"Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы N 404 қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 14 тамыздағы N 310 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 қыркүйекте N 2353 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы N 132 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 11.05.2016 N 132 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 404 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-6-155 болып 2010 жылғы 13 желтоқсанда тіркелген, 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 55 (240) "Есіл таңы", 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 56 (8518) "Ишим" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің орынбасары Айнагүл Кәкімжолқызы Бектасоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Әбішев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы соты жанындағы
соттардың қызметін қамтамасыз
ету департаментінің
Солтүстік Қазақстан облыстық
Сот кеңсесінің басшысы
2013 жылғы 14 тамыз
Сайран Қайыржанұлы Ахтанов
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан
облысының әділет департаменті
Есіл ауданының
әділет басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
2013 жылғы 14 тамыз
Юрий Александрович Николаев
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
сот актілерін орындау Комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
сот актілерінін орындау
Департаментінің
Есіл аумақтық бөлімі"
филиалы бөлімінің басшысы
2013 жылғы 14 тамыз
Асқан Асырұлы Сәдуақасов
"Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
басшысының уақытша
міндетін атқарушысы
2013 жылғы 14 тамыз
Сергей Николаевич Кишман
Солтүстік Қазақстан
облысы бойынша
"Халыққа қызмет көрсету
орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорын
филиалынын Есіл ауданы
бойынша бөлімінің басшысы
2013 жылғы 14 тамыз
Жасұлан Серікұлы Бұжықаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есiл ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 14 тамыздағы
№ 310 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есiл ауданы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 404 қаулысымен бекітілген
қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері бойынша ұйымдардың, түрлерінің, көлемдерінің тізімі
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрi
Жұмыстың көлемi
Жұмыс орындар саны
1
Есiл ауданы әкiмдiгiнiң жанындағы шаруашылық жүргiзу құқығындағы "Камкор" мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорыны
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы ұйымдарына елдi мекендердiң аумақтарын жинауда көмек көрсету
Ленин, Коваленко, Ыбыраев көшелерін жинастыру - 350000 шаршы метр
2
2
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Алматы селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек, ағаштарды кесу

О внесении изменений в постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2010 года N 404 "Об организации общественных работ"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 14 августа 2013 года N 310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 сентября 2013 года N 2353. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 мая 2016 года N 132
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11.05.2016 N 132 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об организации общественных работ" от 8 декабря 2010 года № 404 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-6-155 от 13 декабря 2010 года, опубликовано в районных газетах от 31 декабря 2010 года "Есіл таңы" № 55 (240), от 31 декабря 2010 года "Ишим" № 56 (8518), следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Северо-Казахстанской области Бектасову Айнагул Какимжоловну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Абишев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель канцелярии
Северо-Казахстанского
областного суда Департамента
по обеспечению деятельности
судов при Верховном суде
Актанов Сайран Каиржанович
Руководитель государственного
учреждения "Управление
юстиции Есильского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
Николаев Юрий Александрович
Руководитель отдела филиала
"Есильский территориальный
отдел Департамента
по исполнению судебных актов
Северо-Казахстанской области
Комитета по исполнению
судебных актов
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
Садвакасов Аскан Асырович
Временно исполняющий
обязанности руководителя
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Есильского района
Северо-Казахстанской области"
Кишман Сергей Николаевич
Руководитель отдела
по Есильскому району
Филиала Республиканского
Государственного предприятия
"Центр обслуживания
населения по
Северо-Казахстанской области
Бужукаев Жаслан Серикович
Приложение
к постановлению
акимата Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 14 августа 2013 года № 310
Утвержден
постановлением акимата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
8 декабря 2012 года № 404
Перечень организаций, виды, объемы по видам общественных работ
Наименование организации
Вид общественных работ
Объем работы
Количество рабочих мест
1
Государственное коммунальное предприятие "Камкор" на праве хозяйственного ведения при акимате Есильского района
Помощь организации жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий населенных пунктов
Уборка на улицах Ленина, Коваленко, Ибраева - 350000 квадратных метров
2
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Алматинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий, подрезка деревьев

Көшенi жинау 5 км, 20 ағашты кесу
1
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету
224 ауланы аралау
1
Қоқыс үйiндiлерiн көркейтуге қатысу
Қоқыс үйiндiлерiн көркейту – 1000 шаршы метр
1
Жұмыспен қамту мәселелерi және 18 жасқа дейiнгi балалары бар отбасыларға мемлекеттiк жәрдемақылар тағайындау кезiнде қажеттi құжаттарды жинау және жұмыспен қамту сұрақтары бойынша көмек көрсету
Мемлекеттiк жәрдемақыларды тағайындауға құжаттарды жинауға көмек – 260 iс
1
3
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Амангелдi селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету
Көшенi жинау 20 км, 307 ағашты кесу,100 көшет отырғызу, 5 гүлзар егіп, отырғызу, күту, суару
4
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету
303 ауланы аралау
1
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимаратын күзетуде көмек көрсету
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимараты - 100 шаршы метр
3
Отын дайындауда көмек көрсету
Отын дайындау, аралау, жару, тасып, үю - 30 м3
1
4
"Солтүстiк Қазақстан
облысы Есiл ауданы Бесқұдық селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету
Көшенi жинау - 20 км, 150 ағашты кесу
8
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету
406 ауланы аралау
1
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимаратын күзетуде көмек көрсету
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимараты - 100 шаршы метр
3
5
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Бұлақ селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақтарды жинауға көмек көрсету
Көшенi жинау 5 км.
1
Отын дайындауда көмек көрсету
Отын дайындау, аралау, жару, тасу және үю - 30 текше метр
1
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету
289 ауланы аралау
1
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимаратын күзетуде көмек көрсету
Әкiм аппаратының ғимараты – 100 шаршы метр
1
6
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Волошинка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек, ағаштарды кесу
Көшенi жинау 20 км, 20 ағашты кесу
2
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету
426 ауланы аралау
1
Селолық округ әкімі аппараты ғимаратын, күзетуде көмек көрсету
Әкім аппараты ғимараты 100 шаршы метр
1
7
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Заградовка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету

Уборка улицы - 5 километров, подрезка - 20 деревьев
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен-
ных книг
Обход - 224 дворов
1
Участие в благоустройстве свалок
Благоустройство свалок - 1000 квадратных метров
1
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен-
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий - 260 дел
1
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий
Уборка улицы - 20 километров, подрезка - 307 деревьев, посадка - 100 саженцев, разбивка - 5 клумб, посадка, уход, полив
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен-
ных книг
Обход - 303 дворов
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа
Здание аппарата акима сельского округа - 100 квадратных метров
3
Оказание помощи в заготовке дров
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование - 30 кубических метров
1
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Бескудукского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий
Уборка улицы - 20 километров, подрезка - 150 деревьев
8
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен-
ных книг
Обход - 406 дворов
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа
Здание аппарата акима -100 квадратных метров
3
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в уборке территории
Уборка улицы - 5 километров
1
Оказание помощи в заготовке дров
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование - 30 кубических метров
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен-
ных книг
Обход - 289 дворов
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа
Здание аппарата акима - 100 квадратных метров
1
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в уборке территории, подрезка деревьев
Уборка улицы - 20 километров, подрезка - 20 деревьев
2
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен-
ных книг
Обход - 426 дворов
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа
Здание аппарата акима - 100 квадратных метров
1
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Заградовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий

көшенi жинау - 30 км. ағашты кесу - 200
6
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету
553 ауланы аралау
1
8
"Солтүстiк Қазақстан
облысы Есiл ауданы Заречный селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету
Ағашты кесу - 52, көшенi жинау 20 км,арам шөптерді шабу - 12000 шаршы метр
3
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету
556 ауланы аралау, жаңа шаруашылық кітабын толтыру - 32 дана
2
Жұмыспен қамту және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік төлемдерді тағайындауға қажетті құжаттарды жинауға көмектесу
мемлекеттік төлемдерді тағайындауға қажетті құжаттарды жинауға көмектесу - 89 іс
1
Мемлекеттік мерекелерге арналған спорттық іс-шараларға қатысу
"Ақ бидай", қысқы жарыстарды, "Наурыз", "Жеңіс күнін" өткізуге көмектесу
1
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимаратын күзетуде көмек көрсету
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимараты - 500 шаршы метр
3
9
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Ильинка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету
Көшенi, саябақтарды жинау 30 км, 1000 столбыны ағарту, 100 ағашты кесу
4
Үй шаруашылығын тiркеуде және
шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету
663 ауланы аралау
1
Селолық округ әкiмi
аппаратының ғимаратын, күзетуде көмек көрсету
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимараты – 200 шаршы метр
2
Жалғыз басты ауру қарт азаматтарды күту бойынша әлеуметтiк қызметкерге көмек (тамақ, дәрi-дәрмек сатып әкелу, үй iшiн жинау, ағарту, еден сырлау, кiр жуу, көкөнiс отырғызу, арам шөп жұлу және жинау)
6 қарт азаматты
күту
1
10
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Корнеевка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақтарды көгалдандыру және
абаттандыруда көмек көрсету, гүлзарлар жасау
Көшенi, жинау - 385000 шаршы метр, гүлзарлар жасау - 100 шаршы, 100 ағашты кесу
7
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету
992 ауланы аралау
2
Жалғыз басты ауру қарт азаматтарды күту бойынша әлеуметтiк қызметкерге көмек (тамақ, дәрi-дәрмек сатып әкелу, үй iшiн жинау, ағарту, еден сырлау, кiр жуу, көкөнiс отырғызу, арам шөп жұлу және жинау)
5 қарт азаматты күту
1
Селолық әкімі аппаратының ғимаратын күзетуде көмек көрсету
Селолық округ әкімі аппаратының ғимараты - 90 шаршы метр
3
11
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Николаевка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету, гүлзарлар жасау

Уборка улицы - 30 километров, подрезка - 200 деревьев
6
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен-
ных книг
Обход - 553 дворов
1
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий
Подрезка деревьев - 52, уборка улицы - 20 километров, скашивание сорной растительности - 12000 квадратных метров
3
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен-
ных книг
Обход - 556 дворов, заполнение новых похозяйственных книг - 32 штуки
2
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен-
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий - 89 дел
1
Участие в подготовке спортивных мероприятий, посвященных государствен-
ным праздникам
Оказание помощи в проведении праздника "Акбидай", зимних соревнованиях, в проведении праздника "Наурыз", "День Победы"
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа
Здание аппарата акима - 500 квадратных метров
3
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Ильинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий
Уборка улицы, парков - 30 километров, побелка столбов - 1000, подрезка деревьев - 100
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен-
ных книг
Обход - 663 дворов
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа
Здание аппарата акима сельского округа - 200 квадратных метров
2
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей)
Уход за - 6 одиноко проживающими престарелыми гражданами
1
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий, разбивка цветников
Уборка улицы - 385000 квадратных метров, разбивка цветников - 100 квадратных метров, подрезка деревьев - 100
7
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен-
ных книг
Обход - 992 дворов
2
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей)
Уход за - 5 одиноко проживающими престарелыми гражданами
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа
Здание аппарата акима сельского округа - 90 квадратных метров
3
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий, разбивка цветников

Көшенi жинау - 54600 шаршы метр, гүлзарлар жасау - 100 шаршы, 660 ағашты кесу, гүлзарлар жасау, күту, суару
4
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету
570 ауланы аралау
1
Жалғыз басты ауру қарт азаматтарды күту бойынша әлеуметтiк қызметкерге көмек (тамақ, дәрi-дәрмек сатып әкелу, үй iшiн жинау, ағарту, еден сырлау, кiр жуу, көкөнiс отырғызу, арам шөп жұлу және жинау)
5 қарт азаматты күту
1
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимаратын күзетуде көмек көрсету
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимараты - 200 шаршы метр
2
12
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Петровка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету, гүлзарлар жасау
Көшенi жинау - 48000 шаршы метр, гүлзарлар жасау - 500 шаршы, 100 ағашты кесу
5
Локалды су құбырларының жүйесiн күзетуде көмек көрсету
Локалды су құбырларының жүйесi – 100 шаршы метр
2
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету
520 ауланы аралау
1
13
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Покровка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету, гүлзарлар жасау
Көшенi жинау - 30 км, гүлзарлар жасау - 500 шаршы, 100 ағашты кесу
4
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету
858 ауланы аралау
1
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимаратын күзетуде көмек көрсету
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимараты – 300 шаршы метр
3
Қысқа отын дайындауға көмектесу
Отын дайындау, аралау, жару, тасу,үю - 30м3
1
Жалғыз басты ауру қарт азаматтарды күту бойынша әлеуметтiк қызметкерге көмек (тамақ, дәрi-дәрмек сатып әкелу, үй iшiн жинау, ағарту, еден сырлау, кiр жуу, көкөнiс отырғызу, арам шөп жұлу және жинау)
16 қарт азаматты күту
4
14
"Солтүстiк Қазақстан
облысы Есiл ауданы Спасовка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету
Көшенi жинау - 12000, 200 ағашты отырғызу, 4 гүлзар жасау, отырғызу, күту, суару. Айқындау шамасында қаңғырған итті құрықтау
1
Селолық әкімі аппаратының ғимаратын күзетуде көмек көрсету
Селолық округ әкімі аппаратының ғимараты - 100 шаршы метр
1
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету
265 ауланы аралау
1
Селолық округ әкімі имаратының қысқы жағылуына көмектесу
Селолық округ әкімі аппаратының ғимараты - 100 шаршы метр
1
15
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Торанғұл селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету, гүлзарлар жасау

Уборка улицы - 54600 квадратных метров, разбивка цветников - 100 квадратных метров, подрезка деревьев - 660, разбивка клумб, уход, полив
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен-
ных книг
Обход - 570 дворов
1
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей)
Уход за 5 одиноко проживающими престарелыми гражданами
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа
Здание аппарата акима сельского округа - 200 квадратных метров
2
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий, разбивка цветников
Уборка улицы - 48000 квадратных метров, разбивка цветников - 500 квадратных метров, подрезка деревьев - 100
5
Оказание помощи в охране локальных водопроводных сетей
Локальные водопроводные сети - 100 квадратных метров
2
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен-
ных книг
Обход - 520 дворов
1
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий, разбивка цветников
Уборка улицы - 30 километров, разбивка цветников - 500 квадратных метров, подрезка деревьев - 100
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен-
ных книг
Обход - 858 дворов
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа
Здание аппарата акима сельского округа - 300 квадратных метров
3
Оказание помощи в заготовке дров
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование - 30 кубических метров
1
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей)
Уход за 16 одиноко проживающими престарелыми гражданами
4
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Спасовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий
Уборка улицы - 12000 квадратных метров, посадка - 200 саженцев, разбивка - 4 клумб, посадка, уход, полив, отлов бродячих собак по мере выявления
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа
Здание аппарата акима сельского округа - 100 квадратных метров
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен-
ных книг
Обход - 265 дворов, заполнение - 13 похозяйственных книг
1
Оказание помощи истопнику на период отопительного сезона в здание аппарата акима сельского округа
Здание аппарата акима сельского округа - 100 квадратных метров
1
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий, разбивка цветников

