Бөрлі ауданы бойынша 2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 1 ақпандағы № 20 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде 2013 жылғы 11 наурызда № 3206 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 41 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 30.01.2014 № 41 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту  туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына, Бөрлі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 24 ақпандағы № 25-2 "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының 2011-2015 жылдарға арналған аумақтық даму бағдарламасын бекіту туралы" шешіміне сәйкес және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бөрлі ауданында 2013 жылы қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Бөрлі ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландандыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Сафималиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      М. Тусупкалиев
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 1 ақпандағы № 20
қаулысымен бекітілді
Бөрлі ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар
жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары,
қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
және оларды қаржыландандыру көздері бекітілсін
және қоғамдық жұмыстарға айқындалған
сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыс түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
1
"Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттар жеткізу
20-40 құжат
2
"Ақбұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты тазалау
1 мың шаршы метрден кем емес
3
"Александров селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты тазалау
1 мың шаршы метрден кем емес
4
"Ақсу селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты тазарту
1 мың шаршы метрден кем емес
5
"Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты тазалау
1 мың шаршы метрден кем емес
6
"Бумакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты тазалау
1 мың шаршы метрден кем емес
7
"Березов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты тазалау
1 мың шаршы метрден кем емес
8
"Жарсуат селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты тазалау
1 мың шаршы метрден кем емес
9
"Кызылтал селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты тазалау
1 мың шаршы метрден кем емес
10
"Кеңтүбек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты тазалау
1 мың шаршы метрден кем емес
11
"Қарақұдық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты тазалау
1 мың шаршы метрден кем емес
12
"Қанай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты тазалау
1 мың шаршы метрден кем емес
13
"Қарағанды селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты тазалау
1 мың шаршы метрден кем емес
14
"Приурал селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты тазалау
1 мың шаршы метрден кем емес
15
"Пугачев селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты тазалау
1 мың шаршы метрден кем емес
16
"Успен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты тазалау
1 мың шаршы метрден кем емес
17
"Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
шақыру қағаз жеткізу

Об организации и финансировании общественных работ на 2013 год по Бурлинскому району
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 1 февраля 2013 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 марта 2013 года № 3206. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 41
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 30.01.2014 № 41 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", решением Бурлинского районного маслихата от 24 февраля 2011 года № 25-2 "Об утверждении Программы развития территории Бурлинского района Западно-Казахстанской области на 2011-2015 годы" и с учетом заявок работодателей акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы на 2013 год в Бурлинском районе, путем создания временных рабочих мест, предназначенных специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Бурлинскому району.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района А. Сафималиева.
4. Данное постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      М. Тусупкалиев
Утверждено
постановлением акимата
Бурлинского района
от 1 февраля 2013 года № 20
Перечень организаций, в которых будут
проводиться общественные работы, виды,
объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источники
их финансирования и определить спрос и
предложение на общественные работы по
Бурлинскому району
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объем общественных работ
1
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
доставка документов
20-40 документов
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбулакского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-й тысячи квадратных метров
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Александровского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-й тысячи квадратных метров
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксуского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-й тысячи квадратных метров
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-й тысячи квадратных метров
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Бумакольского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-й тысячи квадратных метров
7
Государственное учреждение "Аппарат Акима Березовского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-й тысячи квадратных метров
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Жарсуатского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-й тысячи квадратных метров
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылталского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-й тысячи квадратных метров
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Кентубекского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-й тысячи квадратных метров
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракудукского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-й тысячи квадратных метров
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Канайского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-й тысячи квадратных метров
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Карагандинского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-й тысячи квадратных метров
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Приурального сельского округа"
уборка территории
не менее 1-й тысячи квадратных метров
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Пугачевского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-й тысячи квадратных метров
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Успеновского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-й тысячи квадратных метров
17
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
доставка повесток