2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық бюджет туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы N 18-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қаңтарда N 2483 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы мәслихаты аппаратының 2016 жылғы 17 ақпандағы N 03-02-13/28 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы мәслихаты аппаратының 17.02.2016 N 03-02-13/28 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес 2014-2016 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджет бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға мына көлемде:
1) кірістер – 2 515 259,2 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 265 958 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 834,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 6 866 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 2 236 600,6 мың теңге, соның ішінде;
облыстық бюджеттен берілетін субвенция – 1 465 266 мың теңге;
2) шығындар – 2 516 681,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 030,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38 947 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 7 916,7 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, сонымен қатар:
қаржылық активтер сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекетке қаржылық активтерді сатудан түскен түсім - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 32 452,6 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 32 452,6 мың тенге, оның ішінде мыналар бойынша:
қарыздар түсімі – 38 947 мың тенге;
қарыздарды өтеу – 7 916,7 мың тенге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 422,3 мың тенге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 26.11.2014 N 31-1 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне сәйкес мына салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгілесін:
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салық;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
ойын бизнесіне салық;
мемлекеттік баж.

О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года N 18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 января 2014 года N 2483. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 17 февраля 2016 года N 03-02-13/28)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 17.02.2016 N 03-02-13/28).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Акжарского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 515 259,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 265 958 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям –5 834,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –6 866 тысяч тенге;
поступления трансфертов –2 236 600,6 тысяч тенге, в том числе;
субвенция, передаваемая из областного бюджета – 1 465 266 тысяч тенге;
2) затраты – 2 516 681,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –31 030,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38 947 тысячи тенге,
погашение бюджетных кредитов – 7 916,7 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 32 452,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 32 452,6 тысяч тенге в том числе:
поступление займов - 38 947 тысяч тенге;
погашение займов - 7 916,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств- 1 422,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26.11.2014 N 31-1 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2014 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
социального налога;
налог на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налог на игорный бизнес;
государственная пошлина;

3. Аудандық бюджеттің кірістері мына салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгілесін:
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер;
аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсемдер;
аудандық бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер.
4. Аудандық бюджет кірістері мыналар есебінен қалыптастырылатыны белгілесін:
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер.
5. Әр ауылдық округтердің 2014-2016 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкесінше бекітілсін.
6. 7 қосымшаға сәйкес 2014 жылға жергілікті бюджеттерді атқару барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрге жатпайтыны белгіленсін.
7. 2014 жылға арналған бюджеттің инвестициялық жобаларына бөлінетін даму бюджеттік бағдарламалар 8 қосымшаға сәйкесінше бекітілсін.
8. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) мектепке дейіңгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
2) Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 1118 "Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасында білім берудің 2011–2020 жылдарға арналған мемлекеттік Бағдарламасын іске асыруға;
3) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге;
4) ауылды елді-мекендердегі сумен қамту жүйесін дамыту;
5) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
6) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
7) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге.
Аталған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттерді бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің "2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихат шешімін іске асыру туралы қаулысымен айқындалады.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 16.04.2014 N 24-1 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген келесі бюджеттік кредиттер ескерілсін:

3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
прочие доходы от государственной собственности;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
другие неналоговые поступления в бюджет района;
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет:
поступлений от продажи основного капитала.
5. Утвердить перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2014-2016 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно.
6.Установить, что в процессе исполнения местных бюджетов на 2014 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы, согласно приложению 7.
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития с разделением на бюджетные инвестиционные проекты на 2014 год согласно приложению 8 соответственно.
8. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011 – 2020 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2010 года № 1118 "Об утверждении Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011 - 2020 годы";
3) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
4) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктов;
5) на выплату государственной адресной социальной помощи;
6) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
7) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.
Распределение указанных целевых трансфертов из республиканского бюджета определяется постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области о реализации решения Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы".
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 16.04.2014 N 24-1 (вводится в действие с 01.01.2014).
9. Учесть в районном бюджете на 2014 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета:

