"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 11 ақпандағы N 51 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 наурызда N 2196 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 24 мамырдағы N 233 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 24.05.2013 N 233 қаулысымен
Қазақстан Республикасының «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің орынбасары Ж.Е. Алданазароваға жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                И. Турков
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 18 ақпандағы
№ 84 қаулысымен бекітілген
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті 1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) білім мекемесі – меншік нысанына және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын Қазақстан Республикасының орта білім беру мекемесі;
2) жергiлiктi атқарушы орган (әкiмдiк) - облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) әкiмi басқаратын, өз құзыретi шегiнде тиiстi аумақта жергiлiктi мемлекеттiк басқаруды және өзiн-өзi басқаруды жүзеге асыратын алқалы атқарушы орган (әрі қарай - ЖАО);
3) ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірліктер: уәкілетті органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелері, мемлекеттік органдар, ақпараттық жүйелер немесе олардың ішкі жүйелері;
4) мемлекеттік қызметті алушы – жеке тұлға;
5) уәкілетті орган – «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі;
6) экстернат – білім алушы сабаққа үнемі қатыспай-ақ тиісті білім беру бағдарламасының оқу пәндерін өз бетімен оқитын оқыту нысандарының бірі.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11 февраля 2013 года N 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 марта 2013 года N 2196. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 мая 2013 года N 233
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24.05.2013 N 233
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Алданазарову Ж.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                              И. Турков
Утвержден
постановлением акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 11 февраля 2013 года № 51
Регламент
государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) организация образования - организация среднего образования Республики Казахстан, реализующая общеобразовательные учебные программы основного среднего, общего среднего образования, независимо от формы собственности и ведомственной подчиненности;
2) СФЕ - структурно-функциональные единицы: ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;
3) получатель государственной услуги – физическое лицо;
4) уполномоченный орган – государственное учреждение «Отдел образования Тайыншинского района Северо-Казахстанской области»;
5) экстернат – одна из форм обучения, при которой обучающийся без регулярного посещения занятий самостоятельно изучает учебные дисциплины соответствующей образовательной программы.

2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес әзірленген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Регламенттің 12-қосымшасы келісімімен «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) және Айыртау ауданының білім мекемелерімен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6- бабы 4-тармағының 21-3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес ұсынылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі экстернат нысанында оқуға рұқсат беруді немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді.
8. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы).
3. Мемлекеттiк қызметті көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
9. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымдары ғимараттарының ақпараттық стендтерінде, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz сайтында орналастырылады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі алушы осы Регламенттің 13-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он бес жұмыс күнін құрайды.
11. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
Алдын ала жазылу және жеделдетіп қызмет көрсету қарастырылмаған.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету уәкілетті органның көрсетуімен мемлекеттік қызмет алушы экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру үшін уәкілетті органның көрсетуімен анықталатын білім беру мекемелерінің ғимаратында іске асады.
Ғимараттың ішіндегі қызмет көрсетілетін орынжайлар көлемі, орналасуы және кескіні жағынан сапалы қызмет көрсетуге арналған талаптарға сай келеді. Күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға қолайлы болуы үшін креслолар мен орындықтар қойылған.

2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается государственным учреждением «Отдел образования Тайыншинского района Северо-Казахстанской области» (далее – уполномоченный орган) и организациями образования Тайыншинского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется в соответствии
с подпунктом 21-3) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», стандарта государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки».
7. Результатом оказываемой государственной услуги является разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
8. Государственная услуга предоставляется - физическим лицам (далее - получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на стендах, расположенных в организациях образования, а также на официальном сайте уполномоченного органа www.tainsha.kz и на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан – www.edu.gov.kz.
10. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 13 настоящего Регламента, составляют пятнадцать рабочих дней.
11. Государственная услуга осуществляется ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.
12. Государственная услуга осуществляется в здании организаций образования, которые определяются по указанию уполномоченного органа, куда получатель государственной услуги обратился для получения разрешения на обучение в форме экстерната.
Помещение внутри здания, где предоставляется услуга, по размерам, расположению и конфигурации соответствует условиям для предоставления качественных услуг. Для приемлемости условий ожидания и подготовки необходимых документов помещения оборудованы креслами и стульями.

13. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішке қоса беріледі:
1) білім алушылардың денсаулығы туралы медициналық-әлеуметтік сараптаманың анықтама-қорытындысы (бұдан әрі – МӘС);
2) білім алушылардың ата-аналары немесе оларды алмастыратын тұлғалардың шетелде уақытша тұратындығы туралы анықтаманы, оқушылар алмасу желісі бойынша шетелде білім алғандығын растайтын құжат;
3) білім алушылардың соңғы оқыған сыныбында берілген үлгерім табелінің көшірмесі (нотариалды расталған).
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті барлық құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызмет алушыға алынған күні туралы белгі қойылған тізімдеме беріледі:
1) сұранысты қабылдау нөмірі мен күні;
2) сұратқан мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орыны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты;
6) мемлекеттік қызмет алушының тегі, аты, әкесінің аты, оның байланыс телефоны.
15. Көрсетілген қызмет нәтижесін жеткізу – мемлекеттік қызмет алушының жеке қатысуымен болады.
16. Мемлекеттік қызметті ұсынуда бас тартудың негізі болып табылады:
1) мемлекеттік қызмет алушы осы Регламенттің 13-тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық ұсынбаған жағдайда;
2) денсаулық жағдайына байланысты жалпы білім беру ұйымдарында оқуға мүмкіндігі жоқ тұлғаларға;
3) шетелде уақытша тұратын немесе тұрақты тұруға кеткен, немесе оқушылардың халықаралық алмасу желісінде шетелде білім алушыларға;
4) негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарында уақытында оқуын аяқтамаған тұлғаларға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
17. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттік қызмет алушыдан өтiнiш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн беру сәтiне дейiнгі мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:
1) мемлекеттік қызмет алушы ағым оқу жылының 1 желтоқсанынан кешіктірмей білім ұйымы жетекшісінің атына еркін нысанда өтінішті және Регламенттің 13-тармағында қарастырылған құжаттарды ұсынады, білім ұйымының жауапты тұлғасы келіп түскен өтініштерді журналға тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдемені береді;
2) білім беру ұйымның басшысы қарар қойып, білім ұйымының жауапты тұлғасына орындау үшін жібереді;
3) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы уәкілетті органға ілеспе хатпен барлық құжаттар жиынтығын жібереді;
4) уәкілетті органның маманы келіп түскен хатты тіркейді, қарар қою үшін уәкілетті орган басшысына жібереді;

13. Для получения государственной услуги к заявлению прилагаются:
1) справка-заключение медико-социальной экспертизы (далее - МСЭ) о состоянии здоровья обучающегося;
2) справка о временном проживании за рубежом родителей обучающегося или лиц, их заменяющих, документ, подтверждающий обучение за рубежом по линии обмена школьниками;
3) копии табелей (нотариально заверенные) успеваемости за последний класс обучения обучающегося.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, его(ее) контактные данные.
15. Способ доставки результата оказания услуги - посредством личного посещения получателя государственной услуги.
16. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является:
1) в случае представления получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 13 настоящего регламента;
2) лица, не имеющие возможности обучаться в общеобразовательных организациях образования по состоянию здоровья;
3) обучающиеся, временно проживающие за рубежом или выезжающие на постоянное место жительства, либо обучающиеся по линии международного обмена школьниками:
4) лица, не завершившие своевременное обучение в организациях основного среднего и общего среднего образования.
17. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление в произвольной форме на имя руководителя организации образования не позднее 1 декабря текущего учебного года и документы, предусмотренные пунктом 13 настоящего Регламента, в организацию образования, ответственное лицо организации образования регистрирует заявление в журнале и выдает получателю государственной услуги опись с отметкой о дне получения документов;
2) педагогическим советом организации образования принимается решение о допуске экстерна к итоговой аттестации;
3) руководителем организации образования подписывается приказ о допуске лица к аттестации в форме экстерната;
4) ответственное лицо организации образования отправляет весь пакет документов в уполномоченный орган;

5) уәкілетті органның басшысы қарар қойып, орындау үшін уәкілетті органның жауапты маманына жібереді;
6) уәкілетті органның жауапты маманы келіп түскен құжаттардың және деректердің толықтығын және сенімділігін тексеруді іске асырады, экстернатпен оқуға рұқсатты даярлайды немесе дәйекті себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту құжатын дайындайды;
7) жергiлiктi атқарушы орган мемлекеттік қызмет алушыға экстернатпен оқуға рұқсат береді немесе себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тартады;
8) уәкілетті органның маманы мемлекеттік қызмет көрсету қорытындысын білім беру ұйымына жібереді;
9) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету қорытындысын тіркейді және мемлекеттік қызмет алушыға экстернатпен оқуға рұқсат беру немесе себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты береді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісiндегі іс-әрекет (өзара іс-әрекет) тәртiбiнiң сипаттамасы
18. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінде мынадай ҚФБ әрекет етеді:
1) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы;
2) білім беру ұйымының басшысы;
3) уәкілетті органның маманы;
4) уәкілетті органның басшысы;
5) ЖАО;
6) уәкілетті органның жауапты маманы.
19. Әрбір әкiмшiлiк іс-әрекеттiң (рәсiмнің) орындалу мерзiмi көрсетіле отырып, әрбір ҚФБ әкiмшiлiк іс-әрекеттерінiң (рәсiмдердiң) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетiнің мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламенттiң 3-қосымшасында келтiрiлген.
20. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісiндегі әкiмшiлiк іс-әрекеттердiң қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айғақтайтын сызба осы Регламенттiң 4-қосымшасында келтiрiлген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
21.Регламенттің 18-тармағында көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсетуге қатысты барлық тұлғалар (бұдан әрi – лауазымды тұлға) мемлекеттiк қызметтi көрсетуге жауапты тұлғалар болып табылады.
Қызметтік тұлғалар мемлекеттік қызметті сапалы және тиімді көрсетуге жауапты болады, сонымен қатар мемлекеттік қызмет көрсетуде қабылданған шешімдері мен іс-әрекеттеріне (жауапсыздығына) жауапты, мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес көрсетілген тәртіппен және мерзімінде орындауға міндетті.
«Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат
беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсететін  құзыретті мекеме
Құзыретті мекеменің атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс
телефоны
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 206

5) специалист уполномоченного органа регистрирует поступившие документы, направляет для наложения резолюции руководителю уполномоченного органа;
6) руководитель уполномоченного органа накладывает резолюцию и передает для исполнения ответственному специалисту уполномоченного органа;
7) ответственный специалист уполномоченного органа осуществляет проверку полноты и достоверности поступивших документов данных и готовит разрешение на обучение в форме экстерната, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги;
8) руководитель уполномоченного органа подписывает разрешение на обучение в форме экстерната в организациях образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги;
9) специалист уполномоченного органа направляет результат государственной услуги в организацию образования;
10) ответственное лицо организации образования регистрирует результат оказания государственной услуги и выдает получателю государственной услуги разрешение на обучение в форме экстерната, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
18. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие СФЕ:
1) ответственное лицо организации образования;
2) руководитель организации образования;
3) члены педагогического совета организации образования;
4) специалист уполномоченного органа;
5) руководитель уполномоченного органа;
6) ответственный специалист уполномоченного органа.
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему регламенту.
20. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 4 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную услугу
21. Ответственными лицами за оказание государственной услуги являются все должностные лица, задействованные в оказании государственной услуги (далее – должностные лица), указанные в пункте 18 регламента.
Должностные лица несут ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях основного среднего
общего среднего образования»
Уполномоченный орган по оказанию государственной услуги
Наименование
уполномоченного органа
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение «Отдел образования Тайыншинского района Северо-Казахстанской области»
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район, город Тайынша,
улица Конституции Казахстана, 206

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-ден 14.30–ға дейін түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі
8(71536)2-16-94
«Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат
беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша білім беру ұйымдары
Білім бөлімінің атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс тәртібі
Байланыс телефоны
1
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Донецк орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Донецкое с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71536)74282
2
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Зеленогай орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Зеленый Гай с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)77434
3
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «№ 1 Чкалов орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Чкалово с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)70361
4
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «№ 2 Чкалов орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Чкалово с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)70441
5
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Новогречановка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Новогречановка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)76219
6
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Горькое орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Горькое с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі

Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8(71536)2-16-94
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях основного среднего
общего среднего образования»
Организации образования по оказанию государственной услуги
Наименование
организации образования
Юридический
адрес
График работы
Контакт-
ный
телефон
1
Коммунальное государственное учреждение «Донецкая средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Донецкое
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)74282
2
Коммунальное государственное учреждение «Зеленогайская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Зеленый Гай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)77434
3
Коммунальное государственное учреждение «Чкаловская средняя школа № 1» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Чкалово
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)70361
4
Коммунальное государственное учреждение «Чкаловская средняя школа № 2» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Чкалово
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)70441
5
Коммунальное государственное учреждение «Новогречановская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Новогречановка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)76219
6
Коммунальное государственное учреждение «Горьковская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Горькое
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье

8 (71536)44380
7
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Қарағаш орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Қарағаш с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)76710
8
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Алабота орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Аққұдық с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)75246
9
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «№ 2 Тайынша қ. орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қ., К.Маркс к, 75
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)24439
10
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «№ 3 Тайынша қ. орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қ., Совет к, 63
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)21282
11
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «№ 5 Тайынша қ. орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қ., Астана к, 165
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)21761
12
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «№ 4 Тайынша қ. орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қ., Коммунистическая к, 55
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)21975
13
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «№ 1 Тайынша қ. орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қ., Қазақстан Конституциясы к, 201
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі

8 (71536)44380
7
Коммунальное государственное учреждение «Карагашская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Карагаш
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)76710
8
Коммунальное государственное учреждение «Алаботинская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Аккудук
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)75246
9
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 2 г.Тайынша» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, г. Тайынша ул. К.Маркса, 75
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)24439
10
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 3 г.Тайынша» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, г. Тайынша ул. Советская, 63
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)21282
11
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 5 г.Тайынша» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, г. Тайынша ул. Астана, 165
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)21761
12
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 4 г.Тайынша» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, г. Тайынша ул. Коммунистическая, 55
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)21975
13
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 1 г.Тайынша» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, г. Тайынша ул. Конституции Казахстана, 201
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье

8 (71536)22482
14
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Петровка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Петровка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)70151
15
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Краснокиевка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Краснокиевка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)72387
16
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Киров орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Кирово с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)32231
17
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Большеизюм орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Большой Изюм с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)32467
18
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Леонидовка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Леонидовка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)52325
19
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Севастополь орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Шұнқыркөл с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)41001
20
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Краснополян орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Красная Поляна с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)54246
21
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Мироновка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Мироновка с.

8 (71536)22482
14
Коммунальное государственное учреждение «Петровская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Петровка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)70151
15
Коммунальное государственное учреждение «Краснокиевская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Краснокиевка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)72387
16
Коммунальное государственное учреждение «Кировская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Кирово
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)32231
17
Коммунальное государственное учреждение «Большеизюмовская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Большой Изюм
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)32467
18
Коммунальное государственное учреждение «Леонидовская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Леонидовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)52325
19
Коммунальное государственное учреждение «Севостопольская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Шункырколь
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)41001
20
Коммунальное государственное учреждение «Краснополянская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Красная Поляна
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)54246
21
Коммунальное государственное учреждение «Мироновская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Мироновка

Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)37548
22
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Ильич орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Ильич с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)37183
23
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Драгомировка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Драгомировка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)55439
24
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «И.М. Бережной атындағы Келлеровка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Келлеровка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)51755
25
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Вишневка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Вишневка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)72592
26
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Амандық орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Амандық с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)42838
27
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Ильичевка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Ильичевка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)42979
28
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Летовочное орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Летовочное с.

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)37548
22
Коммунальное государственное учреждение «Ильичевская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Ильич
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)37183
23
Коммунальное государственное учреждение «Драгомировская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Драгомировка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)55439
24
Коммунальное государственное учреждение «Келлеровская средняя школа имени Героя Советского Союза И.М. Бережного» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Келлеровка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)51755
25
Коммунальное государственное учреждение «Вишневская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Вишневка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)72592
26
Коммунальное государственное учреждение «Амандыкская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Амандык
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)42838
27
Коммунальное государственное учреждение «Ильичевская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Ильичевка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)42979
28
Коммунальное государственное учреждение «Летовочная средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Летовочное

Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)52325
29
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Подольское орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Подольское с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)72121
30
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Чермошнянка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Чермошнянка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)38291
31
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Яснополян орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Ясная Поляна с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)73384
32
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Озерное орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Озерное с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)52248
33
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Теңдік орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Теңдік с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)43166
34
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Макашевка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Макашевка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)53424
35
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Тихоокеан орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тихоокеанское с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)52325
29
Коммунальное государственное учреждение «Подольская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Подольское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)72121
30
Коммунальное государственное учреждение «Чермошнянская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Чермошнянка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)38291
31
Коммунальное государственное учреждение «Яснополянская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Ясная Поляна
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)73384
32
Коммунальное государственное учреждение «Озерная средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Озерное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)52248
33
Коммунальное государственное учреждение «Тендыкская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Тендык
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)43166
34
Коммунальное государственное учреждение «Макашевская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Макашевка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)53424
35
Коммунальное государственное учреждение «Тихоокеанская средняя школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Тихоокеанское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье

8 (71536)77184
36
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Котовское негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Котовское с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)43042
37
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Краснокамен негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Краснокаменка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)55521
38
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Любимовка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Любимовка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)51286
39
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Краснодольск негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Краснодольское с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)53233
40
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Подлесное негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Подлесное с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)44516
41
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Талап негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Талап с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)41757
42
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Константиновка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Константиновка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)41935
43
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Кантемир негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Кантемировец с.

