Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17-4 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 желтоқсанда № 2810 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2013–2015 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ХVII сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-2 "2013–2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2674 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтардағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"10 225 071" деген сандар  "9 853 068" деген сандармен ауыстырылсын; "965 597" деген сандар "602 647" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 9-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 11 декабря 2013 года № 17-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 декабря 2013 года № 2810
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1)) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 год, районный маслихат на XVII сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 9-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2674, опубликованное в газете "Кең Жылыой" от 24 января 2013 года) следующие изменения:
в пункте 1:
цифры "10 225 071" заменить цифрами "9 853 068";
цифры "965 597" заменить цифрами "602 647";

"10 291 482" деген сандар "9 919 479" деген сандармен ауыстырылсын;
2. 14 қосымшалар осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХVІІ
сессиясының төрағасы                       А. Балжігітов
Аудандық мәслихат хатшысы                  М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 11 желтоқсандағы
ХVІІ сессиясының № 17-4
шешіміне 1 қосымша
2013 жылға нақтыланған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

цифры "10 291 482" заменить цифрами "9 919 479".
2. Приложения 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХVІІ сессии
районного маслихата                        Балжигитов А.
Секретарь районного маслихата              Кенганов М.
Приложение 1 к решению XVІІ
сессии районного маслихата
от 11 декабря 2013 года № 17-4
Уточненный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы