Барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілерінің қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүрулері туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 22/126-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 25 желтоқсанда № 2452 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 қазандағы № 35/193-V шешімімен
Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 16.10.2014 № 35/193-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, 47-бабының 4-тармағына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қаласының бюджеті есебінен қаржыландырылатын, Түркістан қаласының меншік нысаны мен ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне (каникул кезеңдерін және әр аптаның демалыс күндерін қоспағанда) қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүрулеріне құқық берілсін:
1) 1-4 сыныптары – ақысыз жол жүру.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Е.Тәңірбергенов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ.Рысбеков

О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и воспитанников всех организаций образования очной формы обучения
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 декабря 2013 года № 22/126-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 декабря 2013 года № 2452. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16 октября 2014 года № 35/193-V
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16.10.2014 № 35/193-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6, пунктом 4 статьи 47 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить право на льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) обучающимся и воспитанникам всех организаций образования очной формы обучения города Туркестан, независимо от форм собственности и ведомственной подчиненности (за исключением периодов каникул и выходного дня каждой недели), финансируемых за счет бюджета города Туркестан:
1) с 1 по 4 классы – бесплатный проезд.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата                       Е.Танирбергенов
Секретарь городского маслихата             Г.Рысбеков