Атырау облысы Мақат ауданының Ескене және Байшонас елді мекендерін тарату туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 130-V шешімі және Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 139 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 сәуірде № 2713 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 3) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 62737-баптарына сәйкес, Атырау облысы Мақат аудандық өкілді және атқарушы органдарының пікірлерін ескере отырып, Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және V шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХІІІ сессиясында ШЕШТІ:
1. Атырау облысы Мақат ауданының Ескене және Байшонас елді мекендері таратылсын.
2. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Ә. Шәкімовке және Атырау облыстық мәслихатының заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы Т.Б. Мұқатановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және олар алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Облыс әкімі
М. Қаражігітова                            Б. Ізмұхамбетов
Мәслихат хатшысы                           С. Лұқпанов

Об упразднении населенных пунктов Ескене и Байчунас Макатского района Атырауской области
Решение областного маслихата Атырауской области от 17 апреля 2013 года № 130-V и постановление акимата Атырауской области от 16 апреля 2013 года № 139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 апреля 2013 года № 2713
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьями 62737 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнения представительных и исполнительных органов Макатского района Атырауской области акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат V созыва на очередной ХІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Упразднить населенные пункты Ескене и Байчунас Макатского района Атырауской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на Шакимова Т.А. - заместителя акима области и Мукатанова Т.Б. - председателя постоянной комиссии Атырауского областного маслихата по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правозащите.
3. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Аким области
М. Каражигитова                            Б. Измухамбетов
Секретарь маслихата                        С. Лукпанов