"Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Инвестиция комитетінің аумақтық департаменті – "Бурабай" арнайы экономикалық аймағы әкімшілігі" республикалық мемлекеттік мекемесі "Бурабай" арнайы экономикалық аймағы басқарушы компаниясы қызметін атқару мерзімін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2014 жылғы 17 қарашадағы № 157 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 19 қарашада № 9879 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 211 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің 23.02.2016 № 211 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз
«Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 21 шілдедегі Заңының 32 бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Инвестиция комитетінің аймақтық департаменті – «Бурабай» арнайы экономикалық аймағының әкімшілігі» республикалық мемлекеттік мекемесі 2015 жылғы 31 желтоқсанға дейін «Бурабай» арнайы экономикалық аймағы басқарушы компаниясы функцияларын атқарсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Инвестиция комитеті (Е.Қ. Хаиров) заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның жалпы бұқаралық ақпарат құралдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсына, сондай-ақ мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналасуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1)2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметті ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму вице-министрі Е.К.Сағадиевке жүктелсін.
4. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2014 жылғы 1 шілдеден бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушы               Ж.Қасымбек

Об определении сроков выполнения функций управляющей компании специальной экономической зоны "Бурабай" Республиканским государственным учреждением "Территориальный департамент Комитета по инвестициям Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан - администрация специальной экономической зоны "Бурабай"
Приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 17 ноября 2014 года № 157. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2014 года № 9879. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 23 февраля 2016 года № 211
Сноска. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию РК от 23.02.2016 № 211 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.4
В соответствии с пунктом 1 статьи 32 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2011 года «О специальных экономических зонах в Республике Казахстан» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Республиканскому государственному учреждению «Территориальный департамент Комитета по инвестициям Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан – администрация специальной экономической зоны «Бурабай» выполнять функции управляющей компании специальной экономической зоны «Бурабай» до 31 декабря 2015 года.
2. Комитету по инвестициям Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Хаиров Е. К.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет - ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан, а также на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Сагадиева Е. К.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июля 2014 года.
И.о. Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан              Ж. Касымбек