"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/2-V шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы № 15/1-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 тамызда № 3037 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/11-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2013 № 19/11-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 9 тамыздағы № 13/155-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3031 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2799 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 16 қаңтардағы «Бесқарағай тынысы» газетінің № 5, 6 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
«1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«түсімдер – 2304035,0 мың теңге, оның ішінде:
кірістер – 322912,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 322060,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 852,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1981123,0 мың теңге»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 2323649,1 мың теңге»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру– 3978,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5193,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1215,0 мың теңге»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) – -23592,1 мың теңге»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 23592,1 мың теңге.».
2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымды трансферттердің азаюы қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысына қатысушыларға және Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына) - 290,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 10/2-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 августа 2013 года № 15/1-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 августа 2013 года № 3037. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года № 19/11-V
Сноска. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2013 № 19/11-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 августа 2013 года № 13/155-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3031), Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2799, опубликованное в газете «Бесқарағай тынысы» 16 января 2013 года, за № 5, 6) следующие изменения:
«в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«поступления – 2304035,0 тысяч тенге, в том числе:
доходы – 322912,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 322060,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 852,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1981123,0 тысяч тенге»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 2323649,1 тысяч тенге»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 3978,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5193,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1215,0 тысяч тенге»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – -23592,1 тысяч тенге»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) – 23592,1 тысяч тенге.».
Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено уменьшение целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих) - 290,0 тысяч тенге;

«Алтын алқа», «Күміс алқа» белгілерімен марапатталған немесе бұрын «Батыр-ана» атағын алған және 1, 2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір жолғы материалдық көмек көрсетуге - 220,0 мың теңге.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                               Т. ШЕБАРШОВА
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы                            Қ. САДЫҚОВ
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 тамыздағы
№ 15/1-V шешіміне 1 қосымша
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10/2-V шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
са
нат
Сы
нып
ішкі
сы
нып
ерек
ше
лік
А Т А У Ы
Сома
(мың теңге)
1. Түсiмдер

на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившие ранее звание «Мать героиня» и награжденные орденом «Материнская слава» 1, 2 степени - 220,0 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                                Т. ШЕБАРШОВА
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата                                  К. САДЫКОВ
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного маслихата
от 20 августа 2013 года № 15/1-V
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 10/2-V
Районный бюджет на 2013 год
Кате
го
рия
Класс
Под
класс
Спе
цифи
ка
Наименование доходов
Сумма
(тысяч тенге)
1.Поступления

370,0
4
Азаматтық хал актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өліу туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
450
5
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттiк баж
18,0
7
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
10,0
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
30,0
9
Аң аулау құқығына рұқсат берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
10,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
6,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
20,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
43,0
2
Салықтық емес түсiмдер
852,0
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кiрiстер
108,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
107,0
8
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
107,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
1,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
1,0
2
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
244,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
244,0
2
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
244,0
6
Басқа да салықтық емес түсiмдер
500,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
500,0
9
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
500,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетiн түсiмдер
0,0
3
Жердi және материалдық емес активтердi сату
0,0
1
Жердi сату
0,0
1
Жер учаскелерін сатудан түсетiн түсiмдер
4
Трансферттердің түсімдері
1981123,0
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1981123,0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер

370,0
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
450,0
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
18,0
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
10,0
8
Государственная пошлина за регистрацию место жительства
30,0
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
10,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
6,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз их Республики Казахстан оружия и патронов к нему
20,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
43,0
2
Неналоговые поступления
852,0
1
Доходы от государственной собственности
108,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
107,0
8
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района, за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
107,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
1,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
1,0
2
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
244,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
244,0
2
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
244,0
6
Прочие неналоговые поступления
500,0
1
Прочие неналоговые поступления
500,0
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
500,0
3
Поступления от продажи основного капитала
0,0
3
Продажа земли и нематериальных активов
0,0
1
Продажа земли
0,0
1
Поступления от продажи земельных участков
0,0
4
Поступления трансфертов
1981123,0
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1981123,0
2
Трансферты из областного бюджета