Айыртау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 5-11-1 "2013-2015 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 қыркүйектегі N 5-18-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 қыркүйекте N 2357 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2015 жылғы 30 сәуірдегі N 3.2.3-2/61 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 30.04.2015 N 3.2.3-2/61 хаты).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106-бабына, 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айыртау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5-11-1 "2013-2015 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2064 2013 жылғы 15 қаңтарда тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтарда "Айыртау таңы" газетінде, 2013 жылғы 24 қаңтарда "Айыртауские зори" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 3 993 168 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 504 302 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 900 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер – 23 700 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 459 266 мың теңге;
2) шығындар – 4 240 555,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 70 125 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 77 895 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 770 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 4500 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алуға – 4500 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (артықшылығы) – -322 012,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (артықшылығын пайдалану) – 322012,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсуі – 77 895 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 770;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 251 887,5 мың теңге.";
8-тармақ 11) тармақшамен толықтырылсын және келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5-11-1 "О бюджете Айыртауского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 6 сентября 2013 года N 5-18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 сентября 2013 года N 2357. Утратило силу (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 30 апреля 2015 года N 3.2.3-2/61)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 30.04.2015 N 3.2.3-2/61).
В соответствии со статьей 106, статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5-11-1 "О бюджете Айыртауского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2064 от 15 января 2013 года, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Айыртау таңы", 24 января 2013 года в газете "Айыртауские зори") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Айыртауского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ,8, 9 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 993 168 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 504 302 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5 900 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 700 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 459 266 тысяч тенге;
2) затраты – 4 240 555,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 70 125 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 77 895 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 770 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -322 012,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 322 012,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 77 895 тысяч тенге;
погашение займов – 7 770 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 251 887,5 тысяч тенге.";
пункт 8 дополнить подпунктом 11) и изложить в следующей редакции:

"8. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер келесі көлемде есепке алынсын:
1) эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 61940 мың теңге;
2) мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға – 12860 мың теңге;
3) арнаулы әлеуметтік қызметтер ұсынуға - 6195 мың теңге, оның ішінде:
арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге - 6195 мың теңге;
4) мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 67318 мың теңге;
5) Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 1118 Жарлығымен бекітілген "Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға – 13091 мың теңге, оның ішінде:
12291 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
800 мың теңге - үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге;
6) жетім баланы (жетім-балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 15754 мың теңге;
7) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға – 33548 мың теңге;
8) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақысын көтеруге – 11831 мың теңге;
9) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 862 қаулысымен бекітілген "Өңірлерді дамыту" бағдарламасын бекіту туралы" (бұдан әрі-Бағдарлама) "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы аясында өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға – 32829 мың теңге;
10) елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 664693 мың теңге;
11) жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға -5321 мың теңге.";
10-тармақ 8), 9) тармақшалармен толықтырылсын және келесі редакцияда мазмұндалсын:
"10. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен мақсатты трансферттер келесі көлемде есепке алынсын:
1) елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 53281 мың теңге;
2) білім нысандары үшін өртке қарсы дабылдаманы орнатуға, ағаш жабдығын (құрылым) өңдеу бойынша өрт сөндіру құралдарын сатып алуға – 1000 мың теңге;
3) білім мекемелерінде видео бақылау үшін жабдықтарды сатып алуға және орнатуға 300 мың теңге;

"8. Учесть в бюджете района на 2013 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 61940 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) 12 860 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
3) 6195 тысяч тенге – на предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
на введение стандартов специальных социальных услуг – 6195 тысяч тенге;
4) 67318 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
5) 13091 тысяча тенге - на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2010 года № 1118 "Об утверждении Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы", в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 12291 тысяча тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 800 тысяч тенге;
6) 15754 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей;
7) 33548 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
8) 11831 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
9) 32829 тысяч тенге – на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов", утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 862 "Об утверждении Программы "Развитие Регионов" (далее - Программа);
10) 664693 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
11) 5321 тысяча тенге - на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.";
пункт 10 дополнить подпунктами 8), 9) и изложить в следующей редакции:
"10. Учесть в бюджете района на 2013 год целевые трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
1) 53281 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
2) 1000 тысяч тенге – на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования;
3) 300 тысяч тенге – на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования;

4) білім мекемелерінде электрондық оқулықтарды енгізуге – 740 мың теңге;
5) елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыруға – 4715 мың теңге;
6) елді мекендердің шекараларын орнатуға – 6131 мың теңге;
7) Жұмыспен қамту Жол картасы 2020 аясында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, инженерлік-көлік инфрақұрылымы және әлеуметтік-мәдени объектілері мен елді мекен пунктерін абаттандыруды бірлесіп қаржыландыруға – 3865 мың теңге;
8) жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға - 423 мың теңге;
9) Саумалкөл с. шағын ауданында 44 үй, толық салынбаған 5 қабатты жатақхананы қосалқы шаруашылықпен тұрғын үйге реконструкциялауға - 22705 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5, 6, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының ХVIII кезектен
тыс сессиясының төрайымы
М. Олжабаева
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Тілеубаева
"КЕЛІСІЛІДІ":
"Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
2013 жылғы 06 қыркүйек
М. Рамазанова
Айыртау аудандық мәслихатының

4) 740 тысяч тенге – на внедрение электронных учебников в организациях образования;
5) 4715 тысяч тенге – на земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов;
6) 6131 тысяч тенге – на установление границ населенных пунктов;
7) 3865 тысяч тенге – на софинансирование ремонта жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройства населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020;
8) 423 тысячи тенге - на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
9) 22705 тысяч тенге – на реконструкцию недостроенного 5-ти этажного общежития под жилой дом с пристройкой в микрорайоне с.Саумалколь, дом 44.";
приложения 1, 2, 3, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
ХVIII внеочередной сессии
Айыртауского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
М. Олжабаева
Секретарь
Айыртауского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Р. Тлеубаева
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области"
М. Рамазанова
Приложение 1
к решению Айыртауского районного маслихата

13394
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7634
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5760
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
12164
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6865
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
560
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4739
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
26165
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9067
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9067
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
17098
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16284
002
Ақпараттық жүйелер құру
59
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
755
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7344
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7344
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7344
12
Көлiк және коммуникация
24789
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24789
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
24789
13
Басқалар
24562
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9226
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9226
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9000
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6336
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6336
15
Трансферттер
1949
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

13394
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7634
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5760
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
12164
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6865
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
560
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4739
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
26165
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9067
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9067
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
17098
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
16284
002
Создание информационных систем
59
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
755
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7344
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7344
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7344
12
Транспорт и коммуникации
24789
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24789
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
24789
13
Прочие
24562
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9226
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9226
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9000
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6336
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6336
15
Трансферты
1 949
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

14012
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14012
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
62145
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
62145
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
152669
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
152669
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27597
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26570
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
681
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
346
2
Қорғаныс
8690
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8690
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7985
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
402
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
303
4
Бiлiм беру
2434193
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2434193
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9621
003
Жалпы білім беру
2168919
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9146
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
20005
006
Балаларға қосымша білім беру
24193
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
136659
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
65650
6
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
119917
451
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
119917
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20953
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
24515
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

14012
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
14012
122
Аппарат акима района (города областного значения)
62145
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
62145
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
152669
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
152669
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27597
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26570
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
681
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
346
2
Оборона
8690
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8690
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7985
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
402
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
303
4
Образование
2434193
464
Отдел образования района (города областного значения)
2434193
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9621
003
Общеобразовательное обучение
2168919
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
9146
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
20005
006
Дополнительное образование для детей
24193
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
136659
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
65650
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
119917
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
119917
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20953
002
Программа занятости
24515
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан