Жылыой ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № 23 шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 тамызда № 2767 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімінің 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімінің 10.12.2014 № 35 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жылыой аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып аудан көлемінде қосымшаға сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ә.И. Шәкіровке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Ізбасов
Келісілді:
Жылыой аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы:                   З. Қалмұқанова
"22" шілде 2013 жыл
Жылыой ауданы әкімінің
2013 жылғы 23 шілдедегі
№ 23 шешіміне қосымша
Жылыой ауданы аумағындағы сайлау учаскелері, олардың орналасқан жерлері мен шекаралары
№ 83 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Құлсары қаласы, Барлаушы ы/а "№ 1 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, телефоны: 8/71237/ 5-45-79
Оған: "Самал" ықшам ауданының Ш.Оразалиев көшесінің - №179а, 179б, 185а, 185б, 186, 187а, 187б, 188а, 188б, 189а, 189б, 190а, 190б, 191а, 191б, 191, 192, 193/2, 193/1, 194, 195, 196, 197 үйлері, Қ.Кенжеғалиев көшесінің №146, 146а, 147, 148, 149, №76 көшесінің №170а, 170б, 171а, 172а, 172б, 173а, 173б, 175, 176а, 176б, 177а, 177б, №77 көшесінің - №165а, 165б, 166а, 166б, 167а, 167б, 168а, 168б, 169а, 169б, 174а, 174б, №78 көшесінің - №155а, 155б, 156, 157а, 157б, 158а, 158б, 159а, 159б, 160а, 160б, 161а, 161б, 162а, 162б, Д.Алдахов көшесінің - №163а, 163б, 164а, 164б,173а, 174а, 174б, 176а, 176б, 178а, 178б, 178в, 180а, 180а, 181, 181а, 181б, 182, 183, 183а, 184, 185, 186, 187, 188а, 188б, 189а, 189б, 190а, 190б, 191, 192, 192а, 192б, Ғ.Сарқытов көшесінің - №140, 141, 142, 143, №75 көшесінің - №192б, 193а, 193б, 194а, 194б, 195а, 196а, 196б, 197, 198, 199, 200, 201а, 201б, 202а, 202б, 204а, 204б үйлері, "Мерей" ықшам ауданының Б.Атағожиев көшесінің - №1, 1а, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, А.Мұханбаев көшесінің - №16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, №92 көшесінің - №32, 32а, Қ.Көзеев көшесінің - №98, 99, 119, 120, 126, 127, 136, 137, 138, 139, №91 көшесінің - №97, 121, №90 көшесінің - №1, 2а, 4, 5, 6, 7, 96, 122, 124, 135а, 137б, №89 көшесінің - №100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 111а, №88 көшесінің - №113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 123, 125а, 128, 129, 130, 131, 133, №87 көшесінің - №112, 133а, 134, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 үйлері, Кең Жылыой ықшам ауданының Ғ.Сарқытов көшесінің - №1а, 4а, 5, 6, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, І.Жансүгіров көшесінің - №44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 71а, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 94, 95, 96, 97, 98, 22, 21, 20, 19, 28, Қ.Сағырбайұлы көшесінің - №101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 132а, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, А.Құнанбаев көшесінің - №110, 112, 114, 150, 150а, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162а, 163, 164а, 167а, 168, 168а, 169, 170а, 172, 174, 175, 177, 178, 180, 181, 182, Ж.Жабаев көшесінің - №210, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 161а, 159а, 157, 153, 152а, 151а, 147а, №79 көшесінің - №3, 190, 196, 197, 198, №80 көшесінің - №191, 192, 193, 194, 195, 196а, 204, 205, №81 көшенің - №183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 206, 207, №82 көшесінің - №95, 99, 100, 183, 208, 209, №83 көшесінің - №11а, 110, 212, №84 көшесінің - №83, 84, К.Закарияұлы көшесінің - №151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 162, 163, 164, 165, 166, 166а, 167, 168, 225, 226, 228, 251, 251а Махамбет даңғылы - №19, 20, 200, 201, 202, 203, 225 және №2 көп қабатты үйлері, "Жадырасын" ықшам ауданының Қ.Қуатбаев көшесінің - №1а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 196, 197, 343, 344а, 388, 389, 389а, 390, 392, №38 көшесінің - №71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, №39 көшесінің - №50, 50а, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, №40 көшесінің - №24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 49а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, №41 көшесінің - №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, №42 көшесінің - №340, 340а, 340б, 340в, 341, 342, 343, 344, №43 көшесінің - №380, 382, 384, 386, 388, №44 көшесінің 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 394, 396, 398, №45 көшесінің - №395, 397, 399, 399а, 399б, 399в, 433, 434, 435, 436, 437, 438, №46 көшесінің 439, 440, 441, 442, 443, 444, №47 көшесінің - №410, 410а, 410б, 411, 411а, 411б, 414, 415, 416, 418, 462, 463, №48 көшесінің - №401, 401а, 401б, 401в, 402, 404, 406, 408, 408а, 409, 412, 412а, №49 көшесінің - №316, 316а, 316б, 316в, 318, 320, 322, 324, 326, 327, 328, 330, 333а, 334а, 345, 345а, 345б, 345в, 423, 427, 429, 430, С.Мұханов көшесінің - №331, 332, 333, 334, 336, 336а, 336б, 346, 346а, 346б,346в, 400, 400а, 400б, 400в, 401, 403, 405, 407, 407а, 428, 431, 432, М.Дулатов көшесінің - №302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 314а, 314б, 315, 315а, 315б, 315в, 317, 319, 321, 323, 325, 424, 426, 440а, 442а, 449, 451, 453, 455, үйлері, К.Закарияұлы көшесінің - №183, 184, 205, 206, 207, 208, 229, 300, 301, 302, 335, 336, 338, 339, 343, 347, 347а, Т.Қазанғапұлы көшесінің - №220, 220а, 220б, 220в, 222, 224, 226, 228, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 313а, 313б, 433, 435, 437, 439, 441, 441а, 443, 443а, 445, 447, 448, 450, 452, 454, С.Торайғыров көшесінің - №210, 212, 214, 216, 218, 218а, 218б, 218в, 219, 219а, 219б, 219в, 221, 223, 225, 227, 300а, 417, 417а, 419, 421, 423, 425, 432, 434, 436, 438, 440, 442, 444, 446, 469, 471, 473, 475, 477, Ғ.Құрманғалиев көшесінің - №196, 196а, 196б, 198, 200, 202, 204, 209, 211, 213, 215, 217, 217а, 217б, 217в, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 416, 416а, 418, 420, 422, 424, 426, 466, 468, 470, 472, 474, 476, Ш.Уалиханов көшесінің - №185, 187, 189, 191, 193, 193а, 193б, 253, 255, 257, 259, 259а, 259б, 259в үйлері,"Аэропорт" ықшам ауданының К.Закарияұлы көшесінің - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31б, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43б, 44, 45, 45б, 46, 46а, 46б, 47, 47а, 49,, 48, 48а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91а, 91б, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137а, 138, 138а, 138б, 141, 145, 145а, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 140, 142, 144, 146, 146а, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 161,162, 163, 164, 165, 166, 167,168, 169, 170, 171, 172, 173, 173а, 174, 175,176, 177, 178, 179, 179а, 180, 180а, 182, 182а, 182б, С.Иманғалиев көшесінің - №39а, 179, 180, 183, 185, 185а, 185б, 185в, 327, 329, 331, 333, 335, 335а, №55 көшесінің - №180, 182, 184, 186, 186а, 186б, 186в, 189, 191, 193, 193а, 194, 195, 195а, 325, 326, №54 көшесінің - №188, 188а, 190, 192, 194, 196, 196а, 324а, М.Әуезов көшесінің - №197, 199, 201, 203, 203а, 203б, 203в, 205, 207, 209, 211, 211а, 211б, 211в, Қ.Сәтбаев көшесінің - №198, 200, 202, 204, 204а, 204б, 204в, 214, 216, 218, 220, 220а, 220б, 220в, №52 көшесінің - №221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 227а, 227б, 227в, 228, 228а, 228б, 228в, Қ.Мұңайтбасов көшесінің - №229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 235а, 235б, 335в, 236, 236а, 236б, 236в, 255, №51 көшесінің - №237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 243а, 243б, 243в, 244, 244а, 244б, 244в, №50 көшесінің - №245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 251а, 251б, 251в, 252, 252а, 252б, 252в үйлері, "Оңтүстік Аэропорт" ықшам ауданының - №1, 3, 5, 7, 9, 21, 23, 25, 27, 29, 48, 48а, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 257, 259, 261, 263, 265, 277, 279, 281, 283, 285, 300, 302, 304, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349, 258, 260, 262, 264, 266, 269, 271, 273, 275, 278, 280, 282, 284, 286, 287, 289, 291, 293, 295, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 351, 353, 355, 359, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 270, 272, 274, 276, 288, 290, 292, 294, 296, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 366, 370, 372, 374, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397, 397а, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 449, 450, 452, 465, 466, 467, 468, 340, 341, 342, 343, 348, 349, 350, 351, 356, 357, 358, 359, 380, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 396, 397, 398, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 430, 432, 434, 436, 438, 440, 442, 444, 446, 453, 454, 455, 461, 462, 464, 400, 402, 404, 406, 408, 410, 412, 414, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 456, 458, 459, 460, 500, 502, 504, 506, 508, С.Иманғалиев көшесінің - №1, 1а, 2, 4, 4а, 9, 8, 19, 20, 26, 28, 30, 32, 32а, 32б, 32в, Н.Аязбаев көшесінің - №3, 3а, 3б, 5, 5а, 6, 6а, 7, 40, 42, 43, 44, 45, 47, Ж.Нәдіров көшесінің - №41, 46, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, №60 көшесінің - №55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, №61 көшесінің - №75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, №62 көшесінің - №95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, №63 көшесінің - №115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, №64 көшесінің - №135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 216, 221, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, №65 көшесінің - №225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 268, 269, 270, 272, 27, 276, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, №66 көшесінің - №228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 286, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, №68 көшесінің - №2, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 501, 503, 505, 507, 509, 510, 512, 514, 516, 518, 600, 602, 604, 606, 608, №69 көшесінің - №12, 14, 16, 18, 20, 32, 34, 36, 38, 40, 511, 513, 515, 517, 519, 522, 524, 526, 528, 530, 601, 603, 605, 607, 609, 610, 612, 614, 616, 618, 620, 622, 624, 626, 628, 630, 632, 634, 636, 638, №70 көшесінің - №521, 523, 525, 527, 529, 530, 532, 534, 536, 538, 611, 613, 615, 617, 619, 621, 623, 625, 627, 629, 631, 633, 635, 637, 639, 640, 642, 644, 646, 648, 650, 652, 654, 656, 658, 660, 662, 664, 666, 668, №71 көшесінің - №531, 533, 535, 537, 539, 540, 542, 544, 546, 548, 641, 643, 647, 649, 651, 653, 655, 657, 659, 661, 663, 665, 667, 669, 670, 672, 674, 676, 678, №72 көшесінің - №541, 543, 545, 547, 549, 550, 552, 554, 556, 558, 671, 673, 675, 677, 679, 680, 682, 684, 686, 688, №73 көшесінің - №551, 553, 555, 557, 559, 560, 562, 564, 566, 568, 681, 683, 685, 687, 689, №74 көшесінің - №561, 563, 565, 567, 569, 570, 572, 574, 576, 578, 690, 692, 694, 696, 698, 700, 702, 704, 706, 708, 710, 712, 714, 716, 718 үйлері және "Барлаушы" ықшам ауданының Ы.Мұхамбетов көшесінің - №91/а, 91/б, 93/а, 93/б, 95/а, 95/б, 97/а, 97/б, 99/а, 99/б, 100/а, 100/б, Т.Даулетов көшесінің - №84, 82/а, 82/б, 80/а, 80/б, 78/а, 78/б, 76/а, 76/б, 74/а, 74/б, 72/а, 72/б, 73/а, 73/б, 75/а, 75/б, 77/а, 77/б, 79/а, 79/б, 81/а, 81/б, 83/а, 83/б, №93 көшесінің - №52/а, 52/б, 50/а, 50/б, 48/а, 48/б, 46/а, 46/б, 44/а, 44/б, 42/а, 42/б, 40/а, 40/б, 39/а, 39/б, 41/а, 41/б, 43/а, 43/б, 45/а, 45/б, 47/а, 47/б, 49/а, 49/б, 51/а, 51/б, №95 көшесінің - №59/а, 59/б, 61/а, 61/б, 63/а, 63/б, 65/, 65/б, 67/а, 67/б, 69/а, 69/б, 71/а, 71/б, 70/а, 70/б, 68/а, 68/б, 66/а, 66/б, 64/а, 64/б, 64/в, 62/а, 62/б, 60/а, 60/б, 58/а, 58/б үйлері кіреді.
№ 84 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Құлсары қаласы, Мұнайшылар ықшам ауданы, "ҚазМұнайГаз" “Мұнайшылар” клубы ғимараты.

