"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы N 16 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 ақпанда N 2180 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 24 мамырдағы N 202 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 24.05.2013 N 202 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137 баптарына, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің орынбасары М.М. Жұмабаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                  О. Қаппасов
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2013 жылғы «15» қаңтардағы № 16
қаулысымен бекітілді
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат  нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) білім мекемесі – меншік нысанына және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын Қазақстан Республикасының орта білім беру мекемесі;
2) жергiлiктi атқарушы орган (әкiмдiк) - облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) әкiмi басқаратын, өз құзыретi шегiнде тиiстi аумақта жергiлiктi мемлекеттiк басқаруды және өзiн-өзi басқаруды жүзеге асыратын алқалы атқарушы орган (әрі қарай - ЖАО);
3) ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірліктер: уәкілетті органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелері, мемлекеттік органдар, ақпараттық жүйелер немесе олардың ішкі жүйелері;

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования"
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 15 января 2013 года N 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 февраля 2013 года N 2180. Утратило силу постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 24 мая 2013 года N 202
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 24 мая 2013 года N 202
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», акимат Кызылжарского района Северо - Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылжарского района Северо – Казахстанской области Жумабаеву М.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района            О. Каппасов
Утвержден
постановлением акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от «15» января 2013 года № 16
Регламент
государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего,
общего среднего образования»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования» (далее - Регламент) используются следующие понятия и сокращения:
1) организация образования - организация среднего образования Республики Казахстан, реализующая общеобразовательные учебные программы основного среднего, общего среднего образования, независимо от формы собственности и ведомственной подчиненности;
2) местный исполнительный орган (акимат) - коллегиальный исполнительный орган, возглавляемый акимом области, города республиканского значения и столицы, района (города областного значения), осуществляющий в пределах своей компетенции местное государственное управление и самоуправление на соответствующей территории (далее – МИО);
3) СФЕ - структурно-функциональные единицы: ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;

4) мемлекеттік қызметті алушы – жеке тұлға;
5) уәкілетті орган – «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі;
6) экстернат – білім алушы сабаққа үнемі қатыспай-ақ тиісті білім беру бағдарламасының оқу пәндерін өз бетімен оқитын оқыту нысандарының бірі.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабы 4 тармағына сәйкес әзірленген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Регламенттің 12 қосымшасы келісімімен «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) және Қызылжар ауданының білім мекемелерімен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 21-3) тармақшасына 6 бабы 4 тармағына, «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес, «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 бекітілген қаулысы ұсынылған.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі экстернат нысанында оқуға рұқсат беруді немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді.
8. Мемлекеттік қызмет азаматтық тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы).
3. Мемлекеттiк қызметті көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
9. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымдары ғимараттарының ақпараттық стендтерінде, сондай-ақ kyzyl@edu-sko.kz уәкілетті органның ресми сайтында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz сайтында орналастырылады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі алушы осы Регламенттің 13-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он бес жұмыс күнін құрайды.
11. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
Алдын ала жазылу және жеделдетіп қызмет көрсету қарастырылмаған.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету уәкілетті органның көрсетуімен алушы экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру үшін уәкілетті органның көрсетуімен анықталатын білім беру мекемелерінің ғимаратында іске асады.
Ғимараттың ішіндегі қызмет көрсетілетін орынжайлар көлемі, орналасуы және кескіні жағынан сапалы қызмет көрсетуге арналған талаптарға сай келеді. Күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға қолайлы болуы үшін креслолар мен орындықтар қойылған.

4) получатель государственной услуги – физическое лицо;
5) уполномоченный орган – государственное учреждение «Кызылжарский районный отдел образования»;
6) экстернат Ғ – одна из форм обучения, при которой обучающийся без регулярного посещения занятий самостоятельно изучает учебные дисциплины соответствующей образовательной программы.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается государственным учреждением «Кызылжарский районный отдел образования» (далее – уполномоченный орган) и организациями образования Кызылжарского района согласно приложениям 12 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется в соответствии
с подпунктом 21-3) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», стандарта государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки».
7. Результатом оказываемой государственной услуги является разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
8. Государственная услуга предоставляется - физическим лицам (далее - получатель государственной услуги)
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на стендах, расположенных в организациях образования, а также на официальном сайте уполномоченного органа kyzyl@edu-sko.kz и на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан – www.edu.gov.kz.
10. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 13 настоящего Регламента, составляют пятнадцать рабочих дней.
11. Государственная услуга осуществляется ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.
12. Государственная услуга осуществляется в здании организаций образования, которые определяются по указанию уполномоченного органа, куда получатель государственной услуги обратился для получения разрешения на обучение в форме экстерната.
Помещение внутри здания, где предоставляется услуга, по размерам, расположению и конфигурации соответствует условиям для предоставления качественных услуг. Для приемлемости условий ожидания и подготовки необходимых документов помещения оборудованы креслами и стульями.

13. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішке жататындар:
1) білім алушылардың денсаулығы туралы медициналық-әлеуметтік сараптаманың анықтама-қорытындысын (бұдан әрі – МӘС);
2) білім алушылардың ата-аналары немесе оларды алмастыратын тұлғалардың шетелде уақытша тұратындығы туралы анықтаманы, оқушылар алмасу желісі бойынша шетелде білім алғандығын растайтын құжатты;
3) білім алушылардың соңғы оқыған сыныбында берілген үлгерім табелінің көшірмесін (нотариалды расталған) ұсынады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті барлық құжаттарды тапсырған кезде алушыға алынған күні туралы белгі қойылған тізімдеме беріледі:
1) сұранысты қабылдау нөмірі мен күні;
2) сұратқан мемлекеттік қызметтің түрлері;
3) қосымшада берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күндері (уақыты) мен орындары;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты;
6) мемлекеттік қызмет алушының тегі, аты, әкесінің аты, оның байланыс телефоны.
15. көрсетілген қызмет нәтижесін жеткізу – алушының жеке қатысуымен болады.
16. Мемлекеттік қызметті ұсынуда бас тартудың негізі болып келеді:
1) алушы осы Регламенттің 13-тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық ұсынбаған жағдайда;
2) денсаулық жағдайына байланысты жалпы білім беру ұйымдарында оқуға мүмкіндігі жоқ тұлғаларға;
3) шетелде уақытша тұратын немесе тұрақты тұруға кеткен, немесе оқушылардың халықаралық алмасу желісінде шетелде білім алушыларға;
4) негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарында уақытында оқуын аяқтамаған тұлғаларға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
17. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн алушыдан өтiнiш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн беру сәтiне дейiнгі мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:
1) мемлекеттік қызмет алушы ағым оқу жылының 1 қыркүйегіне дейін кешіктірмей білім ұйымы жетекшісінің атына еркін нысанда өтінішті және Регламенттің 13-тармағында қарастырылған құжаттарды ұсынады, білім ұйымының жауапты тұлғасы келіп түскен өтініштерді журналға тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдемені береді;
2) білім беру ұйымның бастығы қарар қойып, білім ұйымының жауапты тұлғасына орындау үшін жібереді;
3) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы уәкілетті органға ілеспе хатпен барлық құжаттар жиынтығын жібереді;
4) уәкілетті органның маманы келіп түскен хатты тіркейді, қарар қою үшін уәкілетті орган басшысына жібереді;

