Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларын консультативтік сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің 2014 жылға арналған 062 "Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу" бөлінетін бюджеттік бағдарламасы есебінен қаржыландырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 21 тамыздағы № 1 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 9 қыркүйекте № 9725 тіркелді
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің 24.11.2014 № 105 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысымен бекітілген Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесінің 462 және 468-тармақтарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 541 қаулысымен бекітілген Инвестициялық ұсынысты әзірлеу және түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу, сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингтеу және іске асырылуын бағалау қағидаларының 28-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларын консультативтік сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің 2014 жылға арналған 062 «Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу» бөлінетін бюджеттік бағдарламасы есебінен қаржыландырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің 24.11.2014 № 105 бұйрығымен.
2. Мыналар:
1) «Техникалық-экономикалық негіздемелер әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 002 «Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бөлінетін бюджеттік бағдарламасының 2014 жылға қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 50 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 13 наурызда № 9208 тіркелді, 2014 жылғы 27 наурызда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жарияланды);

Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 062 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" Министерства национальной экономики Республики Казахстан на 2014 год
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 августа 2014 года № 1. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 сентября 2014 года № 9725
Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра национальной экономики РК от 24.11.2014 № 105.
В соответствии с пунктами 462 и 468 Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220, и пунктом 28 Правил разработки и корректировки, проведения необходимых экспертиз инвестиционного предложения, а также планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга и оценки реализации бюджетных инвестиций, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2014 года № 541, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 062 «Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов» Министерства национальной экономики Республики Казахстан на 2014 год.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра национальной экономики РК от 24.11.2014 № 105.
2. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 50 «Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, консультативное сопровождение концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 002 «Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов» Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан на 2014 год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9208, официально опубликован в информационно-правовой системе «Әділет» 27 марта 2014 года);

2) «Техникалық-экономикалық негіздемелер әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 002 "Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" бюджеттік бағдарламасының 2014 жылға бөлінетін қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 50 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 28 наурыздағы № 89 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 10 сәуірде № 9304 тіркелді, 2014 жылғы 16 сәуірде «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жарияланды ) күші жойылды деп танылсын.
3. Инвестициялық саясат департаменті (Аязбаев А.Н.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және ресми бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық оның мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          Е. Досаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2014 жылғы 21 тамыздағы
№ 1 бұйрығымен бекітілген
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларын консультативтік сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің 2014 жылға арналған 062 «Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу» бөлінетін бюджеттік бағдарламасы есебінен қаржыландырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесі

2) приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 28 марта 2014 года № 89 «О внесении изменения и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 50 «Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, консультативное сопровождение концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 002 «Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов» Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан на 2014 год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9304, официально опубликован в информационно-правовой системе «Әділет» 16 апреля 2014 года).
3. Департаменту инвестиционной политики (Аязбаеву Н.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в официальных средствах массовой информации.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр
Е. Досаев
Утвержден
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан от
21 августа 2014 года № 1
Перечень
бюджетных инвестиционных и концессионных
проектов, финансирование разработки или корректировки,
а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических
обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных
документаций концессионных проектов, консультативное
сопровождение концессионных проектов которых осуществляется за
счет средств распределяемой бюджетной программы 062 «Разработка
или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз
технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных
проектов и конкурсных документаций концессионных проектов,
консультативное сопровождение концессионных проектов»
Министерства национальной экономики Республики Казахстан
на 2014 год

Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің 24.11.2014 № 105 бұйрығымен.
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Ұлттық экономика министрінің 2014.09.16 № 18, 2014.10.31 № 62, 24.11.2014 № 105 бұйрықтарымен.
Р/с
Жобаның атауы
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу көлемі
(мың теңге)
Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негiздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу көлемі
(мың теңге)
Концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу көлемі
(мың теңге)
Концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуді қаржыландыру көлемі
(мың теңге)
1
2
3
4
5
6
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
(бұрынғы бюджеттік бағдарлама әкімшісі - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі)
1
Қарағанды қаласында «Қарағанды мемлекеттік медицина университеті» республикалық мемлекеттік кәсіпорны жанынан 300 төсектік көп бейінді клиникалық аурухана салу және пайдалануға беру
34 061,00
2
Алматы қаласында «С. Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» РМК жанынан 300 төсектік көпбейінді клиникалық аурухана салу және пайдалануға беру
17 296
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
3
Қарағанды облысында 1500 орынға арналған түзету мекемесін салу және пайдалану
53 900,00
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметi
(бұрынғы бюджеттік бағдарлама әкімшісі - Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі)
4
Құпия
«Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы» ММ
5
Қазақстан Республикасының Электрондық Парламентін қалыптастыру
23 000,00
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
(бұрынғы бюджеттік бағдарлама әкімшісі - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі)
6
Қазақстан Республикасы Ұлттық картографиялық-геодезиялық қор мұрағаттарын сақтау және каталогтаудың электрондық жүйесін жасау
16 000,00
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
(бұрынғы бюджеттік бағдарлама әкімшісі - Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі)
7
Алынып тасталады - ҚР Ұлттық экономика министрінің 2014.09.16 № 18 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
(бұрынғы бюджеттік бағдарлама әкімшісі - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі)
8
«Сарыағаш қаласының айналмасы» автомобиль жолының құрылысы

Сноска. Заголовок перечня в редакции приказа Министра национальной экономики РК от 24.11.2014 года № 105.
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными приказоми Министра национальной экономики РК от 16.09.2014 № 18; от 31.10.2014 № 62; от 24.11.2014 № 105.
№ п/п
Наименование проекта
Объем финансирования разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
(тыс. тенге)
Объем финансирования разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований концессионных проектов
(тыс. тенге)
Объем финансирования разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз конкурсных документаций концессионных проектов
(тыс. тенге)
Объем финансирования консультатиного сопровождения концессионных проектов
(тыс. тенге)
1
2
3
4
5
6
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан (бывший администратор бюджетной программы - Министерство здравоохранения Республики Казахстан)
1
Строительство и эксплуатация многопрофильной клинической больницы на 300 коек при республиканском государственном предприятии «Карагандинский государственный медицинский университет» в городе Караганда
34 061,00
2
Строительство и эксплуатация многопрофильной больницы на 300 коек при РГП «Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова» в городе Алматы
17 296
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
3
Строительство и эксплуатация исправительного учреждения на 1500 мест в Карагандинской области
53 900,00
Служба государственной охраны Республики Казахстан
(бывший администратор бюджетной программы - Служба охраны Президента Республики Казахстан)
4
Секретно
ГУ «ХОЗУ Парламента Республики Казахстан»
5
Формирование Электронного Парламента Республики Казахстан
17 248,00
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
(бывший администратор бюджетной программы - Министерство регионального развития Республики Казахстан)
6
Создание электронной системы хранения и катологизации архивов Национального картографо-геодезического фонда Республики Казахстан
16 000,00
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
(бывший администратор бюджетной программы - Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей)
7 Исключен приказом Министра национальной экономики РК от 16.09.2014 № 18
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан (бывший администратор бюджетной программы - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан)
8
Строительство автомобильной дороги «Обход города Сарыагаш»

15 000,00
8-1
Орталық-Оңтүстік «Астана-Қарағанды-Балхаш-Құрты-Қапшағай-Алматы» дәлізінің 2152-2380 км («Құрты-Бурылбайтал» учаскесі) реконструкциялау
9 968,5
8-2
Көкпек, Көктал, Благовещенка арқылы, Қырғызстан Республикасының шекарасына кіреберістермен «Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) – Шымкент-Тараз-Алматы-Қорғас» автомобиль жолының 56-162 км «Ұзынағаш-Отар» учаскесін реконструкциялау
6 804,5
8-3
«РФ шекарасы (Орскіге)-Ақтөбе-Атырау-РФ шекарасы (Астраханьға)» автомобиль жолын реконструкциялау (қашықтығы 459 км «Мақат-Ақтөбе» учаскесі)
17 625
8-4
«Жетібай – Жаңаөзен – Фетисов – Түркіменстан Республикасының шекарасы (Түркіменбашыға)» автомобиль жолының «Жетібай – Жаңаөзен» (0-73 км) автомобиль жолын реконструкциялау
7 932
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
9
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің интеграцияланған интерактивтік ақпараттық-талдау кешенін құру
19 500,00
Қазақстан Республикасы «Сырбар» Сыртқы барлау қызметі
10
Құпия
Жиыны
137 963,00
87 961,00
17 296,00

15 000,00
8-1
Реконструкция коридора Центр-Юг «Астана-Караганда-Балхаш-Курты-Капшагай-Алматы» км 2152-2380 (участок Курты-Бурылбайтал)
9 968,5
8-2
Реконструкция участка «Узынагаш-Отар» км 56-162 автомобильной дороги «Гр. Республики Узбекистан (на Ташкент)-Шымкент-Тараз- Алматы-Хоргос» через Кокпек, Коктал, Благовещенку, с подъездами к гр. Республики Кыргызстан»
6 804,5
8-3
Реконструкция автомобильной дороги «Гр. РФ (на Орск)-Актобе-Атырау-граница РФ (на Астрахань)» (участок «Макат-Актобе» протяженностью 459 км.)
17 625
8-4
Реконструкция автомобильной дороги «Жетыбай – Жанаозен» (км 0 - 73) автомобильной дороги «Жетыбай – Жанаозен – Фетисово - граница Республики Туркменистан (на Туркменбаши)»
7 932
Управление делами Президента Республики Казахстан
9
Создание Интегрированного интерактивного информационно-аналитического комплекса Совета Безопасности Республики Казахстан
19 500,00
Служба внешней разведки Республики Казахстан «Сырбар»
10
Секретно
Итого:
137 963,00
87 961,00
17 296,00