Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 тамыздағы № 17/146-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қыркүйекте № 2374 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 5 мамырдағы № 476-1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 05.05.2014 № 476-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2172-нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 26 желтоқсанда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
«ШЫҒЫНДАР» деген ІІ - бөлімде:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» деген 01 - функционалдық тобында:
«2 072 863» деген цифрлар «2 021 222» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар» деген 1- функционалдық кіші тобында:
«1 142 998» деген цифрлар «1 091 357» деген цифрлармен ауыстырылсын;
120 «Облыс әкімінің аппараты» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
«876 550» деген цифрлар «824 909» деген цифрлармен ауыстырылсын;
001 «Облыс әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген бағдарламасы бойынша:

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 августа 2013 года № 17/146-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 4 сентября 2013 года № 2374. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 мая 2014 года № 476-1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.05.2014 № 476-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2172, опубликовано 26 декабря 2012 года в газете «Южный Казахстан») следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению:
в разделе II «ЗАТРАТЫ»:
в функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера»:
цифры «2 072 863» заменить цифрами «2 021 222»;
в функциональной подгруппе 1 «Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления»:
цифры «1 142 998» заменить цифрами «1 091 357»;
по администратору бюджетной программы 120 «Аппарат акима области»:
цифры «876 550» заменить цифрами «824 909»;
по программе 001 «Услуги по обеспечению деятельности акима области»:

«785 102» деген цифрлар «736 161» деген цифрлармен ауыстырылсын;
004 «Мемлекеттік органның күрделі шығыстары» деген бағдарламасы бойынша:
«18 290» деген цифрлар «15 590» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Қорғаныс» деген 02 - функционалдық тобында:
«Әскери мұқтаждықтар» деген 1- функционалдық кіші тобында:
120 бюджеттік бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 010, 011 бағдарламаларымен толықтырылсын:
«
120
Облыс әкімінің аппараты
21 334
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20 117

цифры «785 102» заменить цифрами «736 161»;
по программе 004 «Капитальные расходы государственного органа»:
цифры «18 290» заменить цифрами «15 590»;
в функциональной группе 02 «Оборона»:
функциональную подгруппу 1 «Военные нужды»:
дополнить администратором бюджетных программ 120 с бюджетными программами 010, 011 следующего содержания:
«
120
Аппарат акима области
21 334
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20 117

011
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
1 217
»;
250 «Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
«50 563» деген цифрлар «29 229» деген цифрлармен ауыстырылсын;
003 «Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар» деген бағдарламасы бойынша:
«41 642» деген цифрлар «21 525» деген цифрлармен ауыстырылсын;
007 «Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы» деген бағдарламасы бойынша:

011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
1 217
»;
По администратору бюджетной программы 250 «Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области»:
цифры «50 563» заменить цифрами «29 229»;
по программе 003 «Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности»:
цифры «41 642» заменить цифрами «21 525»;
по программе 007 «Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба»:

«8 921» деген цифрлар «7 704» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру» деген 2- функционалдық кіші тобында:
120 бюджеттік бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 012 бағдарламасымен толықтырылсын:
«
120
Облыс әкімінің аппараты
10 011
012
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
10 011
»;
250 «Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
«778 453» деген цифрлар «768 442» деген цифрлармен ауыстырылсын;
005 «Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру» деген бағдарламасы бойынша:

цифры «8 921» заменить цифрами «7 704»;
в функциональной подгруппе 2 «Организация работы по чрезвычайным ситуациям»:
дополнить администратором бюджетных программ 120 с бюджетной программой 012 следующего содержания:
«
120
Аппарат акима области
10 011
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
10 011
»;
по администратору бюджетной программы 250 «Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области»:
цифры «778 453» заменить цифрами «768 442»;
по программе 005 «Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба»:

«63 808» деген цифрлар «53 797» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Бiлiм беру» деген 04 - функционалдық тобында:
«54 794 318» деген цифрлар «54 810 568» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер» деген 9- функционалдық кіші тобында:
«25 180 569» деген цифрлар «25 196 819» деген цифрлармен ауыстырылсын;
276 бюджеттік бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 001, 003 бағдарламаларымен толықтырылсын:
«
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
16 250

