Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 тамыздағы № 193 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қыркүйекте № 3344 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары С. Ж. Шапкеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрлігінің
Автомобиль жолдары
комитетінің төрағасы
___________ З. Сағынов

Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 27 августа 2013 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 сентября 2013 года № 3344
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень автомобильных дорог областного значения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Западно-Казахстанской области С. Ж. Шапкенова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Комитета
автомобильных дорог
Министерства транспорта
и коммуникаций
Республики Казахстан
___________ З. Сагинов