"2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі N 11/119-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 сәуірде N 2934 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 675/01-06 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 24.12.2013 N 675/01-06 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2013 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 312 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2781, «Дидар» газетінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 152, 2013 жылғы 7 қаңтардағы № 2, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 3, «Рудный Алтай» газетінің 2012 жылғы 30 желтоқсандағы № 153, 2013 жылғы 5 қаңтардағы № 1, 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 2 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 191776115,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23990205,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1833647,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 165952263,4 мың теңге;
2) шығындар – 192072931,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 7910588,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9239277,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1328689,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1195000,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1195000,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9402403,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2013 года № 11/119-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 апреля 2013 года N 2934. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 декабря 2013 года № 675/01-06)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24.12.2013 № 675/01-06).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2013 года № 312 «О корректировке показателей республиканского бюджета на 2013 год» Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2781, опубликовано в газете «Дидар» от 29 декабря 2012 года № 152, 7 января 2013 года № 2, 9 января 2013 года № 3, «Рудный Алтай» от 30 декабря 2012 года № 153, 5 января 2013 года № 1, 8 января 2013 года № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 191776115,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23990205,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1833647,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 165952263,4 тысяч тенге;
2) затраты – 192072931,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7910588,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9239277,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1328689,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1195000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1195000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9402403,7 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9402403,7 мың теңге.»;
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«9. Облыстық бюджетте жергілікті атқарушы органдардың мыналар жөніндегі функциялары мен өкілеттіктерінің берілуіне байланысты республикалық бюджетке:
көлік құралдарын мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу – 7090,0 мың теңге;
«Арлан» арнайы мақсаттағы бөлімшесін беруге – 47988,0 мың теңге сомасында;
жедел ден қою арнайы жасағын беруге – 80973,0 мың теңге;
мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау мәселелері – 45386,0 мың теңге;
педагог қызметкерлердің біліктілігін арттыру мәселелері – 121580,0 мың теңге;
халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін ұйымдастыру – 855514,0 мың теңге;
халықтың көші-қоны саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру – 829,0 мың теңге қаражат қайтару көзделгені ескерілсін.»;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            О. Чернышов
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы                       Г. Пинчук
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2013 жылғы 17 сәуірдегі
№ 11/119-V шешіміне
қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 8/99-V шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атауы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  9402403,7 тысяч тенге.»;
пункт 9 изложить в новой редакции:
«9. Учесть, что в областном бюджете предусмотрен возврат средств в республиканский бюджет в связи с передачей функций и полномочий местных исполнительных органов:
по проведению государственного технического осмотра транспортных средств – 7090,0 тысяч тенге;
подразделения специального назначения «Арлан» – 47988,0 тысяч тенге;
специального отряда быстрого реагирования – 80973,0 тысяч тенге;
по вопросам государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования – 45386,0 тысяч тенге;
по вопросам повышения квалификации педагогических работников – 121580,0 тысяч тенге;
по организации деятельности центров обслуживания населения – 855514,0 тысяч тенге;
по формированию государственной политики в сфере миграции населения – 829,0 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        О. Чернышов
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата                       Г. Пинчук
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 17 апреля 2013 года № 11/119-V
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 7 декабря 2012 года № 8/99-V
Областной бюджет на 2013 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов

310 238,0
261
Облыстың білім басқармасы
5 246 797,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 246 797,0
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
20 927,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
20 927,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
20 927,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
7 953 974,2
261
Облыстың білім басқармасы
2 305 971,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 331,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
37 300,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
123 701,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
85 098,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
106 046,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 322,0
029
Әдістемелік жұмыс
128 131,0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
463 564,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 641,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 096 774,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
162 063,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 648 003,2
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
2 754 114,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 893 889,2
05
Денсаулық сақтау
53 330 183,0
1
Кең бейінді ауруханалар
168 715,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
168 715,0
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
168 715,0
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 312 747,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 312 747,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру

310 238,0
261
Управление образования области
5 246 797,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 246 797,0
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
20 927,0
253
Управление здравоохранения области
20 927,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
20 927,0
9
Прочие услуги в области образования
7 953 974,2
261
Управление образования области
2 305 971,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
75 331,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
37 300,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
123 701,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
85 098,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
106 046,0
013
Капитальные расходы государственного органа
2 322,0
029
Методическая работа
128 131,0
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
463 564,0
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
25 641,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 096 774,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
162 063,0
271
Управление строительства области
5 648 003,2
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 754 114,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2 893 889,2
05
Здравоохранение
53 330 183,0
1
Больницы широкого профиля
168 715,0
253
Управление здравоохранения области
168 715,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
168 715,0
2
Охрана здоровья населения
1 312 747,0
253
Управление здравоохранения области
1 312 747,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения

765 392,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
366 244,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
179 932,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 179,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
23 611 431,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23 611 431,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 522 548,0
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
524 841,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
1 096 644,0
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
281 072,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
544 220,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
661 362,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 193 953,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
76 627,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
3421454,0
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
10 288 710,0
4
Емханалар
10 879 238,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 879 238,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
8 462 152,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 661 859,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
755 227,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1 981 627,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 981 627,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация

765 392,0
006
Услуги по охране материнства и детства
366 244,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
179 932,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 179,0
3
Специализированная медицинская помощь
23 611 431,0
253
Управление здравоохранения области
23 611 431,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 522 548,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
524 841,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 096 644,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
281 072,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
544 220,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
661 362,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 193 953,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
76 627,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 421 454,0
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
10 288 710,0
4
Поликлиники
10 879 238,0
253
Управление здравоохранения области
10 879 238,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
8 462 152,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 661 859,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
755 227,0
5
Другие виды медицинской помощи
1 981 627,0
253
Управление здравоохранения области
1 981 627,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

2 126 404,9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 126 404,9
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 600,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 351,4
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
170 571,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
144 199,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
85 100,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
197 464,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 372 119,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 867 744,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 113 798,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 113 798,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 781 850,3
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 955 106,0
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
358 893,7
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
17 948,0
2
Коммуналдық шаруашылық
11 753 946,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
456 785,0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
456 785,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 297 161,7
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 610,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 271,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

2 126 404,9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 126 404,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
139 600,0
007
Капитальные расходы государственного органа
17 351,4
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
170 571,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
144 199,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
85 100,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
197 464,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 372 119,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 867 744,7
1
Жилищное хозяйство
7 113 798,0
271
Управление строительства области
7 113 798,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3 781 850,3
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 955 106,0
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
358 893,7
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
17 948,0
2
Коммунальное хозяйство
11 753 946,7
271
Управление строительства области
456 785,0
033
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
456 785,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 297 161,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
82 610,0
005
Капитальные расходы государственного органа
17 271,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения