Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі қызметкерлерінің қызметтік куәліктерінің сипаттамасын және оларды беру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 2014 жылғы 22 қарашадағы № 32 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 5 желтоқсанда № 9932 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 61 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері министрінің 18.03.2016 № 61 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілуін 4-тармақтан қараңыз
«Құқық қорғау қызметі туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 900 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі туралы ереженің 20-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (бұдан әрі-Агенттік) қызметкерлерінің қызметтік куәлігінің сипаттамасы осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес;
2) Агенттіктің қызметкерлеріне қызметтік куәліктерді беру жөніндегі нұсқаулық осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Агенттіктің Әкімшілік жұмыс департаменті осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттіктің аппарат басшысы А.А. Шайымоваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 19 қарашадан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері
және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігінің Төрағасы             Қ. Қожамжаров
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас
жемқорлыққа қарсы іс-қимыл
агенттігі Төрағасының
2014 жылғы 22 қарашадағы
№ 32 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызмет істері
және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдары
қызметкерінің қызметтік куәлігінің сипаттамасы
1. Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдары қызметкерінің қызметтік куәлігінің (бұдан әрі-қызметтік куәлік) мұқабасы қою қызыл түсті жоғары сапалы былғарыдан осы Сипаттаманың қосымшасына сәйкес нысанда дайындалады. Ашық түрінде қызметтік куәліктің көлемі 6,5х19 см.

Об утверждении Описания служебных удостоверений сотрудников Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции и Инструкции по их выдаче
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 22 ноября 2014 года № 32. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 декабря 2014 года № 9932. Утратил силу приказом Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 18 марта 2016 года № 61
Сноска. Утратил силу приказом Министра по делам государственной службы РК от 18.03.2016 № 61 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.4
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан «О правоохранительной службе», руководствуясь подпунктом 3) пункта 20 Положения об Агентстве Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 29 августа 2014 года № 900, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемое:
1) Описание служебного удостоверения сотрудников Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (далее - Агентство), согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Инструкцию по выдаче служебных удостоверений сотрудникам Агентства, согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту административной работы Агентства обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Агентства Шаимову А.А.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 19 ноября 2014 года.
Председатель
Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы
и противодействию коррупции                К. Кожамжаров
Приложение 1
к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной
службы и противодействию коррупции
от 22 ноября 2014 года № 32
Описание
служебного удостоверения сотрудника органов по делам
государственной службы и противодействию коррупции
Республики Казахстан
1. Обложка служебного удостоверения сотрудника органов по делам государственной службы и противодействию коррупции (далее - служебное удостоверение) изготавливается из высококачественной кожи темно-красного цвета, по форме согласно приложению к настоящему Описанию. В развернутом виде служебное удостоверение имеет размер 6,5х19 см.

2. Қызметтік куәліктің бет жағының ортасында алтын түсті Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасы орналастырылған, төменгі жағында құқық қорғау қызметін атқаратын Агенттік қызметкерлерінің қызметтік куәліктерінде баспа қарпімен мемлекеттік тілде:
«ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ СЫБАЙЛАС ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫ ҚЫЗМЕТІ» деген жазу жазылған.
3. Қызметтік куәліктің ішкі сол және оң бөліктері белгіленген үлгіде көгілдір түсте тангир торы реңкінде күн астында қалықтап бара жатқан қыранның бейнесімен орындалған.
4. Қызметтік куәліктің ішкі сол бөлігінде:
жоғарғы бөлігінде қара түсте орындалған орыс тілінде: «АГЕНТСТВО РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН ПО ДЕЛАМ ГОСУДАРСТВЕННОЙ СЛУЖБЫ И ПРОТИВОДЕЙСТВИЮ КОРРУПЦИИ» деген жазу бар.
сол бөлігінде Қазақстан Республикасының мемлекеттік стандарттарына сәйкес орындалған, астында қара түсте мемлекеттік тілде «ҚАЗАҚСТАН» деген жазу орналастырылған, Қазақстан Республикасының Елтаңбасы бейнеленген, қара түсте қызметтік куәлік бланкісінің нөмірі көрсетілген.
сол бөлігінің ортасында қара түспен орыс тілінде қызметкердің аты, әкесінің аты, тегі және атқаратын лауазымы, қызыл түспен «УДОСТОВЕРЕНИЕ № __» деген жазу орналастырылған. Қызметтік куәліктің нөмірі қара түспен басылады.
Қызметкердің қызметтік куәлігінің сол бөлігінде қызыл түсті графикалық шеңберде орындалған орыс тілінде «РАЗРЕШЕНО ХРАНЕНИЕ И НОШЕНИЕ ОГНЕСТРЕЛЬНОГО ОРУЖИЯ» деген жазу орналасады.
төменгі бөлігінде қызметтік куәліктің қолдану мерзімі көрсетіледі.
5. Қызметтік куәліктің оң бөлігінде:
жоғарғы бөлігінде қара түсте орындалған мемлекеттік тілде «ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ МЕМЛЕКЕТТІК ҚЫЗМЕТ ІСТЕРІ ЖӘНЕ СЫБАЙЛАС ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫ ІС - ҚИМЫЛ АГЕНТТІГІ» деген жазу бар.
Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлық іс-қимыл органдарының аумақтық бөлімшелерінде шағын мәтін астында тиісті бөлімшенің атауы қара түсте орналастырылады.
сол бұрышында 3х4 см көлемінде қызметкердің түрлі-түсті фотосуреті (анфас) орналастырылады. Қызметкер ақ түсті реңде іскерлік стильдегі киіммен бас киімсіз түседі.
оң бөлігінің ортасында мемлекеттік тілде қызметкердің аты, әкесінің аты, тегі және атқаратын лауазымы, қызыл түспен «№ __ КУӘЛІК» деген жазу орналастырылған. Қызметтік куәліктің нөмірі қара түспен басылады.
қызметкерлердің қызметтік куәлігінің оң бөлігінде қызыл түсті графикалық шеңберде орындалған мемлекеттік тілде «ОҚ ДӘРІМЕН АТЫЛАТЫН ҚАРУДЫ САҚТАУҒА ЖӘНЕ АЛЫП ЖҮРУГЕ РҰҚСАТ ЕТІЛГЕН» деген жазу орналастырылады.

2. На лицевой стороне, по центру служебного удостоверения расположено изображение Государственного Герба Республики Казахстан золотистого цвета, ниже на служебных удостверениях сотрудников Агентства, выполняющих правоохранительную деятельность типографским шрифтом выполнена надпись на государственном языке:
«ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ СЫБАЙЛАС ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫ ҚЫЗМЕТІ»
3. Левая и правая внутренняя часть служебного удостоверения выполнена в голубом цвете с изображением парящего орла под солнцем на фоне тангирной сетки установленного образца.
4. На левой внутренней части служебного удостоверения размещены:
в верхней части надпись на русском языке: «АГЕНТСТВО РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН ПО ДЕЛАМ ГОСУДАРСТВЕННОЙ СЛУЖБЫ И ПРОТИВОДЕЙСТВИЮ КОРРУПЦИИ», выполненная в черном цвете.
в левой части изображен Герб Республики Казахстан, выполненный в соответствии с государственным стандартом Республики Казахстан, под которым расположена надпись «ҚАЗАҚСТАН» на государственном языке, выполненная в черном цвете и указан номер бланка служебного удостоверения в черном цвете;
в центре левой части размещена надпись, выполненная красным цветом «УДОСТОВЕРЕНИЕ № __», под которой черным цветом указывается имя, отчество, фамилия и занимаемая должность сотрудника на русском языке. Номер служебного удостоверения печатается черным цветом.
В левой части служебного удостоверения сотрудников размещается надпись на русском языке: «РАЗРЕШЕНО ХРАНЕНИЕ И НОШЕНИЕ ОГНЕСТРЕЛЬНОГО ОРУЖИЯ», выполненная в графической рамке красным цветом;
в нижней части указывается срок действия служебного удостоверения.
5. На правой части служебного удостоверения размещены:
в верхней части надпись на государственном языке: «ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ МЕМЛЕКЕТТІК ҚЫЗМЕТ ІСТЕРІ ЖӘНЕ СЫБАЙЛАС ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫ ІС-ҚИМЫЛ АГЕНТТІГІ», выполненная в черном цвете.
Территориальными подразделениями органов по делам государственной службы и противодействию коррупции под микротекстом размещается наименование соответствующего подразделения в черном цвете;
в левом углу размещается цветная фотография (анфас) сотрудника размером 3х4 см. Сотрудник фотографируется в деловом стиле одежды на белом фоне без головного убора.
в центре правой части размещена надпись «№ __ КУӘЛІК», выполненная красным цветом, под которой указывается фамилия, имя, отчество и занимаемая должность сотрудника на государственном языке. Номер служебного удостоверения печатается черным цветом.
в правой части служебного удостоверения сотрудников размещается надпись на государственном языке: «ОҚ ДӘРІМЕН АТЫЛАТЫН ҚАРУДЫ САҚТАУҒА ЖӘНЕ АЛЫП ЖҮРУГЕ РҰҚСАТ ЕТІЛГЕН» выполненная в графической рамке красным цветом.

6. Агенттіктің орталық аппараты қызметкерлерінің, мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдарының аумақтық бөлімшелері басшыларының қызметтік куәліктері Агенттік Төрағасының қолымен бекітіледі және Агенттік елтаңбалық мөрімен басылады.
Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдарының аумақтық бөлімшелері қызметкерлерінің қызметтік куәліктеріне аумақтық бөлімшелердің басшыларының қолдарын қояды және аумақтық бөлімшенің елтаңбалық мөрімен расталады.
Мемлекеттік қызмет істері
және сыбайлас жемқорлық қылмысқа
қарсы іс-қимыл органдарының қызметтік
куәліктерінің сипаттамасына
қосымша
Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл органдары қызметкерлерінің қызметтік куәлігінің үлгісі
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас
жемқорлыққа қарсы іс-қимыл
агенттігі Төрағасының
2014 жылғы 22 қарашадағы
№ 32 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің қызметкерлеріне қызметтік куәліктерді беру, ресімдеу және пайдалану жөніндегі нұсқаулық
1. Жалпы ережелер
1. Осы Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің қызметкерлеріне қызметтік куәліктерді беру, ресімдеу және пайдалану жөніндегі нұсқаулық (бұдан әрі - Нұсқаулық) Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің және оның аумақ бөлімшелерінің (бұдан әрі мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдары) қызметкерлеріне қызметтік куәліктерді дайындау, ресімдеу, беру, есепке алу» сақтау және оларды жою тәртібін нақтылайды.
Қызметкердің қызметтік куәлігі (бұдан әрі - қызметтік куәлік) адамның мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдарына тиістілігін растайтын ресми құжат болып табылады.
2. Тиісті түрде ресімделмеген, түзетілген және тазартылған қызметтік куәлік жарамсыз болып есептеледі.
2. Қызметтік куәліктерді дайындау және ресімдеу
3. Қызметтік куәліктерді дайындау мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдарының персоналмен жұмыс жасау бөлімшелерінің өтінімдеріне сәйкес жоспарлау және қаржы- шаруашылық жұмыс бөлімшесіне жүктеледі.
4. Қызметтік куәлікті алу үшін қызметкерлер жұмыс орны бойынша персоналмен жұмыс жасау бөлімшелеріне екі 3х4 см фотосурет ұсынады.
5. Қызметтік куәліктер бес жыл мерзімге беріледі.

6. Служебные удостоверения сотрудников центрального аппарата Агентства, руководителей территориальных подразделений органов по делам государственной службы и противодействию коррупции заверяются подписью Председателя Агентства и скрепляются гербовой печатью Агентства.
Служебные удостоверения сотрудников территориальных подразделений органов по делам государственной службы и противодействию коррупции подписываются руководителями территориальных подразделений и заверяются гербовой печатью территориального подразделения.
Приложение
к Описанию служебного удостоверения
сотрудника органов по делам
государственной службы
и противодействию коррупции
Образец служебного удостоверения сотрудника органов по делам
государственной службы и противодействию коррупции
Приложение 2
к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной
службы и противодействию коррупции
от 22 ноября 2014 года № 32
Инструкция по выдаче, оформлению и использованию служебных
удостоверений сотрудников Агентства Республики Казахстан по
делам государственной службы и противодействию коррупции и его
территориальных подразделений
1. Общие положения
1. Настоящая Инструкция по выдаче, оформлению и использованию служебных удостоверений сотрудников Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции и его территориальных подразделений (далее - Инструкция) детализирует порядок изготовления, оформления, выдачи, учета, хранения и уничтожения служебных удостоверений сотрудников Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции и его территориальных подразделений (далее - органы по делам государственной службы и противодействию коррупции).
Служебное удостоверение сотрудника (далее - служебное удостоверение) является официальным документом, подтверждающим принадлежность лица к органам по делам государственной службы и противодействию коррупции.
2. Служебное удостоверение без соответствующего оформления, с помарками и подчистками считается недействительным.
3. Изготовление и оформление служебных удостоверений
3. Изготовление служебных удостоверений возлагается на подразделения планирования и финансово-хозяйственной работы согласно заявкам подразделений работы с персоналом органов по делам государственной службы и противодействию коррупции.
4. Для получения служебного удостоверения сотрудники, представляют в подразделения работы с персоналом по месту работы две фотографии размером 3x4 см.
5. Служебные удостоверения выдаются сроком на пять лет.

6. Қызметтік куәліктер:
1) Агенттік Төрағасының қолымен — Агенттік қызметкерлеріне, мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдарының аумақтық бөлімшелерінің басшыларына;
2) мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдарының аумақтық бөлімшелері басшыларының қолымен - аумақтық бөлімшелердің қызметкерлеріне беріледі.
3. Қызметтік куәліктерді беру
7. Қызметтік куәліктер есепке алу, тіркеу және беру мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдарының персоналмен жұмыс жасау бөлімшелеріне жүктеледі.
8. Қызметтік куәліктер адамдарға лауазымға тағайындалған, ауысқан (қайта тағайындаған), бүлінген, жоғалған, бұдан бұрын берілген қызметтік куәліктің жарамдылық мерзімі өткен кезде беріледі.
9. Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдарына алғаш қабылданған қызметкерлерге қызметтік куәлікті табыс ету кезінде персоналмен жұмыс жасау бөлімшесінің жұмыскері қызметтік куәлікті пайдалану қағидалары және оны сақтау тәртібі туралы нұсқама береді, ол жөнінде қызметтік куәліктерді есепке aлy және беру кітабына тиісті белгі қойылады.
Кейін ауыстырылған (қайта тағайындалған), мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдарынан шығарылған, кезде бұдан бұрын берілген қызметтік куәлік жарамдылық мерзімі өтуіне байланысты ол алынған орнына қайтарылады - Персоналмен  жұмыс жасау бөлімшелері қызметкерлерде қызметтік куәліктердің бар-жоқтығын тоқсанына бір рет тексереді.
10. Қызметтік куәлікті жоғалтқан жағдайда қызметкерлер тікелей басшысына және персоналмен жұмыс жасау бөлімшесіне болған жағдай туралы жазбаша түрде үш жұмыс күні ішінде хабарлайды.
Қызметтік куәлікті тиісті түрде сақтамау нәтижесінде орын алған жоғалтудың, бүлдірудің, сондай-ақ қызметтік куәлікті басқа адамдарға берудің, оны жеке басылық қызметтік емес мақсаттарда пайдалануының әрбір фактісі бойынша мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс- қимыл органдары басшылығының тапсырмасымен қызметтік тергеу жүргізіледі. Егер қызметкердің қызметтік куәлікті жоғалту, бүлдіру, баска адамдарға беру кінәсі болған жағдайда, белгіленген тәртіпте оны тәртіптік жауапкершілікке тарту туралы мәселе шешіледі.
Қызметтік куәлікті жоғалту (ұрлату), бүлдіру, беру фактісі бойынша қызметтік тергеудің нәтижелері бойынша қорытындысын Агенттікке - Агенттіктің аппарат басшысы, аумақтың бөлімшелерде - департамент басшылары бекітеді, одан кейін қызметтік тергеудің қорытындысы персоналмен жұмыс жасау бөлімшесіне ұсынылады.

6. Служебные удостоверения выдаются:
1) за подписью Председателя Агентства - сотрудникам Агентства, руководителям территориальных подразделений органов по делам государственной службы и противодействию коррупции;
2) за подписью руководителей территориальных подразделений органов по делам государственной службы и противодействию коррупции - сотрудникам территориальных подразделений.
3. Выдача служебных удостоверений
7. Учет, регистрация и выдача служебных удостоверений возлагается на подразделения работы с персоналом органов по делам государственной службы и противодействию коррупции.
8. Служебные удостоверения выдаются лицам при назначении на должность, перемещении (переназначении), порче, утере, по истечении срока действия ранее выданного служебного удостоверения.
9. При вручении служебного удостоверения сотрудникам, впервые принятым в органы по делам государственной службы и противодействию коррупции, работником подразделения работы с персоналом проводится инструктаж о правилах пользования служебным удостоверением и порядке его хранения, о чем делается соответствующая отметка в книге учета и выдачи служебных удостоверений.
При последующем перемещении (переназначении), увольнении из органов по делам государственной службы и противодействию коррупции, по истечении срока действия, ранее выданное служебное удостоверение возвращается по месту его получения. Подразделения работы с персоналом один раз в квартал проверяют наличие у сотрудников служебных удостоверений.
10. В случае утери служебного удостоверения, сотрудники в течении трех рабочих дней в письменном виде сообщают о случившемся непосредственному руководителю и в подразделения работы с персоналом.
По каждому факту утери, порчи служебного удостоверения, произошедшего в результате недобросовестного его хранения, а также передачи служебного удостоверения другим лицам, использования служебного удостоверения в личных внеслужебных целях, по поручению руководства органов по делам государственной службы и противодействию коррупции проводится служебное расследование. В случае наличия вины сотрудника в утере, порче, передаче служебного удостоверения другим лицам, в установленном порядке решается вопрос о привлечении его к дисциплинарной ответственности.
Заключение по результатам служебного расследования по факту утраты (хищения), порчи, передачи служебного удостоверения утверждается: в Агентстве - руководителем аппарата Агентства, в территориальных подразделениях - руководителями департаментов, после чего заключение служебного расследования представляется в подразделения работы с персоналом.

11. Атқарып отырған лауазымынан босатылған, мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдарынан шығарылған, ауыстырылған қызметкерлер қызметтік куәліктерін тиісті бұйрық шығарылған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде персоналмен жұмыс жасау бөлімшелеріне тапсырады.
4. Қызметтік куәліктердің бланкілерін есепке алу,
сақтау және жою
12. Қызметтік куәліктерді есепке алуды және беруді персоналмен жұмыс жасау бөлімшелері осы Нұсқаулықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдары қызметкерлерінің қызметтік куәліктерін есепке алу және беру кітабы бойынша жүзеге асырады.
13. Шығыс материалдары, қызметтік куәліктер мен Қызметтік куәліктерді есепке алу және беру кітабы персоналмен жұмыс жасау бөлімшелерінде жабылатын шкафтарда сақталады.
14. Қызметтік куәліктерді ауыстыру кезінде шығысталмаған және бүлдірілген шығыс материалдары, сондай-ақ қызметкерлер қайтарған қызметтік куәліктер тиісті жою туралы актіні құру арқылы комиссия құрамында жойылуға жатады.
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа
қарсы іс-қимыл агенттігінің
қызметкерлеріне қызметтік куәліктерді
беру, ресімдеу және пайдалану
жөніндегі нұсқаулыққа
қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері
және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
қызметкерлерінің қызметтік куәліктерін
есепке алу және беру кітабы
Т.А.Ө. (әкесінің аты болған жағдайда)
Біліктілік (болған жағдайда)
Лауазымы
Берілген күні
Жарамдылық мерзімі
Қызметшінің (қызметкердің) қолы
Қызметтік куәлікті тапсырғаны туралы белгі
Қызметтік куәлікті сақтау бойынша нұсқама берілгені туралы белгі
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

11. При освобождении от занимаемой должности, увольнении из органов по делам государственной службы и противодействию коррупции, перемещении, сотрудники, в течение трех рабочих дней со дня вынесения соответствующего приказа сдают служебные удостоверения в подразделения работы с персоналом.
4. Учет, хранение и уничтожение бланков служебных удостоверений
12. Учет и выдачу служебных удостоверений подразделения работы с персоналом осуществляют по Книге учета и выдачи служебных удостоверений сотрудников органов Республики Казахстан но делам государственной службы и противодействию коррупции, согласно приложению к настоящей Инструкции.
13. Расходные материалы, служебные удостоверения и Книга учета и выдачи служебных удостоверений хранятся в подразделениях работы с персоналом в запираемых шкафах.
14. При замене служебных удостоверений неизрасходованные и испорченные расходные материалы, а также служебные удостоверения, возвращенные сотрудниками, подлежат уничтожению в составе комиссии с составлением соответствующего акта об уничтожении.
Приложение
к Инструкции по выдаче,
оформлению и использованию
служебных удостоверений
сотрудников Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы и
противодействию коррупции и его
территориальных подразделений
Книга учета и выдачи служебных удостоверений
сотрудников органов Республики Казахстан
по делам государственной службы
и противодействию коррупции
Ф.И.О. (отчество при наличии)
Квалификационный класс (при наличии)
Должность
Дата выдачи
Срок действия
Подпись работника (сотрудника)
Отметка о сдаче служебного удостоверения
Отметка о проведении Инструктажа по хранению служебного удостоверения
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10