мамандарға әлеуметтік қолдау қөрсету шараларын іске асыруға – 38 947 мың теңге.
9-1. Осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары және 2013 жылы пайданылмаған республикалық және облыстық бюджеттерден нысаналы трансферттерді қайтару есебінен аудандық бюджет шығыстары қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 9-1-тармағымен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 03.07.2014 N 27-1 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Талшық ауылында Талшық орта мектебінің жылыту жүйесін күрделі жөндеуге (қазандықты шығару);
2) Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Айсары ауылында жастардың демалыс орталығы ағымдағы жөндеуге;
3) Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Талшық ауылында кентішілік жолдарды ағымдағы жөндеуге;
4) ауылды елді-мекендердегі сумен қамту жүйесін дамыту;
5) Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге;
6) оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алуға және жеткізуге;
7) Қулыкөл ауылындағы балабақшаны күрделі жөндеуге;
8) Ақжар ауданының Талшық ауылындағы 55 пәтерлі тұрғын үй салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу және сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру;
9) білім беру ұйымдарының еңбекақы қорын төлеуге.
Аталған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттерді бөлу Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданы әкімдігінің "2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихат шешімін іске асыру туралы қаулысымен айқындалады.
Ескерту. 10-тармаққа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 03.07.2014 N 27-1 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 6), 7), 8), 9) тармақшаларымен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 26.11.2014 N 31-1 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2014 жылға ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 446 мың теңге сомада бекітілсін.
12. Бюджеттік сала қызметкерлеріне жалақысын толық мөлшерде төлеу қамтамасыз етілсін.
13. Ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың жалақысы және ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақысы мен тарифтік ставкаларының жиырма бес пайыздан көтерілуі белгілесін.

для реализации мер социальной поддержки специалистов – 38 947 тысяч тенге.
9-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2013 году, согласно приложению 9 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 03.07.2014 N 27-1 (вводится в действие с 01.01.2014).
10. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на капитальный ремонт системы отопления Талшыкской средней школы в селе Талшык Акжарского района Северо-Казахстанской области (вынос котельной).
2) на капитальный ремонт досугового центра молодежи в селе Айсара Акжарского района Северо-Казахстанской области.
3) на текущий ремонт внутрипоселковых дорог в селе Талшык Акжарского района Северо-Казахстанской области.
4) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
5) на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области о реализации решения Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы";
6) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов;
7) капитальный ремонт детского сада в селе Кулыколь;
8) на разработку проектно-сметной документации на строительство 55 квартирного жилого дома в селе Талшик Акжарского района и внешние и инженерные сети и благоустройство территории;
9) на фонд оплаты труда организаций образования.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 03.07.2014 N 27-1(вводится в действие с 01.01.2014); дополнено подпунктами 6), 7), 8), 9) в соответствии с решением Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26.11.2014 N 31-1 (решение вводится в действие 01.01.2014).
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 446 тысяч тенге.
12. Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
13. Установить специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельских населенных пунктах, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

14. Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс істейтiн мемлекеттiк денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшiн аудандық бюджет қаражаты есебiнен әлеуметтік көмек көрсетуге төлемдер белгіленсін.
15. Осы шешімнің 13-14 тармақтарының күші ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын ветеринария пункттерінің ветеринария мамандарына қолданылады.
16. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А. Прокофьев
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихаттың
хатшысы
М. Жұмабаев

14. Установить выплаты на оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах за счет бюджетных средств района.
15. Действие пунктов 13-14 настоящего решения распространяется на ветеринарных специалистов ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Акжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
А. Прокофьев
Секретарь Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
М. Жумабаев
Приложение 1
к решению Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области

006
Балаларға қосымша білім беру
31398
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
28884,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
28884,3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5380
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9606
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
5304,3
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8594
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
65631,7
2
Әлеуметтiк көмек
47024
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47024
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
20415
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7439,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6561
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
634,1
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3578,7
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5842,5
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2553
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18607,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18607,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17968,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
307,4
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
332
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
644039,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
27198,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
636,3
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
636,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

006
Дополнительное образование для детей
31398
9
Прочие услуги в области образования
28884,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
28884,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5380
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9606
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5304,3
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8594
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
65631,7
2
Социальная помощь
47024
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47024
002
Программа занятости
20415
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
0
005
Государственная адресная социальная помощь
7439,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6561
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
634,1
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3578,7
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5842,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2553
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18607,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18607,7
451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17968,3
451
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
307,4
451
021
Капитальные расходы государственного органа
332
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
644039,6
1
Жилищное хозяйство
27198,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
636,3
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
636,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
1
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1
2
Коммуналдық шаруашылық
594963
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
594 963
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
594 963
соның ішінде
Булаев топты су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің су тартқыштары мен бұрғыштарының таратушы желілерін реконструкциялау Ақжар ауданының Дәуіт ауылы
163 010
Булаев топты су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің су тартқыштары мен бұрғыштарының таратушы желілерін реконструкциялау Ақжар ауданының Ақжарқын ауылы
82 190
Булаев топты су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің су тартқыштары мен бұрғыштарының таратушы желілерін реконструкциялау Ақжар ауданының Казанское ауылы
88 848
Булаев топты су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің су тартқыштары мен бұрғыштарының таратушы желілерін реконструкциялау Ақжар ауданының Үлгілі ауылы
78 319
Булаев топты су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің су тартқыштары мен бұрғыштарының таратушы желілерін реконструкциялау Ақжар ауданының Қызылту ауылы
98 539
Булаев топты су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің су тартқыштары мен бұрғыштарының таратушы желілерін реконструкциялау Ақжар ауданының Байтұс ауылы
84 057
2013 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 18-1 Солтүстік Қазақстан
облысының Ақжар аудандық
мәслихаттың шешіміне
9-қосымша
Бюджет қаражатының бос қалдықтарды бөлу
Ескерту. Шешім 9-қосымшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 03.07.2014 N 27-1 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функцио-нал-дық топ
Кіші функция
Бюд-жет-тік бағ-дар-ламалар-дың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы мың тенге
Шығындар
1422,3
15
Трансферттер
1422,3
Трансферттер
1422,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1422,3
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1422,3

003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1
Разработка проектно-сметной документации на строительство 55 квартирного жилого дома в селе Талшик Акжарского района
1
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1
Разработка проектно-сметной документации на строительство 55 квартирного жилого дома в селе Талшик Акжарского района (внешние и инженерные сети и благоустройство территории)
1
2
Коммунальное хозяйство
594963
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
594963
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
594 963
в том числе:
Реконструкция разводящих сетей водоводов и отводов сельских населенных пунктов, подключенных к Булаевскому групповому водопроводу села Дауит Акжарского района
163 010
Реконструкция разводящих сетей водоводов и отводов сельских населенных пунктов, подключенных к Булаевскому групповому водопроводу села Акжаркын Акжарского района
82 190
Реконструкция разводящих сетей водоводов и отводов сельских населенных пунктов, подключенных к Булаевскому групповому водопроводу села Казанское Акжарского района
88 848
Реконструкция разводящих сетей водоводов и отводов сельских населенных пунктов, подключенных к Булаевскому групповому водопроводу села Ульгили Акжарского района
78 319
Реконструкция разводящих сетей водоводов и отводов сельских населенных пунктов, подключенных к Булаевскому групповому водопроводу села Кызылту Акжарского района
98 539
Реконструкция разводящих сетей водоводов и отводов сельских населенных пунктов, подключенных к Булаевскому групповому водопроводу села Байтус Акжарского района
84 057
Приложение 9
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 23 декабря 2013 года № 18-1
Распределение свободных остатков бюджетных средств
Сноска. Решение дополнено приложением 9 в соответствии с решением Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 03.07.2014 N 27-1 (вводится в действие с 01.01.2014).
Функцио-нальная группа
Функцио-нальная под-группа
Адми-нис- тра- тор бюд- жет- ных прог-рамм
Прог-рамма
Наименование
Затраты
1422,3
15
Трансферты
1422,3
15
1
Трансферты
1422,3
15
1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1422,3
15
1
459
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1422,3