"2013-2015 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 13/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 сәуірде N 2232 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабы 5-тармағына, 106-бабы 4-тармағына, 109-бабына, 111-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 16 қаңтар № 2066 тіркелген, 2013 жылғы 1 ақпан № 5 «Ауыл арайы» газетінде, 2013 жылғы 1 ақпан № 5 «Сельская новь» газетінде жарияланған), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 1237 және 8-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 702 991 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 273 732 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 422 759 мың теңге;
2) шығындар – 2 810 273,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 896,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 24 105,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 209 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 705 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 2 705 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -130 883,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 130 883,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 23 368 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 209 мың теңге;
бюджет қаражатының қолданылатын қалдықтары – 110 724,9 мың теңге»;
13-тармақтың 10)11)12) тармақшалары шығарылсын;
келесі мазмұнда 16-1, 16-2 тармақтарымен толықтырылсын:
«16-1. 2013 жылғы 1 қаңтарына қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары және 2012 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) республикалық және облыстық бюджеттерден қайтарылмаған нысаналы трансферттерінің қайтарымдары есебінен аудандық бюджет шығыстары 9 қосымшаға сәйкес қарастырылсын;
16-2. 2013 жылы республикалық және облыстық бюджеттерден дамуға бөлінген, 2012 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттер сомасы, олардың нысаналы тағайындалуын сақтаумен пайдалану (толық пайдалану) аудандық бюджет шығыстарында 10 қосымшаға сәйкес қарастырылсын»;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 11/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2013 года N 13/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 апреля 2013 года N 2232
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106, статьей 109, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата «О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 11/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2066 от 16 января 2013 года, опубликовано 1 февраля 2013 года в газете «Ауыл арайы» за № 5, 1 февраля 2013 года в газете «Сельская новь» за № 5), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1237 и 8 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 702 991 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 273 732 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 422 759 тысяч тенге;
2) затраты – 2 810 273,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 896,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24 105,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 209 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 705 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 2 705 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -130 883,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 130 883,9 тысяч тенге:
поступление займов – 23 368 тысяч тенге;
погашение займов – 3 209 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 110 724,9 тысяч тенге»;
подпункты 10)11)12) пункта 13 исключить;
дополнить пунктами 16-1, 16-2 следующего содержания:
«16-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2013 года, и возврата целевых трансфертов, республиканского и областного бюджетов, неиспользованных (недоиспользованных) в 2012 году, согласно приложению 9;
16-2. Предусмотреть в расходах районного бюджета использование (доиспользование) в 2013 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из областного бюджета в 2012 году, с соблюдением их целевого назначения, согласно приложению 10»;

шешімнің 16-қосышалары нақты шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
нақты шешімнің 34-қосымшаларына сәйкес шешім 9, 10 косымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық                            Жамбыл аудандық
мәслихаттың кезекті                        мәслихаттың хатшысы
ХІІІ сессиясының төрағасы
Б. Мұсабаев                                Б. Мұсабаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Жамбыл аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі» ММ бастығы     С. Садвокасова
2013 жылғы 28 наурыздағы
Жамбыл аудандық мәслихатының № 13/2 шешіміне
1-қосымша
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
Жамбыл аудандық мәслихатының № 11/1 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

приложения 16 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению;
решение дополнить приложениями 9, 10, согласно приложений 34 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель                              Секретарь Жамбылского
ХІІІ очередной сессии               районного маслихата
Жамбылского районного маслихата
Б. Мусабаев                               Б. Мусабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
ГУ «Отдел экономики и
бюджетного планирования
Жамбылского района»                        С. Садвокасова
Приложение 1
к решению маслихата Жамбылского района
от 28 марта 2013 года № 13/2
Приложение 1
к решению маслихата Жамбылского района
от 20 декабря 2012 года № 11/1
Бюджет Жамбылского района на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

6 757
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 436
003
Жастар саясаты саласындағы іс-шараларды іске асыру
321
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11 855
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 171
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары
2 684
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
67 248
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
19 193
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылық және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 515
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды ұстап, құртуды ұйымдастыру
276
099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
5 402
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жер қатынастар бөлімі
15 814
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 350
003
Елдi мекендерде жер-шаруашылық орналастыру
3 728
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастырулар
3 736
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
32 241
013
Эпизоотияларға қарсы іс-шараларды жүргізу
32 241
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 642,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
19 642,3
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 472,3
017
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
170
12
Көлiк және коммуникация
19 186
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 286
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 286
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 900
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15 900
13
Басқалар
38 672
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) кәсіпкерлік бөлімі
5 951
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

6 757
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 436
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
321
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11 855
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
9 171
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 684
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
67 248
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
19 193
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13 515
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
276
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 402
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15 814
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 350
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3 728
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
3 736
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
32 241
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
32 241
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 642,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
19 642,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
19 472,3
017
Капитальные расходы государственного органа
170
12
Транспорт и коммуникации
19 186
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 286
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
3 286
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 900
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
15 900
13
Прочие
38 672
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
5 951
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности