"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 қарашадағы № 16/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 қарашада № 3088 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы N 253 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 27.12.2013 N 253 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6–бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 24 қазандағы № 15/180-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3078 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шемонаиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2806 болып тіркелген, «Уба-Информ» газетінде 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 3-санында жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 217 588 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 1 113 263 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 11 996 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 41 719 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 2 050 610 мың теңге;
2) шығындар – 3 324 094,8  мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 3 987 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 5 193 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 206 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -110 493,8 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/2-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05 ноября 2013 года N 16/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 ноября 2013 года N 3088. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 253)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 27.12.2013 № 253).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2013 года № 15/180-V «О внесении изменений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3078) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/2-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2806, опубликовано в газете «Уба-Информ» от 18 января 2013 года № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 217 588 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 113 263 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 996 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41 719 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 050 610 тысяч тенге;
2) затраты – 3 324 094,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 987 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 193 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 206 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -110 493,8 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 110 493,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 5 193 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 206 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 106 506,8 мың теңге.»;
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«7. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 15 541 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«10. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке арналған ағымдағы нысаналы трансферттер 19 550 мың теңге сомасында көзделсін.»;
11-тармақта:
бірінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
«2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 16 253 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:»;
4) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«4) 970 мың теңге – жалпы білім беретін мектептерге оқыту-әдістемелік кешендерін сатып алуға.»;
13-тармақта:
бірінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
«2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамытуға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер 450 715 мың теңге сомасында көзделсін:»;
3), 4), 5), 6) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
«3) 50 000 мың теңге – Шемонаиха ауданының Медведка ауылында 120 орынға арналған негізгі орта мектебінің құрылысына;»;
«4) Шемонаиха ауданының Октябрьское ауылында 180 орынға арналған орта мектептің құрылысына - 189 553 мың теңге;»;
«5) 55 499 мың теңге – Шемонаиха қаласындағы Жуков көшесіндегі 30 пәтерлік коммуналдық тұрғын үй құрылысына;»;
«6) 55 240 мың теңге – Шемонаиха қаласының Теміржолшылар кентінде таза су қоймалары мен екінші көтерілу сорғы станциясы құрылысына;»;
7) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«7) 423 мың теңге – Шемонаиха қаласындағы Жуков көшесіндегі 30 пәтерлік тұрғын үйді абаттандыруға және инженерлік желілерге.»;
14–тармақта:
бірінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
«2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 182 320 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«6) 47 961 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға;»;
16–тармақта:
1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 10) және 11) тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
«1) 5-қосымшаға сәйкес қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз етуге 137 077 мың теңге сомасында;»;
«2) 6-қосымшаға сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыруға 762 мың теңге сомасында;»;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110 493,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 193 тысяч тенге;
погашение займов – 1 206 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 106 506,8 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 15 541 тысяч тенге.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 19 550 тысяч тенге.»;
в пункте 11:
первый абзац изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 16 253 тысяч тенге, в том числе:»;
дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
«4) 970 тысяч тенге – на приобретение учебно-методического комплекса для общеобразовательных школ.»;
в пункте 13:
первый абзац изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 450 715 тысяч тенге, в том числе:»;
подпункты 3), 4), 5), 6) изложить в следующей редакции:
«3) 50 000 тысяч тенге – на строительство основной средней школы на 120 мест в селе Медведка Шемонаихинского района;»;
«4) 189 553 тысяч тенге – на строительство средней школы на 180 мест в селе Октябрьское Шемонаихинского района;»;
«5) 55 499 тысяч тенге – на строительство 30-квартирного коммунального жилого дома по улице Жукова в городе Шемонаиха;»;
«6) 55 240 тысяч тенге – на строительство насосной станции второго подъема и резервуаров чистой воды поселка Железнодорожник в городе Шемонаиха;»;
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
«7) 423 тысяч тенге – на инженерные сети и благоустройство для 30-ти квартирного жилого дома по улице Жукова в городе Шемонаиха.»;
в пункте 14:
первый абзац изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 182 320 тысяч тенге, в том числе:»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«6) 47 961 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;»;
в пункте 16:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 10) и 11) изложить в следующей редакции:
«1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 137 077 тысяч тенге, согласно приложению 5;»;
«2) на организацию бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности в сумме 762 тысяч тенге, согласно приложению 6;»;

«3) 7-қосымшаға сәйкес елді мекендерде көшелерді жарықтандыруға 24 722 мың теңге сомасында;»;
«4) 8-қосымшаға сәйкес елдi мекендердiң санитарлық жағдайын қамтамасыз етуге сомасы 12 646 мың теңге;»;
«5) 9-қосымшаға сәйкес жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеуге 513 мың теңге;»;
«6) 10-қосымшаға сәйкес елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға 44 028 мың теңге сомасында;»;
«7) 11-қосымшаға сәйкес қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтің автокөлік жолдарын қамтамасыз етуге 50 524 мың теңге сомасында;»;
«10) 14-қосымшаға сәйкес мемлекеттік органның күрделі шығыстарына арналған шығындарға 3 602 мың теңге сомасында;»;
«11) 15-қосымшаға сәйкес Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдык елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға 3 550 мың теңге сомасында.»;
көрсетілген шешімнің 156789101114 және 15–қосымшалары осы шешімнің 123456789 және 10–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            Т. Абайдельдинов
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық мәслихатының

«3) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 24 722 тысяч тенге, согласно приложению 7;»;
«4) на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 12 646 тысяч тенге, согласно приложению 8;»;
«5) на содержание мест захоронений и погребение безродных в сумме 513 тысяч тенге, согласно приложению 9;»;
«6) на благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 44 028 тысяч тенге, согласно приложению 10;»;
«7) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в сумме 50 524 тысяч тенге, согласно приложению 11;»;
«10) на капитальные расходы государственных органов в сумме 3 602 тысяч тенге, согласно приложению 14;»;
«11) на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 3 550 тысяч тенге, согласно приложению 15.»;
приложения 156789101114 и 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123456789 и 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Т. Абайдельдинов
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата                        А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата