Тасқала аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы № 32-2 "Тасқала ауданы бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 8-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 қаңтарда № 3171 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы № 16-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 14.11.2013 № 16-6 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының "Тасқала ауданы бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2011 жылғы 30 наурыздағы № 32-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-11-140 тіркелген, 2011 жылғы 6 мамырдағы "Екпін" аудандық газетінің № 18-19 жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
мынадай мазмұндағы 13-1) тармақшамен толықтырылсын:
"13-1) 3-4 сатыдағы онкологиялық аурулармен ауыратын азаматтарға, өтініштері бойынша, бір жолғы – 20 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  М. Нұрмұхамбетова
Аудандық мәслихат хатшысы        С. Рахимов

О внесении дополнения в решение Таскалинского районного маслихата от 30 марта 2011 года № 32-2 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по Таскалинскому району"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 января 2013 года № 8-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 января 2013 года № 3171. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 ноября 2013 года № 16-6.
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.11.2013 № 16-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по Таскалинскому району" от 30 марта 2011 года № 32-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-11-140, опубликованное 6 мая 2011 года в районной газете "Екпін" № 18-19) следующее дополнение:
в пункте 1:
дополнить подпунктом 13-1) следующего содержания:
"13-1) гражданам, больным онкологическими заболеваниями на 3-4 стадии, по заявлению, единовременно - в размере 20 месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Нурмухамбетова
Секретарь районного маслихата С. Рахимов