Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 қарашадағы № 9-68-V "Шардара қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 13-92-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 4 мамырда № 2283 болып тіркелді

О внесении изменений и дополнений в решение Шардаринского районного маслихата от 6 ноября 2012 года № 9-68-V "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Шардаре"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29 марта 2013 года № 13-92-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 4 мая 2013 года № 2283
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «Шардара қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы» Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 қарашадағы № 9-68-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2147 тіркелген, 2012 жылдың 30 қарашада аудандық «Шартарап-Шарайна» газетінің № 51-52 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Шардара ауданының Шардара қаласы мен елдi мекендерінің бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы»;
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 6 ноября 2012 года № 9-68-V «Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Шардаре» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2147, опубликовано 30 ноября 2012 года в районной газете «Шартарап-Шарайна» № 51-52) следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Шардаре и населенных пунктах Шардаринского района»;
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.