Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау жөніндегі Сайлау құжаттарының нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы төрағасының 2014 жылғы 6 маусымдағы 10/233 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 8 шілдеде № 9572 тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 12-бабы негізінде Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау жөніндегі сайлау құжаттарының нысандары бекітілсін:
1) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлау жөніндегі таңдаушылар тізімі осы қаулыға 1-қосымшаға сай;
2) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидатты қолдап таңдаушылардың қолдарын жинауға арналған қол қою парағы осы қаулыға 2-қосымшаға сай;
3) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлау жөніндегі сайлау бюллетені осы қаулыға 3-қосымшаға сай;
4) облыстық, республикалық маңызы бар қала, Республика астанасы сайлау комиссиясының Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидатты қолдап таңдаушылардың қойған қолдарын тексеру нәтижелері туралы хаттамасы осы қаулыға 4-қосымшаға сай;
5) облыстық, республикалық маңызы бар қала, Республика астанасы сайлау комиссиясының Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттың Қазақстан Республикасының Конституциясында және "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңында оған қойылатын талаптарға сәйкестігін анықтау туралы хаттамасы осы қаулыға 5-қосымшаға сай;
6) облыстық, республикалық маңызы бар қала, Республика астанасы сайлау комиссиясының Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттың сенім білдірген адамдарын тіркеу туралы хаттамасы осы қаулыға 6-қосымшаға сай;
7) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттарды тіркеу туралы облыстық, республикалық маңызы бар қала, Республика астанасы сайлау комиссиясының хаттамасы осы қаулыға 7-қосымшаға сай;
8) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттың өмірбаяндық деректері осы қаулыға 8-қосымшаға сай;
9) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттың сенім білдірген адамының куәлігі осы қаулыға 9-қосымшаға сай;
10) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттың куәлігі осы қаулыға 10-қосымшаға сай;

Об утверждении форм избирательных документов по выборам депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 6 июня 2014 года № 10/233. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2014 года № 9572.
На основании статьи 12 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые формы избирательных документов по выборам депутатов Сената Парламента Республики Казахстан:
1) списка выборщиков по выборам депутата Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) подписного листа для сбора подписей выборщиков в поддержку кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) избирательного бюллетеня по выборам депутата Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) протокола областной, города республиканского значения, столицы Республики избирательной комиссии о результатах проверки подписей выборщиков в поддержку кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) протокола областной, города республиканского значения, столицы Республики избирательной комиссии об установлении соответствия кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан предъявляемым к нему Конституцией Республики Казахстан и Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" требованиям согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
6) протокола областной, города республиканского значения, столицы Республики избирательной комиссии о регистрации доверенных лиц кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
7) протокола областной, города республиканского значения, столицы Республики избирательной комиссии о регистрации кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
8)биографических данных о кандидате в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
9) удостоверения доверенного лица кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
10) удостоверения кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 10 к настоящему постановлению;

11) шет мемлекеттің, халықаралық ұйым байқаушысының куәлігі осы қаулыға 11-қосымшаға сай;
12) облыстық, республикалық маңызы бар қала, Республика астанасы сайлау комиссиясының дауыс беруге арналған пункттің ашылуы туралы хаттамасы осы қаулыға 12-қосымшаға сай;
13) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлау жөніндегі дауыстарды санаудың нәтижелері туралы облыстық, республикалық маңызы бар қала, Республика астанасы сайлау комиссиясының хаттамасы осы қаулыға 13-қосымшаға сай;
14) азаматтың Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидат болып дауысқа түсуге келісімі (ниеті) туралы өтініші осы қаулыға 14-қосымшаға сай;
15) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидатты тіркеу үшін құжаттарды қабылдау туралы анықтама осы қаулыға 15-қосымшаға сай;
16) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлауға таңдаушылардың келуі туралы хабар осы қаулыға 16-қосымшаға сай;
17) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлаудағы дауыстарды санаудың нәтижелері туралы хабар осы қаулыға 17-қосымшаға сай.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлауды әзірлеу мен өткізуді қамтамасыз ету үшін облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың сайлау комиссияларының төрағаларына жіберілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Орталық сайлау комиссиясының 11.06.2020 № 11/306 қаулысымен.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
Төрағасы
Қ. Тұрғанқұлов
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының хатшысы
Б. Мелдешов
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 14 маусымдағы
№ 6 маусымдағы 10/233 қаулысына
1-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау Выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан ________________________________________ (сайлау күні/дата выборов) _________________________________ облысынан (республикалық маңызы бар қаласынан, Республика астанасынан) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлау жөніндегі ТАҢДАУШЫЛАР ТІЗІМІ СПИСОК ВЫБОРЩИКОВ по выборам депутата Сената Парламента Республики Казахстан от _________________________________ области (города республиканского значения, столицы Республики) Дауыс беруге арналған пункт/Пункт для голосования ____________________________________________________________________ (орналасқан жері/местонахождение)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Орталық сайлау комиссиясының 11.06.2020 № 11/306 қаулысымен.
р/б №
п/п
Таңдаушының тегі, аты, әкесінің аты
Фамилия, имя, отчество выборщика
Туған жылы
Год рождения
ЖСН
ИИН
Таңдаушының тұрғылықты жерінің мекенжайы
Адрес места жительства выборщика
Таңдаушының бюллетень алғандығы туралы қолы
Подпись выборщика в получении бюллетеня
Сайлау комиссиясы мүшесінің қолы
Подпись члена избирательной комиссии
1 2 3 4 5 6 7
_________________________________________________________________ (тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік мәслихатының атауы) (наименование маслихата соответствующей административно-территориальной единицы)
1.
2.
3.
және тағы басқалар/и так далее
Облыс (республикалық маңызы бар қала, Республика астанасы) бойынша барлығы
Всего по области (городу республиканского значения, столице Республики)
__________
таңдаушы/выборщиков
Сайлау комиссиясының төрағасы
Председатель избирательной комиссии
___________
____________________________________
М.О./М.П.
(қолы/подпись)
(атының инициалы, тегі/инициал имени, фамилия)
Сайлау комиссиясының хатшысы
Секретарь избирательной комиссии
___________
____________________________________
(қолы/подпись)
(атының инициалы, тегі/инициал имени, фамилия)
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына
2-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау
Выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
___________________________________________________
(сайлау күні / дата выборов)
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына
кандидатты қолдап таңдаушылардың қолдарын жинауға арналған
№____ ҚОЛ ҚОЮ ПАРАҒЫ
ПОДПИСНОЙ ЛИСТ №_____
для сбора подписей выборщиков в поддержку кандидата в депутаты
Сената Парламента Республики Казахстан
Біз, төменде қол қойған таңдаушылар, Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидат болып ___________________
облысынан (республикалық маңызы бар қаласынан, Республика астанасынан) __________________________________ ұсынылуын қолдаймыз.
(кандидаттың тегі, аты, әкесінің аты)
Мы, нижеподписавшиеся выборщики, поддерживаем выдвижение кандидатом в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
______________ от ______________ области (города республиканского значения, столицы Республики)
(фамилия, имя, отчество кандидата)
р/б № п/п
Таңдаушыны ң тегі, аты, әкесінің аты Фамилия, имя, отчество выборщика
Ол депутаты болып табылатын мәслихат/ Маслихат, депутатом которого он является
Туған күні, айы және жылы Число, месяц и год рождения
Тұрғылықты жерінің мекен-жайы Адрес места жительства
Өз қолы Личная подпись
1
2
3
4
5
6
1
Қол қою парағын куәландырамын / Подписной лист удостоверяю:
_____________________________________________________________________
(қолдарды жинаған адамның Т.А.Ә., тұрғылықты жерінің мекен-жайы, жеке
куәлігінің немесе жеке басын куәландыратын өзге құжатының (құжаттың
атауы) нөмірі)
(Ф.И.О., адрес места жительства, номер удостоверения личности или
иного документа (наименование документа), удостоверяющего личность
лица, собиравшего подписи)
_____________________________ ____________________ _________________
(күні / дата) (қолдарды жинаған адамның қолы, атының инициалы және тегі /
подпись, инициал имени и фамилия лица, собиравшего подписи)
___________________________________ _________________________________
(Сенат депутаттығына кандидаттың өз қолы / (атының инициалы, тегі / инициал имени, фамилия)
личная подпись кандидата в депутаты Сената)
_____________________ _______________________ _______________________
(қол қою парағының тапсырылған күні / (Қол қою парағын қабылдаған сайлау комиссиясы мүшесінің қолы / (атының инициалы, тегі / инициал имени, фамилия)
дата сдачи подписного листа) Подпись члена избирательной комиссии, принявшего подписной лист)
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына
3-қосымша
Нысан

