2013 жылға бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 152-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 мамырда № 2729 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 ақпандағы № 279-V шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Салық Кодексінің 422-бабына сәйкес және Құрманғазы ауданы бойынша салық басқармасының 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 481 ұсынысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013 жылға бірыңғай тіркелген салық ставкаларының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении единых ставок фиксированного налога на 2013 год
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23 апреля 2013 года № 152-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 мая 2013 года за № 2729. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12 февраля 2014 года № 279-V
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" на основании предложения налогового управления по Курмангазинскому району от 16 апреля 2013 года № 481 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размер единых ставок фиксированного налога на 2013 год согласно приложению.