"Ақмола облысы Степногорск қаласының, Ақкөл, Ерейментау және Шортанды аудандарының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы" Ақмола облысының әкімдігінің 2013 жылғы 11 сәуірдегі № А-3/149 қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 5С-12-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қазандағы № А-10/517 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 5С-31-8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 желтоқсанда № 4493 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Ақмола облысы Степногорск қаласының, Ақкөл, Ерейментау және Шортанды аудандарының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 сәуірдегі № А-3/149 қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 5С-12-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3708 тіркелген, 2013 жылдың 27 сәуірінде «Арқа ажары» газетінде, 2013 жылдың 27 сәуірінде «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«5. Ақкөл, Ерейментау аудандары Қырық құдық ауылын, Изобильное селосын әкімшілік-аумақтық бірліктер ретінде есептік деректерден шығарсын және жер-есепке алу құжаттамасына тиісті өзгерістер енгізсін».
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облыстық мәслихаты
сиссиясының төрағасы                       Т.Болатов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Н.Дьячек

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 11 апреля 2013 года № А-3/149 и решение Акмолинского областного маслихата от 11 апреля 2013 года № 5С-12-3 "Об изменении административно-территориального устройства города Степногорск, Аккольского, Ерейментауского и Шортандинского районов Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 31 октября 2014 года № А-10/517 и решение Акмолинского областного маслихата от 31 октября 2014 года № 5С-31-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 декабря 2014 года № 4493
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области от 11 апреля 2013 года № А-3/149 и решение Акмолинского областного маслихата от 11 апреля 2013 года № 5С-12-3 «Об изменении административно-территориального устройства города Степногорск, Аккольского, Ерейментауского и Шортандинского районов Акмолинской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3708, опубликовано 27 апреля 2013 года в газете «Арқа ажары», 27 апреля 2013 года в газете «Акмолинская правда») следующее изменение:
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Аккольскому, Ерейментаускому районам исключить из учетных данных село Кырык кудык, село Изобильное как административно-территориальные единицы и внести соответствующие изменения в земельно-учетную документацию».
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Председатель
сессии Акмолинского
областного маслихата                       Т.Булатов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       Н.Дьячек