Аршалы ауданы Аршалы кентінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 25/12 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 мамырда № 4147 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы ауданы Аршалы кентінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Лебедев
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы ауданының әкімі                     Қ.Қарауылов
Аршалы аудандық мәслихатының

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Аршалы Аршалынского района
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2014 года № 25/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2014 года № 4147
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Аршалы Аршалынского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Лебедев
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района                   К.Караулов
Приложение к решению
Аршалынского районного маслихата

2014 жылғы 27 наурыздағы № 25/12
шешіміне қосымша
Аршалы ауданы Аршалы кентінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ №
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ шекаралары
1
2
3
I
1,8
Аймақ Аршалы кентінің орталық бөлігінде орналасқан. Аймақ шекарасы солтүстігінде – Мәншүк Маметова көшесінің бойымен, батысында – Митченко көшесінің бойымен, шығысында – Есіл өзенімен шектесіп, оңтүстігінде – Старица өзенінің бойымен өтеді.
II
1,5
Аймақ Аршалы кентінің орталық бөлігінде орналасқан. Келесі көшелермен шектелген: аймақ шекарасы солтүстігінде – Мәншүк Маметова көшесімен, шығысында – Митченко көшесімен, оңтүстігінде – Старица өзенінің бойымен өтеді, батысында ХІ - өндірістік аймақпен шекаралас.
III
1,4
Аймақ Аршалы кентінің оңтүстік-батыс бөлігінде орналасқан. Аймақ шекарасы солтүстігінде – Старица өзенімен, шығысында – Митченко көшесімен өтеді, батыс және оңтүстік бөлігі құрылыссыз аймақпен шекаралас орналасқан.
IV
1,4
Аймақ Аршалы кентінің оңтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан, батысында - Митченко көшесімен, солтүстігінде – Старица өзенінің бойымен өтіп, оңтүстік-шығысында құрылыссыз аймақпен шекаралас.
V
1,5
Аймақ Аршалы кентінің орталық бөлігінде орналасқан, шығысында – Митченко көшесі, оңтүстігінде – Маметова көшесімен, батысы мен солтүстігінде – ХІ өндірістік аймақпен шекаралас.
VI
1,5
Аймақ Аршалы кентінің орталық бөлігінде орналасқан, оңтүстігінде – Мәншүк Маметова көшесімен, батысында – Митченко көшесі, шығысында – Есіл өзенімен, солтүстігінде – ХІ, Х өндірістік аймақтармен шекаралас.
VII
1,2
Аймақ Аршалы кентінің солтүстік-шығысында жеке шағын аудан болып орналасқан. Аймақ шекарасы батысында Есіл өзенінің бойымен өтіп, солтүстік – шығысында – ХІІ өндірістік аймақпен, оңтүстігінде – құрылыссыз аймақпен шекаралас.
VIII
1,2
Аймақ Аршалы кенттің солтүстік-батысында жеке шағын аудан болып орналасқан. Шекарасы шығысында – ІХ өндірістік аймақпен, оңтүстігінде – Х - өндірістік аймақпен шектеліп, батысы мен шығысында кент шекарасының бойымен өтеді.
IX
1,1
Аймақ Аршалы кентінің солтүстік-батыс бөлігінде орналасқан, оңтүстігі мен батысында – VІІІ тұрғын аймақпен шекаралас.
X
1,2
Аймақ Аршалы кентінің солтүстік – батыс бөлігінде орналасқан, солтүстігінде – VІІІ тұрғын аймақпен, оңтүстігінде – ХІ өндірістік аймақпен шектеліп, батысында кент шекарасының бойымен өтеді, шығысында – құрылыссыз аймақпен шекаралас.
XI
1,3
Аймақ Аршалы кентінің батыс бөлігінде орналасқан, шығысында – ІІ және V - тұрғын аймақтармен, солтүстігінде – Х өндірістік аймақпен шектеліп, батысында кент шекарасының бойымен, оңтүстігінде – ІІІ – тұрғын аймақпен шекараласып, біршама бөлігі кент шекарасының шегімен жалғасады.
XII
1,1
Аймақ Аршалы кентінің солтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан, карьер ауданы. Аймақ оңтүстігінде VІІ – тұрғын аймақпен, батысында Х - өндірістік аймақпен, солтүстігі мен шығысында – құрылыссыз аймақпен шекаралас.
XIII
0,8
Аймақ Аршалы кентінің солтүстік-батысында, оңтүстік батысында орналасқан. III, IV, VII, X, XII аймақтарымен шектелген.

от 27 марта 2014 года № 25/12
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Аршалы Аршалынского района
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
Границы зон
1
2
3
I
1,8
Зона расположена в центральной части поселка Аршалы. С северной стороны граница зоны проходит по улице Маншук Маметовой, с западной стороны проходит по улице Митченко, с востока граница проходит по реке Ишим, с южной стороны проходит по реке Старица.
II
1,5
Зона расположена в центральной части поселка Аршалы. Ограничена следующими улицами: с севера – улицей Маншук Маметовой, с востока улицей – Митченко, с юга граница проходит по реке Старица, с запада – граничит с XI производственной зоной.
III
1,4
Зона расположена в юго-западной части поселка Аршалы. Ограничена с северной стороны рекой Старица, с востока улицей Митченко. Западная и южная стороны граничат с внеселитебной зоной.
IV
1,4
Зона расположена в юго-восточной части поселка Аршалы и проходит с западной стороны по улице Митченко, с северной стороны проходит по реке Старица, с юго-восточной стороны граничит внеселитебной зоной.
V
1,5
Зона расположена в центральной части поселка Аршалы и проходит с востока по улице Митченко, с юга по улице Маншук Маметовой, а с запада и севера граничит с XI производственной зоной.
VI
1,5
Зона расположена в центральной части поселка Аршалы и ограничена с южной стороны улицей Маншук Маметовой, с западной стороны улицей Митченко, с востока – рекой Ишим, с севера граничит с XI и Х производственными зонами.
VII
1,2
Зона расположена отдельным микрорайоном, на северо-востоке поселка Аршалы. С запада граница проходит по реке Ишим, с северо-востока граничит с XII производственной зоной, на юге граничит с внеселитебной зоной.
VIII
1,2
Зона расположена отдельным микрорайоном в северо-западной части поселка Аршалы. С севера-востока ограничена IX производственной зоной, с юга X производственной зоной, с запада и востока – граница проходит по черте поселка.
IX
1,1
Зона расположена в северо-западной части поселка Аршалы. На юге и на западе граничит с VIII жилой зоной.
X
1,2
Зона расположена в западной части поселка Аршалы. Граничит на севере с VIII жилой зоной, с южной стороны – с XI производственной зоной, с запада граница зоны проходит по черте поселка, с востока граничит с внеселитебной зоной.
XI
1,3
Зона находится в западной части поселка Аршалы. С восточной стороны граничит со II и V жилыми зонами, с северной стороны граничит с X производственной зоной, с западной стороны граница зоны проходит по черте поселка, с южной стороны граничит с III жилой зоной и частично граница зоны проходит по черте поселка.
XII
1,1
Зона расположена в северо-восточной части поселка Аршалы, район карьера. С южной стороны зона граничит с VII жилой зоной, на западе граничит с X производственной зоной, на севере и востоке граничит с внеселитебной зоной.
XIII
0,8
Зона расположена в северо-западной, юго-западной части поселка Аршалы. Ограничена III, IV, VII, X, XII зонами.