13. Для получения государственной услуги к заявлению прилагаются:
1) справка-заключение медико-социальной экспертизы (далее - МСЭ) о состоянии здоровья обучающегося;
2) справка о временном проживании за рубежом родителей обучающегося или лиц, их заменяющих, документ, подтверждающий обучение за рубежом по линии обмена школьниками;
3) копии табелей (нотариально заверенные) успеваемости за последний класс обучения обучающегося.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, его (ее) контактные данные.
15. Способ доставки результата оказания услуги - посредством личного посещения получателя государственной услуги.
16. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является:
1) в случае представления получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 13 настоящего Регламента;
2) лица, не имеющие возможности обучаться в общеобразовательных организациях образования по состоянию здоровья;
3) обучающиеся, временно проживающие за рубежом или выезжающие на постоянное место жительства, либо обучающиеся по линии международного обмена школьниками:
4) лица, не завершившие своевременное обучение в организациях основного среднего и общего среднего образования.
17. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление в произвольной форме на имя руководителя организации образования не позднее 1 декабря текущего учебного года и документы, предусмотренные  пунктом 13 настоящего Регламента, в организацию образования, ответственное лицо организации образования регистрирует заявление в журнале и выдает получателю государственной услуги опись с отметкой о дне получения документов;
2) руководитель организации образования налагает резолюцию и направляет ответственному лицу организации образования для исполнения;
3) ответственное лицо организации образования сопроводительным письмом отправляет весь пакет документов в уполномоченный орган;
4) специалист уполномоченного органа регистрирует письмо, направляет для наложения резолюции руководителю уполномоченного органа;

5) уәкілетті органның басшысы қарар қойып, орындау үшін уәкілетті органның жауапты маманына жібереді;
6) уәкілетті органның жауапты маманы келіп түскен құжаттардың және деректердің толықтығын және сенімділігін тексеруді іске асырады, экстернатпен оқуға рұқсатты даярлайды немесе дәйекті себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту құжатын дайындайды;
7) жергiлiктi атқарушы орган мемлекеттік қызмет алушыға экстернатпен оқуға рұқсат береді немесе себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тартады;
8) уәкілетті органның маманы мемлекеттік қызмет көрсету қорытындысын білім беру ұйымына жібереді;
9) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету қорытындысын тіркейді және мемлекеттік қызмет алушыға экстернатпен оқуға рұқсат беру немесе себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты береді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісiндегі іс-әрекет (өзара іс-әрекет) тәртiбiнiң сипаттамасы
18. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінде мынадай ҚФБ әрекет етеді:
1) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы;
2) білім беру ұйымының басшысы.
3) уәкілетті органның маманы;
4) уәкілетті органның басшысы;
5) ЖАО;
6) уәкілетті органның жауапты маманы.
19. Әрбір әкiмшiлiк іс-әрекеттiң (рәсiмнің) орындалу мерзiмi көрсетіле отырып, әрбір ҚФБ әкiмшiлiк іс-әрекеттерінiң (рәсiмдердiң) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетiнің мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламенттiң 3-қосымшасында келтiрiлген.
20. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісiндегі әкiмшiлiк іс-әрекеттердiң қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айғақтайтын сызба осы Регламенттiң 4-қосымшасында келтiрiлген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
21. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуге жауапты тұлға регламенттің 18 тармағында көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсету (бұдан әрi – лауазымды тұлға) қолданысындағы барлық тұлғалар жатады.
Қызметтік тұлғалар мемлекеттік қызметті сапалы және тиімді көрсетуге жауапты болады, сонымен қатар мемлекеттік қызмет көрсетуде қабылданған шешімдері мен іс-әрекеттеріне (жауапсыздығына) жауапты, мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес көрсетілген тәртіппен және мерзімінде орындауға міндетті.
«Негізгі орта,
жалпы орта білім беру ұйымдарында
экстернат нысанында оқытуға
рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша уәкілетті орган
Уәкілетті органның атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
«Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы., Молодежный көшесі, 2

5) руководитель уполномоченного органа накладывает резолюцию и передает для исполнения ответственному специалисту уполномоченного органа;
6) ответственный специалист уполномоченного органа осуществляет проверку полноты и достоверности поступивших документов данных и готовит разрешение на обучение в форме экстерната, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги;
7) местный исполнительный орган разрешает получателю государственной услуги обучение в форме экстерната либо отказывает в предоставлении государственной услуги;
8) специалист уполномоченного органа направляет результат государственной услуги в организацию образования;
9) ответственное лицо организации образования регистрирует результат оказания государственной услуги и выдает получателю государственной услуги разрешение на обучение в форме экстерната, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
4.Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
18. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие СФЕ:
1) ответственное лицо организации образования;
2) руководитель организации образования;
3) специалист уполномоченного органа;
4) руководитель уполномоченного органа;
5) МИО;
6) ответственный специалист уполномоченного органа.
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
20. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную услугу
21. Ответственными лицами за оказание государственной услуги являются все должностные лица, задействованные в оказании государственной услуги (далее – должностные лица), указанные в пункте 18 Регламента.
Должностные лица несут ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях
основного среднего,
общего среднего образования»
Уполномоченный орган по оказанию государственной услуги
Наименование
уполномоченного органа
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение «Кызылжарский районный отдел образования»
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район аул Бесколь,
улица Молодежная, 2

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-14.00, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8-(71538)-2-11-63
«Негізгі орта,
жалпы орта білім беру ұйымдарында
экстернат нысанында оқытуға
рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша білім беру ұйымдары
Білім беру ұйымының атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс
телефон
1
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Архангелка орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Қызылжар ауданы, Архангелка с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30–ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)23774
2
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Асанов орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Асаново с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)24445
3
Қызылжар ауданының «Бескөл орта мектеп-гимназиясы» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл а., Гагарин көшесі, 12
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)21305
4
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 2 Бескөл орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл а., Спорт көшесі, 13
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)20332
5
Қызылжар ауданының «Парасат» мектеп-лицейі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл а., Институт көшесі, 1 а
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)21954
6
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Большая Малышка орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Большая Малышка с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)35764
7
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Бугровое орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бугровое с.

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71538)2-11-63
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях
основного среднего,
общего среднего образования»
Организации образования по оказанию государственной услуги
Наименование
организации образования
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
1
Коммунальное государственное учреждение «Архангельская средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Архангельское
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)23774
2
Коммунальное государственное учреждение «Асановская средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Асаново
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)24445
3
Государственное учреждение «Бескольская средняя школа-гимназия» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, а.Бесколь, ул.Гагарина, 12
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)21305
4
Коммунальное государственное учреждение «Бескольская средняя школа № 2» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, а.Бесколь, ул.спортивная, 13
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)20332
5
Государственное учреждение «Школа- лицей «Парасат» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, а.Бесколь, ул.Институтская, 1а
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)21954
6
Коммунальное государственное учреждение «Большемалышенская средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Большая Малышка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)35764
7
Коммунальное государственное учреждение «Бугровская средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Бугровое

Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71539)23987
8
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Боголюбово орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Боголюбово с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)23683
9
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Белое орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Белое с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)27101
10
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Вагулино орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Вагулино с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)53023
11
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Водопроводное орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Водопроводное с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)51828
12
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Красноярка орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Красноярка с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)27171
13
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Кондратовка орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Кондратовка с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)51734
14
Қызылжар ауданының «Налобино орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Налобино с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі

Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71539)23987
8
Коммунальное государственное учреждение «Боголюбовская средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Боголюбово
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)23683
9
Коммунальное государственное учреждение «Беловская средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Белое
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)27101
10
Коммунальное государственное учреждение «Вагулинская средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Вагулино
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)53023
11
Коммунальное государственное учреждение «Водопроводная средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Водопроводное
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)51828
12
Коммунальное государственное учреждение «Красноярская средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Красноярка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)27171
13
Коммунальное государственное учреждение «Кондратовская средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Кондратовка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)51734
14
Государственное учреждение «Налобинская средняя школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Налобино
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

8 (71538)33949
15
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Новокаменка орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Новокаменка с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)25594
16
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Новоникольск орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Новоникольск с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)25175
17
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Озерное орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежное с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)25454
18
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Пеньково орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Пеньково с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)27548
19
Қызылжар ауданының «Пресновка орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Пресновка с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)35439
20
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Петерфельд орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Петерфельд с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)23017
21
Қызылжар ауданының «Рассвет орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Рассвет с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)52473
22
Қызылжар ауданының «Совхоз орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Знаменск с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі

8 (71538)33949
15
Коммунальное государственное учреждение «Новокаменская средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Новокаменка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)25594
16
Коммунальное государственное учреждение «Новоникольская средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Новоникольское
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)25175
17
Коммунальное государственное учреждение «Озерная средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Прибрежное
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)25454
18
Коммунальное государственное учреждение «Пеньковская средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Пеньково
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)27548
19
Государственное учреждение «Пресновская средняя школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Пресновка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)35439
20
Коммунальное государственное учреждение «Петерфельдская средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Петерфельд
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)23017
21
Государственное учреждение «Рассветская средняя школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Рассвет
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)52473
22
Государственное учреждение «Совхозная средняя школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Знаменское
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

8 (71538)26746
23
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Сивков орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Виноградовка с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)53415
24
Қызылжар ауданының «Соколовка орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Соколовка с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)31388
25
Қызылжар ауданының «Шаховское орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Шаховское с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)24635
26
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Якорь орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Якорь с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)34369
27
Қызылжар ауданының «Березовка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Березовка с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)53581
28
Қызылжар ауданының «Вознесенка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Вознесенка с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)51167
29
Қызылжар ауданының «Глубокое негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Глубокое с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)35939
30
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің «Қызылжар аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Долматово негізгі мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Долматово с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)53634
31
Қызылжар ауданының «Дубровное негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Дубровное с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі

8 (71538)26746
23
Коммунальное государственное учреждение «Сивковская средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Виноградовка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)53415
24
Государственное учреждение «Соколовская средняя школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Соколовка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)31388
25
Государственное учреждение «Шаховская средняя школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Шаховское
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)24635
26
Коммунальное государственное учреждение «Якорьская средняя школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Якорь
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)34369
27
Государственное учреждение «Березовская основная школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Березовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)53581
28
Государственное учреждение «Вознесенская основная школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Вознесенка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)51167
29
Государственное учреждение «Глубоковская основная школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Глубокое
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)35939
30
Коммунальное государственное учреждение «Долматовская основная школа» государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел образования» акимата Кызыджарского района Северо-Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Долматово
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)53634
31
Государственное учреждение «Дубровинская основная школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Дубровное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

8 (71538)53280
32
Қызылжар ауданының «Желяково негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Желяково с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)37195
33
Қызылжар ауданының «Кустовое негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Кустовое с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)53043
34
Қызылжар ауданының «Красногоровка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Красная Горка с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)51838
35
Қызылжар ауданының «Надежка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Надежка с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)51185
36
Қызылжар ауданының «Новоалександровка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Новоалександров-
ка с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)51568
37
Қызылжар ауданының «Подгорное негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Подгорное с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі

8 (71538)53280
32
Государственное учреждение «Жиляковская основная школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Желяково
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)37195
33
Государственное учреждение «Кустовская основная школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Кустовое
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)53043
34
Государственное учреждение «Красногоровская основная школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Красная Горка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)51838
35
Государственное учреждение «Надеждинская основная школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Надежка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)51185
36
Государственное учреждение «Новоалександров-
ская основная школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с. Новоалександров-
ка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)51568
37
Государственное учреждение «Подгорненская основная школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Подгорное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

8 (71538)52340
38
Қызылжар ауданының «Приишимка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Приишимка с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі
8 (71538)52415
39
Қызылжар ауданының «Чапаево негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Чапаево с.
Күн сайын сағат 9.00-18.30 –ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс -
сенбі және жексенбі

8 (71538)52340
38
Государственное учреждение «Приишимская основная школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с. Приишимка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)52415
39
Государственное учреждение «Чапаевская основная школа» Кызылжарского района
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, с.Чапаево
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

