Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы аумағында үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар мен ауылдық округтердің әкімі қызметіне кандидаттарды таңдаушылармен кездесулер өткізуге арналған үй-жай анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 17 шілдедегі N 210 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 19 шілдеде N 2328 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 ақпандағы № 13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 21.02.2018 № 13 қаулысымен (бұқаралық ақпарат құралдарында алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 27-бабы 3-тармағына, 28-бабының 4, 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтерi, ауылдық округтiң құрамына кiрмейтiн кенттерi мен ауылдары әкiмдерiнiң сайлауын өткiзудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтерi, ауылдық округтiң құрамына кiрмейтiн кенттерi мен ауылдары әкiмдерiн қызметке сайлау, өкiлеттiгiн тоқтату және қызметтен босату қағидаларының 29-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақжар аудандық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы аумағында ауылдық округтердің әкімі қызметіне барлық кандидаттар үшін үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы аумағында аыулдық округ әкімі қызметіне барлық кандидаттардың таңдаушыларымен кездесулер өткізуге 2-қосымшаға сәйкес келісім негізінде үй-жай берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б. А. Баржановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен 10 күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді және 2013 жылғы 23 шілдеде пайда болған қатынастар үшін таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар ауданының әкімі М. Тұрысбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақжар аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы М. М. Шапенов
2013 жылғы 17 шілде
Ақжар ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 17 шілдедегі
№ 210 қаулысына
қосымша № 1
Үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыруға арналған орындары
№ п/п
Ауылдық округ атауы
Үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Талшық
Тақта: Талшық селосы Ломоносов көшесі, 1, Орталық алаң
Ақжар ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 17 шілдедегі
№ 210 қаулысына
қосымша № 2
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы аумағында ауылдық округтердің әкімі қызметіне кандидаттарды таңдаушылармен кездесулер үй-жай
№ п/п
Ауылдық округтің атауы
Таңдаушылармен кездесуге арналған үй-жай
1
Талшық
Талшық селосы, Мәдениет үйі, Ломоносов көшесі, 1

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещение для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 17 июля 2013 года N 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 июля 2013 года N 2328. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 21 февраля 2018 года № 13
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 21.02.2018 № 13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации).
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 "О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа", акимат Акжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Акжарской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещение для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в акимы сельских округов на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Баржанова Бауржана Айтказаевича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяются на отношения, возникшие с 23 июля 2013 года.
Аким Акжарского района
Северо-Казахстанской области М.Турысбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Акжарской районной
избирательной комиссии М.М. Шапенов
17 июля 2013 года
Приложение 1
к постановлению акимата Акжарского района от 17 июля 2013 года № 210
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п
Наименование сельского округа
Места для размещения печатных агитационных материалов
1
Талшикский
Щит: село Талшик улица Ломоносова, 1, Центральная площадь
Приложение 2
к постановлению акимата Акжарского района от 17 июля 2013 года № 210
Помещение для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа,
Помещение для встреч с выборщиками
1
Талшикский
село Талшик: Дом культуры, улица Ломоносова,1