2013 жылы тұқым шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 наурыздағы N 71 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 сәуірде N 2930 болып тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2014 жылғы 20 ақпандағы N 6/3170 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының 20.02.2014 N 6/3170 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О некоторых вопросах субсидирования семеноводства на 2013 год
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 марта 2013 года N 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 апреля 2013 года N 2930. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Восточно-Казахстанской области от 20 февраля 2014 года № 6/3170)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Восточно-Казахстанской области от 20.02.2014 № 6/3170).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

«Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7-бабы 2-тармағының 12-1) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, «Тұқым шаруашылығы туралы» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының 6-1-бабына сәйкес және «Тұқым шаруашылығын дамытуға жергілікті бюджеттерден атаулы субсидия беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 мамырдағы № 381 қаулысын іске асыру мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 12-1) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 6-1 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года «О семеноводстве» и в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2007 года № 381 «Об утверждении Правил адресного субсидирования из местных бюджетов на развитие семеноводства», Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға 1 қосымшаға сәйкес субсидиялауға жататын бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқымдарды сатудың 2013 жылға арналған шекті бағалары белгіленсін.
2. Тұқым шаруашылықтары сатқан тұқымдарға берілетін субсидияның қалалар және аудандар бойынша 2013 жылға арналған көлемі осы қаулыға 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша сатылған бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқымдардың 1 тоннасына берілетін субсидияның 2013 жылға арналған мөлшері осы қаулыға 3 қосымшаға сәйкес айқындалсын.

1. Установить предельные цены реализации на подлежащие субсидированию семена первой, второй и третьей репродукций на 2013 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить объемы субсидий по городам и районам на реализованные семена семеноводческими хозяйствами на 2013 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Определить размер субсидий на 1 тонну реализованных семян первой, второй и третьей репродукций по видам сельскохозяйственных культур на 2013 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.