Көшенi жинау - 30 км, гүлзарлар жасау – 100 шаршы метр,әкімдіктің қасындағы талдарды бірдейлеп кесу - 20, стадионның жанындағы - 180 дана
1
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету
276 ауланы аралау, 14 шаруашылық кітабын толтыру
1
Селолық округ әкімі ғимаратының қысқы жағылуына көмектесу
Селолық округ әкімі аппаратының ғимараты - 2 83,4 шаршы метр
1
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимаратын күзетуде көмек көрсету
Селолық округ әкiмi аппаратының ғимараты - 396 шаршы метр
2
16
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Ясновка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету, ағаш отырғызу, гүлзарлар жасау
Көшенi жинау - 30 км, гүлзарлар жасау – 100 шаршы метр, 100 ағашты кесу
3
Жалғыз басты ауру қарт азаматтарды күту бойынша әлеуметтiк қызметкерге көмек (тамақ, дәрi-дәрмек сатып әкелу, үй iшiн жинау, ағарту, еден сырлау, кiр жуу, көкөнiс отырғызу, арам шөп жұлу және жинау)
6 қарт азаматты күту
1
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету
382 ауланы аралау, 14 шаруашылық кітабын толтыру
1
Спорттық шараларды, мерейтойларды, мемлекеттік мерекелерге арналған шараларды дайындауға қатысу
Округ аумағында өткізілетін спорттық шараларды даярлауға және өткізуге көмек көрсету
1
17
"Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданы Явленка селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруда көмек көрсету, ағаш егіп, гүлзарлар жасау
Көшенi жинау 4500 шаршы метр, 800 ағашты қысқартып кесу, 1000 көшет отырғызу, гүлзарлар жасау – 4300 шаршы, метр,оларды күнде суару және арам шөбiн жұлу, 980 шаршы метр парктегі аллеяларды тазалау
24
Спорттық шараларды, мерейтойларды, мемлекеттiк мерекелерге арналған шараларды дайындауға қатысу, соның iшiнде мұз қалашықтарын салуда, қосалқы жұмыстарды орындау
Мұз кiрпiштерiнен мұз қалашықтарын салу – 2000 дана,аумағы 20 сантиметрден 40 сантиметр, оларды арту мен түсіру
5
Қоқыс төгетін орындарды, зираттарды реттеуге қатысу
Қоқыс төгілетін орындар - 1000 шаршы метр, 3 зират. Қоршауын сырлау, қоқысты жинап, шығарып төгу
4
Үй шаруашылығын тiркеуде және шаруашылық кiтаптарын құрастыруға көмек көрсету
2010 ауланы аралап шығу
4
Селолық округ әкiмi аппаратының және ЖҚӘБ ғимаратын күзетуде көмек көрсету

Уборка улицы - 30 километров, разбивка цветников - 100 квадратных метров, подрезка кустарника около здания аппарата акима сельского округа - 20, стадиона - 180
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен-
ных книг
Обход - 276 дворов.
Заполнение - 14 похозяйственных книг
1
Оказание помощи истопнику на период отопительного сезона в здание аппарата акима сельского округа
Здание аппарата акима сельского округа - 283,4 квадратных метров
1
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа
Здание аппарата акима сельского округа - 396 квадратных метров
2
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий, посадка деревьев, разбивка цветников
Уборка улицы - 30 километров, разбивка цветников - 100 квадратных метров, подрезка деревьев - 100
3
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей)
Уход за 5 одиноко проживающими престарелыми гражданами
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен-
ных книг
Обход - 382 дворов.
Заполнение - 14 похозяйственных книг
1
Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государствен-
ным праздникам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков
Оказание помощи в подготовке и проведении спортивных мероприятий, проводимых на территории округа
1
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий, посадка деревьев, разбивка цветников
Уборка площади - 4500 квадратных метров, подрезка деревьев - 800, посадка - 1000 саженцев, разбивка цветников - 4300 квадратных метров, ежедневная прополка и полив цветников, уборка аллей в парке - 980 квадратных метра
24
Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государствен-
ным праздникам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков
Строительство ледовых городков из ледовых кирпичей - 2000 штук размером - 20 на 40 сантиметров.
Погрузка, разгрузка
5
Участие в благоустройстве свалок и кладбищ
Благоустройство свалок - 1000 квадратных метров,
3 кладбищ.
Покраска изгороди, уборка мусора и вывоз его
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйствен-
ных книг
Обход - 2010 дворов
4
Оказание помощи в охране здания аппарата акима сельского округа и здания государствен-
ного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Есильского района Северо-
Казахстанской области"

Селолық округ әкiмi аппаратының ғимараты – 200 шаршы метр, жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің ғимараты - 500 шаршы метр, гараждар, қосымша аумақ 1000 шаршы метр
7
Мемлекеттік мекемелерде іс жүргізуге көмек көрсету
Іс жинауда көмек - 1800 іс
1
Жұмыспен қамту және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларына мемлекеттік төлемдерді тағайындау үшін қажетті құжаттарды жинауға көмектесу
Мемлекеттік атаулы көмекке мұқтаждықты анықтау мақсатында 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларын Үй басы жүріп аралауға көмек көрсету - 720 аула. Мемлекеттік жәрдемақы төлеуді тағайындау үшін құжаттар жинауға көмектесу - 89 іс
2
18
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстiк Қазақстан облысы Әділет департаментінің Есiл ауданының әділет басқармасы" мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
Құжаттарды өңдеу - 1373 ай саны
4
19
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Есіл аудандық бөлімі
Тұрақты мекенжайы бойынша тұрғындарды тіркеуге және құжаттандыруға көмек көрсету
Айына 250 дана істерді қалыптастыру, картотекамен жұмыс
2
20
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы сот актілерін орындау департаментінің Есіл аумақтық бөлімі" филиалы
Хат-хабарларды жеткізуге көмек көрсету, өтініштерді тіркеу
Сот хабарламаларын және басқа да хаттарын жеткізу - 900, өтініштерді, материалдарды тіркеу - 740 ай сайын
2
21
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің "Ақ бұлақ" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Локалды су құбырларының жүйесін күзетуде көмек көрсету
Локалды су құбырларының жүйесі - 2000 шаршы метр
19
22
"Солтүстік Қазақстан облыстық сотының кеңсесі Қазақстан Республикасы Жоғарғы сотының сот қызметтерін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы сотының аппараты)" мемлекеттік мекемесі
Хат-хабарларды жеткізуге көмек көрсету, өтініштерді тіркеу
Соттың шақыру қағаздарын және басқа хат-хабарларды жеткізу - 600
1
23
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әскерге шақырылушыларға шақыру қағаздарын жеткізуде көмек көрсету
Әскерге шақырылушыларға шақыру қағаздарын жеткізу - 300
1

Здание аппарата акима сельского округа - 200 квадратных метров, здание государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Есильского района Северо-Казахстанской области", 500 квадратных метров, гаражей, прилегающую территорию - 1000 квадратных метров
7
Оказание помощи в делопроизводстве в государствен-
ных учреждениях
Помощь в сборе дел - 1800 дел
1
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен-
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Оказание помощи в проведении подворного обхода семей, имеющих детей с целью выявления лиц, нуждающихся в адресной помощи - 720 дворов и помощь в сборе документов при назначении государственных пособий - 89 дел
2
18
Государственное учреждение "Управление юстиции Есильского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка документов - 1373 ежемесячно
4
19
Отдел Есильского района филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Оказание помощи в документации и регистрации населения по месту постоянного жительства
Формирование дел - 250 штук в месяц
2
20
Филиал "Есильский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Северо-Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи в доставке корреспонден-
ции
Доставка судебных повесток, извещений и иной корреспонденции - 900
2
21
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ақ Бұлақ" акимата Есильского района Северо-Казахстанской области
Оказание помощи в охране локальных водопроводных сетей
Локальные водопроводные сети - 2000 квадратных метров
19
22
Государственное учреждение "Канцелярия Северо-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)"
Оказание помощи в доставке корреспонденции, регистрации заявлений
Доставка судебных повесток и иной корреспонденции - 600
1
23
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Есильского района Северо-Казахстанской области"
Оказание помощи в доставке повесток призывникам
Доставка повесток призывникам - 300
1