Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 10/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы N 23/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда N 2446 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихат аппараты 2014 жылғы 3 наурыздағы N 11.24.3.9/44 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихат аппараты 3.03.2014 N 11.24.3.9/44 хаты)
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурызындағы «Нормативтік-құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/1 Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2065 тіркелген, 2013 жылғы 1 ақпандағы «Солтүстік жұлдызы», «Знамя труда» аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 12 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған аудандық бюджеті, келесі көлемде бекітілсін:
«1) кірістер – 2402424,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 258576 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9299 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 13187 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2121362,8 мың теңге;
2) шығыстар – 2422732,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17273,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19737,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2463,7 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профициті) – -37581 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37581 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 19668 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2463,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20376,7 мың теңге;»;
7-тармақта:
2), 4), 8), 11), 14) тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
«2) 12643,8 мың теңге - Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға (Қазақстан Республикасы Президентінің «Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011 - 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 1118 Жарлығымен бекітілген), соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 12291 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 10/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 10 декабря 2013 года N 23/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2013 года N 2446. Утратило силу (письмо аппарата маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 3 марта 2014 года N 11.24.3.9/44)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 3.03.2014 N 11.24.3.9/44)
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 10/1 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2065, опубликовано 1 февраля 2013 года в районных газетах «Солтүстік жұлдызы», «Знамя труда», следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
«1) доходы – 2402424,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 258576 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9299 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13187 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2121362,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2422732,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17273,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19737,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2463,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37581 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37581 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 19668 тысяч тенге;
погашение займов – 2463,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20376,7 тысяч тенге.»;
в пункте 7:
подпункты 2), 4), 8), 11), 14) изложить в следующей редакции:
«2) 12643,8 тысяча тенге – на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы (утверждена Указом Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2010 года № 1118 «Об утверждении Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы»), в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 12291 тысяч тенге;

үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамсыздандырумен қамтамасыз етуге – 352,8 мың теңге;
4) 14608 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға;
8) 2543 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
11) 8799 мың теңге – "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы аясында өңірлердің экономикалық дамуын қолдау бойынша шараларды іске асыруға (Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Өңірлерді дамыту» бағдарламасын бекіту туралы 2011 жылғы 26 шілдедегі № 862 Қаулысымен бекітілген;
14) 249083 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға;»;
нұсқалған шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       А. Қошанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының
хатшысы (МАМ)                              Р. Нұрмұқанова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының экономика және
қаржы бөлімі» (ЭҚБ)
мемлекеттiк мекемесi басшысы м.а.
2013 жыл 10 желтоқсандағы                  А. Яковенко
Мамлют аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 23/1 шешіміне 1-қосымша
Мамлют аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 23/1 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға Мамлют аудандық бюджет
Са-
на-
ты
Кла-
сс
Iшкi
кла-
сс
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
3
4
5

на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей- инвалидов, обучающихся на дому – 352,8 тысяч тенге;
4) 14608 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
8) 2543 тысяч тенге – на реализацию мер социальной поддержки специалистов;
11) 8799 тысяч тенге – на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» (утверждена Постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 862 «Об утверждении Программы «Развитие регионов»);
14) 249083 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;»;
приложения 14, к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии маслихата             Секретарь маслихата
Мамлютского района                        Мамлютского района
Северо-Казахстанской области      Северо-Казахстанской области
А. Кошанов                                Р. Нурмуканова
«СОГЛАСОВАНО»
И.о. руководителя государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области»             А. Яковенко
10 декабря 2013 года
Приложение 1
к решению маслихата Мамлютского района
от 10 декабря 2013 года № 23/1
Приложение 1
к решению маслихата Мамлютского района
от 20 декабря 2012 года № 10/1
Мамлютский районный бюджет на 2013 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тыс. тенге
1
2
3
4
5