петропавл қаласы бойынша облыстық бюджеттен берілетін мақсатты трансферттердің және несиелердің сомаларын бөлу
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 05.12.2014 N 1 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Әкiмшi
Бағдарлама
Атауы
II.Шығындар

650 408,0
060
Увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
777 110,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
777 110,0
Приложение 6
к решению городского маслихата № 1
от 27 декабря 2013 года
Распределение сумм целевых трансфертов и кредитов из областного бюджета по городу Петропавловску на 2014 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 05.12.2014 N 1 вводится в действие с 01.01.2014).
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II.Затраты

345,3
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдардың мекен – жайында жаяу жүретін жолдарды дыбыс және жарық құрылғыларымен жабдықтау
272,7
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 306 436,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
863 918,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
797 751,0
оның ішінде:
тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
96 926,0
«Береке» шағын ауданында 5-ші Сенная көшесі - Досмұхамбетов қысқа көшесі бойында 72 пәтерлі тұрғын үй салу
113 805,0
«Береке» шағын ауданында 5-ші Сенная-Досмұхамбетов көшесі бойында 72 пәтерлі тұрғын үй салу
113 743,0
"Береке" шағын ауданында 15-пәтерлі № 1 тұрғын үйді салу
72 909,0
"Береке" шағын ауданында 15-пәтерлі № 2 тұрғын үйді салу
72 909,0
"Береке" шағын ауданында 15-пәтерлі № 3 тұрғын үйді салу
67 909,0
"Береке" шағын ауданында 27-пәтерлі № 1 тұрғын үйді салу
69 162,0
"Береке" шағын ауданында 27-пәтерлі № 2 тұрғын үйді салу
65 675,0
"Береке" шағын ауданында 27-пәтерлі № 3 тұрғын үйді салу
60 162,0
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қ. Юбилейная 9 "в" көшесі бойында 126-пәтерлі тұрғын үйдің құрылысын аяқтау
0,0
Юбилейная к-сі 9 "в" бойында 126 пәтерлік жалдау-коммуналдық тұрғын үйдің аяқталмаған құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
0,0
жылжымайтын мүлі объектілерін мемлекеттік техникалық тексеру, Юбилейная 9в к. бойынша 126 пәтерлі жалға беру-коммуналдық үйді күзету
4 644,0
"Береке" шағын ауданында Амосов-Радищев көшесі бойынша 93-пәтерлі тұрғын үйді салу
52 900,0
ірі панельді үйлер конструкциясында 79-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
7 000,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. 79-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (№1 алаң, №1 үй)
1,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. 79-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (№6 алаң, №3 үй)
1,0
Петропавл қ. 75-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1,0
Петропавл қ. 75-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1,0
Петропавл қаласының "Солнечный" ш.а. 126-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. 100-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (№2 алаң, №2 үй)
1,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. 100-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (№1 алаң, №2 үй)
1,0

345,3
обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
272,7
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 306 436,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
863 918,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
797 751,0
в том числе:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
96 926,0
строительство 72 квартирного жилого дома микрорайона Береке по улице 5-я Сенная - проезду Досухамбетова
113 805,0
строительство 72 квартирного жилого дома микрорайона Береке по улице 5-я Сенная - улице Досухамбетова
113 743,0
строительство 15-квартирного жилого дома №1 в микрорайоне "Береке"
72 909,0
строительство 15-квартирного жилого дома №2 в микрорайоне "Береке"
72 909,0
строительство 15-квартирного жилого дома №3 в микрорайоне "Береке"
67 909,0
строительство 27-квартирного жилого дома №1 в микрорайоне "Береке"
69 162,0
строительство 27-квартирного жилого дома №2 в микрорайоне"Береке"
65 675,0
строительство 27-квартирного жилого дома №3 в микрорайоне "Береке"
60 162,0
завершение строительства 126-ти квартирного жилого дома по улице Юбилейная 9 "в" в г.Петропавловске Северо-Казахстанской области
0,0
разработка проектно-сметной документации на строительство незавершенного 126-ти квартирного дома по ул. Юбилейная, 9 В
0,0
государственное техническое обследование объектов недвижимого имущества, охрана 126 квартирного арендно-коммунального дома по ул.Юбилейной 9в
4 644,0
строительство 93-х квартирного жилого дома по улице Амосова-Радищева в микрорайоне "Береке"
52 900,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 79 - квартирного жилого дома в конструкциях крупнопанельного домостроения
7 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 79 квартирного жилого дома в мкр. "Жас Өркен" (площадка №1, дом №1)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 79 квартирного жилого дома в мкр. "Жас Өркен" (площадка №6, дом №3)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 75 квартирного жилого дома
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 75 квартирного жилого дома
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 126 квартирного жилого дома в мкр. "Солнечный"
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 100 квартирного жилого дома в мкр. "Жас Өркен" (площадка №2, дом №2)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 100 квартирного жилого дома в мкр. "Жас Өркен" (площадка №1, дом №2)
1,0

004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
66 167,0
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру (2 кезек 2 кезең)
26 309,5
«Береке» шағын ауданында - Досмұхамбетов көшесі және Досмұхамбетов қысқа көшесі аралығында Ухабов көшесі бойында тұрғын үйлерге инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымын салу
15 026,0
«Береке» шағын ауданында Амосов-Радищев көшесі бойында 93 пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік қамту және абаттандыру )
6 528,2
«Береке» шағын ауданында 5-ші Сенная-Досмұхамбетов көшесі бойында 72 пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік қамту және абаттандыру )
3 806,4
"Береке" шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру (2 кезек 1 кезең)
8 687,9
техникалық паспорттарды және жерге орналастыру құжаттарын әзірлеу
5 800,0
Гагарин көшесі бойында жол салу
0,0
5-ші Сенная көшесі бойында жол салу
0,0
Громов көшесі бойында жол салу
0,0
Ухабов көшесі бойында жол салу
0,0
Досмұхамбетов қысқа көшесі бойында жол салу
0,0
Московский қысқа көшесі бойында жол салу
0,0
Досмұхамбетов көшесі бойында жол салу
0,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. инженерлі-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және орналастыруға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (ІІ кезек)
1,0
Петропавл қ. "Южный" ш.а. инженерлі-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және орналастыруға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. 79-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№1 алаң, №1 үй)
1,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. 79-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№6 алаң, №3 үй)
1,0
Петропавл қ. 75-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру)
1,0
Петропавл қ. 75-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру)
1,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. 100-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№2 алаң, №2 үй)
1,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. 100-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№1 алаң, №2 үй)
1,0
Петропавл қаласының "Солнечный" ш.а. 126-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру)
1,0

004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
66 167,0
в том числе:
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке" (2 очередь 2 этап)
26 309,5
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилым домам по улице Ухабова между улицей Дусухамбетова и проездом Дусухамбетова в микрорайоне "Береке"
15 026,0
строительство 93-х квартирного жилого дома по улице Амосова-Радищева в микрорайона "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство)
6 528,2
строительство 72-х квартирного жилого дома по улице 5-ая Сенная - улице Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство)
3 806,4
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке" (2 очередь 1 этап)
8 687,9
изготовление технических паспортов и землеустроительной документации
5 800,0
Строительство дороги по улице Гагарина
0,0
Строительство дороги по улице 5-ая Сенная
0,0
Строительство дороги по улице Громова
0,0
Строительство дороги по улице Ухабова
0,0
Строительство дороги по проезду Дусухамбетова
0,0
Строительство дороги по проезду Московский
0,0
Строительство дороги по улице Дусухамбетова
0,0
Разработка проектно-сметной документации на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры мкр. "Жас Оркен" (II очередь)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры мкр. "Южный"
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 79 квартирного жилого дома в мкр. "Жас Өркен" (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка №1, дом №1)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 79 квартирного жилого дома в мкр. "Жас Өркен" (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка №6, дом №3)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 75 квартирного жилого дома (внешние инженерные сети и благоустройство территории)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 75 квартирного жилого дома (внешние инженерные сети и благоустройство территории)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 100 квартирного жилого дома в мкр. "Жас Өркен" (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка №2, дом №2)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 100 квартирного жилого дома в мкр. "Жас Өркен" (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка №1, дом №2)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 126 квартирного жилого дома в мкр. "Солнечный" (внешние инженерные сети и благоустройство территории)
1,0