Көмірсутек шикізаты бөлімінде жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2014 жылғы 21 ақпандағы № 43 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 15 наурызда № 9225 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 393 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің 09.06.2015 № 393 (алғашқы ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 10-бабының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес «Көмірсутек шикізаты бөлімінде жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу» бойынша мемлекеттік қызметтерді көрсету регламенті;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес «Көмірсутек шикізаты бөлімінде жер қойнауын пайдалануға арналған келiсiм-шарттарды тiркеу» бойынша мемлекеттік қызметтерді көрсету регламенті бекітілсін.
2. 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 202 «Көмірсутек шикізаты бөлімінде жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» (Нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде № 8309 тіркелген, 2013 жылғы 6 наурыздағы № 83-84 (27357-27358) «Казахстанская правда», 2013 жылғы 6 наурыздағы № 81 (28020) «Егеменді Қазақстан» газеттерінде жарияланған) Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрі м.а. бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі Жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттар және өнімді бөлу туралы келісімдер департаменті (Р.А. Алдашев):
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өтуін;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде оның мемлекеттік тіркелгенінен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы бұйрықты ресми жариялауға БАҚ - қа жіберуді;
3) «Әділет» ақпараттық құқықтық жүйеге жариялау үшін қағаз және электронды тасығыш арқылы бұйрықтың көшірмесін осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден кейін он күнтізбелік күннен аспайтын мерзімде жолдануын;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің ресми интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрлігінің жетекшілік ететін вице-министріне жүктелсін.

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере недропользования в части углеводородного сырья
Приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 21 февраля 2014 года № 43. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 марта 2014 года № 9225. Утратил силу приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 9 июня 2015 года № 393
Сноска. Утратил силу приказом Министра энергетики РК от 09.06.2015 № 393 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент оказания государственной услуги «Регистрация договора залога права недропользования в части углеводородного сырья», согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) регламент оказания государственной услуги «Регистрация контрактов на недропользование в части углеводородного сырья», согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра нефти и газа Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 202 «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере недропользования в части углеводородного сырья» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8309, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 6 марта 2013 года № 83-84 (27357-27358); «Егемен Қазақстан» от 6 марта 2013 года № 81 (28020).
3. Департаменту контрактов на недропользование и соглашений о разделе продукции Министерства нефти и газа Республики Казахстан (Алдашев Р.А.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление на официальное опубликование настоящего приказа в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан в средствах массовой информации;
3) направление копии приказа на бумажном и электронном носителе на официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» в срок не превышающий десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
4) опубликование настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства нефти и газа Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра нефти и газа Республики Казахстан.

5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           Ұ. Қарабалин
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
2014 жылғы 21 ақпандағы
№ 43 бұйрығына
1-қосымша
«Көмірсутек шикізаты бөлімінде жер қойнауын пайдалану
құқығының кепiл шартын тiркеу»
бойынша мемлекеттiк қызметтің регламенті 1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметті Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) 2014 жылғы 4 ақпандағы № 50 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен бекітілген «Көмірсутек шикізаты бөлімінде жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу» мемлекеттік қызмет стандартына (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет стандарты) сәйкес көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз жүзінде.
3. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi аяқтау нысаны (нәтижесi) жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу туралы куәлiк немесе мемлекеттік қызметті көрсетпеу туралы негізделген қағаз жүзіндегі жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер
(қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің іс-қимыл
тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға қағаз жүзіндегі қызмет көрсетушіге қызмет алушының мемлекеттік қызметті көрсетуге өтініші негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініш түскен күні өтініш кеңсемен Бірыңғай электронды құжат айналымы жүйесінде тіркелді;
2) өтінішті тіркеу күні қызмет көрсетушінің басқарушысымен жауапты орындаушыны таңдау;
3) қызмет алушының құжаттарын алған уақыттан бастап бір жұмыс күні ішінде жауапты орындаушымен өтінішке қоса берілген құжаттарды мемлекеттік қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген тізімге сәйкестігін қарастыру;
4) бір жұмыс күні ішінде жауапты орындаушымен жіберілген құжаттары мемлекеттік қызметтер стандартының 9-тармағында көрсетілген тізімге сәйкес болған жағдайда жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу туралы куәлiк дайындалады;
5) бір жұмыс күні ішінде жауапты орындаушымен жіберілген құжаттар мемлекеттік қызметтер стандартының 9-тармағында көрсетілген тізімге сәйкес емес болған жағдайда қызмет көрсетпеу туралы негізделген жауапты дайындайды;
6) бір жұмыс күні ішінде қызмет көрсетушінің басшысы жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу туралы куәлiкке немесе көрсетпеу туралы негізделген жауапқа қол қояды.

5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    У. Карабалин
Приложение 1
к приказу Министра нефти и газа
Республики Казахстан
от 21 февраля 2014 года № 43
Регламент государственной услуги
«Регистрация договора залога права недропользования
в части углеводородного сырья»
1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается Министерством нефти и газа Республики Казахстан (далее - услугодатель) в соответствии со стандартом государственной услуги «Регистрация договора залога права недропользования в части углеводородного сырья», утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2014 года № 50 (далее – стандарт государственной услуги).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - свидетельство о регистрации договора залога права недропользования на бумажном носителе, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявления на оказание государственной услуги услугополучателя, поданного услугодателю в бумажной форме.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) регистрация заявления на получение государственной услуги в Единой системе электронного документооборота канцелярией в день поступления заявления;
2) выбор руководством услугодателя ответственного исполнителя в день регистрации заявления;
3) рассмотрение ответственным исполнителем документов, прикрепленных к заявлению на соответствие перечню, указанному в пункте 9 стандарта государственной услуги в течение одного рабочего дня с момента получения документов услугополучателя;
4) в случае соответствия представленных документов перечню, указанному в пункте 9 стандарта государственной услуги ответственным исполнителем подготавливается свидетельство о регистрации договора залога права недропользования в течение одного рабочего дня;
5) в случае несоответствия представленных документов перечню, указанному в пункте 9 стандарта государственной услуги ответственным исполнителем подготавливается мотивированный ответ об отказе в течение одного рабочего дня;
6) подписание руководителем услугодателя свидетельства о регистрации договора залога права недропользования либо мотивированного ответа об отказе в течение одного рабочего дня.

6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіздеме болатын мемлекеттік қызмет көрсету рәсімінің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) кіріс нөмірі бар мемлекеттік қызметті көрсету туралы тіркелген өтініш;
2) жіберілген құжаттардың мемлекеттік қызметтер стандартының 9-тармағында көрсетілген тізімге сәйкес болуы;
3) жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу туралы куәлiкті дайындау.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер
(қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің өзара
іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізбесі:
1) Министрлік кеңсесі;
2) қарастыратын және шешім жобасын дайындайтын жауапты орындаушы;
3) қызмет көрсетушінің басшысы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер арасындағы өзара іс-қимылдың реттілігін сипаттау:
1) Мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініш түскен күні өтінішті Министрлік кеңсесінде тіркеу;
2) өтінішті тіркеу күні қызмет көрсетушінің басқарушысымен жауапты орындаушыны тандау;
3) қызмет алушының құжаттарын алған уақыттан бастап бір жұмыс күні ішінде жауапты орындаушымен өтінішке қоса берілген құжаттарды мемлекеттік қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген тізімге сәйкестігін қарастыру;
4) бір жұмыс күні ішінде жауапты орындаушымен жіберілген құжаттары мемлекеттік қызметтер стандартының 9-тармағында көрсетілген тізімге сәйкес болған жағдайда жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу туралы куәлiк дайындалады;
5) бір жұмыс күні ішінде жауапты орындаушымен жіберілген құжаттар мемлекеттік қызметтер стандартының 9-тармағында көрсетілген тізімге сәйкес емес болған жағдайда қызмет көрсетпеу туралы негізделген жауапты дайындайды;
6) бір жұмыс күні ішінде қызмет көрсетушінің басшысы жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу туралы куәлiгіне немесе қызмет көрсетпеу туралы негізделген жауапқа қол қояды.
«Көмірсутек шикізаты бөлімінде
жер қойнауын пайдалану
құқығының кепiл шартын тiркеу»
бойынша мемлекеттік қызметті
көрсету регламентіне
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
2014 жылғы 21 ақпандағы
№ 43 бұйрығына
2-қосымша
«Көмірсутек шикізаты бөлімінде жер қойнауын пайдалануға
арналған келiсiмшарттарды тiркеу» бойынша мемлекеттiк қызметтің
регламенті 1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметті Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) 2014 жылғы 4 ақпандағы № 50 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен бекітілген «Көмірсутек шикізаты бөлімінде жер қойнауын пайдалануға арналған келiсiмшарттарды тiркеу» мемлекеттік қызмет стандартына (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет стандарты) сәйкес көрсетеді.

6. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) зарегистрированное заявление на оказание государственной услуги с входящим номером;
2) соответствие представленных документов перечню, указанному в пункте 9 стандарта государственной услуги;
3) подписание свидетельства о регистрации договора залога права недропользования.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия Министерства;
2) ответственный исполнитель, который рассматривает и подготавливает проект решения;
3) руководитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) регистрация заявления на получение государственной услуги в Единой системе электронного документооборота канцелярией в день поступления заявления;
2) выбор руководством услугодателя ответственного исполнителя в день регистрации заявления;
3) рассмотрение ответственным исполнителем документов, прикрепленных к заявлению на соответствие перечню, указанному в пункте 9 стандарта государственной услуги в течение одного рабочего дня с момента получения документов услугополучателя;
4) в случае соответствия представленных документов перечню, указанному в пункте 9 стандарта государственной услуги ответственным исполнителем подготавливается свидетельство о регистрации договора залога права недропользования в течение одного рабочего дня;
5) в случае не соответствия представленных документов перечню, указанному в пункте 9 стандарта государственной услуги ответственным исполнителем подготавливается мотивированный ответ об отказе в течение одного рабочего дня;
6) подписание руководителем услугодателя свидетельства о регистрации договора залога права недропользования либо мотивированного ответа об отказе в течение одного рабочего дня.
Приложение
к Регламенту оказания
государственной услуги
«Регистрация договора залога
права недропользования в части
углеводородного сырья»
Схема функционального взаимодействия
Приложение 2
к приказу Министра нефти и газа
Республики Казахстан
от 21 февраля 2014 года № 43
Регламент государственной услуги
«Регистрация контрактов на недропользование
в части углеводородного сырья»
1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается Министерством нефти и газа Республики Казахстан (далее - услугодатель) в соответствии со стандартом государственной услуги «Регистрация контрактов на недропользование в части углеводородного сырья», утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2014 года № 50 (далее – стандарт государственной услуги).

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз жүзінде.
3. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi аяқтау нысаны (нәтижесi) жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiм-шарттың бет жағындағы тіркеу мөрі немесе мемлекеттік қызметті көрсетпеу туралы негізделген қағаз жүзіндегі жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер
(қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің іс-қимыл
тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға қағаз жүзіндегі қызмет көрсетушіге қызмет алушының мемлекеттік қызметті көрсетуге өтініші негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініш түскен күні өтініш кеңсемен Бірыңғай электронды құжат айналымы жүйесінде тіркеледі;
2) өтінішті тіркеу күні қызмет көрсетушінің басқарушысымен жауапты орындаушыны таңдау;
3) қызмет алушының құжаттарын алған уақыттан бастап бір жұмыс күні ішінде жауапты орындаушымен өтінішке қоса берілген құжаттарды мемлекеттік қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген тізімге сәйкестігін қарастыру;
4) бір жұмыс күні ішінде жауапты орындаушымен жіберілген құжаттар мемлекеттік қызметтер стандартының 9-тармағында көрсетілген тізімге сәйкес болған жағдайда жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттың бет жағына тіркеу мөрі қойылады;
5) бір жұмыс күні ішінде жауапты орындаушымен жіберілген құжаттар мемлекеттік қызметтер стандартының 9-тармағында көрсетілген тізімге сәйкес емес болған жағдайда қызмет көрсетпеу туралы негізделген жауапты дайындайды;
6) бір жұмыс күні ішінде қызмет көрсетушінің басшысы жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттың беткі жағындағы тіркеу мөріне немесе көрсетпеу туралы негізделген жауапқа қол қояды.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіздеме болатын мемлекеттік қызмет көрсету рәсімінің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) кіріс нөмірі бар мемлекеттік қызметті көрсету туралы тіркелген өтініш;
2) жіберілген құжаттардың мемлекеттік қызметтер стандартының 9-тармағында көрсетілген тізімге сәйкес болуы;
3) жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттың бет жағындағы тіркеу мөрін басу.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер
(қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің өзара
іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізбесі:

2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - регистрационный штамп на лицевой стороне контракта на проведение операций по недропользованию, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявления на оказание государственной услуги услугополучателя, поданного услугодателю в бумажной форме.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) регистрация заявления на получение государственной услуги в Единой системе электронного документооборота канцелярией в день поступления заявления;
2) выбор руководством услугодателя ответственного исполнителя в день регистрации заявления;
3) рассмотрение ответственным исполнителем документов, прикрепленных к заявлению на соответствие перечню, указанному в пункте 9 стандарта государственной услуги в течение одного рабочего дня с момента получения документов услугополучателя;
4) в случае соответствия представленных документов перечню, указанному в пункте 9 стандарта государственной услуги ответственным исполнителем проставляется регистрационный штамп на лицевой стороне контракта на недропользование в течение одного рабочего дня;
5) в случае несоответствия представленных документов перечню, указанному в пункте 9 стандарта государственной услуги ответственным исполнителем подготавливается мотивированный ответ об отказе в течение одного рабочего дня;
6) подписание руководителем услугодателя регистрационного штампа на лицевой стороне контракта на недропользование, либо мотивированного ответа об отказе в течение одного рабочего дня.
6. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) зарегистрированное заявление на оказание государственной услуги с входящим номером;
2) соответствие представленных документов перечню, указанному в пункте 9 стандарта государственной услуги;
3) проставление регистрационного штампа на лицевой стороне контракта на недропользование.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:

1) Министрлік кеңсесі;
2) қарастыратын және шешім жобасын дайындайтын жауапты орындаушы;
3) қызмет көрсетушінің басшысы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер арасындағы өзара іс-қимылдың реттілігін сипаттау:
1) Мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініш түскен күні өтінішті Министрлік кеңсесінде тіркеу;
2) өтінішті тіркеу күні қызмет көрсетушінің басқарушысымен жауапты орындаушыны тандау;
3) қызмет алушының құжаттарын алған уақыттан бастап бір жұмыс күні ішінде жауапты орындаушымен өтінішке қоса берілген құжаттарды мемлекеттік қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген тізімге сәйкестігін қарастыру;
4) бір жұмыс күні ішінде жауапты орындаушымен жіберілген құжаттары мемлекеттік қызметтер стандартының 9-тармағында көрсетілген тізімге сәйкес болған жағдайда қызмет жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттың бет жағына тіркеу мөрін қояды;
5) бір жұмыс күні ішінде жауапты орындаушы жіберілген құжаттар мемлекеттік қызметтер стандартының 9-тармағында көрсетілген тізімге сәйкес емес болған жағдайда көрсетпеу туралы негізделген жауапты дайындайды;
6) бір жұмыс күні ішінде қызмет көрсетушінің басшысы жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттың бет жағындағы тіркеу мөріне немесе қызмет көрсетпеу туралы негізделген жауапқа қол қояды.
«Көмірсутек шикізаты
бөлімінде жер қойнауын
пайдалануға арналған келiсiм-
шарттарды тiркеу» бойынша
мемлекеттік қызметті көрсету
регламентіне 1-қосымша

1) канцелярия Министерства;
2) ответственный исполнитель, который рассматривает и подготавливает проект решения;
3) руководитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) регистрация канцелярией Министерства в день поступления заявления на получение государственной услуги;
2) выбор руководством услугодателя ответственного исполнителя в день регистрации заявления;
3) рассмотрение ответственным исполнителем документов, прикрепленных к заявлению на соответствие перечню, указанному в пункте 9 стандарта государственной услуги в течение одного рабочего дня с момента получения документов услугополучателя;
4) в случае соответствия представленных документов перечню, указанному в пункте 9 стандарта государственной услуги ответственным исполнителем проставляется регистрационный штамп на лицевой стороне контракта на недропользование в течение одного рабочего дня;
5) в случае не соответствия представленных документов перечню, указанному в пункте 9 стандарта государственной услуги ответственным исполнителем подготавливается мотивированный ответ об отказе в течение одного рабочего дня;
6) подписание руководителем услугодателя регистрационного штампа на лицевой стороне контракта на недропользование, либо мотивированного ответа об отказе в течение одного рабочего дня.
Приложение
к Регламенту оказания
государственной услуги
«Регистрация контрактов
на недропользование
в части углеводородного сырья»
Схема функционального взаимодействия