Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 14 ақпандағы № 42 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 наурызда № 3196 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 маусымдағы № 104 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 24.06.2013 № 104 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шыңғырлау аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп Шыңғырлау ауданының аумағында № 3 Ащысай, № 8 Утва және № 10 Орталық сайлау округтері бойынша шығып қалған депутаттың орнына аудандық мәслихаттың депутаттығына барлық кандидаттарының үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Ащысай және Шыңғырлау селолық округінің әкімдеріне үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Айтмұхамбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      А. Халелов
КЕЛІСІЛДІ:
Шыңғырлау аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
_____________ Е. Р. Тұрмағамбетов
14.02.2013 ж.
Аудан әкімдігінің 2013 жылғы
14 ақпандағы № 42 қаулысына
қосымша
Шыңғырлау ауданының аумағында № 3 Ащысай,
№ 8 Утва және № 10 Орталық сайлау округтері
бойынша шығып қалған депутаттың орнына
аудандық мәслихаттың депутаттығына барлық
кандидаттарының үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар
Селолық округ атауы
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Шыңғырлау
Шыңғырлау
Мәдениет үйі ауданындағы стенді
"Л. Қылышев атындағы Шилі орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ауданындағы стенді
"Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ауданындағы стенді
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Шыңғырлау колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорының ауданындағы стенді
Ащысай
Ащысай
Мәдениет үйі ауданындағы стенді
Талдысай
Селолық кітапхана ауданындағы стенді
Жінішке
Селолық кітапхана ауданындағы стенді
Амангельды
Селолық мәдениет клубы ауданындағы стенді

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2013 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 марта 2013 года № 3196. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 24 июня 2013 года № 104.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 24.06.2013 № 104.
Руководствуясь Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Чингирлауской районной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты районного маслихата в место выбывшего депутата по Ащесайскому № 3, Утвинскому № 8 и по Центральному № 10 избирательным округам на территории Чингирлауского района согласно приложению.
2. Акимам Ащесайского и Чингирлауского сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтмухамбетова К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Халелов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Чингирлауской
районной избирательной комиссии
_____________ Турмагамбетов Е. Р.
14.02.2013 г.
Приложение
к постановлению акимата района
14 февраля 2013 года № 42
Места для размещения агитационных печатных
материалов для всех кандидатов в депутаты
районного маслихата в место выбывшего депутата
по Ащесайскому № 3, Утвинскому № 8 и по
Центральному № 10 избирательным округам на
территории Чингирлауского района
Наименование сельского округа
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Чингирлауский
Шынгырлау
Стенд в районе дома культуры
Стенд в районе государственного учреждения "Чиликсая средняя общеобразовательная школа имени Л. Клышева"
Стенд в районе государственного учреждения "Чингирлауская средняя общеобразовательная школа"
Стенд в районе государственного коммунального казенного предприятия "Шынгырлауский колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанской области
Ащесайский
Ащесай
Стенд в районе дома культуры
Талдысай
Стенд в районе сельской библиотеки
Жинишке
Стенд в районе сельской библиотеки
Амангельды
Стенд в районе сельского клуба