8 (71536)77184
36
Коммунальное государственное учреждение «Котовская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Котовское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)43042
37
Коммунальное государственное учреждение «Краснокаменская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Краснокаменка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)55521
38
Коммунальное государственное учреждение «Любимовская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Любимовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)51286
39
Коммунальное государственное учреждение «Краснодольская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Краснодольск
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)53233
40
Коммунальное государственное учреждение «Подлесная основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Подлесное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)44516
41
Коммунальное государственное учреждение «Талапская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Талап
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)41757
42
Коммунальное государственное учреждение «Константиновская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Константиновка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)41935
43
Коммунальное государственное учреждение «Кантемировская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Кантемировец

Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)43233
44
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Новоприречное негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Новоприречное с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)43136
45
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Димитровка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Димитровка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)53802
46
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Обуховка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Обуховка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)55174
47
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Новодворовка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Новодворовка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)41047
48
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Аймақ негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Аймак а.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)73679
49
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Мадениет негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Мадениет с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)43496
50
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Рощинск негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Рощинское с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)43233
44
Коммунальное государственное учреждение «Новоприреченская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Новоприречное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)43136
45
Коммунальное государственное учреждение «Димитровская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Димитровка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)53802
46
Коммунальное государственное учреждение «Обуховская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Обуховка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)55174
47
Коммунальное государственное учреждение «Новодворовская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Новодворовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)41047
48
Коммунальное государственное учреждение «Аймакская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, а. Аймак
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)73679
49
Коммунальное государственное учреждение «Мадениетская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Мадениет
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)43496
50
Коммунальное государственное учреждение «Рощинская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Рощинское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье

8 (71536)53632
51
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Калиновка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Калиновка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)77593
52
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Белоярка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Белоярка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)42510
53
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Дашко-Николаевка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Дашка-Николаевка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)78192
54
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Агроном бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Агроном с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)37167
55
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Жанадәуір бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Жанадәуір с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)42788
56
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Золоторунное бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Золоторунное с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)42786
57
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Заречное бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Заречное с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)33585
58
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Кременчуг бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Кременчуг с.

8 (71536)53632
51
Коммунальное государственное учреждение «Калиновская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Калиновка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)77593
52
Коммунальное государственное учреждение «Белоярская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Белоярка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)42510
53
Коммунальное государственное учреждение «Дашко-Николаевская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Дашка-Николаевка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)78192
54
Коммунальное государственное учреждение «Агрономовская начальная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Агроном
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)37167
55
Коммунальное государственное учреждение «Жанадаурская начальная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Жанадаур
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)42788
56
Коммунальное государственное учреждение «Золоторунная начальная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Золоторунное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)42786
57
Коммунальное государственное учреждение «Зареченская начальная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Заречное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)33585
58
Коммунальное государственное учреждение «Кременчугская начальная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Кременчуг

Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)42361
59
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Многоцветное негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Многоцветное с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
42217
60
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Новоивановка бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Новоивановка с.

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)42361
59
Коммунальное государственное учреждение «Многоцветенская основная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Многоцветное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
42217
60
Коммунальное государственное учреждение «Новоивановская начальная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Новоивановка

Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)41467
61
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Богатыровка бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Богатыровка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)42464
62
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Новоберезовка бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Новоберезовка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)70541
63
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Бахмут бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Бахмут с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)38454
64
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Черниговка бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Черниговка с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)42461
65
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Озерное бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Озерное с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)42785
66
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Ивангород бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Ивангород с.

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)41467
61
Коммунальное государственное учреждение «Богатыровская начальная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Богатыровка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)42464
62
Коммунальное государственное учреждение «Новоберезовская начальная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Новоберезовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)70541
63
Коммунальное государственное учреждение «Бахмутская начальная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Бахмут
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)38454
64
Коммунальное государственное учреждение «Черниговская начальная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Черниговка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71536)42461
65
Коммунальное государственное учреждение «Озерная начальная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Озерное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)42785
66
Коммунальное государственное учреждение «Ивангородская начальная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Ивангород

Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)43412
67
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Целинное бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Целинное с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)43412
67
Коммунальное государственное учреждение «Целинная начальная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Целинное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье

8 (71536)42789
68
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің «Алабота бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Алабота с.
Күнсайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8 (71536)42790
«Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат
беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
3-қосымша

8 (71536)42789
68
Коммунальное государственное учреждение «Алаботинская начальная школа» акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с. Алабота
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8 (71536)42790
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях основного среднего
общего среднего образования»

