"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 6 мамырдағы № 103 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 мамырда № 2293 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 89 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 10.04.2014 № 89 қаулысымен.
«Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы басым дақылдардың тізбесі;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы басым дақылдары бойынша көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары;
3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жемiс-жидек дақылдары мен жүзiмнiң көп жылдық екпелерiн отырғызуға және өсiруге жұмсалған шығындардың құнын iшiнара өтеуге арналған субсидиялар нормалары;
4) осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес мақта талшығы мен шитті мақтаның бір сынамасының сапасын сараптама жасаудың құны белгіленсін.
2. Мыналар:
субсидияланатын тыңайтқыштар мен гербицидтердің түрлері және субсидиялар нормалары:
осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес отандық тыңайтқыш өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына);

О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 6 мая 2013 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 27 мая 2013 года № 2293. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 10 апреля 2014 года № 89
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 10.04.2014 № 89.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) перечень приоритетных культур Южно-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ по приоритетным культурам Южно-Казахстанской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) стоимость экспертизы качества одной пробы хлопка-волокна и хлопка-сырца согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Установить:
виды субсидируемых удобрений и гербицидов и нормы субсидий:
на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями, согласно приложению 5 к настоящему постановлению;

осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес тыңайтқыш жеткiзушiден және (немесе) тікелей шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына);
осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес гербицид жеткізушілерден сатып алған гербицидтердің 1 килограмына (литріне) белгіленсін.
3. Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 152 «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысын іске асыру шаралары туралы» қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2077 нөмірімен тіркелген, 2012 жылы 23 маусымда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) непосредственно у иностранных производителей удобрений, согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщика гербицидов, согласно приложению 7 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата области от 31 мая 2012 года № 152 «О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2077, опубликовано 23 июня 2012 года в газете «Южный Казахстан»).