11) удостоверения наблюдателя иностранного государства, международной организации согласно приложению 11 к настоящему постановлению;
12) протокола областной, города республиканского значения, столицы Республики избирательной комиссии об открытии пункта для голосования согласно приложению 12 к настоящему постановлению;
13) протокола областной, города республиканского значения, столицы Республики избирательной комиссии о результатах подсчета голосов по выборам депутата Сената Парламента Республики согласно приложению 13 к настоящему постановлению;
14) заявления гражданина о согласии (намерении) баллотироваться кандидатом в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 14 к настоящему постановлению;
15) справки о приеме документов для регистрации кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 15 к настоящему постановлению;
16) сообщения о явке выборщиков на выборах депутата Сената
Парламента Республики Казахстан согласно приложению 16 к настоящему
постановлению;
17) сообщения о результатах подсчета голосов на выборах депутата Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 17 к настоящему постановлению.
2. Направить настоящее постановление председателям областных, городов республиканского значения и столицы избирательных комиссий для обеспечения подготовки и проведения выборов депутатов Сената Парламента Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления Центральной избирательной комиссии РК от 11.06.2020 № 11/306 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
К. Турганкулов
Секретарь
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
Б. Мельдешов
Приложение 1
к постановлению Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления Центральной избирательной комиссии РК от 11.06.2020 № 11/306 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
форма
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау
Выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
_______________________________________
(сайлау күні/дата выборов)                   _________________________________ облысынан
(республикалық маңызы бар қаласынан, Республика астанасынан)
Қазақстан Республикасы Парламенті
Сенатының депутатын сайлау жөніндегі
ТАҢДАУШЫЛАР ТІЗІМІ
СПИСОК ВЫБОРЩИКОВ
по выборам депутата Сената Парламента Республики Казахстан                         от ___________________________________
области (города республиканского значения, столицы Республики)                   Дауыс беруге арналған пункт/Пункт для голосования
________________________________________________________________
(орналасқан жері/местонахождение)
р/б № п/п
Таңдаушының тегі, аты, әкесінің аты Фамилия, имя, отчество выборщика
Туған жылы Год рождения
ЖСН ИИН
Таңдаушының тұрғылықты жерінің мекен-жайы Адрес места жительства выборщика
Таңдаушының бюллетень алғандығы туралы қолы Подпись выборщика в получении бюллетеня
Сайлау комиссиясы мүшесінің қолы Подпись члена избирательной комиссии
1
2
3
4
5
6
7
______________________________________________________________ (тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік мәслихатының атауы) (наименование маслихата соответствующей административно-территориальной единицы)
1.
2.
3.
және тағы басқалар/и так далее
Облыс (республикалық маңызы бар қала, Республика астанасы) бойынша барлығы
Всего по области (городу республиканского
значения, столице Республики) ________________ таңдаушы/выборщиков
Сайлау комиссиясының төрағасы
Председатель избирательной комиссии ___________ ____________________________
М.О./М.П. (қолы/подпись) (аты-жөні, тегі/инициал имени, фамилия)
Сайлау комиссиясының хатшысы
Секретарь избирательной комиссии ___________ ______________________________
(қолы/подпись) (аты-жөні, тегі/инициал имени, фамилия)
Приложение 2
к постановлению Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
форма
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау
Выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
___________________________________________________
(сайлау күні / дата выборов)
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына
кандидатты қолдап таңдаушылардың қолдарын жинауға арналған
№ ____ ҚОЛ ҚОЮ ПАРАҒЫ
ПОДПИСНОЙ ЛИСТ № _____
для сбора подписей выборщиков в поддержку кандидата
в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Біз, төменде қол қойған таңдаушылар, Қазақстан Республикасы
Парламенті Сенатының депутаттығына кандидат болып ___________________
облысынан (республикалық маңызы бар қаласынан, Республика
астанасынан) ___________________________________ ұсынылуын қолдаймыз.
(кандидаттың тегі, аты, әкесінің аты)
Мы, нижеподписавшиеся выборщики, поддерживаем выдвижение
кандидатом в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество кандидата)
от _________________________________ области (города республиканского
значения, столицы Республики)
р/б
п/п
Таңдаушының тегі, аты, әкесінің аты
Фамилия, имя, отчество выборщика
Ол депутаты болып табылатын мәслихат/
Маслихат, депутатом которого он является
Туған күні, айы және жылы
Число, месяц и год рождения
Тұрғылықты жерініңмекен-жайы
Адрес места жительства
Өз қолы
Личная подпись
1
2
3
4
5
6
1
Қол қою парағын куәландырамын / Подписной лист удостоверяю:
_____________________________________________________________________
(қолдарды жинаған адамның Т.А.Ә., тұрғылықты жерінің мекен-жайы,
жеке куәлігінің немесе жеке басын куәландыратын өзге құжатының
(құжаттың атауы) нөмірі)
(Ф.И.О., адрес места жительства, номер удостоверения личности или
иного документа (наименование документа), удостоверяющего
личность лица, собиравшего подписи)
___________________ (күні / дата)
______________________
(қолдарды жинаған адамның қолы, атының инициалы және тегі/
подпись, инициал имени и фамилия лица, собиравшего подписи)
_____________________
(Сенат депутаттығына кандидаттың өз қолы/
личная подпись кандидата в депутаты Сената)
______________________
(атының инициалы, тегі/
инициал имени, фамилия)
_____________________
(қол қою парағының тапсырылған күні/
дата дачи подписного
листа)
______________________
(Қол қою парағын қабылдаған сайлау комиссиясы мүшесінің қолы/
Подпись члена
избирательной
комиссии, принявшего
подписной лист)
______________________
(атының инициалы, тегі /
инициал имени, фамилия)
Приложение 3
к постановлению Центральной
избирательной комиссии
Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
Форма
Казақстан Республикасының
Парламенті Сенатының депутатын сайлау жөніндегі
САЙЛАУ БЮЛЛЕТЕНІ 20__ жылғы _____ ________________
(сайлау күні)
ИЗБИРАТЕЛЬНЫЙ БЮЛЛЕТЕНЬ
по выборам депутата Сената Парламента
Республики Казахстан _____ _________________ 20___ года
(дата выборов)

Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Орталық сайлау комиссиясының 27.12.2022 № 132/627 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Казақстан Республикасының Парламенті Сенатының депутатын сайлау жөніндегі САЙЛАУ БЮЛЛЕТЕНІ 20__ жылғы _____ ________________ (сайлау күні) ИЗБИРАТЕЛЬНЫЙ БЮЛЛЕТЕНЬ по выборам депутата Сената Парламента Республики Казахстан _____ _________________ 20___ года (дата выборов)
Өзіңіз жақтап дауыс беретін кандидаттың тегінің оң жағындағы бос шаршыға не
"Бәріне қарсымын" деген жолдың оң жағындағы шаршыға кез келген белгі қойыңыз
Поставьте любую отметку в пустом квадрате справа от фамилий кандидата, за которого
Вы голосуете, либо в квадрате справа от строки "Против всех"
"Жақтап" дауыс беремін Голосую "За"
Тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
Фамилия, имя, отчество (при наличии)
___________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
Фамилия, имя, отчество (при наличии)
___________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
Фамилия, имя, отчество (при наличии)
___________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
Фамилия, имя, отчество (при наличии)
___________________________________________________
Бәріне қарсымын
Против всех ___________________________________________________
Ескертпе: Бюллетень берген комиссия мүшесі оған өз қолын қояды. Мынадай бюллетень: белгiленбеген үлгiдегi; тиісті сайлау комиссиясы мүшесiнiң қолы қойылмаған; бiр кандидаттан артық белгiленген; белгi қарындашпен қойылған, түзету немесе өзге де бұрмалау iздерi бар, сондай-ақ сайлаушылардың ерiк бiлдiруiн анықтау мүмкiн емес бюллетень жарамсыз деп танылады.
Примечание: Член комиссии, выдавший бюллетень, ставит в нем свою подпись. Недействительным признается бюллетень: неустановленного образца; в котором отсутствует подпись члена соответствующей избирательной комиссии; в котором отмечено более одного кандидата; в котором отметка проставлена карандашом, носит следы подчистки или иного способа подделки, а также в котором невозможно определить волеизъявление избирателя.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына
4-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау
_______ жылғы "_______" ____________________
(сайлау күні)
_____________________________________________________________________
(облыстық, республикалық маңызы бар қала, Республика астанасы сайлау комиссиясының атауы)
сайлау комиссиясының Қазақстан Республикасы Парламенті
Сенатының депутаттығына кандидатты қолдап таңдаушылардың қойған
қолдарын тексеру нәтижелері туралы
ХАТТАМАСЫ
_____________________________________________________________________
(облыстық, республикалық маңызы бар қала, Республика астанасы сайлау
комиссиясының атауы)
сайлау комиссиясы Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидат _____________________________________________.
(депутаттыққа кандидаттың тегі, аты, әкесінің аты)
қолдап таңдаушылардың қойған қолдарын тексеру нәтижесінде АНЫҚТАДЫ:

Сноска. Приложение 3 - в редакции постановления Центральной избирательной комиссии РК от 27.12.2022 № 132/627 (вводится в действие c 01.01.2023).
Өзіңіз жақтап дауыс беретін кандидаттың тегінің оң жағындағы бос шаршыға не "Бәріне
қарсымын" деген жолдың оң жағында орналасқан шаршыға кез келген белгі қойыңыз
Поставьте любую отметку в пустом квадрате справа от фамилий кандидата, за которого
Вы голосуете, либо в квадрате, расположенном справа от строки "Против всех"
"Жақтап" дауыс беремін
Голосую "За"
Тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ______________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ______________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты
Фамилия, имя, отчество
______________________________________________________
и т.д.
Бәріне қарсымын
Против всех
Ескертпе: Бюллетень берген комиссия мүшесі оған өз қолын қояды. Мынадай
бюллетень: белгiленбеген үлгiдегi; тиісті сайлау комиссиясы мүшесiнiң қолы қойылмаған;
бiр кандидаттан артық белгiленген; белгi қарындашпен қойылған, түзету немесе өзге де
бұрмалау iздерi бар, сондай-ақ сайлаушылардың ерiк бiлдiруiн анықтау мүмкiн емес
бюллетень жарамсыз деп танылады.
Примечание: Член комиссии, выдавший бюллетень, ставит в нем свою подпись.
Недействительным признается бюллетень: неустановленного образца; в котором отсутствует
подпись члена соответствующей избирательной комиссии; в котором отмечено более одного
кандидата; в котором отметка проставлена карандашом, носит следы подчистки или иного
способа подделки, а также в котором невозможно определить волеизъявление избирателя.
Приложение 4
к постановлению Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
форма
Выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
"____" ____________ _____ года
(дата выборов)
ПРОТОКОЛ
_____________________________________________________________________
(наименование областной, города республиканского
значения, столицы Республики избирательной комиссии)
избирательной комиссии о результатах проверки подписей
выборщиков в поддержку кандидата в депутаты Сената Парламента
Республики Казахстан
_____________________________________________________________________
(наименование областной, города республиканского значения,
столицы Республики избирательной комиссии)
избирательная комиссия в результате проверки подписей выборщиков в
поддержку кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
________________________________________________________ УСТАНОВИЛА:
(фамилия, имя, отчество кандидата в депутаты)

1. Мәслихаттардың жалпы саны ___________
2.Таңдаушылардың жалпы саны (барлық мәслихаттар депутаттарының саны) __________
3. Қолдарын қойған таңдаушылардың саны ___________
4. Таңдаушылары қолдарын қойған мәслихаттардың саны ___________
5. Рас деп танылған қолдардың саны ___________
6. Жарамсыз деп танылған қолдардың саны ___________
Сайлау комиссиясының төрағасы _____________ _________________________
М.О. (қолы) (атының инициалы, тегі)
Сайлау комиссиясы
төрағасының орынбасары _____________ ________________________
(қолы) (атының инициалы, тегі)
Сайлау комиссиясының хатшысы _____________ __________________________
(қолы) (атының инициалы, тегі)
Сайлау комиссиясының мүшелері:
____________ ______________________ _____________ ___________________
(қолы) (атының инициалы, тегі) (қолы) (атының инициалы, тегі)
____________ ______________________ _____________ ___________________
(қолы) (атының инициалы, тегі) (қолы) (атының инициалы, тегі)
_______ жылғы "____" _____________________
(хаттаманың жасалған күні)
Ескертпе: Тиісті мекемелерде графологиялық сараптамалар жүргізілген жағдайда, олардың құжаттары осы хаттамаға қоса беріледі.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына
5-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау ______ жылғы "____" _________________ (сайлау күні) ______________________________________________________________________ (облыстық, республикалық маңызы бар қала, Республика астанасы сайлау комиссиясының атауы) сайлау комиссиясының Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттың Қазақстан Республикасының Конституциясында және "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңында оған қойылатын талаптарға сәйкестігін анықтау туралы ХАТТАМАСЫ
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Орталық сайлау комиссиясының 11.06.2020 № 11/306 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттың
Қазақстан Республикасының Конституциясында және "Қазақстан Республикасындағы сайлау
туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңында
оған қойылатын талаптарға сәйкестігін анықтауға қажетті құжаттарды қарап,
_________________________ сайлау комиссиясы АНЫҚТАДЫ:
(сайлау комиссиясының атауы)
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидат
________________________________ белсенді сайлау кұқығына _____________
(тегі, аты, әкесінің аты) (ие, ие емес)
Ұсынылған, __________________ жеке куәлігіне немесе паспортына сәйкес
(нөмірі, қашан және кім берген)
Қазақстан Республикасының азаматы болып табылады.
__________________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасының және тиісті өңірдің аумағында тұрақты тұратыны туралы
_________________________ ұсынылған анықтамаға сәйкес соңғы он жыл бойы анықтаманы
берген органның атауы)
Қазақстан Республикасында тұрақты ________________________________, сондай-ақ кемінде
(тұрады, тұрмайды) үш жыл бойы ___________________________________________________
аумағында (облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, Республика астанасының атауы)тұрақты __________________.
(тұрады, тұрмайды)
Ұсынылған дипломға сәйкес жоғары білімі __________________________.
(бар, жоқ)
Ұсынылған, еңбек қызметін растайтын құжатына сәйкес еңбек өтілі ______
___________________ жылды құрайды.
Құжаттар қаралатын күнге Қазақстан Республикасы Бас Прокуратурасының Құқықтық
статистика және арнайы есеп жөніндегі комитетінен келіп түскен құжаттарға сәйкес:

1. Общее число маслихатов ____
2. Общее число выборщиков (количество депутатов всех маслихатов) ____
3. Число выборщиков, поставивших подписи ____
4. Число маслихатов, выборщики которых поставили подписи ____
5. Число подписей, признанных достоверными ____
6. Число подписей, признанных недостоверными ____
Председатель избирательной комиссии
М.П.
_____________________
(подпись)
_____________________
(инициал имени, фамилия)
Заместитель председателя избирательной комиссии
_____________________
(подпись)
_____________________
(инициал имени, фамилия)
Секретарь избирательной комиссии
_____________________
(подпись)
_____________________
(инициал имени, фамилия)
Члены избирательной комиссии:
_________ ________________________ _________ ________________________
(подпись) (инициал имени, фамилия) (подпись) (инициал имени, фамилия)
_________ ________________________ _________ ________________________
(подпись) (инициал имени, фамилия) (подпись) (инициал имени, фамилия)
"___" ________ __ года
(дата составления протокола)
Примечание: В случае проведения графологических экспертиз в соответствующих учреждениях их документы прилагаются к настоящему протоколу.
Приложение 5
к Постановлению Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
Сноска. Приложение 5 - в редакции постановления Центральной избирательной комиссии РК от 11.06.2020 № 11/306 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
форма
Выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
"___"_____________ ______ года (дата выборов)
ПРОТОКОЛ
___________________________________________________________
(наименование областной, города республиканского значения, столицы Республики
избирательной комиссии)
избирательной комиссии об установлении соответствия кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан предъявляемым к нему Конституцией Республики Казахстан и Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" требованиям
Рассмотрев документы, необходимые для установления соответствия
кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан предъявляемым
к нему Конституцией Республики Казахстан и Конституционным законом
Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике
Казахстан" требованиям, ________________________ избирательная комиссия
(наименование избирательной комиссии)
УСТАНОВИЛА:
Кандидат в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
______________________________________ _____________________
активным (фамилия, имя, отчество) (обладает, не обладает)избирательным правом.
Согласно представленному удостоверению личности или паспорту
_____________________________ является гражданином Республики Казахстан.
(номер, когда и кем выдан)
Согласно представленной справке из _______________________________
(наименование органа, выдавшего
справку___________________________________________________________________
о постоянном проживании на территории Республики Казахстан и соответствующего
региона)постоянно ___________________________ в Республике Казахстане
последние (проживает, не проживает) десять лет, а также не менее трех лет постоянно
_______________________ на (проживает, не проживает)
территории ________________________________________________________________
(наименование области, города республиканского значения, столицы Республики)
Согласно представленному диплому _____________ высшее образование.
(имеет, не имеет)
Согласно представленному документу, подтверждающему трудовую
деятельность, стаж работы составляет __________________________ лет (года).
Согласно документам, поступившим из Комитета по правовой статистике и
специальным учетам Генеральной Прокуратуры Республики Казахстан, ко дню
рассмотрения документов кандидат:

1) кандидаттың өтелмеген немесе заңда белгіленген тәртіп бойынша алып тасталмаған
соттылығы __________________________________;
(бар, жоқ)
2) сыбайлас жемқорлық қылмыс және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық
жасаудағы кінәсін сот заңда белгіленген тәртіппен _________________________.
(таныған, танымаған)
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидат
__________________________________________________________ Қазақстан Республикасы
(тегі, аты, әкесінің аты)
Конституциясының 33-бабы 2 және 3-тармақтарында, 51-бабы 4-тармағында және "Қазақстан
Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28
қыркүйектегі Конституциялық заңының 4 және 70-баптарында белгіленген талаптарға
____________________________________.
(сәйкес, сәйкес емес)
Сайлау комиссиясының төрағасы
_____________
_________________________
М.О.
(қолы)
(атының инициалы, тегі)
Сайлау комиссиясытөрағасының орынбасары
_____________
_________________________
(қолы)
(атының инициалы, тегі)
Сайлау комиссиясының хатшысы
_____________
_________________________
(қолы)
(атының инициалы, тегі)
Сайлау комиссиясының мүшелері:
____________
_________________________
____________
_________________________
(қолы)
(атының инициалы, тегі)
(қолы)
(атының инициалы, тегі)
____________
_________________________
____________
_________________________
(қолы)
(атының инициалы, тегі)
(қолы)
(атының инициалы, тегі)
_______ жылғы "____" _____________________
(хаттаманың жасалған күні)
Ескертпе: Хаттамаға Қазақстан Республикасы Бас Прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есеп жөніндегі комитетінің, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі аумақтық органдарының құжаттары қоса беріледі.
Казақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидат Қазақстан Республикасының Конституциясында және "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңында оған қойылатын талаптарға сәйкес болмаған жағдайда оны растайтын құжаттар қоса беріледі.
Хаттама бір парақтың екі бетіне басылады.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына
6-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау ______ жылғы "____" _________________
(сайлау күні)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(облыстық, республикалық маңызы бар қала, Республика астанасы сайлау комиссиясының атауы)
сайлау комиссиясының ________________________________ облысынан
(республикалық маңызы бар қаласынан, Республика астанасынан)
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына
кандидаттың сенім білдірген адамдарын тіркеу туралы
ХАТТАМАСЫ
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 14-бабы 5) тармақшасының, 31-бабының негізінде ______________________________________ сайлау комиссиясы ШЕШТІ:
(сайлау комиссиясының атауы)

1) погашенной и не снятой судимости в установленном законом порядке
________________________; (имеет, не имеет)
2) виновным в совершении коррупционного преступления и коррупционного
правонарушения в установленном законом порядке судом ___________________.
(признавался, не признавался)
Кандидат в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
__________________________________ требованиям, установленным пунктами
(фамилия, имя, отчество) 2 и 3 статьи 33, пунктом 4 статьи 51 Конституции
Республики Казахстан и статьями 4 и 70 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года
"О выборах в Республике Казахстан"_____________________________________.
(соответствует, не соответствует)
Председатель избирательной комиссии ________ _________________________
М.П.
(подпись) (инициал имени, фамилия)
Заместитель председателяизбирательной комиссии ______________________
_______________________________
(подпись) (инициал имени, фамилия)
Секретарь избирательной комиссии __________ _________________________
(подпись) (инициал имени, фамилия)
Члены избирательной комиссии:
__________ _______________________ ___________ ______________________
(подпись) (инициал имени, фамилия) (подпись) (инициал имени, фамилия
__________ _______________________ ___________ ______________________
(подпись) (инициал имени, фамилия) (подпись) (инициал имени, фамилия)
"____" _____________ _______ года
(дата составления протокола)
Примечание. К протоколу прилагаются документы Комитета по правовой статистике
и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан,
территориальных органов Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
В случае несоответствия кандидата в депутаты Сената Парламента Республики
Казахстан предъявляемым к нему Конституцией Республики Казахстан и
Конституционным законам Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года
"О выборах в Республике Казахстан" требованиям, прилагаются подтверждающие
документы.
Протокол печатается на одном листе с двух сторон.
Приложение 6
к постановлению Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
форма
Выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
"______" ______________________ года
(дата выборов)
ПРОТОКОЛ
_____________________________________________________________________
(наименование областной, города республиканского значения, столицы
Республики избирательной комиссии)
избирательной комиссии о регистрации доверенных лиц кандидата
в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
от ______________________________________________ области
(города республиканского значения, столицы Республики)
На основании подпункта 5) статьи 14, статьи 31 Конституционного
закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в
Республике Казахстан" _________________________________ избирательная
(наименование избирательной комиссии)
комиссия РЕШИЛА:

1. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына
кандидат __________________________________________сенім білдірген адамдары ретінде тіркелсін: (депутаттыққа кандидаттың тегі, аты, әкесінің аты)
Сенім білдірілген адамдардың
тегі, аты, әкесінің аты
Атқаратын қызметі (кәсібі),
байланыс телефоны
және тағы сол сияқты.
2. Сенім білдірілген адамдарға тиісті куәлік берілсін.
Сайлау комиссиясының төрағасы ___________ ___________________________
М.О. (қолы) (атының инициалы, тегі)
Сайлау комиссиясы
төрағасының орынбасары ___________ ___________________________
(қолы) (атының инициалы, тегі)
Сайлау комиссиясының хатшысы ___________ ____ _______________________
(қолы) (атының инициалы, тегі)
Сайлау комиссиясының мүшелері:
_________ _________________________ ___________ _____________________
(қолы) (атының инициалы, тегі) (қолы) (атының инициалы, тегі)
_________ _________________________ ___________ _____________________
(қолы) (атының инициалы, тегі) (қолы) (атының инициалы, тегі)
_______ жылғы "____" _____________________
(хаттаманың жасалған күні)
Ескертпе: Хаттамаға Қазақстан Республикасы азаматтарының Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттың сенім білдірген адамдары болуға келісімі туралы жазбаша өтініштері қоса беріледі.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына
7-қосымша
нысан
Хаттаманың көшірмесі Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясына үш күндік мерзімде тапсырылады
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау
__________жылғы "____"______________
(сайлау күні)
________________облысынан, (республикалық маңызы бар қаласынан,
Республика астанасынан) Қазақстан Республикасы Парламенті
Сенатының депутаттығына кандидаттарды тіркеу туралы
___________________________________________сайлау комиссиясының
(облыстық, республикалық маңызы бар қала,
Республика астанасы сайлау комиссиясының атауы)
ХАТТАМАСЫ "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 73-бабына сәйкес келіп түскен құжаттарды қарап, сайлау комиссиясы ШЕШТІ:_____________________________
(сайлау комиссиясының атауы)
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттар ретінде тіркелсін:
Тегі, аты, әкесінің аты
Туған жылы
Атқаратын қызметі (кәсібі), жұмыс орны және тұрғылықты жері, кім ұсынды
2. Тіркелген Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттарға тиісті куәліктер берілсін.

1. Зарегистрировать доверенными лицами кандидата в депутаты
Сената Парламента Республики Казахстан
_____________________________________________________.
(фамилия, имя, отчество кандидата в депутаты)
Фамилия, имя, отчество доверенных лиц
Занимаемая должность (занятие), контактный телефон
и так далее.
2. Выдать доверенным лицам соответствующее удостоверение.
Председатель избирательной комиссии
М.П.
_____________________
(подпись)
_____________________
(инициал имени, фамилия)
Заместитель председателя избирательной комиссии
_____________________
(подпись)
_____________________
(инициал имени, фамилия)
Секретарь избирательной комиссии
_____________________
(подпись)
_____________________
(инициал имени, фамилия)
Члены избирательной комиссии:
_________ ________________________ _________ ________________________
(подпись) (инициал имени, фамилия) (подпись) (инициал имени, фамилия)
_________ ________________________ _________ ________________________
(подпись) (инициал имени, фамилия) (подпись) (инициал имени, фамилия)
"___" ________ __ года
(дата составления протокола)
Примечание: К протоколу прилагаются письменные заявления граждан Республики Казахстана о своем согласии быть доверенными лицами кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан.
Приложение 7
к постановлению Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
форма
Копия протокола представляется в
Центральную избирательную
комиссию Республики Казахстан в
трехдневный срок
Выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
"___"_______________ года
(дата выборов)
ПРОТОКОЛ
_____________________________________________________________________
(наименование областной, города республиканского значения,
столицы Республики избирательной комиссии)
избирательной комиссии о регистрации кандидатов
в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
от ____________________________________________________ области
(города республиканского значения, столицы Республики)
Рассмотрев поступившие в соответствии со статьей 73
Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года
"О выборах в Республике Казахстан" документы,
_____________________________________ избирательная комиссия РЕШИЛА:
(наименование избирательной комиссии)
1. Зарегистрировать кандидатами в депутаты Сената Парламента
Республики Казахстан:
Фамилия, имя, отчество
Год рождения
Занимаемая должность (занятие) место работы и жительства, кем выдвинут
2. Выдать зарегистрированным кандидатам в депутаты Сената
Парламента Республики Казахстан соответствующие удостоверения.

3. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттарды тіркеу туралы хабар бұқаралық ақпарат құралдарында жариялансын.
4. Тіркелген Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттар сайлау бюллетеніне енгізілсін.
Сайлау комиссиясының төрағасы ___________ _____________________
М.О. (қолы) (атының инициалы, тегі)
Сайлау комиссиясы
төрағасының орынбасары ___________ ____________________________
(қолы) (атының инициалы, тегі)
Сайлау комиссиясының хатшысы _________________ _______________
(қолы) (атының инициалы, тегі)
Сайлау комиссиясының мүшелері:
_____________ ________________ ___________ ______________________
(қолы) (атының инициалы, тегі) (қолы) (атының инициалы, тегі)
_____________ ________________ ___________ ______________________
(қолы) (атының инициалы, тегі) (қолы) (атының инициалы, тегі)
_______жылғы "__"_______________
(хаттаманың жасалған күні)
Ескертпе: Хаттаманың көшірмесі Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың өмірбаяндық деректерімен, сайлау комиссиясы мүшелерінің ерекше пікірлерімен (егер олар бар болса) қоса, Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясына тапсырылады.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына
8-қосымша
нысан
Кандидаттың өзі толтырады
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау
______жылғы "___" ________
(сайлау күні)
_________________облысынан, республикалық маңызы бар қаласынан,
Қазақстан Республикасының астанасынан
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының
депутаттығына кандидаттың
ӨМІРБАЯНДЫҚ ДЕРЕКТЕРІ
1. Тегі, аты, экесінің аты___________________________________________
2. Жынысы_______________3.Туған күні, айы, жылы______________________
4. Туған жері________________________________________________________
(ауыл, кент, қала, аудан, облыс, республика)
_____________________________________________________________________
5. Қазақстан Республикасының азаматтығында тұрсыз ба_________________
(толық қанша жыл)
6. Қазақстан Республикасының аумағында соңғы қанша жыл
тұрақты тұрасыз _____ жыл
7. Өзіңіз Парламент Сенатының депутаттығына кандидат болып ұсынылған
_________________________аумағында қанша жыл тұрақты тұрасыз _____жыл
(өңірдің атауы)
8. Жұмыс орны немесе кәсіп түрі, лауазымы, жұмыс өтілі_______________
9. *Ұлты________________
10. Білімі______________
Жоғары оқу орнының атауы және оның орналасқан жері___________________
_____________________________________________________________________

