2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-39-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 қаңтарда № 4560 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджетті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2405347,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 452048,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6673,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7695,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1938930,0 мың теңге;
2) шығындар – 2464019,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14341,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22911,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8569,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен болатын операциялар бойынша сальдо – 29360,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 29360,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -102373,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 102373,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 10.11.2015 № 5С-47-2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 22.12.2015 № 5С-48-3 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2015 жылғы аудандық бюджеттің көлемінде 1276563,0 мың теңге сомасында аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
3. 4 қосымшаға сәйкес 2015 жылғы аудандық бюджеттің көлемінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік несие қарастырылғаны ескерілсін.
4. 5 қосымшаға сәйкес 2015 жылғы аудандық бюджеттің көлемінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің көлемінде 14971,0 мың теңге сомасында жоғарғы бюджетке бюджеттік кредиттерді өтеу, оның ішінде – 6527,0 мың теңге бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу қарастырылғанын ескере кету қажет.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 10.11.2015 № 5С-47-2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2014 года № 5С-39-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2015 года № 4560
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015 – 2017 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2405347,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 452048,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6673,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7695,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1938930,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2464019,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14341,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22911,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8569,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 29360,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 29360,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -102373,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102373,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2015 № 5С-47-2 (вводится в действие с 01.01.2015); с изменениями, внесенными решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2015 № 5С-48-3 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2015 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет района, в сумме 1276563,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2015 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2015 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
5. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2015 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в вышестоящий бюджет в сумме 14971,0 тысяч тенге, в том числе досрочное погашение бюджетных кредитов – 6527,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2015 № 5С-47-2 (вводится в действие с 01.01.2015).

6. 2015 жылғы ауданның жергілікті атқару органының резерві 1265,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 10.11.2015 № 5С-47-2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Аудандық мәслихатпен келісілген тізімге сәйкес, ауылдық жерде жұмыс істейтін, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт мамандарына, қала жағдайында қызметтің осы түрімен айналысатын мамандардың жалақысы мен еңбек ақы мөлшерімен салыстыру бойынша жиырма бес пайыз мөлшерінде қосымша ақы белгіленсін.
8. 6 қосымшаға сәйкес, 2015 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округінің жергілікті бюджеттік бағдарламаларының берілген шығын көлемі бекітілсін.
9. 7 қосымшаға сәйкес, 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрленуге жатпайтын, аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізімі бекітілсін.
10. Шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы                                   Ж.Дүйсекеева
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
КЕЛІСІЛДІ
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов
Астрахан аудандық мәслихатының

6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 1265,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2015 № 5С-47-2 (вводится в действие с 01.01.2015).
7. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта, работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованного с районным маслихатом.
8. Утвердить прилагаемый объем затрат местных бюджетных программ поселка, села, сельских округов на 2015 год, согласно приложению 6.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год, согласно приложению 7.
10. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
сессии Астраханского
районного маслихата                        Ж.Дюсекеева
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
СОГЛАСОВАНО
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата

1181900,4
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
17769,2
006
Балаларға қосымша білім беру
20767,5
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
76595,8
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12288,3
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
60018,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
323982,4
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
15591,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
15591,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
91278,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16273,5
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
16273,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73534,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17493,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12738,6
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
196,8
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1095,2
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9725,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
300,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
170,4
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1626,6
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4550,5
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
159,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
8534,5
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2880,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
14063,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
213,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

1181900,4
005
Приобретение и доставка учебников, учебно- методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17769,2
006
Дополнительное образование для детей
20767,5
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
76595,8
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12288,3
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
60018,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
323982,4
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
15591,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
15591,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
91278,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16273,5
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16273,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
73534,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17493,4
002
Программа занятости
12738,6
005
Государственная адресная социальная помощь
196,8
006
Оказание жилищной помощи
1095,2
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9725,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
300,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
170,4
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1626,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4550,5
021
Капитальные расходы государственного органа
159,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Орлеу
8534,5
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2880,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
14063,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
213,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

8693,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8693,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8693,0
12
Көлік және коммуникация
21233,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2175,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2175,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19058,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
19058,0
13
Басқалар
32931,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23231,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
23231,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9700,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9700,0
III. Таза бюджеттік кредит беру
0,0
Бюджеттік кредиттер
0,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профицит)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0,0
Астрахан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5С-39-3 шешіміне
4 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері мен бюджеттік несиелері
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 22.12.2015 № 5С-48-3 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
БАРЛЫҒЫ
231871,4
Нысаналы ағымдағы трансферттер
208960,4
соның ішінде
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
75,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
75,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
496,8
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
496,8
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3357,3
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
3357,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

8693,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8693,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
8693,0
12
Транспорт и коммуникации
21233,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2175,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2175,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19058,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
19058,0
13
Прочие
32931,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23231,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
23231,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9700,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9700,0
III.Чистое бюджетное кредитование
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
Погашение бюджетных кредитов
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4
к решению Астраханского
районного маслихата
от 26 декабря 2014 года
№ 5С-39-3
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2015 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2015 № 5С-48-3 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
ВСЕГО
231871,4
Целевые текущие трансферты
208960,4
в том числе
Аппарат маслихата района (города областного значения)
75,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
75,0
Аппарат акима района (города областного значения)
496,8
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
496,8
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3357,3
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3357,3
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

290748,6
Білім беру объектілерінің күрделі шығыстарына
286368,6
Патронаттық тәрбиешілерге тапсырылған балаларды (сәбиді) қамтамасыз етуге
1258,0
Негізгі орта және жалпы білім беретін мемлекеттік мекемелерде электрондық оқулықтармен жарақтандыруға
1250,0
Мемлекеттік білім мекемелері үшін оқулықтарды, оқу-әдістемелік кешендерін сатып алуға және жеткізуге
1872,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3675,0
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің жетпіс жылдығына арналған іс-шаралар өткізуіне
3675,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56729,8
Автомобиль жолдарын жөндеу, қамтамасыз ету және жобалық-сметалық құжаттаманы дайындау
46729,8
Жылумен жабдықтандыратын кәсіпорындарды жылу беру мерзіміне дайындауға
10000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
14858,0
Балалар жасөспірімдер спорттық мектептердің шығындарын тапсыру
14858,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
55565,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
55452,0
Санитарлық союға бағытталатын бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылығы жануарларының (ірі және ұсақ қара мал) құнын өтеуге (50%-ға дейін)
113,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
27624,7
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
27624,7
Петровка ауылы от қазандықтын құрылысы
27624,7
Астрахан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5С-39-3 шешіміне
6 қосымша
2015 жылға ауылдық округтердің, ауылдардың бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 22.12.2015 № 5С-48-3 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сома,
мың теңге
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
Барлығы
192914,1
Астрахан ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
47377,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14905,6
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
3633,7
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
7166,5
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
799,4
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
156,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
11733,5
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2501,4
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

290748,6
На капитальные расходы объектов образования
286368,6
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1258,0
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1250,0
На приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования
1872,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3675,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3675,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56729,8
На содержание,ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации
46729,8
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
10000,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
14858,0
Передача расходов детских юношеских спортивных школ
14858,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
55565,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
55452,0
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
113,0
Целевые трансферты на развитие
27624,7
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
27624,7
Строительство котельной в с.Петровка
27624,7
Приложение 6
к решению Астраханского
районного маслихата
от 26 декабря 2014 года
№ 5С-39-3
Бюджетные программы села, сельских округов на 2015 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2015 № 5С-48-3 (вводится в действие с 01.01.2015).
Администратор бюджетных программ
Сумма,
тысяч тенге
Бюджетная программа
Наименование
Всего
192914,1
Астраханский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
47377,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14905,6
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3633,7
008
Освещение улиц населенных пунктов
7166,5
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
799,4
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
156,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
11733,5
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2501,4
022
Капитальные расходы государственного органа

198,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
353,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
510,0
Астрахан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5С-39-3 шешіміне
7 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрленуге жатпайтын, аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

198,0
022
Капитальные расходы государственного органа
353,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
510,0
Приложение 7
к решению Астраханского
районного маслихата
от 26 декабря 2014 года
№ 5С-39-3
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь