"Ауыл шаруашылық тауар өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № А-3/81 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № А-11/577 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қаңтарда № 4555 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № А-13/622 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 29.12.2015 № А-13/622 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ауыл шаруашылық тауар өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтің құнын субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № А-3/81 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4110 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2014 жылғы 29 мамырда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Ауыл шаруашылық тауар өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтің құнын субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«8. Рәсімдердің (әрекеттердің) кезеңділігін сипаттау осы Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.»;
келесі мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
«9. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара әрекетінің, рәсімдер (әрекеттер) кезеңділігінің толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығында бейнеленген.»;
мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламентінің қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.М.Отаровке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 қарашадан № А-11/577
қаулысына 1-қосымша
«Ауыл шаруашылық тауар өндірушілерге
су беру жөніндегі қызметтің құнын
субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне қосымша
Рәсімдердің (әрекеттердің) кезектілігін сипаттау
Блок-схема
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 қарашадан № А-11/577
қаулысына 2-қосымша
«Ауыл шаруашылық тауар өндірушілерге
су беру жөніндегі қызметтің құнын
субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2-қосымша
«Ауыл шаруашылық тауар өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтің құнын субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бизнес-процестерінің анықтамалығы

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 12 марта 2014 года № А-3/81 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
Постановление акимата Акмолинской области от 28 ноября 2014 года № А-11/577. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 января 2015 года № 4555. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 29 декабря 2015 года № А-13/622
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 29.12.2015 № А-13/622 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" от 12 марта 2014 года № А-3/81 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4110, опубликовано 29 мая 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда") следующие изменения и дополнения:
в регламенте государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям", утвержденном вышеуказанным постановлением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту.";
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.";
приложение к Регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Отарова.К.М.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области С.Кулагин
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 28 ноября 2014 года № А-11/577
Приложение к регламенту
государственной услуги "Субсидирование
стоимости услуг по подаче воды
сельскохозяйственным товаропроизводителям"
Блок-схема
Описание последовательности процедур (действий)
Приложение 2 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 28 ноября 2014 года № А-11/577
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги "Субсидирование
стоимости услуг по подаче воды
сельскохозяйственным товаропроизводителям"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"