Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкас ауылдық округінің Черкас ауылы көшелеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкас селолық округі әкімінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 ақпанда N 2175 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбында және барлық мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкасское ауылдық округі әкімінің 11.07.2018 № 04 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Черкасское ауылы тұрғындардың пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкас ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкас ауылдық округінің Черкасское ауылы көшелеріне атау берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі М. Жұманғаринов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аққайың ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы О. Плищенко
14 қаңтар 2013 жыл
"Аққайың ауданының құрылыс бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы А. Шабаев
14 қаңтар 2013 жыл
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкас ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы № 2 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының Аққайың ауданы Черкас ауылдық округінің Черкасское ауылы көшелерінің атауы
Бірінші көше – Степная көшесі;
Екінші көше – Рабочая көшесі;
Үшінші көше – Октябрьская көшесі;
Төртінші көше – Первомайская көшесі;
Бесінші көше – Тараса Шевченко көшесі;
Алтыншы көше – Абай көшесі;
Жетінші көше – Молодежная көшесі;
Сегізінші көше – Новая көшесі;
Тоғызыншы көше – 40 лет Целины көшесі;
Оныншы көше – Ильичевская көшесі;
Он бірінші көше – Конституционная көшесі;
Он екенші көше – Тепличная көшесі.

О присвоении наименований улицам в селе Черкасское Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 февраля 2013 года N 2175.
Сноска. В текст на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11.07.2018 № 04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Черкасское, аким Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам в селе Черкасское Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа М. Жумангаринов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
Аккайынский районный отдел
культуры и развития языков" О. Плищенко
14 января 2013 год
Начальник
государственного учреждения
"Аккайынский районный
отдел строительства" А. Шабаев
14 января 2013 год
Приложение к решению акима Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года № 2
Наименования улиц села Черкасское Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Первая улица – улица Степная;
Вторая улица – улица Рабочая;
Третья улица – улица Октябрьская;
Четвертая улица – улица Первомайская;
Пятая улица – улица Тараса Шевченко;
Шестая улица – улица Абая;
Седьмая улица – улица Молодежная;
Восьмая улица- улица Новая;
Девятая улица – улица 40 лет Целины;
Десятая улица – улица Ильичевская;
Одиннадцатая улица – улица Конституционная;
Двенадцатая улица – улица Тепличная.