цифры «63 808» заменить цифрами «53 797»;
в функциональной группе 04 «Образование»:
цифры «54 794 318» заменить цифрами «54 810 568»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области образования»:
цифры «25 180 569» заменить цифрами «25 196 819»;
дополнить администратором бюджетных программ 276 с бюджетными программами 001, 003 следующего содержания:
«
276
Управление по защите прав детей области
16 250

001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 350
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
»;
«Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету» деген 06 - функционалдық тобында:
«4 159 600» деген цифрлар «4 182 959» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер» деген 9 - функционалдық кіші тобында:
«782 191» деген цифрлар «805 550» деген цифрлармен ауыстырылсын;

001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
15 350
003
Капитальные расходы государственного органа
900
»;
в функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение»:
цифры «4 159 600» заменить цифрами «4 182 959»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения»:
цифры «782 191» заменить цифрами «805 550»;

270 бюджеттік бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 001, 003 бағдарламаларымен толықтырылсын:
«
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
23 359
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 399
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
960
»;
«Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» деген 11 - функционалдық тобында:
«468 685» деген цифрлар «466 363» деген цифрлармен ауыстырылсын;

дополнить администратором бюджетных программ 270 с бюджетными программами 001, 003 следующего содержания:
«
270
Управление по инспекции труда области
23 359
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
22 399
003
Капитальные расходы государственного органа
960
»;
в функциональной группе 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность»:
цифры «468 685» заменить цифрами «466 363»;

«Өнеркәсіп» деген 1 - функционалдық кіші тобы «2 322» деген цифрларымен алып тасталсын;
265 «Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі «2 322» деген цифрларымен алып тасталсын;
012 «Оңтүстік» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту» деген бағдарламасы «2 322» деген цифрларымен алып тасталсын;
«Басқалар» деген 13 - функционалдық тобында:
«10 386 071» деген цифрлар «10 400 425» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Экономикалық қызметтерді реттеу» деген 1- функционалдық кіші тобы «118 227» деген цифрларымен алып тасталсын;
265 «Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі «118 227» деген цифрларымен алып тасталсын;
001 «Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» деген бағдарламасы «109 563» деген цифрларымен алып тасталсын;
002 «Мемлекеттік органның күрделі шығыстары» деген бағдарламасы «747» деген цифрларымен алып тасталсын;

функциональную подгруппу 1 «Промышленность» с цифрами «2 322» исключить;
администратора бюджетной программы 265 «Управление предпринимательства и промышленности области» с цифрами «2 322» исключить;
программу 012 «Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны «Оңтүстік» с цифрами «2 322» исключить;
в функциональной группе 13 «Прочие»:
цифры «10 386 071» заменить цифрами «10 400 425»;
функциональную подгруппу 1 «Регулирование экономической деятельности» с цифрами «118 227» исключить;
администратора бюджетной программы 265 «Управление предпринимательства и промышленности области» с цифрами «118 227» исключить;
программы:
001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности» с цифрами «109 563» исключить;
002 «Капитальные расходы государственного органа» с цифрами «747» исключить;

032 «Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары» деген бағдарламасы «7 917» деген цифрларымен алып тасталсын;
«Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау» деген 3- функционалдық кіші тобында:
265 «Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі «61 995» деген цифрларымен алып тасталсын;
011 «Кәсіпкерлік қызметті қолдау» деген бағдарламасы «61 995» деген цифрларымен алып тасталсын;

032 «Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций» с цифрами «7 917» исключить;
в функциональной подгруппе 3 «Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции»:
администратора бюджетной программы 265 «Управление предпринимательства и промышленности области» с цифрами «61 995» исключить;
программу 011 «Поддержка предпринимательской деятельности» с цифрами «61 995» исключить;

266 бюджеттік бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 008 бағдарламасымен толықтырылсын:
«
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
61 995
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
61 995
»;
«Басқалар» деген 9- функционалдық кіші тобында:
«10 205 849» деген цифрлар «10 338 430» деген цифрлармен ауыстырылсын;
265 «Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі «2 308 754» деген цифрларымен алып тасталсын;
004 ««Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау» деген бағдарламасы «90 000» деген цифрларымен алып тасталсын;
007 ««Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау» деген бағдарламасы «111 154» деген цифрларымен алып тасталсын;

дополнить администратором бюджетной программы 266 с программой 008, следующего содержания:
«
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
61 995
008
Поддержка предпринимательской деятельности
61 995
»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие»:
цифры «10 205 849» заменить цифрами «10 338 430»;
администратора бюджетной программы 265 «Управление предпринимательства и промышленности области» с цифрами «2 308 754» исключить;
программы:
004 «Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»» с цифрами «90 000» исключить;
007 «Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития» с цифрами «111 154» исключить;

014 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау» деген бағдарламасы «1 967 600» деген цифрларымен алып тасталсын;
015 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру» деген бағдарламасы «100 000» деген цифрларымен алып тасталсын;
016 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау» деген бағдарламасы «40 000» деген цифрларымен алып тасталсын;

014 «Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса -2020»» с цифрами «1 967 600» исключить;
015 «Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»» с цифрами «100 000» исключить;
016 «Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»» с цифрами «40 000» исключить;

266 бюджеттік бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 001, 003, 004, 005, 010, 011, 012, 032 бағдарламаларымен және 269 бюджеттік бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 001, 003 бағдарламаларымен толықтырылсын:
«
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық басқармасы
2 429 303
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 563
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
747
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
113 476
005
Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
90 000
010
Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 967 600
011
Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
100 000
012
Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
40 000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 917
269
Облыстың дін істері басқармасы
12 032

дополнить администратором бюджетных программ 266 с программами 001, 003, 004, 005, 010, 011, 012, 032 и администратором бюджетных программ 269 с программами 001, 003 следующего содержания:
«
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 429 303
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
109 563
003
Капитальные расходы государственного органа
747
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
113 476
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020
90 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса -2020»
1 967 600
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
100 000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
40 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 917
269
Управление по делам религий области
12 032

001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 437
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 595
»;
«ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ» деген ІІІ - бөлімде:
«БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕР» деген бөлімшесінде:
«Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету» деген 06 - функционалдық тобында:
«Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер» деген 9 - функционалдық кіші тобында:

001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
9 437
003
Капитальные расходы государственного органа
2 595
»;
в разделе III «ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ»:
в подразделе «БЮДЖЕТНЫЕ КРЕДИТЫ»:
в функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение»:
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения»:

265 «Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі «3 000 000» деген цифрларымен алып тасталсын;
009 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру» деген бағдарламасы «3 000 000» деген цифрларымен алып тасталсын;
266 бюджеттік бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 006 бағдарламасымен толықтырылсын:
«
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы

администратора бюджетной программы 265 «Управление предпринимательства и промышленности области» с цифрами «3 000 000» исключить;
программу 009 «Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020» с цифрами «3 000 000» исключить;
дополнить администратором бюджетной программы 266 с программой 006, следующего содержания:
«
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области

3 000 000
006
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
3 000 000
»;
«ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО» деген ІV - бөлімде:
«ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІН САТЫП АЛУ» деген бөлімшесінде:
«Басқалар» деген 13 - функционалдық тобында:
«Басқалар» деген 9- функционалдық кіші тобында:
265 «Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі «1 000 000» деген цифрларымен алып тасталсын;
065 «Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту» деген бағдарламасы «1 000 000» деген цифрларымен алып тасталсын;

3 000 000
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
3 000 000
»;
в разделе IV «САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ»:
в подразделе «ПРИОБРЕТЕНИЕ ФИНАНСОВЫХ АКТИВОВ»:
в функциональной группе 13 «Прочие»:
в функциональной подгруппе 9 «Прочие»:
администратора бюджетной программы 265 «Управление предпринимательства и промышленности области» с цифрами «1 000 000» исключить;
программу 065 «Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц» с цифрами «1 000 000» исключить;

266 бюджеттік бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 065 бағдарламасымен толықтырылсын:
«
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 000 000
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
1 000 000
».
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Т.Баймаханов
Облыстық мәслихат хатшысы                  Қ.Ержан

дополнить администратором бюджетной программы 266 с программой 065, следующего содержания:
«
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 000 000
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
1 000 000
».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии областного маслихата   Т. Баймаханов
Секретарь областного маслихата             К. Ержан