1. Әкiмшiлiк іс-әрекеттердiң (рәсiмдердiң) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетiнің сипаттамасы
Негiзгi үдерістiң (жұмыстар барысының, ағынының) әрекеті
1
Әрекет-
тің №
1
2
3
4
5
6
7
2
ҚФБ атауы
Білім
беру
ұйымы-
ның жа-
уапты тұлғасы
Білім
беру
ұйымы-
ның пе-
дагоги-
калық кеңесі
Білім
беру
ұйымы-
ның ба-
сшысы
Білім
беру
ұйымы-
ның
жауапты
тұлғасы
Уәкі-
летті
орган-
ның
маманы
Уәкі-
летті
орган-
ның
басшы-
сы
Уәкі-
летті
орган-
ның
жауап-
ты ма-
маны
3
Әрекет-
тің (үде-
рістiң,
рәсiм-
нiң,
опера-
цияның)
атауы
және
олардың
сипат-
тамасы
Өтініш
пен
құжат-
тарды
қабыл-
дау
және
өтініш-
ті жур-
налға
тіркеу
Экстер-
нат ны-
санында
тұлғаны
қоры-
тынды
аттес-
тацияға
жіберу
туралы
шешім
қабыл-
данады
Тұлғаны
экстер-
нат ны-
санында
аттеста-
цияға
жіберу
туралы
бұйрыққа
қол қояды
Уәкілет-
ті
органға
барлық
құжаттар
жиынты-
ғын жі-
береді
Құжат-
тарды
тір-
кейді,
қарар
қою
үшін
уәкі-
летті
орган
басшы-
сына
жібе-
реді
Қарар
қойып,
орын-
дау
үшін
жауап-
ты ма-
манға
жібе-
реді
Келіп
түскен
құжат-
тардың
және
дерек-
тердің
толық-
тығын
және сенім-
ділі-
гін
тексе-
руді
іске
асыра-
ды, экс-
тер-
натпен
оқуға
рұқ-
сатты даяр-
лайды
немесе
дәйек-
ті се-
бепте-
рі
көрсе-
тілген
қызмет
көрсе-
туден
бас
тарту
құжа-
тын
дайын-
дайды
4
Аяқтау нысаны
Мемле-
кеттiк
қызметті
алушыға
құжат-
тардың
алынған
күні
туралы
белгі
қойылған
тізімде-
мені
беру
экстер-
нат
ныса-
нында
оқушыны қоры-
тынды
аттес-
тацияға
жіберу
туралы
шешім
Тұлғаны
экстер-
нат ны-
санында
аттеста-
цияға
жіберу туралы
бұйрық
Түскен
құжаттар
және
экстер-
нат ны-
санында
оқушыны
қорытын-
ды ат-
теста-
цияға
жіберу
туралы
шешім
Түскен
құжат-
тар
және
экс-
тернат
ныса-
нында
оқушы-
ны қо-
рытын-
ды ат-
теста-
цияға
жіберу
туралы
шешім
Түскен
құжат-
тар
және
экс-
тернат
ныса-
нында
оқушы-
ны қо-
рытын-
ды ат-
теста-
цияға
жіберу
туралы
шешім
экс-
тер-
натпен
оқуға
рұқсат
немесе
дәйек-
ті се-
бепте-
рі
көрсе-
тілген
қызмет
көрсе-
туден
бас
тарту
құжаты
5
Орындау
мерзім-
дері
Құжат-
тарды
тапсыр-
ғанда
бірден
беріледі
8 жұмыс
күні
мерзі-
мінде
1 жұмыс
күні
мерзі-
мінде
1 жұмыс
күні
мерзі-
мінде
15
минут
ішінде
1 са-
ғат
ішінде
1 жұ-
мыс
күні
мерзі-
мінде
6
Келесі
әрекет-
тің
нөмірі
2
3
4
5
6
7
8
Негiзгi үдерістiң (жұмыстар барысының, ағынының) әрекеті
1
Әрекеттің №
8
9
10
2
ҚБФ атауы
Білім беру ұйымының басшысы
Уәкілетті органның маманы
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
3
Әрекеттің (үдерістiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Білім беру ұйымында экстернатпен оқуға рұқсат беруге немесе себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту құжатына қол қояды
Мемлекеттік қызмет көрсету қорытындысын білім беру ұйымына жібереді
Білім беру ұйымы мемлекеттік қызмет көрсету қорытындысын тіркейді және мемлекеттік қызмет алушыға экстернатпен оқуға рұқсат беру немесе себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту құжатын береді
4
Аяқтау нысаны
Білім беру ұйымында экстернатпен оқуға рұқсат беру немесе себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауап беру