8 (71538)52546
«Негізгі орта,
жалпы орта білім беру ұйымдарында
экстернат нысанында оқытуға
рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
3 қосымша
1. Әкiмшiлiк іс-әрекеттердiң (рәсiмдердiң) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетiнің сипаттамасы
Негiзгi үдерістiң (жұмыстар барысының, ағынының) әрекеті
1
Әрекет-
тің №
1
2
4
5
6
7
8
9
2
ҚФБ атауы
Білім беру ұйымы жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымның бастығы
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілет-
ті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты маманы
ЖАО
Уәкі-
летті орган-
ның маманы
Білім беру ұйымы жауапты тұлғасы
3
Әрекет-
тің (үдеріс-
тiң, рәсiм-
нiң, опера-
цияның) атауы және олардың сипат-
тамасы
Өтініш пен құжат-
тарды қабылдау және өтінішті тіркеу
Қарар қойып, уәкілет-
ті органына жіберу үшін білім ұйымының жауапты тұлға-
сына орындау үшін жібереді
Уәкілетті органға ілеспе хатпен барлық құжаттар жиынтығын жібереді
Ілеспе хатты тіркейді, қарар қою үшін уәкілет-
ті орган басшысына жібереді
Қарар қойып, орындау үшін жауапты маманға жібереді
Келіп түскен құжат-
тардың және деректер-
дің толықты-
ғын және сенімді-
лігін тексеру-
ді іске асырады, экстернатпен оқуға рұқсатты даярлайды немесе дәйекті себептері көрсетіл-
ген қызмет көрсету-
ден бас тарту құжатын дайындай-
ды
Мемле-
кеттік қызмет алушыға экстер-
натпен оқуға рұқсат береді немесе себеп-
тері көрсе-
тілген қызмет көрсе-
туден бас тартады
Мемле-
кеттік қызмет көрсету қоры-
тынды-
сын білім беру ұйымына жібе-
реді
Мемле-
кеттік қызмет көрсету қоры-
тынды-
сын тіркей-
ді және мемле-
кеттік қызмет алушы-
ға экстер-
натпен оқуға рұқсат беру немесе себеп-
тері көрсе-
тілген қызмет көрсе-
туден бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқтау нысаны
Мемлекет-
тiк қызметті алушыға құжаттар-
дың алынған күні туралы белгі қойылған тізімде-
мені беру
Қарар
Түскен құжаттар
Түскен құжаттар
Қарар
экстер-
натпен оқуға рұқсат немесе дәйекті себептері көрсетіл-
ген қызмет көрсету-
ден бас тарту құжаты
экстер-
натпен оқуға рұқсат немесе дәйекті себеп-
тері көрсе-
тілген қызмет көрсе-
туден бас тарту құжаты
экстер-
натпен оқуға рұқсат немесе дәйекті себеп-
тері көрсе-
тілген қызмет көрсе-
туден бас тарту құжаты
экстер-
натпен оқуға рұқсат немесе дәйекті себеп-
тері көрсе-
тілген қызмет көрсе-
туден бас тарту құжаты
5
Орындау мерзім-
дері
Құжат-
тарды тапсыр-
ғанда бірден беріледі
1 жұмыс күні мерзі-
мінде
1 жұмыс күні мерзі-
мінде
15 минут ішінде
1 сағат ішінде
1 жұмыс күні мерзі-
мінде
1 жұмыс күні мерзімінде
10 жұмыс күні мерзі-
мінде
Мемле-
кеттік қызмет алушы келген-
де құжат-
тарды бірден бері-
леді
6
Келесі әрекет-
тің нөмірі
2
3
4
5
6
7
8
9
2. сызба Пайдалану нұсқалары (негізгі үдеріс)
Білім беру ұйымы жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымының басшысы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты маманы
ЖАО
1 әрекет
Өтінішті және құжаттарды қабылдау, тіркеу және мемлекеттiк қызметті алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдемені беру
2 әрекет Қарар қойып, уәкілетті органына жіберу үшін білім ұйымының жауапты тұлғасына орындау үшін жібереді
4 әрекет Құжаттарды тіркейді, қарар қою үшін уәкілетті орган басшысына жібереді
5 әрекет Қарар қойып, орындау үшін жауапты маманға жібереді
6 әрекет
Келіп түскен құжаттардың және деректердің толықтығын және сенімділігін тексеруді іске асырады, экстернатпен оқуға рұқсатты даярлайды
7 әрекет
Мемлекеттік қызмет алушыға экстернатпен оқуға рұқсат береді
3 әрекет
Уәкілетті органға барлық құжаттар жиынтығын жібереді
8 әрекет Білім беру ұйымына рұқсат етуге жібереді
9 әрекет
оқуға рұқсат етуді тіркейді және мемлекеттiк қызметті алушыға береді
3 сызба. Пайдалану нұсқалары (альтернативті үдеріс)
Беру ұйымы жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымының басшысы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты маманы
ЖАО
1 әрекет
Өтінішті және құжаттарды қабылдау, тіркеу және мемлекеттiк қызметті алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдемені беру
2 әрекет
Тұлғаны экстернат нысанында аттеста-
цияға жіберу туралы бұйрыққа қол қойылады
4 әрекет Құжаттарды тіркейді, қарар қою үшін уәкілетті орган басшысына жібереді
5 әрекет Қарар қойып, орындау үшін жауапты маманға жібереді
6 әрекет
Келіп түскен құжаттардың және деректердің толықтығын және сенімділігін тексеруді іске асырады және дәйекті себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту құжатын дайындайды
7 әрекет
себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тартады
3 әрекет
Уәкілетті органға барлық құжаттар жиынтығын жібереді
8 әрекет
Білім беру ұйымына дәйекті себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауап жібереді
9 әрекет
дәйекті себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауапты тіркейді, және мемлекеттiк қызметті алушыға береді
«Негізгі орта,
жалпы орта білім беру ұйымдарында
экстернат нысанында оқытуға
рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
4 қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттің логикалық жүйелілігі арасындағы байланысты көрсететін кесте

8 (71538)52546
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение в форме экстерната
в организациях основного среднего, общего среднего
образования»
1. Описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур)
1
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
2
Наимено-
вание СФЕ
Ответ-
ствен-
ное лицо органи-
зации образо-
вания
Руководи-
тель организа-
ции образова-
ния
Ответ-
ственное лицо органи-
зации образо-
вания
Специа-
лист уполно-
моченного органа
Руководи-
тель уполномо-
ченного органа
Ответ-
ствен-
ный специ-
алист уполно-
мочен-
ного органа
МИО
Специа-
лист уполно-
мочен-
ного органа
Ответ-
ственное лицо органи-
зации образо-
вания
3
Наимено-
вание действия (процес-
са, проце-
дуры, опера-
ции) и их описание
Прием реги-
страция заявле-
ния и доку-
ментов с выдачей описи
Налагает резолюцию и направля-
ет ответ-
ственному лицу органи-
зации образо-
вания для направле-
ния в уполно-
моченный орган
Отправ-
ляет сопро-
води-
тельным письмом весь пакет докумен-
тов в уполно-
моченный орган
Регистри-
рует письмо, направля-
ет для наложе-
ния резолюции руково-
дителю уполно-
моченного органа
Наклады-
вает резолюцию и направляет для исполнения ответ-
ственному специалис-
ту
Осущес-
твляет провер-
ку полноты и досто-
верности пос-
тупив
ших доку-
ментов данных и готовит разре-
шение на обуче-
ние в форме экстер-
ната, либо мотиви-
рован-
ный ответ об отказе в пре-
достав-
лении услуги
Разре-
шает полу-
чателю госу-
дарст-
венной услуги обу-
чение в форме экс-
тер-
ната либо отка-
зывает в пре-
дос-
тав-
лении госу-
дарст-
венной услуги
Направ-
ляет резуль-
тат государ-
ственной услуги в органи-
зацию образования
Регис-
трирует результат оказания государ-
ственной услуги и выдает получа-
телю государ-
ственной услуги разреше-
ние на обучение в форме экстер-
ната, либо мотиви-
рованный ответ об отказе в предос-
тавлении услуги
4
Форма завер-
шения
Выдача полу-
чателю госу-
дарст-
венной услуги описи с отмет-
кой о дне полу-
чение доку-
ментов
Резолюция
Посту-
пившие докумен-
ты
Посту-
пившие документы
Резолюция
разре-
шение на обуче-
ние в форме экстер-
ната, либо моти-
виро-
ванный ответ об отказе в пре-
достав-
лении услуги
раз-
реше-
ние на обу-
чение в форме экс-
тер-
ната в орга-
низа-
циях обра-
зова-
ния либо моти-
виро-
ванный ответ об отказе в пре-
дос-
тав-
лении услуги
разре-
шение на обучение в форме экстер-
ната в органи-
зациях образо-
вания либо мотиви-
рованный ответ об отказе в предос-
тавлении услуги
разреше-
ние на обучение в форме экстер-
ната в органи-
зациях образо-
вания либо мотиви-
рованный ответ об отказе в предос-
тавлении услуги
5
Сроки испол-
нения
Выдает-
ся неза-
медли-
тельно при сдаче доку-
ментов
В течение 1 рабочего дня
В течение 1 рабочего дня
В течение 15 минут
В течение 1 часа
В течение 1 рабо-
чего дня
В тече-
ние 10 рабо-
чих дней
В течение 1 рабочего дня
Выдается незамед-
лительно при обраще-
нии получа-
теля государ-
ственной услуги
6
Номер следую-
щего действия
2
3
4
5
6
7
8
9
Таблица 2. Вариант использования (основной процесс)
Ответственное лицо организации образования
Руководитель организации образования
Специалист уполномочен-
ного органа
Руководитель уполномоченного органа
Ответственный специалист уполномоченного органа
МИО
Действие 1
Прием регистрация заявления и документов и выдача получателю государственной услуги описи с отметкой о дне получение документов
Действие 2 Налагает резолюцию и направляет ответствен-
ному лицу организации образования для направления в уполномочен-
ный орган
Действие 4 Регистрирует документы, направляет для наложения резолюции руководителю уполномочен-
ного органа
Действие 5 Накладывает резолюцию и направляет для исполнения ответственному специалисту
Действие 6 осуществляет проверку полноты и достоверности поступивших документов данных и готовит разрешение на обучение в форме экстерната
Действие 7
разрешает получателю государствен-
ной услуги обучение в форме экстерната
Действие 3 отправляет весь пакет документов сопроводительным письмом в уполномоченный орган
Действие 8 направляет разрешение в организацию образования
Действие 9
регистрирует разрешение и выдает получателю государственной услуги
Таблица 3. Вариант использования (альтернативный процесс)
Ответственное лицо организации образования
Руководитель организации образования
Специалист уполномочен-
ного органа
Руководитель уполномоченного органа
Ответственный специалист уполномочен-
ного органа
МИО
Действие 1 Прием регистрация заявления и документов и выдача получателю государственной услуги описи с отметкой о дне получение документов
Действие 2 Налагает резолюцию и направляет ответствен-
ному лицу организации образования для направления в уполномочен-
ный орган
Действие 4 Регистрирует документы, направляет для наложения резолюции руководителю уполномочен-
ного органа
Действие 5 Накладывает резолюцию и направляет для исполнения ответственному специалисту
Действие 6 осуществляет проверку полноты и достоверности поступивших документов данных и готовит мотивированный ответ об отказе
Действие 7
отказывает в предоставлении государственной услуги
Действие 3 отправляет сопроводительным письмом весь пакет документов в уполномоченный орган
Действие 8 направляет мотивированный ответ об отказе в организацию образования
Действие 9
регистрирует мотивированный ответ об отказе и выдает получателю государственной услуги
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение
в форме экстерната в организациях
основного среднего,
общего среднего образования»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий