"2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-74/V шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 наурыздағы N 11-100/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 наурызда N 2909 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қарашадағы N 221-03/13 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 29.11.2013 N 221-03/13 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 12 ақпандағы № 10/112-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2887 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-74/V Үржар аудандық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2800 нөмірімен тіркелген, «Уақыт тынысы» газетінің 2013 жылдың 14 қаңтарында 4-5 нөмірлерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер - 5 500 094,0 мың теңге, оның ішінде:
трансферттердің түсімдері - 4 688 762,0 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар - 5 592 428,1 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) - -132 166,1 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 132 166,1 мың теңге.».

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 9-74/V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05 марта 2013 года N 11-100/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 марта 2013 года N 2909. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 29 ноября 2013 года № 221-03/13)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 29.11.2013 № 221-03/13).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 10/112-V от 12 февраля 2013 года «О внесении изменений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2887) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9-74/V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2800, опубликовано в газете «Уақыт тынысы» от 14 января 2013 года № 4-5) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы - 5 500 094,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления трансфертов – 4 688 762,0 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты - 5 592 428,1 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета - -132 166,1 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 132 166,1 тысяч тенге.».