Об образовании избирательных участков на территории Жылыойского района
Решение Жылыойского районного акима Атырауской области от 22 июля 2013 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 августа 2013 года № 2767. Утратило силу решением Жылыойского районного акима Атырауской области от 10 декабря 2014 года № 35
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного акима Атырауской области от 10.12.2014 № 35.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Жылыойского района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Жылыойской районной территориальной избирательной комиссией образовать на территории района избирательные участки согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района А.И. Шакирова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Избасов М
Согласовано:
Председатель Жылыойской территориальной
избирательной комиссии                           З.Калмуханова
"22" июля 2013 года
Приложение к решению
акима Жылыойского района
от 22 июля 2013 года № 23
Избирательные участки, их местонахождение и границы на территории Жылыойского района
Избирательный участок № 83
Месторасположение избирательного участка: город Кульсары, микрорайон Барлаушы, Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №1", телефон: 8/71237/ 5-45-79
Входят: дома микрорайона "Самал" по улице Ш.Оразалиева - №179а, 179б, 185а, 185б, 186, 187а, 187б, 188а, 188б, 189а, 189б, 190а, 190б, 191а, 191б, 191, 192, 193/2, 193/1, 194, 195, 196, 197, по улице К.Кенжегалиева - №146, 146а, 147, 148, 149, по улице №76 - №170а, 170б, 171а, 172а, 172б, 173а, 173б, 175, 176а, 176б, 177а, 177б, по улице №77 - №165а, 165б, 166а, 166б, 167а, 167б, 168а, 168б, 169а, 169б, 174а, 174б, по улице №78 - №155а, 155б, 156, 157а, 157б, 158а, 158б, 159а, 159б, 160а, 160б, 161а, 161б, 162а, 162б, по улице Д.Алдахова - 163а, 163б, 164а, 164б,173а, 174а, 174б, 176а, 176б, 178а, 178б, 178в, 180а, 180а, 181, 181а, 181б, 182, 183, 183а, 184, 185, 186, 187, 188а, 188б, 189а, 189б, 190а, 190б, 191, 192, 192а, 192б, по улице Г.Саркытова - №140, 141, 142, 143, по улице №75 - №192б, 193а, 193б, 194а, 194б, 195а, 196а, 196б, 197, 198, 199, 200, 201а, 201б, 202а, 202б, 204а, 204б, микрорайона "Мерей" по улице Б.Атагожиева - №1, 1а, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, А.Муханбаева - №16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, по улице №92 - №32, 32а, по улице К.Козеева- №98, 99, 119, 120, 126, 127, 136, 137, 138, 139, по улице №91 -№97, 121, по улице №90 - №1, 2а, 4, 5, 6, 7, 96, 122, 124, 135а, 137б, по улице №89 - №100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 111а, по улице №88 - №113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 123, 125а, 128, 129, 130, 131, 133, по улице №87 - №112, 133а, 134, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, микрорайона "Кен Жылыой" по улице Г.Саркытова - №1а, 4а, 5, 6, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, по улице И.Жансугирова - №44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 71а, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 94, 95, 96, 97, 98, 22, 21, 20, 19, 28, по улице К.Сагырбаева - №101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 132а, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, по улице А.Кунанбаева - №110, 112, 114, 150, 150а, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162а, 163, 164а, 167а, 168, 168а, 169, 170а, 172, 174, 175, 177, 178, 180, 181, 182, по улице Ж.Жабаева - №210, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 161а, 159а, 157, 153, 152а, 151а, 147а, по улице №79 - №3, 190, 196, 197, 198, по улице №80 - №191, 192, 193, 194, 195, 196а, 204, 205, по улице №81 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 206, 207,, по улице №82 - №95, 99, 100, 183, 208, 209,, по улице №83- №11а, 110, 212,, по улице №84 - №83, 84, по улице К.Закарияулы - №151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 162, 163, 164, 165, 166, 166а, 167, 168, 225, 226, 228, 251, 251а, дома проспекта Махамбета 19, 20, 200, 201, 202, 203, 225 и многоэтажный дом №2, микрорайона "Жадырасын" по улице К.Куатбаева - №1а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 196, 197, 343, 344а, 388, 389, 389а, 390, 392,, по улице №38 - №71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 85, 87,, по улице №39 - №50, 50а, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86,, по улице №40 - №24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 49а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,, по улице №41 - №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,, по улице №42- №340, 340а, 340б, 340в, 341, 342, 343, 344,, по улице №43 - №380, 382, 384, 386, 388,, по улице №44 - №381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 394, 396, 398,, по улице №45 - №395, 397, 399, 399а, 399б, 399в, 433, 434, 435, 436, 437, 438,, по улице №46 - №439, 440, 441, 442, 443, 444,, по улице №47 - №410, 410а, 410б, 411, 411а, 411б, 414, 415, 416, 418, 462, 463,, по улице №48 - №401, 401а, 401б, 401в, 402, 404, 406, 408, 408а, 409, 412, 412а,, по улице №49 - №316, 316а, 316б, 316в, 318, 320, 322, 324, 326, 327, 328, 330, 333а, 334а, 345, 345а, 345б, 345в, 423, 427, 429, 430, по улице С.Муханова - №331, 332, 333, 334, 336, 336а, 336б, 346, 346а, 346б,346в, 400, 400а, 400б, 400в, 401, 403, 405, 407, 407а, 428, 431, 432, по улице М.Дулатова - №302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 314а, 314б, 315, 315а, 315б, 315в, 317, 319, 321, 323, 325, 424, 426, 440а, 442а, 449, 451, 453, 455, по улице К.Закарияулы - №183, 184, 205, 206, 207, 208, 229, 300, 301, 302, 335, 336, 338, 339, 343, 347, 347а, по улице Т.Қазангапулы - №220, 220а, 220б, 220в, 222, 224, 226, 228, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 313а, 313б, 433, 435, 437, 439, 441, 441а, 443, 443а, 445, 447, 448, 450, 452, 454, по улице С.Торайгырова - №210, 212, 214, 216, 218, 218а, 218б, 218в, 219, 219а, 219б, 219в, 221, 223, 225, 227, 300а, 417, 417а, 419, 421, 423, 425, 432, 434, 436, 438, 440, 442, 444, 446, 469, 471, 473, 475, 477, по улице Г.Курмангалиева - №196, 196а, 196б, 198, 200, 202, 204, 209, 211, 213, 215, 217, 217а, 217б, 217в, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 416, 416а, 418, 420, 422, 424, 426, 466, 468, 470, 472, 474, 476, по улице Ш.Уалиханова - №185, 187, 189, 191, 193, 193а, 193б, 253, 255, 257, 259, 259а, 259б, 259в; микрорайона "Аэропорт" по улице К.Закарияулы - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31б, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43б, 44, 45, 45б, 46, 46а, 46б, 47, 47а, 49,, 48, 48а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91а, 91б, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137а, 138, 138а, 138б, 141, 145, 145а, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 140, 142, 144, 146, 146а, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 161,162, 163, 164, 165, 166, 167,168, 169, 170, 171, 172, 173, 173а, 174, 175,176, 177, 178, 179, 179а, 180, 180а, 182, 182а, 182б, по улице С.Имангалиева - №39а, 179, 180, 183, 185, 185а, 185б, 185в, 327, 329, 331, 333, 335, 335а,, по улице №55 - №180, 182, 184, 186, 186а, 186б, 186в, 189, 191, 193, 193а, 194, 195, 195а, 325, 326,, по улице №54 - №188, 188а, 190, 192, 194, 196, 196а, 324а, по улице М.Ауезова - №197, 199, 201, 203, 203а, 203б, 203в, 205, 207, 209, 211, 211а, 211б, 211в, по улице К.Сатбаева - №198, 200, 202, 204, 204а, 204б, 204в, 214, 216, 218, 220, 220а, 220б, 220в,, по улице №52 - №221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 227а, 227б, 227в, 228, 228а, 228б, 228в, по улице К.Мунайтбасова - №229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 235а, 235б, 335в, 236, 236а, 236б, 236в, 255,, по улице №51 - 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 243а, 243б, 243в, 244, 244а, 244б, 244в,, по улице №50 - №245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 251а, 251б, 251в, 252, 252а, 252б, 252в; микрорайона "Южный Аэропорт" - №1, 3, 5, 7, 9, 21, 23, 25, 27, 29, 48, 48а, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 257, 259, 261, 263, 265, 277, 279, 281, 283, 285, 300, 302, 304, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349, 258, 260, 262, 264, 266, 269, 271, 273, 275, 278, 280, 282, 284, 286, 287, 289, 291, 293, 295, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 351, 353, 355, 359, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 270, 272, 274, 276, 288, 290, 292, 294, 296, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 366, 370, 372, 374, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397, 397а, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 449, 450, 452, 465, 466, 467, 468, 340, 341, 342, 343, 348, 349, 350, 351, 356, 357, 358, 359, 380, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 396, 397, 398, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 430, 432, 434, 436, 438, 440, 442, 444, 446, 453, 454, 455, 461, 462, 464, 400, 402, 404, 406, 408, 410, 412, 414, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 456, 458, 459, 460, 500, 502, 504, 506, 508, по улице С.Имангалиева - №1, 1а, 2, 4, 4а, 9, 8, 19, 20, 26, 28, 30, 32, 32а, 32б, 32в, по улице Н.Аязбаева - №3, 3а, 3б, 5, 5а, 6, 6а, 7, 40, 42, 43, 44, 45, 47, по улице Ж.Надирова - №41, 46, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145,, по улице №60 - №55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175,, по улице №61 - №75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201,, по улице №62 - №95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219,, по улице №63 - №115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237,, по улице №64 - №135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 216, 221, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275,, по улице №65 - №225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 268, 269, 270, 272, 27, 276, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313,, по улице №66 - №228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 286, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, по улице №68 - №2, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 501, 503, 505, 507, 509, 510, 512, 514, 516, 518, 600, 602, 604, 606, 608,, по улице №69 - №12, 14, 16, 18, 20, 32, 34, 36, 38, 40, 511, 513, 515, 517, 519, 522, 524, 526, 528, 530, 601, 603, 605, 607, 609, 610, 612, 614, 616, 618, 620, 622, 624, 626, 628, 630, 632, 634, 636, 638,, по улице №70 - №521, 523, 525, 527, 529, 530, 532, 534, 536, 538, 611, 613, 615, 617, 619, 621, 623, 625, 627, 629, 631, 633, 635, 637, 639, 640, 642, 644, 646, 648, 650, 652, 654, 656, 658, 660, 662, 664, 666, 668,, по улице №71 - №531, 533, 535, 537, 539, 540, 542, 544, 546, 548, 641, 643, 647, 649, 651, 653, 655, 657, 659, 661, 663, 665, 667, 669, 670, 672, 674, 676, 678,, по улице №72 - №541, 543, 545, 547, 549, 550, 552, 554, 556, 558, 671, 673, 675, 677, 679, 680, 682, 684, 686, 688,, по улице №73 - №551, 553, 555, 557, 559, 560, 562, 564, 566, 568, 681, 683, 685, 687, 689,, по улице №74 - №561, 563, 565, 567, 569, 570, 572, 574, 576, 578, 690, 692, 694, 696, 698, 700, 702, 704, 706, 708, 710, 712, 714, 716, 718; микроайона "Барлаушы" по улице Ы.Мухамбетова - №91/а, 91/б, 93/а, 93/б, 95/а, 95/б, 97/а, 97/б, 99/а, 99/б, 100/а, 100/б, по улице Т.Даулетова - №84, 82/а, 82/б, 80/а, 80/б, 78/а, 78/б, 76/а, 76/б, 74/а, 74/б, 72/а, 72/б, 73/а, 73/б, 75/а, 75/б, 77/а, 77/б, 79/а, 79/б, 81/а, 81/б, 83/а, 83/б,, по улице №93 - №52/а, 52/б, 50/а, 50/б, 48/а, 48/б, 46/а, 46/б, 44/а, 44/б, 42/а, 42/б, 40/а, 40/б, 39/а, 39/б, 41/а, 41/б, 43/а, 43/б, 45/а, 45/б, 47/а, 47/б, 49/а, 49/б, 51/а, 51/б,, по улице №95 - №59/а, 59/б, 61/а, 61/б, 63/а, 63/б, 65/, 65/б, 67/а, 67/б, 69/а, 69/б, 71/а, 71/б, 70/а, 70/б, 68/а, 68/б, 66/а, 66/б, 64/а, 64/б, 64/в, 62/а, 62/б, 60/а, 60/б, 58/а, 58/б.
Избирательный участок №84
Месторасположение избирательного участка: город Кульсары, микрорайон Нефтяников, "КазмунайГаз", здание клуба Нефтяников, телефон: 8/71237/72405/ 3-33-94

Оған: "Шұғыла" ықшам ауданының №83б, 84, 84а, 84б, 86а, 86б, 87, 88а, 88б, 89, 90а, 90б, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 182, 184, 186, 189, 190, 191, 201, 203, 205, 207, 209, 224а, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 306, 308, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, №134 көшесінің - №2, 4, 6, 8, 10 үйлері, №135 көшесінің - №11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 30а, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48б үйлері, №138 көшесінің - №29, 29а, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 58 үйлері, №139 көшесінің - №65а, 67, 69, 71, 73, 75, 51, 53, 55, 57, №140 көшесінің - №68, 70, 72, 74, 76, 76а, №136 көшесінің - №66а, 76, 77, 78, 79, 80, №137 - көшесінің №93, 94, 95, №141 көшесінің - №196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 211, 212, 217, 219, 221, 222, 222а, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 233, 234, 235, №142 көшесінің - №220, 232, 234, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 243, 265, 267, 269, 271а, 273, 275, 291, 305, 307, 309, 311, №144 көшесінің - №265, 267, 269, 270, 273, 279, 280, 282, 284, 286, 310, №143 көшесінің - №281, 283, 285, 287, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 312, №145 көшесінің - №186, 259, 261, 263, 264, 266, 268, 270а, 272, 274, 276, 277, №146 көшесінің - №44, 46, 47, 52, 62, 63, 70, 71, 72, 73, 76, 97, 101, 104, 105, 110, 111, 112, №147 көшесінің - №93, 94, 96, 100, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 116, №149 көшесінің - №92, 102, 103, 115, 117, 118, 119, 120, 124а, 124б, 126, 127, 189, 189а, 190, №150 көшесінің - №115, 116, 117, 120б, 121, 121а, 121б, 129, 130, 139а, №151 көшесінің - №30, 31, 135, Д.Әжіғалиев көшесінің - №3а, 4, 4а, 6, 7а, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 25, 27, 28, 29, 31, 31а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 50, 51, 55, 57, 58, 58а, 67, 74, 75, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 91а, 128, 140, 141, 142, 145, 146, 159, М.Молдағалиев көшесінің - №110, 111, 112, 169, 170, 171, 172, 180, №132 көшесінің - №119, 120, 121, 122, 122а, 123, 173, 174, и175, 177, 178, 185, 185а, №130 көшесінің - №139, 140, 142, 143, 145, 150, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, №131 көшесінің - №47, 124, 125, 125а, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 134, 135,136, 137, 138, 141, 144, 145, 146, 147, Ж.Нәдіров көшесінің - №20, 21, 22, 23, 29, 30, 33, 34, 36, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54а, 201, 204, 204а, 205, 206, 207, 207а, Ш.Оразалиев көшесінің - №177, 179а, 179б, 184а, 184б, 185а, 186, 185б, 187а, 187б, 188а, 188б, 189а, 189б,190а, 190б, 191а, 191б үйлері, Мұнайшылар ықшам ауданының Т.Құлтумиев көшесінің - №29, 30, 55, 56, 58а, 58б, 59, 60а, 60б, 61а, 61б, 62а, 62б, 63а, 64, 65а, 65б, 67, 68, 69, 69а, 112, 115, 118, 121, 122, 130, 131а, 131б, 132а, 132б, 141, 165, 178, 181, 185. 187, №151 көшесінің - №1, 1а, 3, 4, 5, 6, 26, 30, 31, 47, 48, 115, 118, 120, 120а, 121, 121а, 121б, 125, 176, Қ.Есалиева көшесінің - №71, 74, 76а, 76б, 78, 78а, 78б, 80а, 80б, 82, М.Сатыбалдиев көшесінің - №72, 73, 92, 92а, 93, 93а, 94, 107, Қ.Байшаханов көшесінің - №98а, 98б, 99а, 99б, 100/1, 100/2, 102а, 102б, 104а, 104б, 105а, 105б, 106а, 106б, 108а, 108б, 109а, 109б, 110а, 110б, 111, 112, 112/2, 114, 116а, 116б, 118, 133а, 133б, 134а, 134б, 135а, 135, Ә. Карабалин көшесінің - №119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, №152 көшесінің - №23, 27, 44, 46, А.Кемелов көшесінің - №150-1, 150-2, 151-1, 152-1, 152-2, 153а, 154-1, 154-2, 155а, 156-1, 156-2, 157а, 159а, 160-1, 160-2, 161а, 162а, 162б, 163а, 164-1, 164-2, 165, 166-1, 166-2, 167-1, 167-2, 168, 169а, Д.Жазықбаев көшесінің - №151б, 153б, 155б, 157б, 159б, 161б, 163б, 169б, 170/1, 171/1, 171/2, 172/1, 172/2, 173/1, 173/2, 174, 175а, 175б, 176а, 176б, 178, 180, 182а, 182б, 183а, 183б, М.Далбаев көшесінің - №145а, 145б, 146а, 146б, 147а, 147б, 148а, 148б, 149а, 149б, М.Боранбаева көшесінің - №115а, 155б, 117а, 117б, 136, 137а, 137б, 138а, 138б, 139а, 139б, 140а, 140б, 141а, 141б, 142а, 142б, Ш.Оразалиев көшесінің - №177, 179а, 179б, 184а, 184б, 185а, 185б, 186, 187а, 187б, 188а, 188б, 189а, 189б, 190а, 190б, 191а, 191б, "Самал" ықшам ауданының - №1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 86 үйлері, Ш.Оразалиев көшесінің - №1, 1а, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 31, 33а, 35а, 37а, Б.Қызылбасов көшесінің - №14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, С.Шарипов көшесінің - №14а, 18, 19а, 39а, 39б, 40, 41а, 41б, 42, 44, 43, 45, 46, 47, 48, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 110, Б.Нысанбаев көшесінің - №82а, 82б, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103а, 104, 105, 105а, 105б, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 119а, Қ.Кенжеғалиев көшесінің - №85, 120, 121а, 121б, 122, 123а, 123б, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132,133, 133а, 134а, 134а, 135, 136а, 136б, 137, 138а, 138б, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145, №75 көшесінің -№28, 31, 32, 35 үйлері кіреді
№ 85 сайлау учаскесі

Входят дома микрорайона "Шугыла" - №83б, 84, 84а, 84б, 86а, 86б, 87, 88а, 88б, 89, 90а, 90б, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 182, 184, 186, 189, 190, 191, 201, 203, 205, 207, 209, 224а, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 306, 308, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323,, по улице №134 - №2, 4, 6, 8, 10,, по улице №135 - №11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 30а, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48б,, по улице №138 - №29, 29а, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 58,, по улице №139 - №65а, 67, 69, 71, 73, 75, 51, 53, 55, 57,, по улице №140 - №68, 70, 72, 74, 76, 76а,, по улице №136 - №66а, 76, 77, 78, 79, 80,, по улице №137 - №93, 94, 95,, по улице №141 - №196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 211, 212, 217, 219, 221, 222, 222а, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 233, 234, 235,, по улице №142 - №220, 232, 234, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 243, 265, 267, 269, 271а, 273, 275, 291, 305, 307, 309, 311, по улице №144 -№265, 267, 269, 270, 273, 279, 280, 282, 284, 286, 310,, по улице №143 - №281, 283, 285, 287, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 312,, по улице №145 - №186, 259, 261, 263, 264, 266, 268, 270а, 272, 274, 276, 277,, по улице №146 - №44, 46, 47, 52, 62, 63, 70, 71, 72, 73, 76, 97, 101, 104, 105, 110, 111, 112,, по улице №147 - №93, 94, 96, 100, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 116,, по улице №149 - №92, 102, 103, 115, 117, 118, 119, 120, 124а, 124б, 126, 127, 189, 189а, 190,, по улице №150 - №115, 116, 117, 120б, 121, 121а, 121б, 129, 130, 139а, по улице №151 - №30, 31, 135, по улице Д.Ажигалиева - №3а, 4, 4а, 6, 7а, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 25, 27, 28, 29, 31, 31а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 50, 51, 55, 57, 58, 58а, 67, 74, 75, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 91а, 128, 140, 141, 142, 145, 146, 159, по улице М.Молдагалиева - №110, 111, 112, 169, 170, 171, 172, 180,, по улице №132 - №119, 120, 121, 122, 122а, 123, 173, 174, 175, 177, 178, 185, 185а,, по улице №130 - №139, 140, 142, 143, 145, 150, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169,, по улице №131 - №47, 124, 125, 125а, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 134, 135,136, 137, 138, 141, 144, 145, 146, 147, по улице Ж.Надирова - №20, 21, 22, 23, 29, 30, 33, 34, 36, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54а, 201, 204, 204а, 205, 206, 207, 207а, по улице Ш.Оразалиева - №177, 179а, 179б, 184а, 184б, 185а, 186, 185б, 187а, 187б, 188а, 188б, 189а, 189б,190а, 190б, 191а, 191б, микрорайона "Мунайшылар" по улице Т.Култумиева - №29, 30, 55, 56, 58а, 58б, 59, 60а, 60б, 61а, 61б, 62а, 62б, 63а, 64, 65а, 65б, 67, 68, 69, 69а, 112, 115, 118, 121, 122, 130, 131а, 131б, 132а, 132б, 141, 165, 178, 181, 185. 187, по улице №151 - №1, 1а, 3, 4, 5, 6, 26, 30, 31, 47, 48, 115, 118, 120, 120а, 121, 121а, 121б, 125, 176, по улице К.Есалиева - №71, 74, 76а, 76б, 78, 78а, 78б, 80а, 80б, 82, по улице М.Сатыбалдиева - №72, 73, 92, 92а, 93, 93а, 94, 107, по улице К.Байшаханова - №98а, 98б, 99а, 99б, 100/1, 100/2, 102а, 102б, 104а, 104б, 105а, 105б, 106а, 106б, 108а, 108б, 109а, 109б, 110а, 110б, 111, 112, 112/2, 114, 116а, 116б, 118, 133а, 133б, 134а, 134б, 135а, 135, по улице А.Карабалина - №119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, по улице №152 - №23, 27, 44, 46, по улице А.Кемелова - №150-1, 150-2, 151-1, 152-1, 152-2, 153а, 154-1, 154-2, 155а, 156-1, 156-2, 157а, 159а, 160-1, 160-2, 161а, 162а, 162б, 163а, 164-1, 164-2, 165, 166-1, 166-2, 167-1, 167-2, 168, 169а, по улице Д.Жазыкбаева - №151б, 153б, 155б, 157б, 159б, 161б, 163б, 169б, 170/1, 171/1, 171/2, 172/1, 172/2, 173/1, 173/2, 174, 175а, 175б, 176а, 176б, 178, 180, 182а, 182б, 183а, 183б, по улице М.Далбаева - №145а, 145б, 146а, 146б, 147а, 147б, 148а, 148б, 149а, 149б, по улице М.Боранбаева - №115а, 155б, 117а, 117б, 136, 137а, 137б, 138а, 138б, 139а, 139б, 140а, 140б, 141а, 141б, 142а, 142б, по улице Ш.Оразалиева №177, 179а, 179б, 184а, 184б, 185а, 185б, 186, 187а, 187б, 188а, 188б, 189а, 189б, 190а, 190б, 191а, 191б, микрорайона "Самал" - №1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 86, по улице Ш.Оразалиева - №1, 1а, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 31, 33а, 35а, 37а, по улице Б.Кызылбасова - №14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, по улице С.Шарипова - №14а, 18, 19а, 39а, 39б, 40, 41а, 41б, 42, 44, 43, 45, 46, 47, 48, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 110, по улице Б.Нысанбаева - №82а, 82б, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103а, 104, 105, 105а, 105б, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 119а, по улице К.Кенжегалиева - №85, 120, 121а, 121б, 122, 123а, 123б, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132,133, 133а, 134а, 134а, 135, 136а, 136б, 137, 138а, 138б, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145,, по улице №75 - №28, 31, 32, 35.
Избирательный участок №85

Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Құлсары қаласы, Қашаған көшесі 142, "№7 Е.Халықов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, телефоны: 8/71237/ 4-54-93
Оған: "Мереке" ықшам ауданының - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 220, 220а, 221, 222, 223, 224, 224а, 225, 226, 227, 228, 229, 219, Махамбет даңғылы - №2, 3, 4, 12, 13, 15, 16, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 377а, 377б, 378а, 378б, 379а, 379б, 382а, 382б, 383, 384, 385, №127 көшесінің - №40, 41, 42, 43, З.Есенов көшесінің - №44, 45, 46, 120, 123, 124, 200б, 203, 204, №125 көшесінің - №47, 48, 49, 459а, 50, 51, 52, 53, 5, 57, 371, 372, 374, 374а, 382, 390, 391а, 391б, №124 көшесінің - №55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, А.Сұлтанов көшесінің 1, 78, 79, 80, 81, №123 көшесінің - №94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 116а, 116б, 117, 118, 119, №128 көшесінің - №3, 5, 7, №122 көшесінің - №83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 121, 125, 129, 131, 135, 137, 138, 139, 141, 143, 145, 147, 149, №121 көшесінің - №126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 186, 189, 190, 191, 191б, 192, 192а, 193, 194, 194а, 197, 200, 200а, №120 көшесінің - №147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 168, 168а, 169, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 181а, 182, 183, 188, 188а, 195, 196, 196в, 197а, 199, 205, 208, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 215а, Х.Ғабдуллин көшесінің - №162, 170, 172, 172а, 175, 175а, Т.Бекбаулиев көшесінің - №163, 164, 165, 166, 167, 171, 173, 174, 175а, 184, 185, 185а, 207, 208а, 216, 217, 218, 218а, 219, 233б, 237а, 259а, 280, Қ.Күржіманұлы көшесінің - №2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 104а, 230, 232, 232а, 233а, 234, 234а, 235, 236, 237, 238, 239, 239а, 240, 242, 241, 243, 243б, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 268а, 269, 269а, 271, 272, 273, 277, 294, 295, 296а, 296б, 297, 298, 299, 303, 303а, 305, 336, №104 көшесінің - №274, 275, 276, 278, 281, 282, 283, 284, 284а, 285, 287, 288, 290, К.Төлесінов көшесінің - №206, 281, 307, 308, 309, 309а, 310, 310а, 310б, 311, 312, 313, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 324, 325, 326, 327а, 328, 329, 330, 331, 333, №102 көшесінің - №327, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, №101 көшесінің - №337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 359а, 370а, 370б, 380а, 380б, №103 көшесінің - №291, 293, 335, 360, 361, 362, 362а, 362б, 364а, 364б, №100 көшесінің - №108а, 108б, 109а, 109б, 110а, 110б, 111а, 111б, 112а, 112б, 113а, 113б, 114а, 114б, 115а, 115б, 359, 363, 363а, 364, 365, 365а, 367, 369, №99 көшесінің - №101а, 101б, 102а, 102б, 103а, 103б, 104а, 104б, 105а, 105б, 106а, 106б, 107а, 107б үйлері, "Мирас" ықшам ауданының Ө.Алдахов көшесінің - №28, 83, 83а, 84, 84а, 110, 111, 112, 115, 115а, 116, №114 көшесіндегі - №1, 1а, 2, 2а, 3, 45б, №113 көшесіндегі - №4, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 12, 13, Б.Майлин көшесінің - №14, 15, 16а, 16б, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20а, 20б, 21, 22а, 22б, 23, 24а, 24б, 25а, 26, 27, 39а, Ә.Молдағұлова көшесінің - №29а, 29б, 30, 31а, 31б, 32, 33а, 33б, 34, 35а, 35б, 36, 37а, 37б, 39, 39б, 40, 42, М.Мәметова көшесінің - №41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, М.Жұмабаев көшенің - №58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, Д.Нұрпейсова көшенің - №70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, Ә.Жангелдин көшенің - №82, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 97, 97а, 98, 99, №111 көшесінің - №30, 38, 40, 50, 51, 80, 81, 94, 95, 101, 102, 102а, 104, 123, 124, №109 көшесінің - №105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110 112, 118, №108 көшесінің 80а, 84, 114, 120, №107 көшесінің - №116,116г, 116б, №106 көшесінің 116а, 116в, 105 көшесінің - №166б, "Достық" ықшам ауданының №106 көшесінің - №4, 5, 6, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, №107 көшесінің      -№23, 25, 26а, 40, №108 көшесінің - №6, 26, 29в, 30в, №109 көшесінің - №8, №110 көшесінің - №27а, 27б, 28а, 28б, 29а, 29б, 30а, 30б, 31а, 31б, 32, 33б, №112 көшесінің      - №34, 34а, 35а, 35б, 36а, 36б, 37а, 37б, 38а, 38б, 43, 44а, 44б, №116 көшесінің - №4, 6, 8, 16, 18, 20, 49, №115 көшесінің - №18, 20, 23, 25, 27, 29, 31, Н.Арқабаев көшесінің - №5, 17, 19, 16, 172, 216а, 216б, №105 көшесінің - №4а, 38, 40, "Барлаушы" ықшам ауданының Ы.Мұхамбетов көшесінің - №5, 6, 7, 8, 9, Махамбет даңғылының - №11, 12, 13, 14, 15/а, №93 көшесінің - №20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 22/а, 22/б, 24, 26, 28, 30, №96 көшесінің - №57, 56, 53/а, 53/б, №97 көшесінің - №28, 27, 19, 55/а, 55/б, 54/а, 54/б, №98 көшесінің - №21/а, 20, 19, 17, 18, 22, 24, 25 және "Мерей" ықшам ауданының №92 көшесінің - №33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, Т.Мамбетов көшесінің - №48, 48а, 48б, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, Т.Дешенов көшесінің - №66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, Қ.Көзеев көшесінің №83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 93, №91 көшесінің - №92, 93, 94, 95, 95а үйлері кіреді
№ 86 сайлау учаскесі

Месторасположение избирательного участка: город Кульсары, улица Кашагана 142, Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №7 имени Е.Халыкова", телефон: 8/71237/ 4-54-93
Входят: дома микрорайона "Мереке" - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 220, 220а, 221, 222, 223, 224, 224а, 225, 226, 227, 228, 229, 219, по проспекту Махамбета - №2, 3, 4, 12, 13, 15, 16, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 377а, 377б, 378а, 378б, 379а, 379б, 382а, 382б, 383, 384, 385,, по улице №127 - №40, 41, 42, 43, по улице З.Есенова - 44, 45, 46, 120, 123, 124, 200б, 203, 204,, по улице №125 - №47, 48, 49, 459а, 50, 51, 52, 53, 5, 57, 371, 372, 374, 374а, 382, 390, 391а, 391б,, по улице №124 - №55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, по улице А.Султанова - 1, 78, 79, 80, 81,, по улице №123 - №94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 116а, 116б, 117, 118, 119,, по улице №128 - №3, 5, 7,, по улице №122 - №83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 121, 125, 129, 131, 135, 137, 138, 139, 141, 143, 145, 147, 149,, по улице №121 - №126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 186, 189, 190, 191, 191б, 192, 192а, 193, 194, 194а, 197, 200, 200а,, по улице №120 -№147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 168, 168а, 169, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 181а, 182, 183, 188, 188а, 195, 196, 196в, 197а, 199, 205, 208, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 215а, по улице Х.Габдуллина - №162, 170, 172, 172а, 175, 175а, по улице Т.Бекбаулиева - №163, 164, 165, 166, 167, 171, 173, 174, 175а, 184, 185, 185а, 207, 208а, 216, 217, 218, 218а, 219, 233б, 237а, 259а, 280, по улице Қ.Куржиманулы - №2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 104а, 230, 232, 232а, 233а, 234, 234а, 235, 236, 237, 238, 239, 239а, 240, 242, 241, 243, 243б, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 268а, 269, 269а, 271, 272, 273, 277, 294, 295, 296а, 296б, 297, 298, 299, 303, 303а, 305, 336,, по улице №104 - №274, 275, 276, 278, 281, 282, 283, 284, 284а, 285, 287, 288, 290, по улице К.Толесинова - №206, 281, 307, 308, 309, 309а, 310, 310а, 310б, 311, 312, 313, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 324, 325, 326, 327а, 328, 329, 330, 331, 333,, по улице №102 - №327, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358,, по улице №101 - №337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 359а, 370а, 370б, 380а, 380б,, по улице №103 - №291, 293, 335, 360, 361, 362, 362а, 362б, 364а, 364б,, по улице №100 - №108а, 108б, 109а, 109б, 110а, 110б, 111а, 111б, 112а, 112б, 113а, 113б, 114а, 114б, 115а, 115б, 359, 363, 363а, 364, 365, 365а, 367, 369,, по улице №99 - 101а, 101б, 102а, 102б, 103а, 103б, 104а, 104б, 105а, 105б, 106а, 106б, 107а, 107б; микрорайона "Мирас" по улице У.Алдахова - №28, 83, 83а, 84, 84а, 110, 111, 112, 115, 115а, 116,, по улице №114 - №1, 1а, 2, 2а, 3, 45б, по улице №113 - №4, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 12, 13, по улице Б.Майлина - №14, 15, 16а, 16б, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20а, 20б, 21, 22а, 22б, 23, 24а, 24б, 25а, 26, 27, 39а, по улице А.Молдагулова - №29а, 29б, 30, 31а, 31б, 32, 33а, 33б, 34, 35а, 35б, 36, 37а, 37б, 39, 39б, 40, 42, по улице М.Маметова - №41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, по улице М.Жумабаева - №58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, по улице Д.Нурпейсова - №70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, по улице А.Жангелдина - №82, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 97, 97а, 98, 99,, по улице №111 - №30, 38, 40, 50, 51, 80, 81, 94, 95, 101, 102, 102а, 104, 123, 124,, по улице №109 - №105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110 112, 118,, по улице №108 - №80а, 84, 114, 120,, по улице №107 - 116,116г, 116б,, по улице №106 - №116а, 116в,, по улице №105 - №166б; микрорайона "Достык" по улице №106 - №4, 5, 6, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24,, по улице №107 - №23, 25, 26а, 40,, по улице №108 - №6, 26, 29в, 30в,, по улице №109 - №8,, по улице №110 - №27а, 27б, 28а, 28б, 29а, 29б, 30а, 30б, 31а, 31б, 32, 33б,, по улице №112 - №34, 34а, 35а, 35б, 36а, 36б, 37а, 37б, 38а, 38б, 43, 44а, 44б,, по улице №116 - №4, 6, 8, 16, 18, 20, 49,, по улице №115 - №18, 20, 23, 25, 27, 29, 31,, по улице Н.Аркабаева - №5, 17, 19, 16, 172, 216а, 216б,, по улице №105 - №4а, 38, 40; микрорайона "Барлаушы" по улице Ы.Мухамбетова - №5, 6, 7, 8, 9, по проспекту Махамбета - №11, 12, 13, 14, 15/а,, по улице №93 - №20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 22/а, 22/б, 24, 26, 28, 30,, по улице №96 - №57, 56, 53/а, 53/б,, по улице №97 - №28, 27, 19, 55/а, 55/б, 54/а, 54/б,, по улице №98 - №21/а, 20, 19, 17, 18, 22, 24, 25; микрорайона "Мерей" по улице №92 - №33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, по улице Т.Мамбетова - №48, 48а, 48б, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, по улице Т.Дешенова - №66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, по улице К.Козеева - №83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 93, по улице №91 -№92, 93, 94, 95, 95а.
Избирательный участок №86

Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Құлсары қаласы, Мира көшесі 67, "№5 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, телефоны:8/71237/ 5-07-48
Оған: "Думан" ықшам ауданының - №3, 4, 5, 6, 16а, 17а, 18а, 19а, 20а, 21а, 22а, 23а, 27а, 27б, 47а, 441, 443, 446, 447, 450, 453, 454, 455, 493, 494, 494а, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 506, 507, 509, 510, 513, 660, 661, 662, 663, 664, 670, 671, 672, 675, 676, 678, 681, Исатай Тайманов көшесінің - №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 49а, 50, 55, 56, 66, 67, 68, 71, 77, 78, 79, 80, 103а, 112, 120, 122, 125, 128, 130а, 131, 131а, 132, 164, 165, 165а, 166, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 426, 429, 430, 431, 432, 433, 435, 436, 437, 438, 440, 442, №178 көшесінің - №19, 110, 111, 113, 137, 139, №177 көшесінің - №9, 9а, 11, 12, №179 көшесінің - №18, 33, 45, 55а, 141, 142, 145, 148, 149, 154, 156, 158, Ө.Алдахов көшесінің - №18, 24, 105, 106, 109, 110б, 135, 154, 157, №181 көшесінің - №23, 76, 134, О.Ыбыраев көшесінің - №132, 133, 134а, 135, 136, 136а, 140, 141, 141а, 142, 154, 155, 156, №182 көшесінің - №145, 147, 147а, 149, 150, 151, 152, 153, 154а, 157, 158, 158а, 159, 160, 161, 162, 163а, №183 көшесінің - №163, 170, 171, 171а, 172, 173, 173а, №180 көшесінің - №75, 76, 81, 82, 83, 84, 95, 96, 97, Б.Шөкеев көшесінің - №53, 54, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, Алиев көшесінің - №49а, 51, 52, 52а, С.Датұлы көшесінің - №328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 401, №184 көшесінің - №344, 344а, 345, 346, 347, 349, 351, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, №185 көшесінің - №400, 402, 403, 414, 415, 416а, 416б, 417, 420, 421, №186 көшесінің - №368, 369, 370, 375, 382, 395, 396, 398, 398а, 418, 419, №187 көшесінің - №327, 363, 364, 367, 371, 372, 374, 376, 377, 378, 381, 381а, 383, 383а, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 480, 422, 423, 424, 482, 483, 484, 485, 486, №188 көшесінің - №462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474а, 475, 476, 477, 478, 479, 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641, №190 көшесінің - №448, 448а, 449, 501, 502, 628, 629, 630, 631, 631а, 633, 634, 637, 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 667, 668, 669, №191 көшесінің - №504а, 504б, 505а, 505б, 632, 635, 636а, 636б, 638, 639, 640, 641, 642, 643, 644, Б.Ербосынов көшесінің - №503, 504, 533, 535, 539, 540, 541а, 544б, №192 көшесінің - №511а, 532, 54, 536, 539, 540, 541, 542а, 543а, 545/1, 545/2, 545/3, 545/4, 546/1, 546/2, 546/3, 546/4, №193 көшесінің - №517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 529а, 530, 531, 538, 540, 543, 544, 547, №194 көшесінің - №561, 564, 566, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 579а, 580, 580а, 581, 583, 583а, 584, 584а, 585, 586, 609, 610, №195 көшесінің - №562, 565, 566, 601, 605, 606, 607, 608, 560, №196 көшесінің - №29, 29а, 30а, 31, 32, 32а, 625, 625а, 626, 627, 628, 629, 630, 631, №197 көшесінің - №33, 34, 36, Р.Қараманов көшесінің - №487, 487а, 488, 489, 490, 491, 492, 530, 532, 546, 548, 550, 551, 552, 553, 554, 556, 557, 558, 559, 559а, 560, 563, 567, 587, 588, 588а, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, Б.Бисенқұлов көшесінің - №598, 599, 600, 602, 603, 604, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 616а, 617, 617а, 617б, 617в, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, "Бейбарыс" ықшам ауданының      -№22, 24, 41, 43, 45, 96, 98, 99, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108 және "Достық" ықшам ауданының - №42а, 65, 65а, 66, 67а, 85а, 86, 87, 88, 89, 90а, №108 көшесінің - №80а, 84, №112 көшесінің - №39, №115 көшесінің - №58, Н.Арқабаев көшесінің - №86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91а, 92, 92а, 93, 94, 96, 96а, 98, 100, 101, 102, Д.Тәттібаев көшесінің - №67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, №105 көшесінің - №39, 41, 42, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлері кіреді
№ 87 сайлау учаскесі

Месторасположение избирательного участка: город Кульсары, улица Мира, 67, Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №5 имени Абая", телефон:8/71237/ 5-07-48
Входят: дома микрорайона "Думан" - №3, 4, 5, 6, 16а, 17а, 18а, 19а, 20а, 21а, 22а, 23а, 27а, 27б, 47а, 441, 443, 446, 447, 450, 453, 454, 455, 493, 494, 494а, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 506, 507, 509, 510, 513, 660, 661, 662, 663, 664, 670, 671, 672, 675, 676, 678, 681, по улице И.Тайманова - №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 49а, 50, 55, 56, 66, 67, 68, 71, 77, 78, 79, 80, 103а, 112, 120, 122, 125, 128, 130а, 131, 131а, 132, 164, 165, 165а, 166, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 426, 429, 430, 431, 432, 433, 435, 436, 437, 438, 440, 442, по улице №178 - №19, 110, 111, 113, 137, 139, по улице №177 - №9, 9а, 11, 12, по улице №179 - №18, 33, 45, 55а, 141, 142, 145, 148, 149, 154, 156, 158, по улице Ө.Алдахова - №18, 24, 105, 106, 109, 110б, 135, 154, 157, по улице №181 - №23, 76, 134, по улице О.Ыбыраева - №132, 133, 134а, 135, 136, 136а, 140, 141, 141а, 142, 154, 155, 156, улицы №182 -№145, 147, 147а, 149, 150, 151, 152, 153, 154а, 157, 158, 158а, 159, 160, 161, 162, 163а, по улице №183 - №163, 170, 171, 171а, 172, 173, 173а, по улице №180 - №75, 76, 81, 82, 83, 84, 95, 96, 97, по улице Б.Шокеева - №53, 54, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, по улице Алиева - №49а, 51, 52, 52а, по улице С.Датулы - №328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 401, по улице №184 - №344, 344а, 345, 346, 347, 349, 351, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, по улице №185 - №400, 402, 403, 414, 415, 416а, 416б, 417, 420, 421, по улице №186 -№368, 369, 370, 375, 382, 395, 396, 398, 398а, 418, 419, по улице №187 - №327, 363, 364, 367, 371, 372, 374, 376, 377, 378, 381, 381а, 383, 383а, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 480, 422, 423, 424, 482, 483, 484, 485, 486, по улице №188 -№462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474а, 475, 476, 477, 478, 479, 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641, по улице №190 - №448, 448а, 449, 501, 502, 628, 629, 630, 631, 631а, 633, 634, 637, 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 667, 668, 669, по улице №191 - №504а, 504б, 505а, 505б, 632, 635, 636а, 636б, 638, 639, 640, 641, 642, 643, 644, по улице Б.Ербосынова - №503, 504, 533, 535, 539, 540, 541а, 544б, по улице №192 - №511а, 532, 54, 536, 539, 540, 541, 542а, 543а, 545/1, 545/2, 545/3, 545/4, 546/1, 546/2, 546/3, 546/4, улицы №193 - №517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 529а, 530, 531, 538, 540, 543, 544, 547, по улице №194 - №561, 564, 566, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 579а, 580, 580а, 581, 583, 583а, 584, 584а, 585, 586, 609, 610, по улице №195 - №562, 565, 566, 601, 605, 606, 607, 608, 560, по улице №196 - №29, 29а, 30а, 31, 32, 32а, 625, 625а, 626, 627, 628, 629, 630, 631, по улице №197 - №33, 34, 36, по улице Р.Караманова - №487, 487а, 488, 489, 490, 491, 492, 530, 532, 546, 548, 550, 551, 552, 553, 554, 556, 557, 558, 559, 559а, 560, 563, 567, 587, 588, 588а, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, по улице Б.Бисенкулова - №598, 599, 600, 602, 603, 604, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 616а, 617, 617а, 617б, 617в, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, микрорайона "Бейбарыс" - №№22, 24, 41, 43, 45, 96, 98, 99, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, микрорайона "Достык" - №42а, 65, 65а, 66, 67а, 85а, 86, 87, 88, 89, 90а, по улице №108 - №80а, 84, по улице №112 - №39, по улице №115 - №58, по улице Н.Аркабаева - №86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91а, 92, 92а, 93, 94, 96, 96а, 98, 100, 101, 102, по улице Д.Тәттибаева - № 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, по улице №105 - №39, 41, 42, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64.
Избирательный участок №87

Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы 102, "№9 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, телефоны: 8/71237/ 5-23-99
Оған: "Бірлік" ықшам ауданының Ж.Ізтұрғанов көшесінің - №1, 1а, 2, 3, 4, 6, 7, 7а, 10, 18, 23, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, №156 көшесінің - №1, 2, 3, 4, 20, 21, 81, 82, 83, 84, №157 көшесінің - №7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, №158 көшесінің 51, 53, 57, 60, 63, 65, 67, 69, 71, 73, М.Нұрманов көшесінің - №44, 46, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 61, 62, 99, 100, 101, 102, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 166, Д.Артығалиев көшесінің - №117, 117а, 119, 121, 123, 125а, 125б, 127, 128, 129, 143, 144, 145, 146, 147, 151а, 152, 153, 154, 155, 156а, 159, К.Барахатов көшесінің - №70а, 137, 140, 142, 149, 150, 156, 157, 165, 183, 184, 203, 204, Төле би көшесінің - №191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, №169 көшесінің - №176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 185, 186, 187, 188, 189, 190, №168 көшесінің - №168, 169, 172, 173, 174, 175, №160 көшесінің - №80, 87, 88, 90, 93, 95, 98, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164а, 165, 166, 167, 168, 169, №161 көшесінің - №1, 2, 4, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 27, 29, 31, 61, 85, 86, 113а, 114а, 160а, 546, №162 көшесінің - №32а, 37, 38, 44, 45, 46, 52, №163 көшесінің - №26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, №164 көшенің - №21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 60, 62, 64, 68, №165 көшесінің - №3, 13, 31, 32, 33, 35, 39, 336, №166 көшесінің - №3, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, №167 көшесінің - №22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 37, 40, 41, 42, 43, 44, Б.Бойжанов көшесінің - №79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 91, 93, 94, 97а, 98, 130а, 131, 132, 133, 134, 135, 146, 147, №153 көшесінің - №8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, №154 көшесінің - №15, 19, 28, 29, 29а, 36, 38, 56, №155 көшесінің - №30, 31, 32, 35, А. Завершинский көшесінің - №49, 50, 51, 52, 53, 54, 60, 66, 68, 70, 71, 74, 75, 77, 78, №170 көшесінің - №76, 83, 84, 89, 90, 97, 100, 101, №172 көшесінің - №122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 139, 141, 143, Махамбет даңғылының - №11, 18, 22, 28, 41, 43, 44, 45, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, Ә.Дүйсенбеков көшесінің - №110, 111, 112, 113, 116, 118, 150, 151, 152, 154, 156, Прикаспий ықшам ауданының Б.Бойжанов көшесінің - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 көп пәтерлі тұрғын үйлері және "Бейбарыс" ықшам ауданының - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 100, 103, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 219 үйлері кіреді
№ 88 сайлау учаскесі

Месторасположение избирательного участка: город Кульсары, проспект Махамбета, 102, Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №9", телефон: 8/71237/ 5-23-99
Входят: дома микрорайона "Бирлик" по улице Ж.Изтурганова - №1, 1а, 2, 3, 4, 6, 7, 7а, 10, 18, 23, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, по улице №156 -№1, 2, 3, 4, 20, 21, 81, 82, 83, 84, по улице №157 -№7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, по улице №158 -№51, 53, 57, 60, 63, 65, 67, 69, 71, 73, по улице М.Нурманова - №44, 46, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 61, 62, 99, 100, 101, 102, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 166, по улице Д.Артыгалиева - №117, 117а, 119, 121, 123, 125а, 125б, 127, 128, 129, 143, 144, 145, 146, 147, 151а, 152, 153, 154, 155, 156а, 159, по улице К.Барахатова - №70а, 137, 140, 142, 149, 150, 156, 157, 165, 183, 184, 203, 204, по улице Төле би - №191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, по улице №169 -№176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 185, 186, 187, 188, 189, 190, по улице №168 - №168, 169, 172, 173, 174, 175, по улице №160 - №80, 87, 88, 90, 93, 95, 98, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164а, 165, 166, 167, 168, 169, по улице №161 - №1, 2, 4, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 27, 29, 31, 61, 85, 86, 113а, 114а, 160а, 546, по улице №162 - №32а, 37, 38, 44, 45, 46, 52, по улице №163 - №26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, по улице №164 - №21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 60, 62, 64, 68, по улице №165 - №3, 13, 31, 32, 33, 35, 39, 336, по улице №166 -№3, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, по улице №167 - №22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 37, 40, 41, 42, 43, 44, по улице Б.Бойжанов - №79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 91, 93, 94, 97а, 98, 130а, 131, 132, 133, 134, 135, 146, 147, по улице №153 - №8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, по улице №154 -№15, 19, 28, 29, 29а, 36, 38, 56, по улице №155 - №30, 31, 32, 35, по улице А.Завершинской -№49, 50, 51, 52, 53, 54, 60, 66, 68, 70, 71, 74, 75, 77, 78, по улице №170 - №76, 83, 84, 89, 90, 97, 100, 101, по улице №172 - №122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 139, 141, 143, по проспекту Махамбета - №1, 18, 22, 28, 41, 43, 44, 45, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, по улице А.Дуйсенбекова - №110, 111, 112, 113, 116, 118, 150, 151, 152, 154, 156; Многоэтажные дома микрорайона "Прикаспий" по улице Б.Бойжанова - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и дома микрорайона "Бейбарыс" - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 100, 103, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 219.
Избирательный участок №88

Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Құлсары қаласы, Қорғанбаев көшесі 50, "№15 Сүлеймен Карабалин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, телефоны: 8/71237/ 5-63-43
Оған: "Атамұра" ықшам ауданының - №5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 19, 20, 21, 60, 64, 65, 65б, 68, 73, 86а, 86б, 88, 88а, 88б, 90а, 90б, 91, 92, 93, 94, Нарынбай батыр атындағы көшесінің - №137, 139, 141, 143, 213а, 213б, 215а, 215б, 217а, 217б, 219, 220, 220а, 220б, 221, 221а, 224, 243, 244, 248, А.Қорғанбаев көшесінің - №34, 36, 36а, 39, 40, 42, 46, 51, 53, 55, 57, 58, 58б, 62а, 62б, 63а, 63б, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87а, 87б, 89а, 89б, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 163, 164, 165, 242, 283, 283а, 284, 285, 286, 287, 288, 290, 291, №235 көшесінің - №28, 43, 291, 292, 295, 297, 300, 321, №236 көшесінің - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 302, №237 көшесінің - №8, 9, 10, 12, 15, 16, 30а, 30б, 31а, 31б, 33а, 34а, №238 көшесінің - №22а, 26а, 27, 28, 32, №245 көшесінің - №60, 64, 65б, 65, 68, 73, 86б, 88б, 90б, №246 көшесінің - №5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 19, 20, 21, 86а, 88, 88а, 90а, 91, 92, 93, 94, №247 көшесінің - №21, 33, 35, 36, 39, 39а, 39б, 40, 41, 43, 42, 46, 47, 48, 49а, 49б, 50, 51а, 51б, 52а, 52б, 53а, 53б, 54а, 55а, 55б, 56, А.Аманбаев көшесінің - №35, 37, 38, 39, 41, 44, 46, М. Кенғанов көшесінің- №38, 306, 307, 308, 310, 311, 316, 317, 318, 319, 319а, 393, Ө.Ақтоғайұлы көшесінің - №231, 250, 253, 254, 255, 260, 261, 265, 266, 267, 268, 268а, 268б, 269, 275, 279, 281, 281а, С.Карабалин көшесінің - №226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 245, 246, 247, 252, 257, 257а, 258, 259, 262, 263, 270, 271, 274, 275, 276, 278, 280, 282, Ә.Тайпанов көшесінің - №170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 179, 199, 200, 212б, 222, №240 көшесінің - №189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, №241 көшесінің - №202, 204, 206, 208, 210, 212а, 214а, 214б, 216, №242 көшесінің -№149, 150, 153, 158, 184, 196, 218, №239 көшесінің -№176, 178, 180, 185, 186, 187, 188, 190, 192, 194, №244 көшесінің - №104, 104а, 105, 108, 109, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 154, 156, 157,158, 159, №243 көшесінің - №107, 113, 114, 115, 116, 117, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 147, 151 үйлері, 1 ықшам ауданның Ж.Таңқыбаев көшесінің - №25, 26, 30 көп пәтерлі үйлері кіреді
№ 89 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Құлсары қаласы, Привокзальная көшесі 19, "№13 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, телефоны: 8/71237/ 4-24-38

Месторасположение избирательного участка: город Кульсары, улица Корганбаева, 50, Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №15 имени Сулеймена Карабалина", телефон: 8/71237/ 5-63-43
Входят дома микрорайона "Атамура" - №5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 19, 20, 21, 60, 64, 65, 65б, 68, 73, 86а, 86б, 88, 88а, 88б, 90а, 90б, 91, 92, 93, 94, по улице Нарынбай батыра - №137, 139, 141, 143, 213а, 213б, 215а, 215б, 217а, 217б, 219, 220, 220а, 220б, 221, 221а, 224, 243, 244, 248, по улице А.Корганбаева - №34, 36, 36а, 39, 40, 42, 46, 51, 53, 55, 57, 58, 58б, 62а, 62б, 63а, 63б, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87а, 87б, 89а, 89б, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 163, 164, 165, 242, 283, 283а, 284, 285, 286, 287, 288, 290, 291, по улице №235 - №28, 43, 291, 292, 295, 297, 300, 321, №236 -№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 302, по улице №237 -№8, 9, 10, 12, 15, 16, 30а, 30б, 31а, 31б, 33а, 34а, по улице №238 - №22а, 26а, 27, 28, 32, №245 - №60, 64, 65б, 65, 68, 73, 86б, 88б, 90б, по улице №246 -№5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 19, 20, 21, 86а, 88, 88а, 90а, 91, 92, 93, 94, по улице №247 - №21, 33, 35, 36, 39, 39а, 39б, 40, 41, 43, 42, 46, 47, 48, 49а, 49б, 50, 51а, 51б, 52а, 52б, 53а, 53б, 54а, 55а, 55б, 56, по улице А.Аманбаева - №35, 37, 38, 39, 41, 44, 46, по улице М. Кенганова - №38, 306, 307, 308, 310, 311, 316, 317, 318, 319, 319а, 393, по улице У.Ақтогайулы - №231, 250, 253, 254, 255, 260, 261, 265, 266, 267, 268, 268а, 268б, 269, 275, 279, 281, 281а, по улице С.Карабалина - №226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 245, 246, 247, 252, 257, 257а, 258, 259, 262, 263, 270, 271, 274, 275, 276, 278, 280, 282, по улице А.Тайпанова - №170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 179, 199, 200, 212б, 222, по улице №240 - №189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, по улице №241 - №202, 204, 206, 208, 210, 212а, 214а, 214б, 216, по улице №242 -№149, 150, 153, 158, 184, 196, 218, по улице №239 - №176, 178, 180, 185, 186, 187, 188, 190, 192, 194, по улице №244 - №104, 104а, 105, 108, 109, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 154, 156, 157,158, 159, по улице №243 - №107, 113, 114, 115, 116, 117, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 147, 151 и многоэтажные дома 1 микрорайона по улице Ж.Танкыбаева - №25, 26, 30.
Избирательный участок №89
Месторасположение избирательного участка: город Кульсары, улица Привокзальная, 19, Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №13",телефон: 8/71237/ 4-24-38

Оған: "Мұрагер" ықшам ауданының - №165, 172, 173, 177, 178, 179, 180, 187, 190, №260 көшесінің 167, 169, 170а, 171, 172, 181, 183, №261 көшесінің - №205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 220, 222, 224, 226, 228, 229, №262 көшесінің - №5, 7а, 7б, 9а, 9б, 11а, 11б, 13а, 13б, 15а, 15б, 17а, 17б, 229, 229а, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, СМП-224 ықшам ауданының №263 көшесінің - №31, 38, №264 көшесінің - №6а, 6б, 8а, 8б, 10а, 10б, 12а, 12б, №265 көшесінің - №14б, 16а, 16б, 18а, 18б, 23а, 23б, 24а, 24б, 25а, 25б, 26а, 26б, 27а, 27б, 29а, 29б, №266 көшесінің - №37а, 38а, 38б, 39а, 39б, 40а, 40б, 41а, 41б, 43а, 43б, №267 көшесінің - №5а, 12а, 19, 65, 146, Р.Балмуханов көшесінің - №3, 8, 29а, 37а, 37б, 49а, 50, 50а, 65, 70, 72, 82 үйлері, СМП-615 ықшам ауданының - №6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 106, 107, 109, 111, 111а, 111б, 105а, 106, 108, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 113, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 131, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163а, 164, 165, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177. 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 209, 210, Ы.Алтынсарин көшесінің - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 17в, 19, 27, 28, 29, 29/1, 30, 45, 46/1, 46/2, 48а, 68/2, 70, 71, 73, 74, 75, 92, 94, 95, 143, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 154а, 582, 200, 201, 208, №255 көшесінің - №29, 32, 47а, 47/2, 49/1, 49/2, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55а, 55б, 61, 61/2, 65, 87, №254 көшесінің - №2, 29/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56, 57/2, 5//1, 58/2, 59/1, 59/2, 62/2, 63/1, 63/2, 65, 67/1, 67/2, №253 көшесінің - №14, 20, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 38/1, 3/2, 40/1, 40/2, 42/, 44/1, 44/2, 70/1, 70/2, 72, 75, №256 көшесінің - №15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 36, 37, 38, 94, 96, 98, 100, 102, 105, №257 көшесінің - №14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 54, 93, 95, 97а, 99, 101, 103, 104, №258 көшесінің - №1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 31б, 35, 157, 589, 595 үйлері, "Теміржол" ықшам ауданының - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19, 20, 21, 22, 35, 36, 50, 51, 52, 40, 47, Ж.Аймауытов көшесінің - №26, 33, 33а, 34, 37, 37а, 37б, 38, 63, М.Таңқыбаев көшесінің - №1, 2, 28, 30, 31, 33, 34, 84, 163, 174, 175, 176, 182, 183, 185, 189, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 200, 201, 203, 204, 206а, 208а, 208б, 214, 218, 219, 223, 225, 227, 230, 231, 232, 232а, 238в, 246, 248, 249а, 252, 562, 563, 564, 560, 591, Б.Өтеулиев көшесінің - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлері кіреді
№ 90 сайлау учаскесі

Входят: дома микрорайона "Мурагер" - №165, 172, 173, 177, 178, 179, 180, 187, 190, по улице №260 - №167, 169, 170а, 171, 172, 181, 183, по улице №261 -№205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 220, 222, 224, 226, 228, 229, по улице №262 - №5, 7а, 7б, 9а, 9б, 11а, 11б, 13а, 13б, 15а, 15б, 17а, 17б, 229, 229а, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, микрорайона "СМП-224" по улице №263 - №31, 38, по улице №264 - №6а, 6б, 8а, 8б, 10а, 10б, 12а, 12б, по улице №265 - №14б, 16а, 16б, 18а, 18б, 23а, 23б, 24а, 24б, 25а, 25б, 26а, 26б, 27а, 27б, 29а, 29б, по улице №266 - №37а, 38а, 38б, 39а, 39б, 40а, 40б, 41а, 41б, 43а, 43б, улицы №267 - №5а, 12а, 19, 65, 146, по улице Р.Балмуханова - №3, 8, 29а, 37а, 37б, 49а, 50, 50а, 65, 70, 72, 82, микрорайона "СМП-615" - №6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 106, 107, 109, 111, 111а, 111б, 105а, 106, 108, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 113, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 131, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163а, 164, 165, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177. 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 209, 210, по улице Ы.Алтынсарина - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 17в, 19, 27, 28, 29, 29/1, 30, 45, 46/1, 46/2, 48а, 68/2, 70, 71, 73, 74, 75, 92, 94, 95, 143, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 154а, 582, 200, 201, 208, по улице №255 - №29, 32, 47а, 47/2, 49/1, 49/2, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55а, 55б, 61, 61/2, 65, 87, по улице №254 - №2, 29/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56, 57/2, 5//1, 58/2, 59/1, 59/2, 62/2, 63/1, 63/2, 65, 67/1, 67/2, по улице №253 - №14, 20, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 38/1, 3/2, 40/1, 40/2, 42/, 44/1, 44/2, 70/1, 70/2, 72, 75, по улице №256 - №15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 36, 37, 38, 94, 96, 98, 100, 102, 105, по улице №257 - №14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 54, 93, 95, 97а, 99, 101, 103, 104, по улице №258 - №1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 31б, 35, 157, 589, 595, микрорайона "Темиржол" - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19, 20, 21, 22, 35, 36, 50, 51, 52, 40, 47, по улице Ж.Аймауытова - №26, 33, 33а, 34, 37, 37а, 37б, 38, 63, по улице М.Танкыбаева - №1, 2, 28, 30, 31, 33, 34, 84, 163, 174, 175, 176, 182, 183, 185, 189, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 200, 201, 203, 204, 206а, 208а, 208б, 214, 218, 219, 223, 225, 227, 230, 231, 232, 232а, 238в, 246, 248, 249а, 252, 562, 563, 564, 560, 591, по улице Б.Утеулиева - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56.
Избирательный участок №90

Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Құлсары қаласы, Автодорожников ықшам ауданы 1, "№20 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, телефоны: 8/71237/ 4-05-61
Оған: "Думан" ықшам ауданының Исатай Тайманов көшесінің - №199, 245, 246, 247, 248, 249, 250, №183 көшесінің - №174, 192, 192а, А.Бисембаев көшесінің - №184а, 184б, 185, 186, 187, 200, 201, 202, 202а, 203, 204, 209, 210, 211, 212, 213, Б.Шөкеев көшесінің - №214, 214а, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 231, 323, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, Алиев көшесінің - №251, 252, 253, 254, 255, 258, 259, 260а, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 272а, 273, 274, 275, 278, С.Самарханова көшесінің - №282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, №186 көшесінің - №184, "Автодорожников" ықшам ауданының - №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 54, 56, 58, 76, 78, 80, 83а, 85, 85а, 87, 88, 88а, 89, 90, 90а, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 179, 180, 182, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 246а, 248, 250, 250а, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 273а, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 343, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, №199 көшесінің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, №200 көшесінің - №64, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 102, 104, 106, №202 көшесінің - №2, 4, 7, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, №203 көшесінің - №5, 6, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 99, 101, 103, 105, 107, 108, 110, 214, 216, 218. 220, 222, №204 көшесінің - №45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 80а, 80б, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 109, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 213, 215, 217, 219, 221, №205 көшесінің - №81, 81а, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 558, №207 көшесінің - №179, 186, 187, 188, 189, 190, 191, №208 көшесінің - №214, №209 көшесінің 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, №211 көшесінің - №14, 16, 18, 36, 38, 40, Қ.Аманжолов көшесінің - №76, 102, 104,141а, 155б, 185, 186, 186а, 186б, 187а, 187б, 188, 189а, 190, 191а, 191б,192а, 192б, 193а, 193б, 194а, 195, 194б, 196а, 196б, 196в, 197а, 197б, 198а, 198б, 199а, 199б, 200а, 200б, 201а, 201б, 202а, 202б, 203а, 203б, 205а, 205б, 210, А.Қауқаев көшесінің - №130а, 130б, 130,131, 132,133, 134, 135,136,137, 138, 139,140,141, 142, 143, 145, 146, 147, 149а, 149б, 150а, 150б, 151а, 151б, 152а, 152б, 153, 154, 155а, 155б, 156а, 156б, 157, 158, 159, 160, 161, 162,163а, 163б, 164, 165, 166, 167а, 167б, 168, 169, 170а, 170б, 171, 172а, 172б, 173, 174, 175, 176а, 176б, 177а, 177б, 178а, 178б, 179а, 179б, 180, 182, 182а, 182б, 183, 183а, 183б, 184а, 184б, Е.Тауманов көшесінің - №77а, 77б, 78а, 78б, 79а, 79б, 80, 80а, 80б, 81а, 81б, 82а, 82б, 83, 84а, 84б, 85, 86а, 86б, 87, 88а, 88б, 90,91, 92, 93, 94, 95а, 95б, 96, 97, 98, 99а, 99б, 101а, 101б, 103а, 103б, 104, 104б, 105а, 105б, 106, 107а, 107б, 108, 109а, 109б, 110, 111а, 111б, 112, 113а, 113б, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 129а, 129б, 129в, Ғ.Қожағұлов көшесінің - №23, 23а, 24, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40а, 40б, 41, 42, 43а, 43б, 44а, 45, 44б, 46а, 46б, 47а, 47б, 48а, 48б, 49а, 50а, 50б, 51, 52а, 52б, 53а, 53б, 54а, 54б, 55а, 55б, 56а, 56б, 57, 58а, 58б, 59, 60а, 60б, 61, 62а, 62б, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71а, 71б, 72а, 73а, 73б, 74а, 74б, 75а, 75б, 76, 76а, 76б, 83, Б.Шолақ көшесінің - №1а, 1б, 2а, 2б, 3а, 3б, 4а, 4б, 5а, 5б, 6а, 6б, 7а, 7б, 8а, 8б, 9а, 9б, 10а, 10б, 11а, 11б, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17а, 17б, 18, 19а, 19б, 20, 21а, 20б, 22а, 22б, 76а, С.Датұлы көшесінің - №21а, 21б, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 70а, 70б, Н.Оңдасынов көшесінің - №90, 90а, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 118, 114, 202, 206, 206а, 224, 227, 228, 242, 250, 251, 252, 254, 256, 257, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 272, 273, 281, "Бірлік" ықшам ауданы - №215 көшесінің - №115, 116, 117 118, 119, 120, 121, 123, №212 көшесінің 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 35, 36, 36а, 37, 37а, 38, 52, 53, 71, 73, 76, 80, 81, 82, №213 көшесінің - №8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 42, 202, №214 көшесінің - №19а, 27а, 28а, 30а, 31а, 32а, 33а, 34а, 36, 37, 39, 41, 42, 45, 46а, 50, 53, 62, №216 көшесінің - №47а, 47б, С.Датұлы көшесінің - №12, 13, 13а, 15, 16, 33, 34, 96, 97, 98, "Достық" ықшам ауданының      №107 көшесінің - №116, 116а, 116б, №108 көшесінің - №114, 120. №109 көшесінің - №7, 9, 10, 11, 12, 13, 110, 110а, 112, 118, №112 көшесінің      - №113а, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, №119 көшесінің - №124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, №118 көшесінің - №137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 149а, 149б, 150, 151, 151а, 152, №117 көшесінің - №155, 156, 157, 157а, 158, 158а, 160, №116 көшесінің - №2, 10, 12, 14, 159, 160, 161, 162, №115 көшесінің - №56, 165, 166, 167, 168, Н.Арқабаев көшесінің - №1, 1а, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 173, 174, 175, 176, 177а, 177б, 216-1, 216-2, 218, 219, 220а, 220б, 221а, 221б, 222а, 222б, 223, №105 көшесінің - №3, 3а, 3б, 7б, 12, 12а, 12б, 13, 14, 15, 166б үйлері кіреді.
№ 91 сайлау учаскесі

Месторасположение избирательного участка: город Кульсары, микрорайон "Автодорожников", 1, Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №20", телефон: 8/71237/ 4-05-61
Входят: дома микрорайона "Думан" по улице И.Тайманова - №199, 245, 246, 247, 248, 249, 250, по улице №183 - №174, 192, 192а, по улице А.Бисембаева - №184а, 184б, 185, 186, 187, 200, 201, 202, 202а, 203, 204, 209, 210, 211, 212, 213, по улице Б.Шокеева - №214, 214а, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 231, 323, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, по улице Алиева - №251, 252, 253, 254, 255, 258, 259, 260а, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 272а, 273, 274, 275, 278, по улице С.Самарханова - №282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, по улице №186 - №184 үйлері, микрорайона "Автодорожников" - №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 54, 56, 58, 76, 78, 80, 83а, 85, 85а, 87, 88, 88а, 89, 90, 90а, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 179, 180, 182, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 246а, 248, 250, 250а, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 273а, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 343, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, по улице №199 - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, по улице №200 - №64, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 102, 104, 106, по улице №202 - №2, 4, 7, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, по улице №203 - №5, 6, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 99, 101, 103, 105, 107, 108, 110, 214, 216, 218. 220, 222, по улице №204 - №45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 80а, 80б, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 109, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 213, 215, 217, 219, 221, по улице №205 - №81, 81а, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 558, по улице №207 - №179, 186, 187, 188, 189, 190, 191, по улице №208 - №214, по улице №209 - №203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, по улице №211 - №14, 16, 18, 36, 38, 40, по улице К.Аманжолова - №76, 102, 104,141а, 155б, 185, 186, 186а, 186б, 187а, 187б, 188, 189а, 190, 191а, 191б,192а, 192б, 193а, 193б, 194а, 195, 194б, 196а, 196б, 196в, 197а, 197б, 198а, 198б, 199а, 199б, 200а, 200б, 201а, 201б, 202а, 202б, 203а, 203б, 205а, 205б, 210, по улице А.Каукаева - №130а, 130б, 130,131, 132,133, 134, 135,136,137, 138, 139,140,141, 142, 143, 145, 146, 147, 149а, 149б, 150а, 150б, 151а, 151б, 152а, 152б, 153, 154, 155а, 155б, 156а, 156б, 157, 158, 159, 160, 161, 162,163а, 163б, 164, 165, 166, 167а, 167б, 168, 169, 170а, 170б, 171, 172а, 172б, 173, 174, 175, 176а, 176б, 177а, 177б, 178а, 178б, 179а, 179б, 180, 182, 182а, 182б, 183, 183а, 183б, 184а, 184б, по улице Е.Тауманова - №77а, 77б, 78а, 78б, 79а, 79б, 80, 80а, 80б, 81а, 81б, 82а, 82б, 83, 84а, 84б, 85, 86а, 86б, 87, 88а, 88б, 90,91, 92, 93, 94, 95а, 95б, 96, 97, 98, 99а, 99б, 101а, 101б, 103а, 103б, 104, 104б, 105а, 105б, 106, 107а, 107б, 108, 109а, 109б, 110, 111а, 111б, 112, 113а, 113б, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 129а, 129б, 129в, по улице Г.Кожагулова - №23, 23а, 24, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40а, 40б, 41, 42, 43а, 43б, 44а, 45, 44б, 46а, 46б, 47а, 47б, 48а, 48б, 49а, 50а, 50б, 51, 52а, 52б, 53а, 53б, 54а, 54б, 55а, 55б, 56а, 56б, 57, 58а, 58б, 59, 60а, 60б, 61, 62а, 62б, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71а, 71б, 72а, 73а, 73б, 74а, 74б, 75а, 75б, 76, 76а, 76б, 83, по улице Б.Шолака -№1а, 1б, 2а, 2б, 3а, 3б, 4а, 4б, 5а, 5б, 6а, 6б, 7а, 7б, 8а, 8б, 9а, 9б, 10а, 10б, 11а, 11б, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17а, 17б, 18, 19а, 19б, 20, 21а, 20б, 22а, 22б, 76а, по улице С.Датулы - №21а, 21б, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 70а, 70б, по улице Н.Ондасынова - №90, 90а, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 118, 114, 202, 206, 206а, 224, 227, 228, 242, 250, 251, 252, 254, 256, 257, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 272, 273, 281, микрорайона "Бирлик" по улице №215 - №115, 116, 117 118, 119, 120, 121, 123, по улице №212 - №11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 35, 36, 36а, 37, 37а, 38, 52, 53, 71, 73, 76, 80, 81, 82, по улице №213 - №8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 42, 202, по улице №214 -№19а, 27а, 28а, 30а, 31а, 32а, 33а, 34а, 36, 37, 39, 41, 42, 45, 46а, 50, 53, 62, по улице №216 - №47а, 47б, по улице С.Датулы - №12, 13, 13а, 15, 16, 33, 34, 96, 97, 98, микрорайона "Достык" по улице №107 - №116, 116а, 116б, по улице №108 - №114, 120, по улице №109 - №7, 9, 10, 11, 12, 13, 110, 110а, 112, 118, по улице №112 - №113а, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, по улице №119 - №124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, по улице №118 - №137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 149а, 149б, 150, 151, 151а, 152, по улице №117 - №155, 156, 157, 157а, 158, 158а, 160, по улице №116 - №2, 10, 12, 14, 159, 160, 161, 162, по улице №115 - №56, 165, 166, 167, 168, по улице Н.Аркабаева - №1, 1а, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 173, 174, 175, 176, 177а, 177б, 216-1, 216-2, 218, 219, 220а, 220б, 221а, 221б, 222а, 222б, 223, по улице №105 - №3, 3а, 3б, 7б, 12, 12а, 12б, 13, 14, 15, 166б.
Избирательный участок №91

Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Құлсары қаласы, 1 ықшам аудан 42, "№16 Д.Жазықбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, телефоны: 8/71237/ 5-63-12
Оған: 2 ықшам ауданның Ө.Ақтоғайұлы көшесінің - №2, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 43а, 63, 52, 65, 66, 82, 84, 88, №234 көшесінің - №8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 118, №233 көшесінің - №45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 65, 83, 85, 87, 89, 115, 116, № 232 көшесінің - №50, 66а, 69, 69а, 72, 74, 82, 84, 86, 88, 90, 159, М.Кенғанов көшесінің - №55а, 67а, 67б, 70, 72а, 79, 152, 155, Ш.Ізбасов көшесінің - №33а, 71, 78а, 78б, №232 көшесінің - №38, 40, 48, 50 көп пәтерлі тұрғын үйлері, Ш.Ізбасов көшесінің - №33, 35, 43, 45, 52 көп пәтерлі тұрғын үйлері, 4 ықшам ауданның - №2, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43, 45, 47, 49, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 83, 84, 144, Ұ.Махамбетов көшесінің - №3, 4, 5, 5а, 7, 7а, 8, 9а, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109, Ш.Ізбасов көшесінің - №1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 32, 32а, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 42а, №231 көшесінің - №12, 14, 16, 18, 29, 30, 31, 33, 41, 43, №230 көшесінің - №40, 42, 44, 46, 48, №229 көшесінің - №10, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 46, 47, 48, 61, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 85а, 86, 88, 90, 92, №228 көшесінің - №63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 113, 115, 117, 117а, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 146, 147, №227 көшесінің - №97, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 111, Төремұрат батыр көшесінің - №22, 23а, 28, 52, 53, 56, 108а, 112, 114, 114а, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 143, 148, 149, Ұ.Махамбетов көшесінің - №2, 3, 4, 6, 7 көп пәтерлі тұрғын үйлер, 1 ықшам ауданының Ж.Таңқыбаев көшесінің - №31, 34, 35, 36, Махамбет даңғылы 21, 22, 23, 24, 29, 45, №217 көшесінің - №15, 17, 18, 19, 20, 28, №218 көшесінің - №4, 5, 11, 12, 13, 14, 27 үйлері кіреді.
№ 92 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Құлсары қаласы, 3 ықшамаудан 59, "№18 М.Сатыбалдиев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, телефоны: 8/71237/ 5-61-90
Оған: 3 ықшам ауданының М.Кенғанов көшесінің - №3, 5, 7, 9, 10, 16, №222 көшесінің - №17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, №220 көшесінің - №35, 49, 50, 51, 52, 53, №219 көшесінің - №34, 36, 37, 38, 46, 47, Қ.Сатангулов көшесінің - №31, 32, 33, 39, 40, 41, 42, Ш.Ізбасов көшесінің - №27, 28а, 28б, Қ.Сыдиықов көшесінің - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 5 ықшам ауданының №223 көшесінің - №3, 3а, 7, 20, 20а, 24б, 28, 29, 30, 31, 81, 85, 92, 93, 94, Ұ.Махамбетов көшесінің - №80, 82, 84, 86, 88, 90, №224 көшесінің - №31, 31а, 81, 83, 85, 87, 89, №225 көшесінің      - №6, 8, 12, 18, 28, 33, 34, 35, 46, 47, 48, 56, 59, 63, 65, 67, І.Сариев көшесінің - №23, 24, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 54, 55, 74, Ұ.Махамбетов көшесінің - №3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12 көп пәтерлі тұрғын үйлері кіреді.
№ 93 сайлау учаскесі

Месторасположение избирательного участка: город Кульсары, 1 микрорайон 42, Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №16 имени Д.Жазыкбаева", телефон: 8/71237/ 5-63-12
Входят: дома 2-го микрорайона по улице У.Актогайулы - №2, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 43а, 63, 52, 65, 66, 82, 84, 88, по улице №234 - № 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 118, по улице №233 - №45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 65, 83, 85, 87, 89, 115, 116, по улице №232 - №50, 66а, 69, 69а, 72, 74, 82, 84, 86, 88, 90, 159, по улице М.Кенганова - №55а, 67а, 67б, 70, 72а, 79, 152, 155, по улице Ш.Избасова - №33а, 71, 78а, 78б, многоэтажные дома по улице Ш.Избасова - №33, 35, 43, 45, 52, многоэтажные дома по улице №232 - №38, 40, 48, 50, дома 4-го микрорайона - №2, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43, 45, 47, 49, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 83, 84, 144, по улице У.Махамбетова -№3, 4, 5, 5а, 7, 7а, 8, 9а, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109 и многоэтажные дома - №2, 3, 4, 6, 7, по улице Ш.Избасова -№1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 32, 32а, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 42а, по улице №231 - №12, 14, 16, 18, 29, 30, 31, 33, 41, 43, по улице №230 - №40, 42, 44, 46, 48, по улице №229 - №10, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 46, 47, 48, 61, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 85а, 86, 88, 90, 92, по улице №228 - №63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 113, 115, 117, 117а, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 146, 147, по улице №227 -№97, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 111, по улице Торемурат батыра - №22, 23а, 28, 52, 53, 56, 108а, 112, 114, 114а, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 143, 148, 149, дома 1-го микрорайона по улице Ж.Танкыбаева - №31, 34, 35, 36, по проспекту Махамбета -№21, 22, 23, 24, 29, 45, по улице №217 - №15, 17, 18, 19, 20, 28, по улице №218 - №4, 5, 11, 12, 13, 14, 27.
Избирательный участок №92
Месторасположение избирательного участка: город Кульсары, 3 микрорайон, дом 59, Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №18 имени М.Сатыбалдиева", телефон: 8/71237/5-61-90
Входят: дома 3-го микрорайона по улице М.Кенганова - №3, 5, 7, 9, 10, 16, по улице №222 - №17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, по улице №220 - №35, 49, 50, 51, 52, 53, по улице №219 - №34, 36, 37, 38, 46, 47, по улице К.Сатангулова - №31, 32, 33, 39, 40, 41, 42, по улице Ш.Избасова - №27, 28а, 28б, по улице К.Сыдиыкова - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, дома 5-го микрорайона улицы №223 - №3, 3а, 7, 20, 20а, 24б, 28, 29, 30, 31, 81, 85, 92, 93, 94, по улице У.Махамбетова - №80, 82, 84, 86, 88, 90, по улице №224 -№31, 31а, 81, 83, 85, 87, 89, по улице №225 - №6, 8, 12, 18, 28, 33, 34, 35, 46, 47, 48, 56, 59, 63, 65, 67, по улице И.Сариева - №23, 24, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 54, 55, 74 и много этажные дома по улице У.Махамбетова - №3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12.
Избирательный участок №93

Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Жаңа-Қаратон поселкесі "№22 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, телефоны: 8/71237/ 3-56-34
Оған: Жаңа Қаратон поселкесінің №№1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-19, 20а, 20б, 21, 22а, 22б, 23, 24а,24б, 25-32, 33а, 33б, 34, 35а, 35б, 36, 37а, 37б, 38-43, 44а,44б, 45, 46а, 46б, 47, 48а, 48б, 49-56, 57а, 57б, 59а, 59б, 60а,60б, 61,63,64, 65а, 65б, 66-95, 96а, 96б, 97а, 97б, 98а, 98б, 99а,99б, 100-105, 106а, 106б, 107а, 107б, 108-136, 137а, 137б, 138а, 138б, 139-173, 174а, 174б, 175-178, 179а, 179б, 180-188, 189 а, 189б, 190, 192а, 192б, 193-202, 203а, 203б, 204а, 204б, 205-222, 223а, 223б, 224а, 224б, 225-266, 267а, 267б, 268а, 268б, 269а, 269б, 270а, 270б, 271-274, 275а, 275б, 276а, 276б, 277а, 277б, 278а, 278б, 279-298, 299а, 299б, 300а, 300б, 301-327, 328а, 328б, 329а, 329б, 330-343, 344а, 344б, 345а, 345б, 346-354, 354а, 355-363, 364а, 364б, 365а, 365б, 366-379, 380а, 380б, 381а, 381б, 382-396, 397а, 397б, 398а, 398б, 399-402, 403а, 403б, 404-407, 408а, 408б, 409-412, 413а, 413б, 414а, 414б, 415-418, 418а, 419, 420а, 420б, 421-439, 440а, 440б, 441а, 441б, 442-447, 448а, 448б, 449б, 450-508, 509а, 509б, 510а, 510б, 511-557, 558а, 558б, 559а, 559б, 560-585, 586а, 586б, 587а, 587б, 588а, 588б, 589а, 589б, 590а, 590б, 591а, 591б, 592а, 592б, 593а, 593б, 594а, 594б, 595а, 595б, 596а, 596б, 597а, 597б, 598а, 598б, 599а, 599б, 600а, 600б, 601а, 601б, 602а, 602б, 603а, 603б, 604, 605а, 605б, 606-712 үйлер, жетінші кварталдағы №№1-260 үйлер, сегізінші кварталдағы №2 үй, бірінші кварталдағы №6, 67, 84 үйлері кіреді.
№236 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Жаңа-Қаратон поселкесі "№23 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, телефоны: 8/71237/ 2-57-25
Оған: Жаңа Қаратон поселкесінің №№713а, 713б, 714а, 714б, 715а, 715б, 716а, 716б, 717а, 717б, 718а, 718б, 719а, 719б, 720а, 720б, 721а, 721б, 722а, 722б, 723а, 723б, 724а, 724б, 725а, 725б, 726а, 726б, 727а, 727б, 728а, 728б, 729а, 729б, 730а, 730б, 731а, 731б, 732а, 732б, 733а, 733б, 734а, 734б, 735а, 735б, 736а, 736б, 737а, 737б, 738а, 738б, 739а, 739б, 740а, 740б, 741а, 741б, 742а, 742б, 743а, 743б, 744а, 744б, 745а, 745б, 746а, 746б, 747а, 747б, 748а, 748б, 749а, 749б, 750а, 750б, 751а, 751б, 752а, 752б, 753а, 753б, 754а, 754б, 755а, 755б, 756а, 756б, 757а, 757б, 758а, 758б, 759а, 759б, 760а, 760б, 761а, 761б, 762а, 762б, 763а, 763б, 764, 765а, 765б, 767а, 767б, 768-769, 770а, 770б, 771а, 771б, 772а, 772б, 773а, 773б, 774а, 774б, 775а, 775б, 776а, 776б, 777а, 777б, 778а, 778б, 779-780, 781а, 781б, 782а, 782б, 783а, 783б, 784а, 784б, 785а, 785б, 786а, 786б, 787а, 787б, 788а, 788б, 789а, 789б, 790, 791а, 791б, 792а, 792б, 793-797, 798а, 798б, 799а, 799б, 800а, 800б, 801а, 801б, 802а, 802б, 803а, 803б, 804а, 804б, 805а, 805б, 806а, 806б, 807а, 807б, 808а, 808б, 809а, 809б, 810-812, 813а, 813б, 814а, 814б, 815-816, 817а, 817б, 818а, 818б, 819-820, 821,а, 821б, 822а, 822б, 823а, 823б, 824а, 824б, 825а, 825б, 826а, 826б, 827а, 827б, 828а, 828б, 829а, 829б, 830а, 830б, 831а, 831б, 832а, 832б, 833а, 833б, 834а, 834б, 835а, 835б, 836а, 836б, 837а, 837б, 838а, 838б, 839а, 839б, 840а, 840б, 841а, 841б, 842а, 842б, 843, 844а, 844б, 845а, 845б, 846а, 846б, 847, 848а, 848б, 849а, 849б, 850а, 850б, 851а, 851б, 852а, 852б, 853а, 853б, 854а, 854б, 855а, 855б, 856а, 856б, 857а, 857б, 858а, 858б, 859а, 859б, 860а, 860б, 861а, 861б, 862а, 862б, 863а, 863б, 864а, 864б, 865а, 865б, 866а, 866б, 867а, 867б, 868а, 868б, 869а, 869б, 870а, 870б, 871а, 871б, 872а, 872б, 873а, 873б, 874а, 874б, 875а, 875б, 876а, 876б, 877а, 877б, 878а, 878б, 879а, 879б, 880а, 880б, 881а,881б, 882, 883а, 883б, 884-887, 889 үйлері кіреді.
№ 94 сайлау учаскесі

Месторасположение избирательного участка: поселок Жана-Каратон, Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №22". телефон: 8/71237/ 3-56-34
Входят: дома поселка Жана Каратон №№1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-19, 20а, 20б, 21, 22а, 22б, 23, 24а,24б, 25-32, 33а, 33б, 34, 35а, 35б, 36, 37а, 37б, 38-43, 44а,44б, 45, 46а, 46б, 47, 48а, 48б, 49-56, 57а, 57б, 59а, 59б, 60а,60б, 61,63,64, 65а, 65б, 66-95, 96а, 96б, 97а, 97б, 98а, 98б, 99а,99б, 100-105, 106а, 106б, 107а, 107б, 108-136, 137а, 137б, 138а, 138б, 139-173, 174а, 174б, 175-178, 179а, 179б, 180-188, 189 а, 189б, 190, 192а, 192б, 193-202, 203а, 203б, 204а, 204б, 205-222, 223а, 223б, 224а, 224б, 225-266, 267а, 267б, 268а, 268б, 269а, 269б, 270а, 270б, 271-274, 275а, 275б, 276а, 276б, 277а, 277б, 278а, 278б, 279-298, 299а, 299б, 300а, 300б, 301-327, 328а, 328б, 329а, 329б, 330-343, 344а, 344б, 345а, 345б, 346-354, 354а, 355-363, 364а, 364б, 365а, 365б, 366-379, 380а, 380б, 381а, 381б, 382-396, 397а, 397б, 398а, 398б, 399-402, 403а, 403б, 404-407, 408а, 408б, 409-412, 413а, 413б, 414а, 414б, 415-418, 418а, 419, 420а, 420б, 421-439, 440а, 440б, 441а, 441б, 442-447, 448а, 448б, 449б, 450-508, 509а, 509б, 510а, 510б, 511-557, 558а, 558б, 559а, 559б, 560-585, 586а, 586б, 587а, 587б, 588а, 588б, 589а, 589б, 590а, 590б, 591а, 591б, 592а, 592б, 593а, 593б, 594а, 594б, 595а, 595б, 596а, 596б, 597а, 597б, 598а, 598б, 599а, 599б, 600а, 600б, 601а, 601б, 602а, 602б, 603а, 603б, 604, 605а, 605б, 606-712, дома седьмого квартала №№1-260, восьмого квартала №2, первого квартала №6, 67, 84.
Избирательный участок №236
Месторасположение избирательного участка: поселок Жана-Каратон, Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №23", телефон: 8/71237/ 2-57-25
Входят: дома поселка Жана-Каратон: №№713а, 713б, 714а, 714б, 715а, 715б, 716а, 716б, 717а, 717б, 718а, 718б, 719а, 719б, 720а, 720б, 721а, 721б, 722а, 722б, 723а, 723б, 724а, 724б, 725а, 725б, 726а, 726б, 727а, 727б, 728а, 728б, 729а, 729б, 730а, 730б, 731а, 731б, 732а, 732б, 733а, 733б, 734а, 734б, 735а, 735б, 736а, 736б, 737а, 737б, 738а, 738б, 739а, 739б, 740а, 740б, 741а, 741б, 742а, 742б, 743а, 743б, 744а, 744б, 745а, 745б, 746а, 746б, 747а, 747б, 748а, 748б, 749а, 749б, 750а, 750б, 751а, 751б, 752а, 752б, 753а, 753б, 754а, 754б, 755а, 755б, 756а, 756б, 757а, 757б, 758а, 758б, 759а, 759б, 760а, 760б, 761а, 761б, 762а, 762б, 763а, 763б, 764, 765а, 765б, 767а, 767б, 768-769, 770а, 770б, 771а, 771б, 772а, 772б, 773а, 773б, 774а, 774б, 775а, 775б, 776а, 776б, 777а, 777б, 778а, 778б, 779-780, 781а, 781б, 782а, 782б, 783а, 783б, 784а, 784б, 785а, 785б, 786а, 786б, 787а, 787б, 788а, 788б, 789а, 789б, 790, 791а, 791б, 792а, 792б, 793-797, 798а, 798б, 799а, 799б, 800а, 800б, 801а, 801б, 802а, 802б, 803а, 803б, 804а, 804б, 805а, 805б, 806а, 806б, 807а, 807б, 808а, 808б, 809а, 809б, 810-812, 813а, 813б, 814а, 814б, 815-816, 817а, 817б, 818а, 818б, 819-820, 821,а, 821б, 822а, 822б, 823а, 823б, 824а, 824б, 825а, 825б, 826а, 826б, 827а, 827б, 828а, 828б, 829а, 829б, 830а, 830б, 831а, 831б, 832а, 832б, 833а, 833б, 834а, 834б, 835а, 835б, 836а, 836б, 837а, 837б, 838а, 838б, 839а, 839б, 840а, 840б, 841а, 841б, 842а, 842б, 843, 844а, 844б, 845а, 845б, 846а, 846б, 847, 848а, 848б, 849а, 849б, 850а, 850б, 851а, 851б, 852а, 852б, 853а, 853б, 854а, 854б, 855а, 855б, 856а, 856б, 857а, 857б, 858а, 858б, 859а, 859б, 860а, 860б, 861а, 861б, 862а, 862б, 863а, 863б, 864а, 864б, 865а, 865б, 866а, 866б, 867а, 867б, 868а, 868б, 869а, 869б, 870а, 870б, 871а, 871б, 872а, 872б, 873а, 873б, 874а, 874б, 875а, 875б, 876а, 876б, 877а, 877б, 878а, 878б, 879а, 879б, 880а, 880б, 881а,881б, 882, 883а, 883б, 884-887, 889.
Избирательный участок №94

Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Қосшағыл селосы "№2 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, телефоны: 8/71237/ 2-82-02
Оған: Қосшағыл селосының 1-ауыл №№1,1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25-47, 47а, 48- 69, 69а, 70-85, 85а, 86-100, 101, 132, нефтекачка №1, 2-1, 2-2, 3-1, 4, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7-1, 7а, 8-1, 8-а, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 10-а, 11-1, 11-1а, 11-2, 11-2а, 12-1, 12-2,12-3,12-4,12а, 13-1, 13а, 13-2, 13-1а, 14-19, 2 ауыл №№1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 16, 17 18, 18а, 19, 20, 20б, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24-57, 57а, 58, 58а, 59-80, 80а, 81-86, 105а, вокзал 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8-1, 8-2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 3 ауыл №№1, 2, 3, 4, 5,5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 33, 34, 34а, 35,36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,48, 51а, корпус №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17-1а, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 18-3, 18-4, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 22-2, 23-1, 23-2, 24-1, 24-2, 25-1, 25-2, 26, 27-1, 27-2,28,29, 31, 32, 33-1, 33-2, 34-1, 34-2, 35-1, 35-2, 36-1, 36-2, 37-1, 37-2, 38-1, 38-2, 38-3, 38-4, 38-5, 39-1, 39-2, 40-1, 40-2, 41, 41-1а, 41-2, 42-1, 42-2, 45-1, 45-2, 45а, 47-1, 47-2, 50-1, 50-2, 50-3, 50-4, 50-5, 50-6, 50-6а, 50-7, 50-8, 50-2а, 51-57,51а, 57-1, 58-1, 58-2, 59-1, 59-2, 60-85, 86-1, 86-2, 86-3, 87-1, 87-2, 87-3, 88-2, 89-1, 89-2, 90-1, 90-2, 90-3, 90-4, 90-5, 90-6, 94-1, 94-2, 95-1, 95-2, 96-1,96-2, 97-1, 97-2, 98-1, 98-2,99-1, 99-2, 100-1, 100-2, 100-3, 100-4, 102-1,102-2 103,104,106,107,108,206, 4 ауыл №№4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-5а, 6, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 13а, 14-1, 14-2, 14-3, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 19-2б, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 22-2, 23-1, 23-2, 24-1, 24-2, 25-1, 25-2, 26, 27,27 а, 28-1, 28а, 29-1, 29-2, 30-1, 30-2, 31-1, 31-2, 31-2а, 32-1, 32-2, 33-1, 33-2, 34-1, 34-2, 35-1, 35-2, 36-1,36-2,37-1, 37-2, 38-1, 38-2, 39-1, 39-2, 39-3, 40-1, 40-2, 41-43, 43а, 44-1, 44-2, 44-3, 45-47, 48-1, 48-2, 48-3, 49-1, 49-2, 49-3, 50-1, 50-2, 50-2а, 51, 52-1, 52-2, 53-1, 53-2, 54, 55-1, 55-2, 56-1, 56-2, 57-1, 57-2, 58-59,60-1, 60-2, 61-1, 61-2, 62-64, 64а, 65-71, 72-2, 72-3, 72-4, 72-5, 72-6, 72-7, 72-8, 72-9,73-1, 73-2, 73-3, 73-4, 73-5, 73-6, 74-1, 74-2, 75, 75а, 76-77, 77а, 78-90, 91-1, 91-2, 92, 92а, 93, 93а, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 99а, 100,100а, 101, 102, 103, 103-1, 103-2, 104, 104-8, 105,106,107,108, 109-1, 109-2, 110, 111, 112, 113, 114, 115,116, 117-1, 117-2, 118-120, 121-136, 141-150, 160,194,122а,192, 205,208 үйлері кіреді.
№96 сайлау учаскесі

