Атырау облысы Махамбет ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 142-V шешімі және Атырау облысы әкімдігінің 26 сәуірдегі № 156 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 сәуірде № 2716 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 3) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 62737-баптарына сәйкес, Атырау облысы Махамбет аудандық өкілді және атқарушы органдарының пікірін ескере отырып, Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және V шақырылған облыстық мәслихат кезектен тыс ХІV сессиясында ШЕШТІ:
1. Атырау облысы Махамбет ауданы Сарытоғай селолық округі таратылсын.
2. Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет селолық округінің шекарасы өзгертіліп, оның аумағына таратылған Атырау облысы Махамбет ауданы Сарытоғай селолық округінің Сарытоғай селосы енгізілсін.
3. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Ә. Шәкімовке және Атырау облыстық мәслихатының заңдылықты сақтау, депутаттық этика, құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы Т.Б. Мұқатановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және олар алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Облыс әкімі
А. Ғабдуллин                               Б. Ізмұхамбетов
Мәслихат хатшысы                           С. Лұқпанов

О внесении изменения в административно-территориальное устройство Махамбетского района Атырауской области
Решение областного маслихата Атырауской области от 29 апреля 2013 года № 142-V и постановление акимата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 апреля 2013 года № 2716
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьями 62737 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнения представительных и исполнительных органов Махамбетского района Атырауской области акимат Атырауской областиПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат V созыва на внеочередной ХІV сессии РЕШИЛ:
1. Упразднить Сарытогайский сельский округ Махамбетского района Атырауской области.
2. Изменить границы Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области, включив в его территорию село Сарытогай упраздненного Сарытогайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на Шакимова Т.А. - заместителя акима области и Мукатанова Т.Б. - председателя Постоянной комиссии по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правозащите Атырауского областного маслихата.
4. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Аким области
А. Габдуллин                               Б. Измухамбетов
Секретарь маслихата                        С. Лукпанов