3. Опубликовать в средствах массовой информации сообщение о
регистрации кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики
Казахстан.
4. Включить зарегистрированных кандидатов в депутаты Сената
Парламента Республики Казахстан в избирательный бюллетень.
Председатель избирательной комиссии
М.П.
_____________________
(подпись)
_____________________
(инициал имени, фамилия)
Заместитель председателя избирательной комиссии
_____________________
(подпись)
_____________________
(инициал имени, фамилия)
Секретарь избирательной комиссии
_____________________
(подпись)
_____________________
(инициал имени, фамилия)
Члены избирательной комиссии:
_________ ________________________ _________ ________________________
(подпись) (инициал имени, фамилия) (подпись) (инициал имени, фамилия)
_________ ________________________ _________ ________________________
(подпись) (инициал имени, фамилия) (подпись) (инициал имени, фамилия)
"___" ________ __ года
(дата составления протокола)
Примечание: Копия протокола представляется в Центральную избирательную комиссию Республики Казахстан с приложением биографических данных кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан, особых мнений членов избирательной комиссии (если они имеются).
Приложение 8
к постановлению Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
форма
Заполняется кандидатом лично
Выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
"___" __________года
(дата выборов)
БИОГРАФИЧЕСКИЕ ДАННЫЕ
кандидата в депутаты Сената Парламента
Республики Казахстан от ______________________ области,
города республиканского значения, столицы Республики
1. Фамилия, имя, отчество _____________________________________
2. Пол _____ 3. Число, месяц, год рождения ____________________
4. Место рождения _____________________________________________
(село, поселок, город, район, область, республика)
_____________________________________________________________________
5. Состоите ли в гражданстве Республики Казахстан
_____________________
(сколько полных лет)
6. Сколько последних лет постоянно проживаете на территории
Республики Казахстан ________________________________ лет (года)
7. Сколько лет постоянно проживаете на территории
______________________
(наименование региона)
от которого выдвигаетесь кандидатом в депутаты Сената Парламента
______ лет (года)
8. Место работы или род занятий, должность, стаж работы _______
_____________________________________________________________________
9.* Национальность ____________________________________________
10. Образование _______________________________________________
Наименование высшего учебного заведения и его местонахождение
_____________________________________________________________________

11. Депутаттыққа кандидат ретінде ұсынған____________________________
_____________________________________________________________________
(мәслихат(тардың) атауы немесе өзін-өзі ұсыну тәртібімен)
12. *Саяси партияның мүшесісіз бе
_____________________________________________________________________
(саяси партияның атауы көрсетілсін)
_____________________________________________________________________
13. Тұрғылықты жерінің мекенжайы, телефоны:__________________________
14. Жеке куәлігі немесе Қазақстан Республикасы азаматының паспорты №_
________________________берген ЖСН____________
(қашан және кім)
15. Кандидат жұбайының (зайыбының) тегі, аты, әкесінің аты___________
_____________________________________________________________________
16. Кандидат жұбайының (зайыбының) туған күні, айы, жылы_____________
Кандидат жұбайының (зайыбының) ЖСН-і_______________
_______________________
(өз қолы)
___ жылғы "___"____________
(толтырылған күні)
Ескертпе: Қазақстан Республикасы Конституциясының 19-бабының 1-тармағына сәйкес қай ұлтқа және қай партияға жататыны туралы мәліметтер Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттың өз қалауы бойынша толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына 9-қосымша
нысан
Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Орталық сайлау комиссиясының 26.04.2016 № 33/129 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
КУӘЛІК
__________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
_________________________облысынан
(республикалық маңызы бар қаласынан,
Республика астанасынан) Қазақстан
Республикасы Парламенті Сенатының
депутаттығына кандидат
________________________________
(кандидаттың тегі, аты, әкесінің
аты) сенім білдірген адамы болып
тіркелді.
Сайлау комиссиясының
төрағасы __________ ___________
М.О. (қолы) (аты-жөні, тегі)
УДОСТОВЕРЕНИЕ
______________________________
(фамилия, имя, отчество)
зарегистрирован(а) доверенным
лицом кандидата в депутаты Сената
Парламента Республики Казахстан
______________________________
(фамилия, имя, отчество кандидата)
от_____________________ области
(города республиканского значения,
столицы Республики)
Председатель избирательной
комиссии ___________ ____________
М.П. (подпись) (инициал
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына
10-қосымша
нысан
КУӘЛІК
__________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
__________облысынан (республикалық маңызы
бар қаласынан, Республика астанасынан) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидат болып тіркелді.
Сайлау
комиссиясының төрағасы ___________________________
М.О. (қолы)(атының инициалы, тегі)
_________жылғы "____"__________________
(тіркелген күні)
Ескертпе: Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттың жеке басын куәландыратын құжатты көрсеткенде жарамды.
УДОСТОВЕРЕНИЕ
__________________________________
(фамилия, имя, отчество)
зарегистрирован(а) кандидатом в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан от
__________________________________
области (города республиканского
значения столицы Республики).
Председатель
избирательной комиссии ___________ _____________________
М.П. (подпись) (инициал имени, фамилия)
"____" __________ ______ года
(дата регистрации)
Примечание: Действительно при предъявлении документа, удостоверяющего личность кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына
11-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын
сайлау Выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
__________________________________
(сайлау күні/дата выборов)
№____КУӘЛІК
УДОСТОВЕРЕНИЕ №______
Халықаралық байқаушы
Международный наблюдатель
__________________________________
(Т.А.Ә. / Ф.И.О.)
__________________________________
(Шет мемлекеттің, халықаралық ұйымның атауы/
Наименование иностранного государства, международной организации)
Қазақстан Республикасы Орталық
сайлау комиссиясының Төрағасы
Председатель Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан ___________ ______________________
М.О. (қолы) (атының инициалы, тегі)
М.П (подпись) (инициал имени, фамилия)
Election of the deputies of the Senate of Parliament
of the Republic of Kazakhstan
"____" ______________ _____
CERTIFICATE No._______
International (foreign) оbserver
__________________________________
(Given names, surname)
__________________________________
(Name of the country, international organization)
Chairperson of the Central Election
Commission of the Republic of Kazakhstan ________ _____________
(signature) (initial of name, surname)
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына
12-қосымша
нысан
Сайлау күні дауыс берудің басталуына бір сағат қалғанда
дауыс беруге арналған пунктті ашу кезінде жасалады
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау
______ жылғы "____" _________________
(сайлау күні)
____________________________________________________________________
(облыстық, республикалық маңызы бар қала, Республика астанасы сайлау
комиссиясының атауы)
сайлау комиссиясының дауыс беруге арналған пункттің ашылуы
туралы ХАТТАМАСЫ
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 40-бабына сәйкес __________________________________________ сайлау комиссиясының төрағасы комиссия (сайлау комиссиясының атауы)
мүшелерінің, кандидаттардың сенім білдірген адамдарының, байқаушылардың және БАҚ өкілдерінің қатысуымен:
_____________________________________________________________________
(қатысқан сенім білдірілген адамдардың, байқаушылардың және БАҚ өкілдерінің саны көрсетілсін)
жәшікте сайлау бюллетеньдерінің жоқтығын, жәшіктің бүтіндігін тексерді және дауыс беруге арналған жәшікті ________________________;
(пломбалады немесе мөрледі)
сайлау бюллетеньдерін беруге жауапты сайлау комиссиясының мүшелерін айқындады:_________________________________________________________;
(сайлау комиссиясы мүшелерінің Т.А.Ә. көрсетілсін)
сайлау бюллетеньдерін қайта санады және сайлау комиссиясының мүшелеріне мынадай данада берді:
_________________________ _______ _________________________ _______
(Т.А.Ә.) (дана) (Т.А.Ә.) (дана)
_________________________ _______ _________________________ _______
(Т.А.Ә.) (дана) (Т.А.Ә.) (дана)
_________________________ _______
(Т.А.Ә.) (дана)
_________________________________________ сайлау комиссиясы АНЫҚТАДЫ:
(сайлау комиссиясының атауы)

11. Выдвинуты кандидатом в депутаты ___________________________
_____________________________________________________________________
(наименование маслихата(ов) или в порядке самовыдвижения)
12.* Состоите ли членом политической
партии ______________________________________________________________
(указать наименование политической партии)
13. Адрес места жительства, телефон ___________________________
_____________________________________________________________________
14. Удостоверение личности или паспорт гражданина Республики
Казахстан № __________ выданы _______________ ИИН ___________________
(когда и кем)
15. Фамилия, имя, отчество супруги (супруга) кандидата
_____________________________________________________________________
16. Число, месяц, год рождения супруга (супруги) кандидата
ИИН супруга (супруги) кандидата _____________________________________
____________________
(личная подпись)
"___" _________________года
(дата заполнения)
Примечание: В соответствии с пунктом 1 статьи 19 Конституции Республики Казахстан национальная и партийная принадлежность указываются по усмотрению кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан.
Приложение 9
к постановлению Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
Сноска. Приложение 9 - в редакции постановления Центральной избирательной комиссии РК от 26.04.2016 № 33/129 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
форма
КУӘЛІК
_________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
_________ облысынан (республикалық
маңызы бар қаласынан, Республика
астанасынан) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидат
__________________________________
(кандидаттың тегі, аты, әкесінің аты)
сенім білдірген адамы болып тіркелді.
Сайлау
комиссиясының төрағасы
__________ _______________________
М.О. (қолы) (аты-жөні, тегі)
УДОСТОВЕРЕНИЕ
_________________________________
(фамилия, имя, отчество)
зарегистрирован(а) доверенным лицом кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
_________________________________
(фамилия, имя, отчество кандидата)
от ______________________________
области (города республиканского
значения, столицы Республики)
Председатель
избирательной комиссии
______________ ___________________
М.П. (подпись) (инициал имени,
Приложение 10
к постановлению Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
форма
КУӘЛІК
_________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
_________ облысынан (республикалық
маңызы бар қаласынан, Республика
астанасынан) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидат болып тіркелді.
Сайлау
комиссиясының төрағасы
М.О.
______ _______________________
(қолы) (атының инициалы, тегі)
____ жылғы "____" ____________
(тіркелген күні)
Ескертпе: Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттың жеке басын куәландыратын құжатты көрсеткенде жарамды.
УДОСТОВЕРЕНИЕ
_________________________________
(фамилия, имя, отчество)
зарегистрирован(а) кандидатом в депутаты Сената Парламента
Республики Казахстан
от ______________________ области
(города республиканского значения,
столицы Республики)
Председатель
избирательной комиссии
М.П.
_________ ________________________
(подпись) (инициал имени, фамилия)
"____" __________ ______ года
(дата регистрации)
Примечание: Действительно при предъявлении документа, удостоверяющего личность кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан.
Приложение 11
к постановлению Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
форма
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын
сайлау
Выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
_________________________________
(сайлау күні/дата выборов)
№ ____КУӘЛІК
УДОСТОВЕРЕНИЕ № _____
Халықаралық байқаушы
Международный наблюдатель
_________________________________
(Т.А.Ә. / Ф.И.О.)
_________________________________
(Шет мемлекеттің, халықаралық ұйымның атауы/
Наименование иностранного государства, международной организации)
Қазақстан Республикасы Орталық
сайлау комиссиясының Төрағасы
Председатель Центральной
избирательной комиссии
Республики Казахстан
М.О.
М.П.
_________ _______________________
(қолы) (атының инициалы, тегі)
(подпись) (инициал имени, фамилия)
Election of the deputies of the Senate of Parliament
of the Republic of Kazakhstan
"____" ______________ _____
CERTIFICATE No._______
International (foreign) оbserver
_________________________________
(Given names, surname)
_________________________________
(Name of the country,
international organization)
Chairperson of the Central Election
Commission of the Republic of Kazakhstan
___________ _____________________
(signature) (initial of name,
surname)
Приложение 12
к постановлению Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
форма
Составляется в день выборов при открытии пункта
для голосования за один час до начала голосования
Выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
"___" ______________ _______года
(дата выборов)
ПРОТОКОЛ
_____________________________________________________________________
(наименование областной, города республиканского значения,
столицы Республики избирательной комиссии)
избирательной комиссии об открытии
пункта для голосования
В соответствии со статьей 40 Конституционного закона Республики
Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан"
председатель ________________________________________________________
(наименование избирательной комиссии)
избирательной комиссии в присутствии членов комиссии, доверенных лиц
кандидатов, наблюдателей и представителей СМИ:
_____________________________________________________________________
(указать количество присутствующих доверенных лиц, наблюдателей и
представителей СМИ)
проверил урну на предмет отсутствия в ней избирательных бюллетеней,
целостность урны и ___________________________ урну для голосования;
(опломбировал или опечатал)
определил членов избирательной комиссии, ответственных за
выдачу избирательных бюллетеней _____________________________________
(указать Ф.И.О. членов избирательной комиссии)
____________________________________________________________________;
пересчитал и выдал членам избирательной комиссии избирательные
бюллетени в количестве:
_________________________ _______ ___________________________ ______
(Ф.И.О.) (шт.) (Ф.И.О.) (шт.)
_________________________ _______ ___________________________ ______
(Ф.И.О.) (шт.) (Ф.И.О.) (шт.)
_________________________ _______
(Ф.И.О.) (шт.)
_________________________________ избирательная комиссия УСТАНОВИЛА:
(наименование избирательной
комиссии)

1) дауыс беруге арналған пункттің ашылу сәтіне таңдаушылардың тізімінде ______________ таңдаушы болды;
2) дауыс беруді өткізу үшін комиссия _______________ сайлау бюллетеньдерін алды;
3) дауыс беруге арналған пункт дауыс беруді бастауға дайын.
Сайлау комиссиясының төрағасы ___________ _____________________
М.О. (қолы) (атының инициалы, тегі)
Сайлау комиссиясы
төрағасының орынбасары ___________ ____________________________
(қолы) (атының инициалы, тегі)
Сайлау комиссиясының хатшысы ___________ ______________________
(қолы) (атының инициалы, тегі)
Сайлау комиссиясының мүшелері:
___________ __________________________ ___________ __________________
(қолы) (атының инициалы, тегі) (қолы) (атының инициалы, тегі)
___________ __________________________ ___________ __________________
(қолы) (атының инициалы, тегі) (қолы) (атының инициалы, тегі)
_______ жылғы "____" _____________________
(хаттаманың жасалған күні)
Ескертпе: Хаттамаға сайлау комиссиясы мүшелерінің ерекше пікірлері (егер олар бар болса), кандидаттардың сенім білдірген адамдарының, байқаушылар мен бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің тізімдері қоса беріледі.
Хаттама бір парақтың екі жағына басылады.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына
3-қосымша
Нысан
Ескерту. 13-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Орталық сайлау комиссиясының 01.04.2022 № 22/464 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Сайлау күнінен бастап екі күннен аспайтын мерзімде
Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясына жіберіледі
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау
________ жылғы "______" __________________
(сайлау күні)
_______________________________________________________облысынан
(республикалық маңызы бар қаланың, республика астанасының)
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлау бойынша
дауыстарды санау нәтижелері туралы
__________________________________________________________________________
(облыстық, республикалық маңызы бар қаланың, республика астанасының сайлау
комиссиясының атауы)
сайлау комииссиясының
ХАТТАМАСЫ
_________________________________________________ сайлау комиссиясы АНЫҚТАДЫ:
(сайлау комиссиясының атауы)
___________________________ облысынан (республикалық маңызы бар қаланың, Республика астанасының)
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттар болып тіркелген:
1. __________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде))

1) к моменту открытия пункта для голосования в списке
выборщиков числится ___________ выборщиков;
2) для проведения голосования комиссией получено ___________
избирательных бюллетеней;
3) пункт для голосования к началу голосования готов.
Председатель избирательной комиссии
М.П.
_____________________
(подпись)
_____________________
(инициал имени, фамилия)
Заместитель председателя избирательной комиссии
_____________________
(подпись)
_____________________
(инициал имени, фамилия)
Секретарь избирательной комиссии
_____________________
(подпись)
_____________________
(инициал имени, фамилия)
Члены избирательной комиссии:
_________ ________________________ _________ ________________________
(подпись) (инициал имени, фамилия) (подпись) (инициал имени, фамилия)
_________ ________________________ _________ ________________________
(подпись) (инициал имени, фамилия) (подпись) (инициал имени, фамилия)
"___" ________ __ года
(дата составления протокола)
Примечание: К протоколу прилагаются особые мнения членов избирательной комиссии (если они имеются), списки доверенных лиц кандидатов, наблюдателей и представителей средств массовой информации.
Протокол печатается на одном листе с двух сторон.
Приложение 13
к постановлению Центральной
избирательной комиссии
Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
форма
Пересылается в Центральную
избирательную комиссию
Республики Казахстан не более
чем в двухдневный срок со дня выборов
Выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
"______" __________________ ________ года (дата выборов)
ПРОТОКОЛ
________________________________________________________________________________
(наименование областной, города республиканского значения, столицы Республики
избирательной комиссии) избирательной комиссии о результатах подсчета голосов
по выборам депутата Сената Парламента Республики Казахстан
от __________________________________________________________
области (города республиканского значения, столицы Республики)
Сноска. Форма - в редакции постановления Центральной избирательной комиссии РК от 01.04.2022 № 22/464 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
_____________________________________________ избирательная комиссия УСТАНОВИЛА:
(наименование избирательной комиссии)
от ________________________________ области (города республиканского значения,
столицы Республики) кандидатами в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан зарегистрированы:
1. __________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))

2. __________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде))
3. __________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)) Сайлау күніне дейін депутаттыққа кандидаттар шығып кетті:
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), шыққан күні және себептері)
________________________________________________________________________________Дауыстарды санау нәтижесінде
_____________________________________________________
(сайлау комиссиясының атауы) сайлау комиссиясы АНЫҚТАДЫ:
1) таңдаушылардың жалпы саны ___________;
2) сайлау комиссиясы алған бюллетеньдер саны ___________;
3) сайлау бюллетеньдерін алған таңдаушылар саны ___________;
4) дауыс беруге қатысқан таңдаушылар саны __________;
(жәшіктегі бюллетеньдерді санау жолымен белгіленеді)
5) депутаттыққа әрбір кандидат үшін берілген дауыс саны:
депутаттыққа кандидаттың (болған кезде) тегі, аты, әкесінің аты
депутаттыққа кандидат үшін берілген дауыстар саны
6) "Бәріне қарсымын" белгісі бар бюллетеньдер саны __________;
7) жарамсыз деп танылған бюллетеньдер саны __________;
8) жойылған бюллетеньдер саны __________.
(пайдаланылмаған және бүлінген бюллетеньдер жойылады)
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы
Конституциялық Заңының 14, 79, 80-баптарына сәйкес ____________________________
(сайлау комиссиясының атауы)
сайлау комиссиясы ШЕШТІ:
1. Дауыс беру нәтижелері Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясына
жіберілсін
2. Қайта дауыс беру тағайындалсын _________________________________________________
(бастапқы дауыс беру күні өткізіледі, уақыты көрсетілсін)
3. Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясына сайлауды жарамсыз деп тану
туралы ұсыным енгізілсін________________________________________________________.
(себебі көрсетілсін)
4. Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясына қайта сайлау өткізу туралы
ұсыным енгізілсін___________________________________________________________.
(себебі көрсетілсін)
Сайлау комиссиясының төрағасы
М.О.
_____________________
(қолы)
___________________________
(есімінің бас әрпі, тегі)
Сайлау комиссиясы төрағасының орынбасары
_____________________
(қолы)
___________________________
(есімінің бас әрпі, тегі)
Сайлау комиссиясының хатшысы
_____________________
(қолы)
___________________________
(есімінің бас әрпі, тегі)
Сайлау комиссиясының мүшелері:
_____________ ___________________________ ______________ _______________________
(қолы) (есімінің бас әрпі, тегі) (қолы) (есімінің бас әрпі, тегі)
_____________ ___________________________ ______________ ________________________
(қолы) (есімінің бас әрпі, тегі) (қолы) (есімінің бас әрпі, тегі)
_____ жылғы "___" ___________
(хаттаманың жасалған күні)
Ескертпе: дауыс беру нәтижелерінің сандық мәндері жазбаша қайталануы тиіс. Хаттамаларды қарындашпен және түрлі түсті сиямен толтыруға, сондай-ақ оларға қандай да бір түзетулер енгізуге жол берілмейді.
Хаттамаға сайлау комиссиясы мүшелерінің ерекше пікірлері (егер бар болса), дауыс беру барысында немесе дауыстарды санау кезінде жіберілген бұзушылықтар туралы Комиссияға келіп түскен өтініштер мен шағымдар, осы өтініштер мен шағымдар бойынша комиссияның қорытындылары; дауыс беруге арналған жәшікте пломба немесе мөр бүлінген жағдайда жасалған акт қоса беріледі.
Хаттаманың көшірмесі дауыс беруге арналған пунктте жалпы жұрттың танысуы үшін арнайы бөлінген орында дереу ілінеді.
Хаттама екі жағынан бір параққа басылады.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына
14-қосымша
нысан
ӨТІНІШ
Мен, Қазақстан Республикасының азаматы ______________________________
(тегі, аты, әкесінің аты,
_____________________________________________________________________
туған күні, айы, жылы, жұмыс орны,
_____________________________________________________________________
тұрғылықты жерінің мекенжайы)
_____________________________________________________________________
(мәслихаттың атауы немесе өзін-өзі ұсыну тәртібімен)
_____________________________________ Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидат болып дауысқа түсуге келісемін (ниеттімін).
Қазақстанда соңғы __________________________________ тұрақты тұрамын.
(толық жылдар саны)
Жоғары білімім бар, жұмыс өтілім ____________________________________
(толық жылдар саны)
________________________________________ аумағында __________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала, Республика астанасы атауы) (жылдар саны)
тұрақты тұрамын және белсенді сайлау құқығым бар.
Сыбайлас жемқорлық қылмыс және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық жасауда кінәлі деп сот заңда белгіленген тәртіппен _________________.
таныған, танымаған
Жеке куәлігімнің (паспортымның) №___________________, ________ берген
(қашан, кім)
ЖСН __________________________________________
Басқа мемлекеттің азаматтығында _____________________________________
(тұрамын / тұрмаймын)
Жоғары білім туралы дипломымның көшірмесін және еңбек қызметін растайтын құжаттан үзіндіні қоса тапсырамын.
___________________ ________________
(жеке қолы) (атының инициалы, тегі)
____ жылғы "____"__________________
(өтініштің берілген күні)
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына
15-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидатты тіркеу үшін құжаттарды қабылдау туралы АНЫҚТАМА СПРАВКА о приеме документов для регистрации кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан

2. __________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
3. __________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
До дня выборов выбыли кандидаты в депутаты:
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), дата выбытия и причины)
____________________________________________________________________
В результате подсчета голосов
__________________________________________ избирательная комиссия УСТАНОВИЛА:
(наименование избирательной комиссии)
1) общее число выборщиков _______________;
2) число бюллетеней, полученных избирательной комиссией ____________;
3) число выборщиков, получивших избирательные бюллетени ___________;
4) число выборщиков, принявших участие в голосовании _______________;
(устанавливается путем подсчета бюллетеней, находившихся в урне)
5) число голосов, поданных за каждого кандидата в депутаты:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) кандидата в депутаты
Число голосов, поданных за кандидата в депутаты
6) число бюллетеней с отметкой "Против всех" _________________;
7) число бюллетеней, признанных недействительными ___________;
8) число погашенных бюллетеней _____________________________.
(неиспользованные и испорченные бюллетени погашаются)
В соответствии со статьями 14, 79, 80 Конституционного закона
Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан"
__________________________________________ избирательная комиссия РЕШИЛА:
(наименование избирательной комиссии)
1. Передать результаты голосования в Центральную избирательную комиссию
Республики Казахстан
2. Назначить повторное голосование
___________________________________________________________________
(проводится в тот же день, что и первоначальное голосование, указать время)
3. Внести в Центральную избирательную комиссию Республики Казахстан
представление о признании выборов недействительными
__________________________________________________. (указать причину)
4. Внести в Центральную избирательную комиссию Республики Казахстан
представление о проведении повторных выборов
____________________________________________________. (указать причину)
Председатель избирательной комиссии
М.П.
_____________________
(подпись)
_________________________________
(инициал имени, фамилия)
Заместитель председателя избирательной комиссии
_____________________
(подпись)
_________________________________
(инициал имени, фамилия)
Секретарь избирательной комиссии
_____________________
(подпись)
_________________________________
(инициал имени, фамилия)
Члены избирательной комиссии:
_____________ _______________________ ______________ __________________________
(подпись) (инициал имени, фамилия) (подпись) (инициал имени, фамилия)
_____________ ___________________________ ______________ ______________________
(подпись) (инициал имени, фамилия) (подпись) (инициал имени, фамилия)
"___" ___________ _____ года
(дата составления протокола)
Примечание: Числовые значения результатов голосования должны дублироваться прописью. Не допускается заполнение протоколов карандашом и чернилами разного цвета, а также внесение в них исправлений.
К протоколу прилагаются особые мнения членов избирательной комиссии (если они имеются), заявления и жалобы, поступившие в комиссию о нарушениях, допущенных в ходе голосования или при подсчете голосов, заключения комиссии по этим заявлениям и жалобам; акт, составленный в случае повреждения пломбы или печати на урне для голосования.
Копия протокола немедленно вывешивается в пункте для голосования в специально отведенном месте для всеобщего ознакомления.
Протокол печатается на одном листе с двух сторон.
Приложение 14
К постановлению Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
форма
ЗАЯВЛЕНИЕ
Я, гражданин Республики Казахстан ___________________________________
(фамилия, имя, отчество,
_____________________________________________________________________
число, месяц, год рождения, место работы,
_____________________________________________________________________
(адрес места жительства)
согласен (намерен) баллотироваться кандидатом в депутаты Сената
Парламента Республики Казахстан _____________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование маслихата(ов) или в порядке самовыдвижения)
Постоянно проживаю в Казахстане последние ___________________________
(количество полных лет)
Имею высшее образование, стаж работы ________________________________
(количество полных лет)
Постоянно проживаю на территории ____________________________________
(наименование области, города
республиканского значения,
___________________ ________________ и обладаю активным избирательным
столицы Республики) (количество лет)
правом.
Не погашенной или не снятой судимости _______________________________
(имеется, не имеется)
Виновным в совершении коррупционного преступления и коррупционного
правонарушения в установленном законом порядке судом
_____________________________________________________________________
(признавался, не признавался)
Удостоверение личности (паспорт) № _______, выдан ___________________
(когда, кем)
ИИН _____________________________
В гражданстве другого государства ___________________________________
(состою, не состою)
Прилагаю копию диплома о высшем образовании и выписку из документа,
подтверждающего трудовую деятельность.
________________ ________________________
(личная подпись) (инициал имени, фамилия)
"____"____________________ ____ года
(дата подачи заявления)
Приложение 15
к постановлению Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233

Ескерту. 15-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Орталық сайлау комиссиясы Төрағасының 18.04.2017 № 8/156 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Осы анықтама ____________________________________________ берілді, себебі одан
(құжаттарды ұсынған адамның тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда))
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидат
__________________________________________ тіркеу үшін мынадай құжаттар қабылданды:
(депутаттыққа кандидаттың тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда))
Настоящая справка выдана ____________________________ о том, что приняты от него
(лицо, представившее документы, ФИО, (при его наличии))
следующие документы для регистрации кандидатом в депутаты Сената Парламента
Республики Казахстан _______________________________;
(ФИО (при его наличии) кандидата в депутаты)
1) кандидаттың өмірбаяндық деректері
биографические данные кандидата на                  __________________________ п./л.
(парақтар саны / кол-во листов)
2) кандидат пен оның жұбайының (зайыбының) табысы және мүлкі туралы декларацияларды
тапсырғаны жөніндегі мемлекеттік кіріс органының анықтамасы
справки органа государственных доходов о сдаче кандидатом и его (ее) супругой (супругом)
деклараций о доходах и имуществе на ____ п./л.
3) кандидаттың сайлау жарнасын енгізгендігін растайтын құжаты
документ, подтверждающий внесение кандидатом избирательного взноса _____________ п./л.
Мәслихат (тар) ұсынған жағдайда/В случае выдвижения маслихатом (ми)
4) ______________________________________________ мәслихаттың (тардың) депутаттыққа
(облыстық, қалалық немесе аудандық мәслихат(тар) атауы)
кандидат етіп ұсыну туралы шешім(дер)і
решение (я)
___________________________________________________________________ маслихата (ов)
(наименование областного, городского или районного маслихата (ов) )
о выдвижении кандидатом в депутаты на _____________ п./л.
5) депутаттыққа кандидат болып дауысқа түсуге келісімі туралы өтініші
заявление о согласии баллотироваться кандидатом в депутаты на _____________ п./л.
Өзін-өзі ұсынған жағдайда В случае самовыдвижения
6) азаматтың депутаттыққа кандидат болып дауысқа түсуге ниеті туралы өтініші
заявление гражданина о намерении баллотироваться кандидатом в депутаты на _____________ п./л.
Құжаттарды қабылдаған: __________________________________________ ___________ _________________________
Документы принял: (сайлау комиссиясындағы тұлға лауазымы) (қолы) (атының инициалы, тегі)
(должность лица в избирательной комиссии) (подпись) (инициал имени, фамилия)
________________________________________________
(құжаттардың қабылданған күні/дата приема документов)
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына
16-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясына
мәслихаттар депутаттарын
тіркеу аяқталғаннан кейін
Парламент Сенатының
депутатын сайлау жөніндегі
таңдаушылардың бірлескен
отырысы ашылар алдында
беріледі
________________________________________________________ бойынша (облыс, республикалық маңызы бар қала, Республика астанасы атауы) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлауға таңдаушылардың қатысуы туралы ХАБАР

Сноска. Приложение 15 - в редакции постановления Председателя Центральной избирательной комиссии РК от 18.04.2017 № 8/156 (постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
форма
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына
кандидатты тіркеу үшін құжаттарды қабылдау туралы
АНЫҚТАМА
СПРАВКА
о приеме документов для регистрации кандидата в депутаты
Сената Парламента Республики Казахстан
Осы анықтама ________________________________________________берілді, себебі
(құжаттарды ұсынған адамның тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда))
одан Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидат ___________
_________________________________________ тіркеу үшін мынадай құжаттар қабылданды:
(депутаттыққа кандидаттың тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда))
Настоящая справка выдана___________________________ о том, что приняты от него
(лицо, представившее документы, ФИО, (при его наличии))
следующие документы для регистрации кандидатом в депутаты Сената Парламента
Республики Казахстан________________________________________;
(ФИО (при его наличии) кандидата в депутаты)
1) кандидаттың өмірбаяндық деректері
биографические данные кандидата на                   __________________________ п./л.
(парақтар саны / кол-во листов)
2) кандидат пен оның жұбайының (зайыбының) табысы және мүлкі туралы декларацияларды
тапсырғаны жөніндегі мемлекеттік кіріс органының анықтамасы
справки органа государственных доходов о сдаче кандидатом и его (ее) супругой (супругом)
деклараций о доходах и имуществе на ____п./л.
3) кандидаттың сайлау жарнасын енгізгендігін растайтын құжаты
документ, подтверждающий внесение кандидатом избирательного взноса ____________ п./л.
Мәслихат (тар) ұсынған жағдайда/В случае выдвижения маслихатом (ми)
4) ______________________________________________ мәслихаттың (тардың) депутаттыққа
(облыстық, қалалық немесе аудандық мәслихат(тар) атауы)
кандидат етіп ұсыну туралы шешім(дер)і
решение (я)
________________________________________________________________________________
маслихата (ов)
(наименование областного, городского или районного маслихата (ов) )
о выдвижении кандидатом в депутаты на                         _______________ п./л.
5) депутаттыққа кандидат болып дауысқа түсуге келісімі туралы өтініші
заявление о согласии баллотироваться кандидатом в депутаты на       _______________ п./л.
Өзін-өзі ұсынған жағдайда
В случае самовыдвижения
6) азаматтың депутаттыққа кандидат болып дауысқа түсуге ниеті туралы өтініші
заявление гражданина о намерении баллотироваться кандидатом
в депутаты на                                                 _____________п./л.
Құжаттарды қабылдаған: _____________________________ ___________ _________________
Документы принял:       (сайлау комиссиясындағы тұлға лауазымы) (қолы) (атының инициалы,
тегі)
(должность лица в избирательной комиссии) (подпись) (инициал имени,
фамилия)
____________________________________
(құжаттардың қабылданған күні/
дата приема документов)
Приложение 16 к
постановлению Центральной
избирательной комиссии
Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233

Ескерту. 16-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Орталық сайлау комиссиясының 11.06.2020 № 11/306 қаулысымен.
_____________________________________ бойынша мәліметтерді хабарлаймыз.
(облыстың, республикалық маңызы бар қаланың,
Республика астанасының атауы)
1. Облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, Республика астанасының) барлық
мәслихаттарының жалпы саны __________
2. Облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, Республика астанасының) барлық
мәслихаттары депутаттарының жалпы саны ________
3. Әрбір мәслихат депутаттарының жалпы санының 50 процентінен астамы қатысып отырған
мәслихаттар саны __________
4. Бірлескен отырысқа қатысып отырған депутаттар саны __________
Сайлау комиссиясының төрағасы ___________ ________________________________________
(қолы)                  (атының инициалы, тегі)
Ескертпе: Хабардағы деректер цифрлармен көрсетіледі.
Қазақстан Республикасының
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына
17-қосымша
Нысан
Ескерту. 17-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Орталық сайлау комиссиясының 01.04.2022 № 22/464 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Сайлау өткізілгеннен кейін
Қазақстан Республикасының
Орталық сайлау комиссиясына
ұсынылады
_______________________________________________________________________бойынша
(облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, республика астанасының атауы)
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты депутатының сайлауында дауыстарды санау нәтижелері туралы
ХАБАР
________________________________________________ бойынша мәліметтерді хабарлаймыз
(облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, республика астанасының атауы)
1. Депутаттыққа тіркелген кандидаттардың барлығы __________
2. Сайлау күніне дейін шығып қалған кандидаттар саны __________
3. Сайлау бюллетеніне енгізілген кандидаттар саны __________
4. Облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, Республика астанасының) барлық
мәслихаттары бойынша таңдаушылардың жалпы саны __________
5. Сайлау бюллетеньдерін алған таңдаушылар саны __________
6. Дауыс беруге қатысқан таңдаушылардың жалпы саны __________

Сноска. Приложение 16 - в редакции постановления Центральной избирательной комиссии РК от 11.06.2020 № 11/306 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
форма
Представляется в Центральную
избирательную комиссию
Республики Казахстан по
окончании регистрации
депутатов маслихатов перед
открытием совместного
заседания выборщиков по
выборам депутата Сената
Парламента
СООБЩЕНИЕ
о присутствии выборщиков на выборах депутата
Сената Парламента Республики Казахстан
по __________________________________________________________________
(наименование области, города республиканского значения, столицы Республики)
Сообщаем сведения по ________________________________________________
(наименование области, города республиканского значения, столицы Республики)
1. Общее число всех маслихатов области (города республиканского значения, столицы
Республики) ___________
2. Общее число депутатов всех маслихатов области (города республиканского
значения, столицы Республики) ___________
3. Число маслихатов, от которых присутствует более 50 процентов
от общего числа депутатов каждого маслихата ___________
4. Число депутатов, присутствующих на совместном заседании ___________
Председатель избирательной комиссии _________ _____________________
(подпись) (инициал имени, фамилия)
Примечание. Данные в сообщении указываются цифрами.
Приложение 17
к постановлению Центральной
избирательной комиссии
Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
форма
Представляется в Центральную
избирательную комиссию
Республики Казахстан
после проведения выборов
СООБЩЕНИЕ
о результатах подсчета голосов на выборах депутата Сената Парламента Республики Казахстан
по ___________________________________________________________________________
(наименование области, города республиканского значения, столицы Республики)
Сноска. Форма - в редакции постановления Центральной избирательной комиссии РК от 01.04.2022 № 22/464 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сообщаем сведения по ______________________________________________________
(наименование области, города республиканского значения, столицы Республики)
1. Всего зарегистрировано кандидатов в депутаты __________
2. Число кандидатов, выбывших до дня выборов __________
3. Число кандидатов, включенных в избирательный бюллетень __________
4. Общее число выборщиков по всем маслихатам области (города республиканского
значения, столицы Республики) __________
5. Число выборщиков, получивших избирательные бюллетени __________
6. Общее число выборщиков, принявших участие в голосовании __________

7. Әр кандидаттың тегі, аты, әкесінің аты және әрбір кандидатқа берілген дауыстар саны __________
8. "Бәріне қарсымын" белгісі бар бюллетеньдер саны __________
9. Жарамсыз деп танылған бюллетеньдер саны __________
Сайлау комиссиясының төрағасы ______________ _________________________________
(қолы) (аты-жөні, тегі)
Ескерту. Хабардағы деректер сандармен көрсетіледі.

7. Фамилия, имя, отчество каждого кандидата и число голосов, поданных за каждого кандидата __________
8. Число бюллетеней с отметкой "Против всех" __________
9. Число бюллетеней, признанных недействительными __________
Председатель избирательной комиссии
______________ ____________________________
(подпись) (инициал имени, фамилия)
Примечание. Данные в сообщении указываются цифрами.