Білім беру ұйымында экстернатпен оқуға рұқсат беру немесе себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауап беру
Білім беру ұйымында экстернатпен оқуға рұқсат беру немесе себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауап беру
5
Орындау мерзімдері
1 жұмыс күні мерзімінде
1 жұмыс күні мерзімінде
20 минут ішінде
6
Келесі әрекеттің нөмірі
9
10
2-сызба. Пайдалану нұсқалары (негізгі үдеріс)
Білім беру ұйымы кеңсесінің жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымының педагогикалық кеңсесі
Білім беру ұйымының басшысы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты маманы
1 әрекет
Өтінішті және құжаттарды қабылдау, тіркеу және мемлекеттiк қызметті алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдемені беру
2 әрекет экстернат нысанында оқушыны қорытынды аттеста-
цияға жіберу туралы шешім қа-
былданады
3 әрекет е Тұлғаны экстернат нысанында аттестация-
ға жіберу туралы бұйрыққа қол қойылады
5 әрекет Құжаттарды тіркейді, қарар қою үшін уәкілетті орган басшысына жібереді
6 әрекет Қарар қойып, орындау үшін жауапты маманға жібереді
7 әрекет
Келіп түскен құ-
жаттардың
және де-
ректердің
толықтығын
және се-
німділігін
тексеруді
іске
асырады, экстернат-
пен оқуға
рұқсатты
даярлайды
4 әрекет
Уәкілетті органға барлық құжаттар жиынтығын жібереді
9 әрекет Білім беру ұйымына рұқсат етуге жібереді
8 әрекет Білім беру ұйымында экстернат нысанында оқуға рұқсат етуге қол қояды
10 әрекет
оқуға рұқсат етуді тіркейді және мемлекеттiк қызметті алушыға береді
3-сызба. Пайдалану нұсқалары (альтернативті үдеріс)
Беру ұйымы кеңсесінің жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымының педагогикалық кеңсесі
Білім беру ұйымының басшысы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты маманы
1 әрекет
Өтінішті және құжаттарды қабылдау, тіркеу және мемлекеттiк қызметті алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдемені беру
2 әрекет экстернат нысанында оқушыны қорытынды аттестацияға жіберу туралы шешім қабылданады
3 әрекет
Тұлғаны
экстернат
нысанында
аттеста-
цияға
жіберу
туралы
бұйрыққа
қол
қойылады
5 әрекет Құжаттарды тіркейді, қарар қою үшін уәкілетті орган басшысына жібереді
6 әрекет Қарар қойып, орындау үшін жауапты маманға жібереді
7 әрекет
Келіп түскен құ-
жаттардың
және де-
ректердің
толықтығын
және се-
німділігін
тексеруді
іске
асырады және
дәйекті
себептері
көрсетіл-
ген қызмет
көрсетуден
бас тарту
құжатын
дайындайды
4 әрекет
Уәкілетті органға барлық құжаттар жиынтығын жібереді
9 әрекет Білім беру ұйымына дәйекті себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауап жібереді
8 әрекет дәйекті себептері көрсетіл-
ген қыз-
мет көр-
сетуден бас тарту туралы жауапқа қол қояды
10 әрекет
дәйекті себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауапты тіркейді, және мемлекеттiк қызметті алушыға береді
«Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат
беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
4-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттің логикалық жүйелілігі арасындағы байланысты көрсететін кесте

1. Описание последовательности и взаимодействия административных
действий (процедур)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
2
Наимено-
вание
СФЕ
Ответ-
ствен-
ное
лицо
органи-
зации
образо-
вания
Педаго-
гичес-
кий
совет
органи-
зации
образо-
вания
Руково-
дитель
органи-
зации
образо-
вания
Ответ-
ствен-
ное
лицо
органи-
зации
образо-
вания
Специа-
лист
уполно-
мочен-
ного
органа
Руково-
дитель
уполно-
мочен-
ного
органа
Ответ-
ствен-
ный
специ-
алист
упол-
номо-
ченно-
го
органа
3
Наимено-
вание
действия
(процес-
са, про-
цедуры,
опера-
ции) и
их
описание
Прием
регист-
рация
заявле-
ния и
доку-
ментов
прини-
мается
решение
о
допуске
экстер-
на к
итого-
вой
аттес-
тации
подписы-
вается
приказ о
допуске
лица к
аттеста-
ции в
форме
экстер-
ната
отправ-
ляет
весь
пакет
доку-
ментов
в
уполно-
мочен-
ный орган
Регист-
рирует
доку-
менты,
направ-
ляет
для
наложе-
ния
резолю-
ции
руко-
водите-
лю
упол-
номо-
ченного
органа
Накла-
дывает
резолю-
цию и
направ-
ляет
для
испол-
нения
ответ-
ствен-
ному
специ-
алисту
для
испол-
нения
осуще-
ствля-
ет
про-
верку
полно-
ты и
досто-
верно-
сти
посту-
пивших
доку-
ментов
данных
и го-
товит
разре-
шение
на
обуче-
ние в
форме
экс-
терна-
та,
либо
моти-
виро-
ванный
ответ
об
отказе
в
пре-
достав
лении
услуги
4
Форма
заверше-
ния
Выдача
получа-
телю
госу-
дарст-
венной
услуги
описи с
отмет-
кой о
дне
получе-
ния
доку-
ментов
решение
о
допуске
экстер-
на к
итого-
вой
аттес-
тации
приказ о
допуске
лица к
аттеста-
ции в
форме
экстер-
ната
Посту-
пившие
доку-
менты и
решение
о
допуске
экстер-
на к
итого-
вой
аттес-
тации
Посту-
пившие
доку-
менты и
решение
о
допуске
экстер-
на к
итого-
вой
аттес-
тации
Посту-
пившие
доку-
менты и
решение
о
допуске
экстер-
на к
итого-
вой
аттес-
тации
разре-
шение
на
обуче-
ние в
форме
экс-
терна
та,
либо
моти-
виро-
ванный
ответ
об
отказе
в
предо-
став-
лении
услуги
5
Сроки
исполне-
ния
Выдает
ся
сразу
при
сдаче
доку
ментов
8 рабочих дней
В течение 1 рабочего дня
В течение 1 рабочего дня
В течение 15 минут
В течение 1 часа
В течение 1 рабочего дня
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
8
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия
8
9
10
2
Наименование СФЕ
Руководитель уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Ответственное лицо организации образования
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
подписывает разрешение на обучение в форме экстерната в организациях образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
направляет результат государственной услуги в организацию образования
образования регистрирует результат оказания государственной услуги и выдает получателю государственной услуги разрешение на обучение в форме экстерната, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения
разрешение на обучение в форме экстерната в организациях образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
разрешение на обучение в форме экстерната в организациях образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
разрешение на обучение в форме экстерната в организациях образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
В течении 1 рабочего дня
В течении 1 рабочего дня
В течении 20 минут
6
Номер следующего действия
9
10
Таблица 2. Вариант использования (основной процесс)
Ответственное лицо канцелярии организации образования
Педаго-
гичес-
кий
совет
органи-
зации
образо-
вания
Руково-
дитель
органи-
зации
образо-
вания
Специалист
уполномо-
ченного
органа
Руководи-
тель
уполномо-
ченного
органа
Ответственный специалист уполномоченного органа
1 действие Прием регистрация заявления и документов и выдача получателю государственной услуги описи с отметкой о дне получение документов
2 дей-
ствие
прини-
мается
решение
о
допуске
экстер-
на к
итого-
вой
аттес-
тации
3 дей-
ствие
подпи-
сывает-
ся
приказ
о
допуске
лица к
аттес-
тации в
форме
экстер-
ната
Действие 5
Регистри-
рует
документы,
направляет
для
наложения
резолюции
руководи-
телю
уполномо-
ченного
органа
Действие 6
Накладыва-
ет
резолюцию
и
направляет
для
исполнения
ответст-
венному
специалис-
ту для
исполнения
Действие 7 осуществляет проверку полноты и достоверности поступивших документов данных и готовит разрешение на обучение в форме экстерната
Действие 4 отправляет весь пакет документов в уполномоченный орган
Действие 9
направляет
разреше-
ние в
организа-
цию обра-
зования
Действие 8
подписы-
вает раз-
решение на
обучение в
форме
экстерната
в орга-
низациях
образова-
ния
Действие 10
регистрирует разрешение и выдает получателю государственной услуги
Таблица 3. Вариант использования (альтернативный процесс)
Ответственное лицо канцелярии организации образования
Педаго-
гичес-
кий
совет
органи-
зации
образо-
вания
Руково-
дитель
органи-
зации
образо-
вания
Специалист
уполномо-
ченного
органа
Руководи-
тель
уполномо-
ченного
органа
Ответственный специалист уполномоченного органа
1 действие Прием регистрация заявления и документов и выдача получателю государственной услуги описи с отметкой о дне получение документов
2 дей-
ствие
прини-
мается
решение
о
допуске
экстер-
на к
итого-
вой
аттес-
тации
3 дей-
ствие
подпи-
сывает-
ся
приказ
о
допуске
лица к
аттес-
тации в
форме
экстер-
ната
Действие 5
Регистри-
рует
документы,
направляет
для
наложения
резолюции
руководи-
телю
уполномо-
ченного
органа
Действие 6
Накладыва-
ет
резолюцию
и
направляет
для
исполнения
ответст-
венному
специалис-
ту для
исполнения
Действие 7
осуществляет
проверку
полноты и
достоверности
поступивших
документов
данных и
готовит
мотивирован-
ный ответ об
отказе в
предоставле-
нии услуги
Действие 4 отправляет весь пакет документов в уполномоченный орган
Действие 9
направляет
мотивиро-
ванный
ответ об
отказе в
предостав-
лении
услуги в
организа-
цию обра-
зования
Действие 8
подписыва-
ет
мотивиро-
ванный
ответ об
отказе в
предостав-
лении
услуги
Действие 10
регистрирует мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и выдает получателю государственной услуги
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях основного среднего
общего среднего образования»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий