Астана қаласында сауда қызметін реттеудің кейбір мәселелері туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 3 маусымдағы № 111-893 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 шілдеде № 817 болып тіркелді. Мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 3 маусымдағы № 111-893 қаулысымен
Ескерту. Мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 03.06.2014 № 111-893 қаулысымен (31.12.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 37-бабының 1-тармағына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңы 27-бабының 2-тармағына, "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласында көшпелі сауданы ұйымдастыруға арналған орналасу орындары 1, 2, 3, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. "Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны кейіннен ресми және мерзімдік баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет ресурста және Астана қаласы әкімдігінің сайтында жариялаумен әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
3. "Сауда қызметін реттеудің кейбір мәселелері туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 мамырдағы № 111-543 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 8 маусымда № 726 болып тіркелген, 2011 жылғы 3 желтоқсандағы № 144 (2754) "Астана ақшамы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Қ.Т. Сұлтанбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы 2014 жылғы 31 желтоқсанға дейін әрекет ету мерзімімен алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енгізіледі.
6. Көрсетілген мерзімі аяқталғаннан кейін осы қаулының күші жойылды деп танылсын.
Әкім
И. Тасмағамбетов
Келісілді:
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция
комитетінің Астана қаласы
бойынша аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________________М. Әлиев
2014 жылғы "
" _________
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің
Астана қаласы бойынша аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________________Н. Жақыпбаев
2014 жылғы "
" _________
Қазақстан Республикасы
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
агенттігінің Астана қаласы
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________________С. Бейсенова
2014 жылғы "
" _________
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 3 маусымдағы
№ 111-893 қаулысына
1-қосымша
Астана қаласында жеміс-көкөніс өнімдерінің көшпелі саудасын
ұйымдастыруға арналған орналасу орындары
Р/с №
Жеміс-көкөніс өнімдерінің көшпелі саудасын ұйымдастыруға арналған орындар
1.
Қарасай батыр көшесі, № 16 үй
2.
Конституция көшесі, № 28 үй (үйдің бұрышында)
3.

О некоторых вопросах регулирования торговой деятельности в городе Астане
Постановление акимата города Астаны от 3 июня 2014 года № 111-893. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 4 июля 2014 года № 817. Утратило силу по истечении срока действия в соответствии с постановлением акимата города Астаны от 3 июня 2014 года № 111-893 (вводится в действие с 31.12.2014)
Сноска. Утратило силу по истечении срока действия в соответствии с постановлением акимата г. Астаны от 03.06.2014 № 111-893 (вводится в действие с 31.12.2014).
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить дислокацию мест для организации выездной торговли в городе Астане согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и промышленности города Астаны" произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на сайте акимата города Астаны.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 14 мая 2012 года № 111-543 "О некоторых вопросах регулирования торговой деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 июня 2012 года № 726, опубликовано в газете "Вечерняя Астана" от 3 декабря 2011 года № 144 (2754).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Султанбекова К.Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования, со сроком действия до 31 декабря 2014 года.
6. По истечении указанного срока настоящее постановление считать утратившим силу.
Аким
И. Тасмагамбетов
Согласовано:
Руководитель Государственного
учреждения "Территориальная
инспекция Комитета
государственной инспекции
в агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
по городу Астана"
_____________________ М. Алиев
3 июня 2014 года
Руководитель Государственного
учреждения "Территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
по городу Астана"
____________________ Н. Жакупбаев
3 июня 2014 года
Руководитель Республиканского
Государственного учреждения
"Департамент по защите прав
потребителей города Астаны
Агентства Республики Казахстан
по защите прав потребителей"
__________________ С. Бейсенова
3 июня 2014 года
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 3 июня 2014 года № 111-893
Дислокация мест для организации
выездной торговли плодоовощной
продукцией в городе Астане
п/п
Месторасположение для организации выездной
торговли плодоовощной продукцией
1.
улица Қарасай батыра, дом № 16
2.
улица Конституции, дом № 28 (с торца дома)
3.