Месторасположение избирательного участка: село Косчагил, Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №2, телефон: 8/71237/2-82-02
Входят: дома села Косчагил: 1 участок №№1,1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25-47, 47а, 48- 69, 69а, 70-85, 85а, 86-100, 101, 132, нефтекачка №1, 2-1, 2-2, 3-1, 4, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7-1, 7а, 8-1, 8-а, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 10-а, 11-1, 11-1а, 11-2, 11-2а, 12-1, 12-2,12-3,12-4,12а, 13-1, 13а, 13-2, 13-1а, 14-19, 2 участок №№1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 16, 17 18, 18а, 19, 20, 20б, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24-57, 57а, 58, 58а, 59-80, 80а, 81-86, 105а, вокзал 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8-1, 8-2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 3 участок №№1, 2, 3, 4, 5,5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 33, 34, 34а, 35,36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,48, 51а, корпус №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17-1а, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 18-3, 18-4, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 22-2, 23-1, 23-2, 24-1, 24-2, 25-1, 25-2, 26, 27-1, 27-2,28,29, 31, 32, 33-1, 33-2, 34-1, 34-2, 35-1, 35-2, 36-1, 36-2, 37-1, 37-2, 38-1, 38-2, 38-3, 38-4, 38-5, 39-1, 39-2, 40-1, 40-2, 41, 41-1а, 41-2, 42-1, 42-2, 45-1, 45-2, 45а, 47-1, 47-2, 50-1, 50-2, 50-3, 50-4, 50-5, 50-6, 50-6а, 50-7, 50-8, 50-2а, 51-57,51а, 57-1, 58-1, 58-2, 59-1, 59-2, 60-85, 86-1, 86-2, 86-3, 87-1, 87-2, 87-3, 88-2, 89-1, 89-2, 90-1, 90-2, 90-3, 90-4, 90-5, 90-6, 94-1, 94-2, 95-1, 95-2, 96-1,96-2, 97-1, 97-2, 98-1, 98-2,99-1, 99-2, 100-1, 100-2, 100-3, 100-4, 102-1,102-2 103,104,106,107,108,206, 4 участок №№4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-5а, 6, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 13а, 14-1, 14-2, 14-3, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 19-2б, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 22-2, 23-1, 23-2, 24-1, 24-2, 25-1, 25-2, 26, 27,27 а, 28-1, 28а, 29-1, 29-2, 30-1, 30-2, 31-1, 31-2, 31-2а, 32-1, 32-2, 33-1, 33-2, 34-1, 34-2, 35-1, 35-2, 36-1,36-2,37-1, 37-2, 38-1, 38-2, 39-1, 39-2, 39-3, 40-1, 40-2, 41-43, 43а, 44-1, 44-2, 44-3, 45-47, 48-1, 48-2, 48-3, 49-1, 49-2, 49-3, 50-1, 50-2, 50-2а, 51, 52-1, 52-2, 53-1, 53-2, 54, 55-1, 55-2, 56-1, 56-2, 57-1, 57-2, 58-59,60-1, 60-2, 61-1, 61-2, 62-64, 64а, 65-71, 72-2, 72-3, 72-4, 72-5, 72-6, 72-7, 72-8, 72-9,73-1, 73-2, 73-3, 73-4, 73-5, 73-6, 74-1, 74-2, 75, 75а, 76-77, 77а, 78-90, 91-1, 91-2, 92, 92а, 93, 93а, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 99а, 100,100а, 101, 102, 103, 103-1, 103-2, 104, 104-8, 105,106,107,108, 109-1, 109-2, 110, 111, 112, 113, 114, 115,116, 117-1, 117-2, 118-120, 121-136, 141-150, 160,194,122а,192, 205,208.
Избирательный участок №96

Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Тұрғызба селосы "№4 М.Әуезов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, телефоны: 8/71237/ 2-92-70
Оған: Тұрғызба селосы №1, 2, 3, 3а, б, в, г, д, ж, 4, 5, 8, 11, 12, 13, 18, 35, 38, 40, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122а, 122б, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 256а, 273, 274, 275, 276, 277, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 335, 336, 338, 338а, 339, 340, 341, 342, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 389, 390, 391, 395, 396, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 413, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 477, 478, 479, 480, 514, 555, 559, 565, 568,574, 580, 583, Боран Нысанбаев көшесінің - №6, 7, 9, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 36, 36а,37, 39, 39 а,41,42, 43, 44, 45, 46, 47, 55, 62, Бөкенби көшесінің - №135, 136,136 а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 278, 278а, 279, 279а, 280, 280а, 281, 282, 319, 337, 429, Ғ.Мустафин көшесінің      - №158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, А.Жұбанов көшесінің - №167, 167а, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 174а, 175, 175а, 176, 177, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 372, 373, 374, 374а, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 392, 393, 394, 397, 412, 414, 439, 463, 464, 465, Аққұдық елді мекенінің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Қойсары елді мекенінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, Қараша елді мекенінің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері кіреді.
№97 сайлау учаскесі

Месторасположение избирательного участка: село Тургызба, Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №4", телефон: 8/71237/ 2-92-70
Входят: дома села Тургызба: №1, 2, 3, 3а, б, в, г, д, ж, 4, 5, 8, 11, 12, 13, 18, 35, 38, 40, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122а, 122б, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 256а, 273, 274, 275, 276, 277, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 335, 336, 338, 338а, 339, 340, 341, 342, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 389, 390, 391, 395, 396, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 413, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 477, 478, 479, 480, 514, 555, 559, 565, 568,574, 580, 583, по улице Б.Нысанбаева - №6, 7, 9, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 36, 36а,37, 39, 39 а,41,42, 43, 44, 45, 46, 47, 55, 62, по улице Бөкенби - №135, 136,136 а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 278, 278а, 279, 279а, 280, 280а, 281, 282, 319, 337, 429, по улице Г.Мустафина - №158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, по улице А.Жубанова - №167, 167а, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 174а, 175, 175а, 176, 177, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 372, 373, 374, 374а, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 392, 393, 394, 397, 412, 414, 439, 463, 464, 465, населенного пункта Аккудык - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, населенного пункта Койсары - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, населенного пункта Караша - №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Избирательный участок №97

Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Шоқпартоғай селосы "№3 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, телефоны: 8/71237/ 2-61-51
Оған: Шоқпартоғай селосының №№1, №2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, №6-18 №19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 22-2, 23-1, 23-2, №24-33, 34-1, 34-2, 35-46, 47-1, 47-2, 48, 49-1, 49-2, 50-1, 50-2, 51-1, 51-2, 52-1, 52-2, 53-1, 53-2, 54-1, 54-2, 55-1, 55-2, 56-1, 56-2, 57-1, 57-2, 58-62, 63-1, 63-2, 64-1, 64-2, 65-1, 65-2, 66, 67-1-, 67-2, 68-1, 68-2, 69-82. 83-1, 83-2, 84-1, 84-2, 85-106, 107-1,107-2, 108-133, 134-1, 134-2, 135-155, 156-1, 156-2, 157-181, 182-1, 182-2, 183-1, 183-2, 184-202, 203-1, 203-2, 204-1, 204-1, 205-1, 205-2, 206-212, 213-1, 213-2, 214-230, 231-1, 231-2, 232-1, 232-2, 233-254, 255-1, 255-2, 256-264, 265-1, 265-2, 266-277, №278-1, 278-2, №279-293, 294-1, 294-2, 295-301, 302-1, 302-2, 303-1, 303-2, 304-1, 304-2, 305-1, 305-2, 306-1, 306-2, 307, 308-1, 308-2, 309-1, 309-2, 310-1, 310-2, 311-1, 311-2, 312-1, 312-2, 313-1, 313-2, 314-1, 314-2, 317-320, 321-1, 321-2, 322-324, 325-1, 325-2, 326-1, 326-2, 327-1, 327-2, 328-333, 334-1, 334-2, 335-359, 360-1, 360-2, 361-368, 380-386, 387-1, 387-2, 388-406, 408-414, 416-419, 421-422, 424-434, 436-438, 440-441, 443-460, 462, 464-471, 473, 475-476, 481, 482-1, 482-2, 492-495.
№98 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Ақкиізтоғай селосы "№10 Амангелді атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, телефоны: 8/71237/ 2-70-01
Оған: Ақкиізтоғай селосының: №№5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7а, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 16-1, 16-2, 23, 65-1, 65-2, 68-1, 68 -2, 69-1, 69-2, 108-1, 108-2, 109, 110-1, 110-2, 111-1, 78-1, 78-2,79-1,79-2, 81,82-1,82-2, 83-1, 83-2, 73-2, 84-1, 84-2, 85-1, 174, 177-1, 177-2, 179-1, 179-2, 85-2, 87, 111-2, 169-1, 169-2, 170-1, 170-2, 171, 17, 195, 196, 197, 198, 201–, 202, 204-1, 204-2, 205, 206, 207, 208-1, 214-1, 214-2, 214-3, 214-4, 214-5, 215, 183-1, 183-2, 73-1, 208-2, №74, 75-1, 75-2, 76-1, 76-2, 77-1, 77-2, №210, 211-1, 211-2, 212, 213, М.Мақатаев көшесінің - №4, 130, 131, 131а, 132-1, 132-2, 133, 134, 135, 136, 137, 138-1, 138-2, 139, 140, 141-1, 141-2, 142, 144, 145-1, 145-2, 146-1, 146-2, 147, 149, 150-1, 150-2, 151, 153-1, 153-2, 156, 157, 158, 159-1, 159-2, 160, 161, 164, 165, 167, 168, Т.Жанаев көшесінің - №71-1, 71-2, 58-1, 58-2, 59, 60-1, 60-2, 61-1, 61-2, 62, 63, 64-1, 64-2, Ш.Ізбасов көшесінің - №20, 22, 90-1, 90-2, 91, 92-1, 92-2, 93-1, 93-2, 96, 97, 98-1, 98-2, 100-1, 100-2, 102, 103, 104, 105-1, 105-2, 106, 107, 121-1, 121-2, 123, 173-1, 173-2, 184, 185, 186-1, 186-2, 187, 188, 191, 194, С.Мауленов көшесінің - №24-1, 24-2, 25-1, 25-2, 26, 27-1, 27-2, 28, 29-1, 29-2, 30-1, 30-2, 31-1, 31-2, 32-1, 32-2, 33-1, 33-2, 34-1, 34-2, 35-1, 35-2, 37, 39-1, 39-2, 117-1,117-2, 119, Ғ.Мұратбаев көшесінің - №41, 43, 44, 45, 48, 49-1, 50, 51-1, 51-2, 53-1, 53-2, 54, 55-1, 55-2, 56, 57, 112-1, 112-2, 113, 115-1, 115-2 үйлері кіреді.
№99 сайлау учаскесі

Месторасположение избирательного участка: село Шокпартогай, Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №3", телефон: 8/71237/ 2-61-51
Входят: дома села Шокпартогай: №№1, №2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, №6-18 №19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 22-2, 23-1, 23-2, №24-33, 34-1, 34-2, 35-46, 47-1, 47-2, 48, 49-1, 49-2, 50-1, 50-2, 51-1, 51-2, 52-1, 52-2, 53-1, 53-2, 54-1, 54-2, 55-1, 55-2, 56-1, 56-2, 57-1, 57-2, 58-62, 63-1, 63-2, 64-1, 64-2, 65-1, 65-2, 66, 67-1-, 67-2, 68-1, 68-2, 69-82. 83-1, 83-2, 84-1, 84-2, 85-106, 107-1,107-2, 108-133, 134-1, 134-2, 135-155, 156-1, 156-2, 157-181, 182-1, 182-2, 183-1, 183-2, 184-202, 203-1, 203-2, 204-1, 204-1, 205-1, 205-2, 206-212, 213-1, 213-2, 214-230, 231-1, 231-2, 232-1, 232-2, 233-254, 255-1, 255-2, 256-264, 265-1, 265-2, 266-277, №278-1, 278-2, №279-293, 294-1, 294-2, 295-301, 302-1, 302-2, 303-1, 303-2, 304-1, 304-2, 305-1, 305-2, 306-1, 306-2, 307, 308-1, 308-2, 309-1, 309-2, 310-1, 310-2, 311-1, 311-2, 312-1, 312-2, 313-1, 313-2, 314-1, 314-2, 317-320, 321-1, 321-2, 322-324, 325-1, 325-2, 326-1, 326-2, 327-1, 327-2, 328-333, 334-1, 334-2, 335-359, 360-1, 360-2, 361-368, 380-386, 387-1, 387-2, 388-406, 408-414, 416-419, 421-422, 424-434, 436-438, 440-441, 443-460, 462, 464-471, 473, 475-476, 481, 482-1, 482-2, 492-495.
Избирательный участок №98
Месторасположение избирательного участка: село Аккиизтогай, Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №10 имени Амангельды", телефон: 8/71237/ 2-70-01
Входят: дома села Аккиизтогай: №№5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7а, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 16-1, 16-2, 23, 65-1, 65-2, 68-1, 68 -2, 69-1, 69-2, 108-1, 108-2, 109, 110-1, 110-2, 111-1, 78-1, 78-2,79-1,79-2, 81,82-1,82-2, 83-1, 83-2, 73-2, 84-1, 84-2, 85-1, 174, 177-1, 177-2, 179-1, 179-2, 85-2, 87, 111-2, 169-1, 169-2, 170-1, 170-2, 171, 17, 195, 196, 197, 198, 201–, 202, 204-1, 204-2, 205, 206, 207, 208-1, 214-1, 214-2, 214-3, 214-4, 214-5, 215, 183-1, 183-2, 73-1, 208-2, №74, 75-1, 75-2, 76-1, 76-2, 77-1, 77-2, №210, 211-1, 211-2, 212, 213, по улице М.Макатаева - №4, 130, 131, 131а, 132-1, 132-2, 133, 134, 135, 136, 137, 138-1, 138-2, 139, 140, 141-1, 141-2, 142, 144, 145-1, 145-2, 146-1, 146-2, 147, 149, 150-1, 150-2, 151, 153-1, 153-2, 156, 157, 158, 159-1, 159-2, 160, 161, 164, 165, 167, 168, по улице Т.Жанаева - №71-1, 71-2, 58-1, 58-2, 59, 60-1, 60-2, 61-1, 61-2, 62, 63, 64-1, 64-2, по улице Ш.Избасова - №20, 22, 90-1, 90-2, 91, 92-1, 92-2, 93-1, 93-2, 96, 97, 98-1, 98-2, 100-1, 100-2, 102, 103, 104, 105-1, 105-2, 106, 107, 121-1, 121-2, 123, 173-1, 173-2, 184, 185, 186-1, 186-2, 187, 188, 191, 194, по улице С. Мауленова - №24-1, 24-2, 25-1, 25-2, 26, 27-1, 27-2, 28, 29-1, 29-2, 30-1, 30-2, 31-1, 31-2, 32-1, 32-2, 33-1, 33-2, 34-1, 34-2, 35-1, 35-2, 37, 39-1, 39-2, 117-1,117-2, 119, Г.Муратбаева - №41, 43, 44, 45, 48, 49-1, 50, 51-1, 51-2, 53-1, 53-2, 54, 55-1, 55-2, 56, 57, 112-1, 112-2, 113, 115-1, 115-2.
Избирательный участок №99

Сайлау учаскесінің орналасқан орны: Майкөмген селосы "№17 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі, телефоны: 8/71237/ 2-75-04
Оған: Майкөмген селосының №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45а, 45б, 46, 47, 48, 49а, 49б, 50а, 50б, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60а, 60б, 61а, 61б, 62а, 62б, 63а, 63б, 64а, 64б, 65, 66а, 66б, 67, 68а, 68б, 69, 70а, 70б, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81а, 81б, 82, 83, 83а, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95а, 95б, 98, 99, 100, 101 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 а,142б, 143, 144, 145а, 145б, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159,160, 162, 171, 173, 174, 175, 181, 182, 184а, 184б, 187, 188, 192, 198,199, 202, 211,213 үйлері кіреді.

Месторасположение избирательного участка: село Майкумген, Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №17", телефон: 8/71237/ 2-75-04
Входят: дома села Майкумген: №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45а, 45б, 46, 47, 48, 49а, 49б, 50а, 50б, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60а, 60б, 61а, 61б, 62а, 62б, 63а, 63б, 64а, 64б, 65, 66а, 66б, 67, 68а, 68б, 69, 70а, 70б, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81а, 81б, 82, 83, 83а, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95а, 95б, 98, 99, 100, 101 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 а,142б, 143, 144, 145а, 145б, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159,160, 162, 171, 173, 174, 175, 181, 182, 184а, 184б, 187, 188, 192, 198,199, 202, 211, 213.