Бухгалтерлердiң кәсiби ұйымын, бухгалтерлердi кәсiби сертификаттау бойынша ұйымды аккредиттеу туралы куәліктер нысандарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 247 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 20 маусымда № 9531 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 130 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 18.03.2016 № 130 бұйрығымен.
«Бухгалтерлiк есеп пен қаржылық есептiлiк туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабы 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған нысандар:
1) бухгалтерлердiң кәсiби ұйымын аккредиттеу туралы куәлігі осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес;
2) бухгалтерлердi кәсiби сертификаттау бойынша ұйымды аккредиттеу туралы куәлігі осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ішкі бақылау, нақты сектор бухгалтерлік есебі мен аудиті әдіснамасы департаменті (А.О. Төлеуов) заңнамада белгіленген тәртіпте осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                             Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
2014 жылғы 26 мамырдағы
№ 247 бұйрығына
1-қосымша
нысан
Бухгалтерлердiң кәсiби ұйымын
аккредиттеу туралы куәлік
ҚМБЕ сериясының № ____
Осы куәлік_____________________________________________________
_____________________________________________________________________
(бухгалтерлердің кәсіби ұйымының толық атауы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(мекенжайы, БСН)
____________________________________________________________ берілді.
Куәлік 5 жыл мерзімге беріледі және Қазақстан Республикасының
бүкіл аумағында қолданылады.
Куәлікті берген орган _______________________________________________
_____________________________________________________________________
(уәкілетті органның толық атауы)
Негіздеме: __________________________________________________________
(уәкілетті органның толық атауы)
_____________________________________________________________ бұйрығы
20___ ж. «___» ____________ № __________
Басшысы (уәкілетті адам) ___________________
М.О.
Берілген күні 20__ ж. «___» _______________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
2014 жылғы 26 мамырдағы
№ 247 бұйрығына
2-қосымша
нысан
Бухгалтерлердi кәсiби сертификаттау бойынша ұйымды
аккредиттеу туралы куәлік
ҚМБЕ сериясының № ____
Осы куәлік ____________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(сертификаттау жөніндегі ұйымының толық атауы)
_____________________________________________________________________
(мекенжайы, БСН)
____________________________________________________________ берілді.
Куәлік 3 жыл мерзімге беріледі және Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында қолданылады.
Куәлік берген орган _________________________________________________
_____________________________________________________________________
(уәкілетті органның толық атауы)
Негіздеме: __________________________________________________________
(уәкілетті органның толық атауы)
_____________________________________________________________ бұйрығы
20___ ж. «___» ____________ № __________
Басшысы (уәкілетті адам) __________________
М.О.
Берілген күні 20__ ж. «___» _______________

Об утверждении форм свидетельств об аккредитации профессиональной организации бухгалтеров, организации по профессиональной сертификации бухгалтеров
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 26 мая 2014 года № 247. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 июня 2014 года № 9531. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 марта 2016 года № 130
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.03.2016 № 130.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 1 Закона Республики Казахстан «О бухгалтерском учете и финансовой отчетности» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые формы:
1) свидетельства об аккредитации профессиональной организации бухгалтеров согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) свидетельства об аккредитации организации по сертификации бухгалтеров согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета и аудита реального сектора, внутреннего контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Тулеуов А.О.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер–Министра
Республики Казахстан –
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б.Султанов
Приложение 1
к приказу Заместителя
Премьер–Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 26 мая 2014 года № 247
форма
Свидетельство об аккредитации
профессиональной организации бухгалтеров
Серия МФБУ № ____
Настоящее свидетельство выдано ________________________________
_____________________________________________________________________
(полное наименование профессиональной организации бухгалтеров)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(местонахождение, БИН)
Свидетельство выдается сроком на 5 лет и действует на всей территории
Республики Казахстан.
Орган, выдавший свидетельство _________________________________
_____________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа)
Основание: приказ _____________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа)
от «____» ___________ 20 ___ г. № __________
Руководитель (уполномоченное лицо) ____________________________
М.П.
Дата выдачи «__» ____________ 20 ___ г.
Приложение 2
к приказу Заместителя
Премьер–Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 26 мая 2014 года № 247
форма
Свидетельство об аккредитации
организации по сертификации бухгалтеров
Серия МФБУ № ____
Настоящее свидетельство выдано ________________________________
_____________________________________________________________________
(полное наименование организации по сертификации бухгалтеров)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(местонахождение, БИН)
Свидетельство выдается сроком на 3 года и действует на всей
территории Республики Казахстан.
Орган, выдавший свидетельство _________________________________
_____________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа)
Основание: приказ _____________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа)
от «____» ___________ 20 ___ г. № __________
Руководитель (уполномоченное лицо) ____________________________
М.П.
Дата выдачи «__» ____________ 20 ___ г.